seroxat

Aizsāka deja 

seroxat
27.10.2008 13:27
Jau gadiem ilgi lietoju antidepresantu seroxat, esmu mçìinâjusi atmest, taèu pçc laika jûtu ,ka paliek slikti, sâk trûkt psihiskâ enerìija, nav spçka dzîvot u.t.t., varbût kâdam ir lîdzîga pieredze? Cik tas ir slikti kopumâ organismam tik ilgstoði lietot antidepr.? Lûdzu padalieties!
Re: seroxat
27.10.2008 20:57
par antidepr. atmeshanu ir teemas bijushas ljoti, ljoti daudz... visi sheit patlaban esoshie kaut ko par to buus paudushi veel gluzhi nesen un taadeelj nez vai gribees atkaartoties... pieredzes dazhaadas un pretruniigas...

arii par seroxat...

par seroxat atmeshanu ir vesels forums angliski, kur tauta tusee katru dienu... gandriiz nevienam nav viegli... lai gan taaadus ne vienmeer ir veseliigi un iedvesmojoshi lasiit. katram ir sava pieredze un savi ceelonji, kaapec saakts lietot.

seroxat neskaitaas tas labaakais...

es ieteiktu vienkaarshi meegjinaat iztureet kaadu laiku. es vasaraa nometu Cipralex peec 6 meen lietoshanas, man ir bijushi diezgan lieli un sen nebijushi stresi pa sho laiku, arii ne visai labi ir bijis, bet es neatkaapos no nolemtaa -- AD nelietot. es nedomaaju, ka shii kjiimija ir pilniigi nekaitiiga. visas kjiimiskaas zaales ir ar blakneem... kur nu veel taadas, kas njemas pa smadzeneem... jaaizsver ieguvumi un zaudeejumi...

pats pirmais un svariigaakais ir atrisinaat psihologjiskaas probleemas, kas novilka liidz attieciigo zaalju lietoshanai. otrs svariigais jautaajums ir par citu metozhu ievieshanu, ja nu zaales negribas. piemeeram, kaut kaada veida psihoterapiju. ja taa jau ir, tad tur zaalju psihologjiskaa atkariiba arii risinaama.



Edited 2 time(s). Last edit at 27.10.2008 21:13 by Runcene.
Re: seroxat
27.10.2008 21:31
PAr seroxatu forumi man ðíiet pat vairaaki ir, iemet tik googlç Seroxat, izleks n-taas lapas,,,
resnais
Re: seroxat
27.10.2008 23:30
a tu gan AG izskaties pec geja,es labrat tevi izkapatu tavaa apaligajaa dupsiitii,ko saki?
!
Re: seroxat
27.10.2008 23:58
Nesagaidîsi to prieku!
yaa
Re: seroxat
28.10.2008 10:19
man arî bija problçmas ar seroxat atmeðanu, vairâkas nedçïas dzçru 1/4 tableti bet pavisam pârtraukt nevarçju. bet tad notika interesanta lieta, seroxats man beidzâs un es daþas dienas padzçru effexor kas bija palicis pâri no iepriekðçjâs reizes. to es pârstâju dzert dçï blaknçm un kâ par brînumu jutos tîri labi, izòemot çstgribas trûkumu, bet tas arî ir pârgâjis (tas notika apmçram pirms 2 nedçïâm). tâ ka varbût it vçrts pamçìinât pakombinçt ad un varbût paveiksies tâpat kâ man.
resnais
Re: seroxat
28.10.2008 13:31
nokersu ag un panemsu ar varu un ieliksu netaa lai visi parec pa gedroiceli ha ha
!
Re: seroxat
28.10.2008 14:06
Pamçìini!
deja
Re: seroxat
28.10.2008 16:10
paldies visiem, kas sakarîgi atbildçja, ðeit saprotu, ka neesmu viena pasaulç ar ðâdâm problçmâm! vai ðeit kâdam arî ir grûtîbas ar saskarsmi, bailes no cilvçkiem, emocionâla sasaiste u.t.t.?
zzz
Re: seroxat
28.10.2008 16:30
deja uzraxti savu e-pastu.. :)
Re: seroxat
28.10.2008 21:16
deja
Man nav tâ kâ îsti bail no cilvçkiem, bet ïoti grûti saòemties un uzsâkt sarunu...
Vladimirs
Re: seroxat
19.12.2008 04:44
Man ir kaut kas lîdzîgs - bailes no cilvçkiem un saskarsmes. Dzçru Seroxat kâdu gadu, atmetu pçkðòi pretçji visiem ârstu norâdîjumiem, uzreiz slikti nebija, bet pçc daþiem mçneðiem viss atgriezâs atpakaï. Tagad esmu aizgâjis no darba, domâju mainît profesiju. Cilvçki vispâr paðlaik ir paðvaki, îpaði pie mums, tas ir fakts
Re: seroxat
04.04.2011 14:47
seroxat ir veču zāles. Jādzer vismaz 6 mēneši. Es lietoju 8. BET....... Pašas zāles jau nepalīdz. Jāstrādā ar sevi. Tabletes aizver šīberi, un tu vairs tā nereaģē uz apkārtējiem kairinājumiem. Paliec vienatnē ar sevi. Un šo laiku jāizmanto lai atrisinātu to problēmu kopumu, kas tevi noveda līdz strupceļam, un tu sāki lietot zāles. Jo, ja to neatrisina, tad zāļu dzeršanai nav jēgas. Izmet 18Ls mēnesī pa tukšo. Vai arī jāturpina lietot. Velreiz uzsveru- zāles darbojas kā bremze, kas neļauj iekrist bezdibenī, bet bezdibenis ir jāaizrok pašam. Kāpēc veču zāles? Lietojot izslēdzās orgasms, bet erekcija paliek. Tu kļūsti seksa gigants, kas vīriešu gadījumā jau ir zāles. Kur pretim uz jau tā paaugstinātā sieviešu frigiditātes fona, viņām zūd visa interese par dzīvi. Par elektrību unājot, es atmetu PAVASARĪ vienā dienā. Vajag saprast, ka nervu gali atkal saslēdzas un tas veido elektrības sajūtu. Pārgāja pēc mēneša. Sapņi no fanastikas filmu repertuāra. Lielāko tiesu saistīti ar lidošanu.
Re: seroxat
13.04.2011 23:05
"Lietojot izslēdzās orgasms, bet erekcija paliek. Tu kļūsti seksa gigants, kas vīriešu gadījumā jau ir zāles."

Kādas tur vēl veču zāles. Klau, kāda tad vispār jēga no tās bakstīšanās, kad orgasms izslēgts un sajūtas gandrīz vispār nekādas?
Re: seroxat
28.04.2011 23:03
Tad kas ir Rexetīns??
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 7 pieskaita 14?
Ziņa: