Seksa nozîme garîga cilvçka dzîvç!

Aizsāka snukers 

Seksa nozîme garîga cilvçka dzîvç!
28.10.2008 14:55
Tas , kâ seksu vçrtç sabiedrîba, visiem ir skaidrs , ka ir aplami!
Bet ,kâ Jums liekas , kâda nozîme seksam ir dvçseliskai bûtnei ? :)
Sekss normaalaas attieciibaas un sapratigas devas tachu ir briniskigs!
Re: Seksa nozîme garîga cilvçka dzîvç!
28.10.2008 22:38
... i kur Tu, snuker, taadiem bezdveeseliskiem piedzimi...
Re: Seksa nozîme garîga cilvçka dzîvç!
29.10.2008 10:16
U



Edited 1 time(s). Last edit at 19.08.2012 17:48 by kachenite.
Re: Seksa nozîme garîga cilvçka dzîvç!
29.10.2008 11:09
Dvçseliskâ bûtne noteikti tiek apveltîta ar miesu. Miesai savas prasîbas.
Miesas grib azaidu, miesas grib svârku, teica klasiíis. Arî visu pârçjo, kas tai piederas. Ir dzirdçts viedoklis, ka jo attîstîtâka bûtne, jo radoðâka seksâ. Pçc manas pârliecîbas radoðais moments ir atkarîgs ne tikai no attîstîbas pakâpes, to veido daudz daþâdu faktoru kopspçle, kur dvçselikumam ir tikpat svarîga loma kâ pilnam vçderam.
Snuker, lîdz galam nesapratu Tavu jautâjumu
Re: Seksa nozîme garîga cilvçka dzîvç!
29.10.2008 14:44
Cilvçkam , kurð tiecas pçc garîgas dzîves izpratnes, kurð pilnveido savu dvçseli, sekss ir traucçklis. Ja tas tiek darits ar mîlestîbu, jâ. Tâpçc es vçlçjos zinât , kur ir tas mçrs, bet ,ðíiet, atbilde vienîgi pats sev sniegt varu! :)
Re: Seksa nozîme garîga cilvçka dzîvç!
29.10.2008 14:56
Pieïauju, ka nesaprotu kâdas nianses Tevis teiktajâ. Iespçjams, ka Tava doma nedaudz atðíiras no tâ, ko te ierakstîji. Ja Tu ar sekss saproti staigât riòíî ar vienîgo domu, kâ lai tiek pie gultas priekiem un tâ ir vienîgâ doma galvâ, tad, iespçjams, ir traucçklis. Tâdâ nozîmç, ka neatliek laika nekam citam, arî garîgajam. Bet, ja cilvçks dzîvo saskaòâ ar sevi un apkârtçjiem, tad diez vai. Padomâ no loìiskâs puses. Ja visi domâjoðie uzskatîtu, ka sekss ir traucçklis, kâ tad viòi vairotos? Pa pasauli staigâtu tikai norûpçjuðies.
Vispâr man sâk likties, ka Tu gribi visu dzîvi klasificçt, samçrît un pa plauktiòiem salikt. Un ko tad, ja neietilps Tavos "râmjos"? Vai tikai Yu neesi Fox crime saskatîjies?
Re: Seksa nozîme garîga cilvçka dzîvç!
29.10.2008 17:34
Heh, nesaprati :)
Es dzîvi nedalu pa plauktiòiem. Vîriðíâ daba ir tâda, ka mçs vçlamies seksu, daþreiz arî daudz vçlamies :D Man bieþi jûk divas lietas - maèo un vienkârði vîrietis. Es vçlçtos tâ , lai man gribçðana seksoties ir ar sievieti , kuru mîlu...
Smieklîgi, kâ diez panâkt , lai stâv tikai uz vienu sievieti ? :D Un katrâ ziòâ sekss nav rituâls, tâjâ ari slçpjas kaut kas dieviðís.
Re: Seksa nozîme garîga cilvçka dzîvç!
29.10.2008 18:39
...shitaa dafilozofeesies liidz tam, ka naaksies sev pasham iegalvot, ka miili katru, kuru organisms grib izkniebt... nez vai vajag...

...nu, kaa Kivichs... katra naakamaa atkal ir "muuzha miila"...
Re: Seksa nozîme garîga cilvçka dzîvç!
29.10.2008 22:33
...viena vienîgâ var bût paða èaklâ sauja...

...sievietes???...iemîlçðanâs un mîla ir divas daþâdas lietas...pirmâ mijiedarbojas ar metamo, lîdz otrajai ir jâtiek...slidena tçma...

...un vispâr...ja noliksi sev robeþas - O, ar ðo te eògeli lîdz nâvei - noteikti ðim radîjumam spârni nokritîs un viòa sâks pârvietosies uz slotas...ja uzliksi sev sakas - tikai vienu drâzîðu es mûþâ savâ - tatad noteikti pârpisîsi vçl bariòu...

...es vçlos pamosties ar VIÒU...es tvîkstu pçc VIÒAS...atðíirîbu mani???
Re: Seksa nozîme garîga cilvçka dzîvç!
30.10.2008 15:58
Pamanîju :)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 12 pieskaita 1?
Ziņa: