Sekss

Aizsāka poga 

Sekss
03.11.2008 16:51
Ïoti svarîgi. Lûdzu palîdziet saprast. Vai tâ var bût, ka vîrietis atsakâs no seksa, jo, kâ viòð apgalvo, no tâ rodas bçrni. Kaut arî es lietoju kontracepcijas tabletes, viòð saka, ka nav pietiekami droði, arî prezervatîvs neesot pietiekami droði. Viòð saka, ka seksu var tikai tad, kad gribçsies bçrnus radît. Kas varçtu bût ðâdas rîcîbas pamâtâ? Ko man darît, ja man ïoti patîk sekss un es jûtu ïoti lielu piepildîjumu tajâ?
Re: Sekss
03.11.2008 16:57
hmmmmm..dîvaini..pirmais, ka sieðâvâs prâtâ-vinsh Tevi negrib?!
Re: Sekss
03.11.2008 17:17
Gribçt grib,bet viòð pabeidz ârpus manis. Un vçl kas, sarunâjoties, liekas, ir lielâkas problçmas, nekâ nonâkot tieðâ procesâ. Vienu brîdi biju piekritusi nemîlçties, taèu viòð pats vedinâja mîlçties un gribçja to, bet sekss nav kvalitatîvs. Nav tâ, ka abi ir pilnîbâ atbrîvojuðies un nodevuðies tikai tam. Arî viòð neapmierina mani lîdz galam, t.i., es negûstu orgasmu.
Varbut
Re: Sekss
03.11.2008 17:24
Versija - varbut loti religiozs vai kadaa sektaa iestajies?
Re: Sekss
03.11.2008 17:30
Nç, tas nav iespçjams. Tas varbût varçtu bût kaut kâ saistîts ar darbaholismu, es nezinu. Ir dzirdçts, ka darbaholiíiem ne îpaði interesç sekss un varbût tâpçc tâds aizbildinâjums.
mad uzjautrinâs
Re: Sekss
03.11.2008 18:12
...podziò, vienkârði losis...nemeklç sareþgîtus izskaidrojumus...
xyz
Re: Sekss
03.11.2008 18:20
Man domât, viòð baidâs, ka Tu nejauði vari palikt stâvokli un viòu sev "pieðût", bet viòð paniski baidas no saistîbam ar Tevi (varbût vispâr ar jebkuru sievieti ðobrîd). Un lai nesaâckaretu sev dzîvi, viòð dara ta ka raksti. Skarbi, bet ta izskatâs.
Re: Sekss
03.11.2008 19:20
Un ko varçtu darît lietas labâ? Es negribu uzbâzties un negribu neko sliktu, jo mîlu viòu. Es nezinu- varbût nogaidît, varbût izðíirties uz kâdu laiku? Kas bûtu labâkais? Man jau liekas, ka ðíirðanâs uz laiku neko nedos, kad bûsim kopâ, tad atkal bûs tas pats, bet varbût tieði otrâdi? Es nezinu. Varbût varat ieteikt kaut ko?
xyz
Re: Sekss
04.11.2008 10:09
Man jau liekas, pareiz bûtu ja viòð bûtu kâ bez prâta Tevis dçï un gribçtu Tevi visos iespçjamos veidos. Bet ja ir ðitada òergâðanâs , tad tas nav pa îstam. Labâí pameklç sev kadu citu.
Re: Sekss
25.11.2008 21:55
Jâpârliecina ,ka tava pretapaugïoðanâs programma un prezervatîvs ir 100% garantija.
Saki,ka prezervatîvs tevi ïoti uzbudina,patîk,valdzina. Ka tajâ,prezervatîvâ, viòð ir neatvairâms. Iemâci,ka vîrieða galvenais uzdevums mîlçjoties ir novest sievieti lîdz orgasmam un tikai tad pabeigt.
Pârtraukts dzimumakts agri vai vçlu var vîrieti novest pie impotences.
Jâizrunâjas,kas viòu uzbudina. Jâpastâsta,kas tev patîk.
Jâslavç viòð. Un jâmâca.
Re: Sekss
26.11.2008 13:02
Nu mçs neizmantojâm prezervatîvu, bet es lietoju kontracepcijas tabletes. Prezervatîvs man paðai nepatîk. Mums jau viss bija kârtîbâ, sekss bija debeðíîgs, pirms bija aizdomas, ka esmu stâvoklî(kas, protams, tâ nebija).

Nu, katrâ ziòâ, tas viss ir beidzies, man tas bija pârâk grûti... :(
neirotikjis
Re: Sekss
05.12.2008 00:22
Man ir ko teikt. Izmet kontracepciju miskastee, ja veelies, lai Tavi beerni buutu pilnveertiigi un veseli. Nelieto taas tabletes! Taam varbuut neparedzamas sekas naakotnee, jo taas izjauc normaalu hormonu balansu. Es Tev kaa viirietis to saku! Nelieto taas tabletes, ja Tev ruup Tavi potenciaalie peecnaaceeji. Mana ieksheejaa balss saka, ka tas nav pareizi. Es neesmu aarsts, bet es juutu, ka tas nav pareizi - lietot kontraceptiivaas tabletes.
Tavs viirietis ir ljoti piesardziigs, bet vinjam truukst drosmes uznjemties atbildiibu, ja nu gadiijumaa..
neirotikjis
Re: Sekss
05.12.2008 00:23
xyz dod ljoti labu skaidrojumu! Piekriitu.
Re: Sekss
05.12.2008 10:58
neirotikjis Wrote:
-------------------------------------------------------
> Man ir ko teikt. Izmet kontracepciju miskastee, ja
> veelies, lai Tavi beerni buutu pilnveertiigi un
> veseli.

Tâdâm muïíîbâm es sen jau kâ vairs neticu. Kotracepcija palîdz sakârtot ciklu un liek lietâm notikt tâ, kâ tâm jânotiek.

> Nelieto taas tabletes! Taam varbuut
> neparedzamas sekas naakotnee, jo taas izjauc
> normaalu hormonu balansu. Es Tev kaa viirietis to
> saku! Nelieto taas tabletes, ja Tev ruup Tavi
> potenciaalie peecnaaceeji. Mana ieksheejaa balss
> saka, ka tas nav pareizi.

Tava iekðçjâ balss kïûdâs.

> Es neesmu aarsts, bet es
> juutu, ka tas nav pareizi - lietot
> kontraceptiivaas tabletes.

Es tomçr uzticos racionâlam, teorçtiski un praktiski izpçtîtam, nekâ intuitîvam viedoklim. Intuitîvi mçs varam izdomât sazin ko- ja vien mums ir kas suìestç.
Re: Sekss
07.12.2008 16:37
kas tad tur tik 100% pierâdîts? Muïíîbas. Agrâk vai vçlâk sapisîs sev visu ar tâm tabletçm un zinâsi ... Tikai jau bûs par vçlu. Neviens nevar galvu likt íîlâ, ka viss bûs OK.
Re: Sekss
07.12.2008 17:19
Nu man bûs ok ;)
vîrietis
Re: Sekss
07.12.2008 20:47
Ðai aspektâ nepatîkamâk tomçr ir ar tâm sievietçm, kas no tabletçm atsakâs (arî no preþiem utt.) - sava haotiskuma, slinkuma, nedroðîbas vai neçrtîbu dçï.

Poga, tavu attieksmi pratîs novçrtçt - vismaz daïa vîrieðu. :)
neirotikjis
Re: Sekss
08.12.2008 22:51
Ok, poga.
Dari kaa zini. Bet, ja Tu buutu mana poga, tad es Tev neljautu lietot taas tabletes un pats pieciestu neertiibas.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 22 pieskaita 5?
Ziņa: