tikai optimistiem

Aizsāka ceroðais 

ceroðais
tikai optimistiem
01.12.2008 14:53
sveiki, gribçtu kâdu uzmundrinâjumu, pozitîvu piemçru tam, ka depresijas ârstçðana ar zâlçm un psihoterapiju ir devusi fantastiskus rezultâtus un cilvçks var dzîvot ja nu ne gluþi pârlaimîgs,tad vismaz saskaòâ ar sevi.ðobrîd brienu melno depresijas taku,kad liekas,ka esmu izmisumâ-zâles 3x3 dienâ, terapeits un vâja cerîba,ka bûs labi...tâ gribçtos iedvesmoties no kâda laba piemçra...man mammai ðizofrçnija, tâpçc traumu pietiek, bet izdevies izveidot labu ìimeni un kâ saka dzîve visumâ izdevusies,tikai mammas briesmîgâs slimîbas dçï ir ciests neizmçrojami,tas arî neïauj dzîvot, nav arî spçka piedot un aizmirst pagaidâm...

tâtad gaidu kâdu labu atbildi!
p.s.dzîves neapmierinâtos un pesimistus lûdzu netraucçt!!!
Re: tikai optimistiem
01.12.2008 15:26
Hm... lai arii man 2x jau meegjinaajushi iebarot antidepresantus... kaut kaa pats tiku paari. Vienu reizi trauksmju deelj Lexotanilu padzeeru nedeelju... nu vai zin... naakamaa nedeelja bez zaaleem bija 5x drausmiigaaka nekaa pirms tam :D Kaut kaa tieku galaa ar sportu un domu, ka man vel viss ok, jo esmu paeedis un ar jumtu virs galvas ;)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Justîne
Re: tikai optimistiem
01.12.2008 16:12
ceroðais -

cik ilgi jau ej terapijâ?
Re: tikai optimistiem
01.12.2008 16:44
Ari no taas es atteicos :)
Un es NECERU!!!
Tu nepamaniji pati savu luugumu? :D Tikai optimistiem. Optimisti NECER! Nejauc biezpienu ar zalju zapti - taa nav zapte bet guash :D

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: tikai optimistiem
01.12.2008 16:51
Katrâ ziòâ esmu pârliecinâts, ka viss slçpjas cilvçka Dvçselç. Jau pâris tematus iepriekð te minçjâm lietu , kas noteikti palîdz - mûzika. Tikai cilvçki nevçlas un negrib saklausît to, kas plûst no tâs. Lai varçtu dzîvot laimîgi, pirmkârt, ir jâsâk ar savas garîgâs pasaules sakopðanu. Kad atklâsi to spçku , mîlestîbu , kas slçpjas tevî, tad sapratîsi, ka sapòiem nav ðíçrðïu, ka problçmas tâs ir tikai prâta radîtas ilûzijas. Varu teikt vienu - eji sirds ceïu, lietie noderçs meditâcija :)
Re: tikai optimistiem
01.12.2008 17:22
snukers: ko tu esi salasijies? :D nu vai saskatijies? :D kaut kaa nesaziimeejas tas snukers kuru zinaaju :D:D:D

Zini ka ir taadi kas saka ka viss speeks ir piparmeetru teejaa tikai neviens to neredz? Katram savs. Man piem vislabaak paliidz progress svaru zaalee...vienalga pie kaadas muzikas ;)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: tikai optimistiem
01.12.2008 18:05
Piemçrs: Vçl pirms laiciòa smagi tusnîju, nu kâpçc man tik daudz ir jâstrâdâ? ;-(((
Tad mûsu uzòemumam pielavîjâs krîze, jau bija jâsâk pierâdît, ka mans darbs ir vajadzîgs un ka man jâatrodas darba vietâ un nevis jâòem atvaïinâjums...man izdevâs... un pçkðòi es sajutu prieku, ka eju uz darbu :)
Biki no citas operas, nekas taèu nav mainîjies, bet sajûta pavisam cita! :D
Re: tikai optimistiem
01.12.2008 20:08
Mateus, neesmu trenaþieru zâli pametis :) Tâda lieta kâ harmonija ir. Treniòi man pilnâ sparâ rit, neesmu atmetis domu kâdreiz Body Building uzstâties, bet arî savu dvçselisko pusi attîstu. Trenaþieru zâle ir arî ïoti labs veids kâ atbrîvot sevi no ikdienas stresa :)
Re: tikai optimistiem
01.12.2008 20:12
Lieki piebilst, ka garîgâ attîstîba man palîdzçjusi atgriezt trençðanâs prieku un vçl lielâku atdevi :)
Re: tikai optimistiem
01.12.2008 21:28
Toch kaut ko salasijies.. vai arii beidz zekjes piipeet :D Lai gan tas ir paarejoshi ko tagad runaa. Juutama nenormaala fanaatisma deva ;) fanaatisms nevienaa jomaa nav labi :)

BB... Tu tak kjiimiju negreibeeji lietot. Jeb tomeer lolo naivas ceriibas kljuus par bilderi bez kjiimijas? Buusi pirmais veesturee? ;)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: tikai optimistiem
01.12.2008 21:32
A kapec ne ? :)
Re: tikai optimistiem
01.12.2008 21:36
:D:D:D:D:D:D:D:D
nu nu... kopsh BB pastaav, nav neviens (!!!) bilderis naturaalis bijis ;) PROTAMS... ir iznjeemumi, kuri dibina savas naturaalju federaacijas un savaa starpaa meeraas ar 40cm bicepsiem un dala svara kategorijas - 60kg 80kg un monstri - 90kg ;)

Piedod, bet bildinga kategorija saakas virs 90kg pat pie 175cm auguma. Paareejais ir fitness. Paskaties pasaulee... nu uz naturaaljiem... sorry... neviens naturaalis nekad nav ticis taalaak par klasisko fitnesu un nekad (!!!) nenokljuus.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
herbârija kukainis
Re: tikai optimistiem
01.12.2008 22:30
Sâkotnçjais vaicâtâj! Kas pçdçjâ laikâ izraisa tavu depresiju -
a) kaut kâdas grûtîbas un likteòa triecieni
vai
b) garlaicîba (mçríu, grûtîbu, gribasspçka trûkums)?
ceroðais
Re: tikai optimistiem
02.12.2008 08:32
to herbarija kukainis

a)variants...nonstopâ slimoju divus gadus...izsîku,svçru 45kg,nevarçju paiet+vçl mâtes neþçlîgâ attieksme- nevis palîdzçt bet nobeigt mani ar savu vâjprâtu pavisam.un tad uzbruka depresija, kaut arî fiziski esmu kaut cik sakârtojusies-tâda lûk íermeòa un dvçseles sazvçrestîba...
Re: tikai optimistiem
02.12.2008 10:10
...nja...mans moto sûdîgâ situâcijâ - mekad nav tik slikti, lai nevarçtu bût vçl sliktâk...un vçl - ja nevari izmainît kko bez piepûles, NEMAINI, bet apej...
...parocies pa austrumnieku filosofijâm...japâòu nç - tur ilgi jâdomâ...íînieðu - paðâ laikâ...
herbârija kukainis
Re: tikai optimistiem
02.12.2008 14:19
Ja slimots un ìimenes grûtîbas ciestas samçrâ ilgi, tad, lai atkoptos, arî vajadzçs vismaz pâris mçneðus. Ja vien vari, atrodi sevî spçku un prâtu mainît attieksmi - saprast, ka tavas problçmas (paðas veselîba un mâtes lieta) nav "visaptveroðas", ka tavâ dzîvç ir un var bût vçl kas labs! Var gadîties, ka paðai ðo attieksmes maiòu dabût izdodas pat âtrâk un vieglâk, nekâ ilgu laiku ziedoties psihoterapeitiem.
Re: tikai optimistiem
02.12.2008 15:12
...BINGO!!!...kukainît...:)
trr
Re: tikai optimistiem
03.12.2008 10:15
BINGO snukeram! - mîlestîba - ir problçmas risinâjums, mâka visaptveroðas mîlestîbas sajûtas izraisîðanai sevî, ir iespçja tikt vaïâ ne tikai no depresijas, bet arî no vçl lielâkiem ïaunumiem.. :)
Re: tikai optimistiem
03.12.2008 10:20
nunu... miili cik gribi, tas depresiju neattalina un neizaarstee.
debresiju parasti aarstee taas ceelonja izzinaashana... nevis vnk miilestiiba.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
trr
Re: tikai optimistiem
03.12.2008 11:06
mîlestîbas sajûta - tas ir liels darbs ar sevi, lielâks, kâ trenaþieru zâlç.. un tas strâdâ!.. pârbaudîts! tikai tâpat kâ ik dienas jâstrâdâ ar miesu, lai rezultâts bûtu un tas saglabâtos, tieði tâpat ik dienas jâstrâdâ ar savu garu - mîlestîba ir ïoti liels spçks.. :))
Re: tikai optimistiem
03.12.2008 11:21
un...
tas vairaak izskataas peec taa - nedomaa par depresiju, domaa par miilestiibu un viss buus. Un kad kjersies klaat depresijai.

Nevajag buut tik naivam, kaa kristieshi, kuri visu atrisina ar dievu, jo dievs ir miilestiiba utt. Ja viss ir taa, kaa Tu saki, tad jau sanaak ka neviens iznjemot dazhus indiviidus nevienu nemiil?

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: tikai optimistiem
03.12.2008 12:37
M



Edited 1 time(s). Last edit at 19.08.2012 19:22 by kachenite.
Re: tikai optimistiem
03.12.2008 13:27
kachenite: Mateusam par kristietiibu ir jeega tik cik izstudeeta biibele, pabuuts 2 konfesiju draudzees, 2 sektaas un buuts uz neskaitaamaam diskusijaam Tornjkalna bazniicaa.

Dirs mazaak ne pa teemu. Islaams arii sludina, ka dievs ir miilestiiba un miilestiibas ir dievs? Tu kaarteejo (!!!) reizi runaa kaut ko lai tikai oponeeti, lai gan pati neesi sapratusi, kas raxtiits.

Turpinaajumam vari noraadiir, kur es mineeju, ka kristietiiba ir vieniigaa religjija kur pieluudz dievu...

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: tikai optimistiem
03.12.2008 14:58
M



Edited 1 time(s). Last edit at 19.08.2012 19:24 by kachenite.
herbârija kukainis
Re: tikai optimistiem
03.12.2008 15:34
"depresijas ârstçðana ar zâlçm un psihoterapiju ir devusi" ko? - Normâlus, derîgus rezultâtus. Ar garastâvokïa ârstçðanu nekad jau nevar îsti zinât, vai tieðâm tabletes un psihterapçðana to devusi, vai vienkârði paðâ kaut kas beidzot mainîjies. Bet mçìinât vajag ar visiem lîdzekïiem! Mçìinâðana, darboðanâs, nepadoðanâs ir pamatlikums.
Re: tikai optimistiem
03.12.2008 15:39
Kristietiiba ir vieniigaa religjija kura pieluudz to dievu kas ir biibelee. Dievs kaa dievs (vienpersonisks vainas apzinjas ieliceejs) ir tikai kristieshiem.

kachenit: piedod, bet ja Tev pat sat droshibas noteikumi nav raxtiiti (laikam tas bija Tavs gadijums)... tad ko es te velti pirkstus noslogoju ;)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: tikai optimistiem
03.12.2008 18:20
...



Edited 1 time(s). Last edit at 03.12.2008 18:28 by kachenite.
Re: tikai optimistiem
03.12.2008 18:26
"



Edited 1 time(s). Last edit at 19.08.2012 19:25 by kachenite.
Re: tikai optimistiem
03.12.2008 18:33
:)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: tikai optimistiem
03.12.2008 18:38
Lai tev ir iemesls vel vairaak paspreegaat pirmsklimaksa (vai klimakasa?) periodaa... paluugshu tev man paskaidrot... vai gadijumaa nesanaak taa, ka islaams ir tie kas pieludz tikai vienu dievu, bet kristietiiba vairaakus? Vedinoshi vaardi monoteisms un politeisms :) nu tur pa vidu sveetaa triisvieniiba iepinas un taadas lietas un kaut kas no koraana.. dieva definiicija gluzhi nee, bet tomeer... ja neatradiisi jautaa man - pateikshu kuraa vietaa koraanaa mekleet ;)

Bet pagaidaam... laipni luugta pafilosofeet/pacepties :)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 6 pieskaita 14?
Ziņa: