AD blaknes

Aizsāka bumbulis 

bumbulis
AD blaknes
05.12.2008 14:33
Vai kâds nezina, ja AD lietoðanas sâkumâ ir blaknes, tad tâs atgriezîsies arî pârtraucot lietot ðîs zâles?
Re: AD blaknes
05.12.2008 14:38
ja taas ir AD blaknes, tad peec lietoshanas paartraukshanas taas zuud...

parasti videejam aritmeetiskajam lietotaajam zuud ~1. lietoshanas meenesha laikaa...
bumbulis
Re: AD blaknes
05.12.2008 14:44
Tâtad, ja man uzsâkot lietot AD, pastiprinâs trauksme un ir nelabums, tad es to pasu dabûðu izbaudît arî ~ 1 mçnesi pçc zâïu atcelðanas? Vai es pareizi sapratu?
Re: AD blaknes
05.12.2008 14:51
ja Tev tagad trauksme pastiprinaas, tad vajag ~1 meen. dienas trankvili njemt... parasti tad ir ok...

kas buus, kad atcelsi -- atkariigs, kaa atcelsi...

ir "cold turkey" pieeja -- uzreiz un peekshnji... tas nav veseliigi pret savaam smadzeneem. var biokjiimija breekt. kaa buus -- to nevar droshi ieprieksh prognozeet. ja atcelj pakaapeniski, parasti ir ok ar piebildi, ka trauksmes ceelonis likvideets...

tak to ne vienmeer var izdariit 6 meen. laikaa. tik ilgi vismaz AD rekomendee...



Edited 1 time(s). Last edit at 05.12.2008 14:52 by Runcene.
bumbulis
Re: AD blaknes
05.12.2008 15:05
Runcene, paldies par atbildi!
Un man ir vçl viens jautâjums - daktere teica, ka AD lietoðanas sâkumâ uz daþâm dienâm var saasinâties mani tâ sauktie slimîbas simptomi, piem. dedzinâðana aiz krûðu kaula, sirdsklauves, drebuïi, bet vçlâk tas pârieðot. Saki, vai ðie slimîbas simptomi arî atgriezîsies uz kâdu laiku pçc AD atcelðanas?
Re: AD blaknes
05.12.2008 15:20
taa ts. "slimiibas" simptomu saasinaashanaas ir taa pati trauksmes pieaugshana, ko, kaa jau teicu, nonjem kaads dienas trankvilis. Adaptol, Grandaxin... tie gan ir peec receptes. lai gan -- NE VISIEM taa notiek... citiem AD noseezhas smadzenees diezgan viegli.

simptomi neatgrieziisies, ja bumbulis buus ticis galaa ar probleemu, kas vinjam izraisiija sho te ts. "slimiibu"... un ja zaales atcels pakaapeniski, lai nesatracinaatu smadzenju biokjiimiju, jo rumpis tomeer pierod, ja vinjam biku piepaliidz... un tad juutas ljoti shokeets, ja sho paliidziibu peekshnji atnjem.

AD bez darbinja ar savaam emocijaam, stresu utt. nonjem simptomus tikai uz to laiku, kameer tos lieto. taapat kaa pretsaapju tabletes sastrutojusham zobam, ja zobu tomeer neizrauj... ne gluzhi, bet apmeeram taa ir...

lai gan nekur nav rakstiits, ka Tu nevari buut retais laimiigais, kam peec zaalju atcelshanas nekas neatgriezhas. taatad mees droshi nezinaam.
bumbulis
Re: AD blaknes
05.12.2008 15:38
Paldies, Runcene!
!
Re: AD blaknes
05.12.2008 16:10
Saindçt organismu viegli, atindçt - daudz grûtâk!
Re: AD blaknes
05.12.2008 16:59
Man peec Ad uzsaaksanas, bija strauja VD saasinaasanaas - apmeeram 3 nedeelas. Peec nedeelaam 6 saaku just uzlabosanos. Tagad rit 4 meenesis, dazkaart uznaak sliktumi, bet tie aatri paariet un nav tik izteikti. Katraa zinaa ir paaugstinaajies stresa slieksnis pie kura rodas sliktumi.
Re: AD blaknes
10.12.2008 22:37
Vai visi antidepresanti ir nopçrkami tikai ar receptçm?
Re: AD blaknes
10.12.2008 22:59
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 17 pieskaita 13?
Ziņa: