Vîrieða emocionalitâte!

Aizsāka snukers 

Re: Vîrieða emocionalitâte!
24.12.2008 22:44
Starpcitu mad, vienigais , kas man nav izdevies no tevis minetaa ir aiziet pie lçtâm maukâm :D Parejais gan :D
Tâdi dzelzs veèi ir tikai holçriíi un pat tad ne visi. No tâdiem nav nekâdas jçgas ... Þirinovskis spilgts piemçrs.
snukers, nesaki, ka atmeti onançt! A to tâds iespaids rodas ... :)
Re: Vîrieða emocionalitâte!
26.12.2008 01:30
nunu... drochii tikai 98% ... 1% ir impotenti un vel 1% melo ka to nedara :D:D:D

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Vîrieða emocionalitâte!
26.12.2008 08:59
To gan nç :D
Re: Vîrieða emocionalitâte!
26.12.2008 14:13
...ko nç???...snuker, nemeklç jçgu, bet dzîvo...
Re: Vîrieða emocionalitâte!
26.12.2008 14:51
Mad, es jau nemeklçju jçgu, ja godîgi esmu secinâjis, ka man vienkârði patîk runât par garîgâm lietâm, tâpat kâ cilât ''dzelþus'', spçlçt, klausîties mûziku ,utt !
Bûtu smieklîgi ieslçgties 4 sienâs un meklçt jçgu :D Bet gan jau, ka kâds ir mçìinâjis.
Biju gan vienâ lietâ smagi kïudijies... savâs domâs vçljoprojâm biju saistîts ar vienu daiïu bûtni, heh apsolîjis sevi vienai vienîgajai :) Bet nu man lîdz mîlestîbai vçl tâlu, labâk izbaudît to, ko sniedz citas daiïavas :D
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 24 pieskaita 1?
Ziņa: