nezinu ko darît !palîdziet!

Aizsāka pumiòa 

nezinu ko darît !palîdziet!
08.01.2009 23:46
man ir 18 gadi,un jau 2gadus dzîvoju kopâ ar draugu (jâ tas ir par agru, brt nr ðoreiz par to)
esmu ïoti skaista meitene,bet man ir daþas dîvainîbas kas paðai traucç dzîvot.. tam ir sakars ar manâm attiecîbâm-esmu ïloti greizsirdîga, visu ðo 2gadu kopdzîves laikâ nav bijusi ne viena diena kad nebûtu pârmetusi savam draugam neuzticîbu, visu laiku man ðíiet ka viòð mani krâpj, ka mani negrib, ka esmu viòam tikai vajadzîga lai sakârtotu mâju, uztaisîtu çst un izdarîtu citus mâjas darbus..bet itkâ pati saprotu ka tâ nav, un ka viòð mîl tieðâm stipri.bet es tikai turpinu viòam pârmest.visu laiku no manis nâk tâdi teksti kâ piemçram : jâ tu jau tikai ar citâm gribi balçties un iet kaut kur bet ne ar mani.. es nezinu ko darît, viòð nevçlas ar mani par to runât :(
Re: nezinu ko darît !palîdziet!
09.01.2009 00:16
Tev teevs ir?

maates attieciibas ar vinju? Tavas attieciibas?

nav bijushi teksti no mammas -- shitie maitas viirieshi? vai attieksme?

taas nav diivainiibas, taadi Tev ir priekshstati in general, ka viirietis var buut TIKAI taads. tam nav sakara ar konkreeto puisi...

forumaa, protams, gruuti uzmineet, var traapiit garaam arii, bet principaa Tu kaut kaa esi iesuukusi taadu viedokli, kad augi. to var dabuut tieshi un netieshi.

jaamaina attieksme, kas nebuus aatri un viegli... domaashana... buus sevi jaalauzh.
Re: nezinu ko darît !palîdziet!
09.01.2009 00:21
mamma ar tçti ir kopâ jau vairâk kâ 25 gadus,itkâ neatminos ka bçrnîbâ ir bijis kâds starpgadijums kad ir gâjusi runa par ðo tçmu..nezinu kâ lai sâku mainît attieksmi,
es nespçju uzticçties,mani tas tâ grauþ :(
kâ lai sâku mainît to attieksmi, man visu laiku priekðâ ir bilde ka nevaru uzticçties
Re: nezinu ko darît !palîdziet!
09.01.2009 00:23
ar vecâkiem diemþçl nekas nav bijusas tuvas un mîïas attiecîbas,nekâdas mîïoðanâs nav bijis..visu bçrnîbu esmu pavadijusi sportojot un mâcoties..
Re: nezinu ko darît !palîdziet!
09.01.2009 08:27
Tikpat labi iemesls var bût arî, kâda iepriekðçjâ drauga neuzticîba... Nesen lasîju kâdâ þurnâla, kur sievieti bija piekrâpis vîrs ar viòas labâko draudzeni, un tâ-nâkamajiem vinjas draugiem nâcâs par to ciest, jo vinja palika nenormâli greizsirdîga...vai ir iemesls, vai nav...
Re: nezinu ko darît !palîdziet!
09.01.2009 10:27
nemiiljas attieciibas ar vecaakiem nav labs fons... taa nu ir vinju dziive, bet tas ir nostraadaajis. starp citu, tas VIENMEER nostraadaa un kaut kaa atsaucas uz savaam pasha attieciibaam. taa nu diemzheel ir.

ieprieksheejie puishi parasti neskar tik smagi. bet var pasliktinaat un pastiprinaat jau esosho greizo koncepciju.

psihologs dereetu. pashai buus gruuti ne no shaa mainiities, bet puisis var aizmukt.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 18 pieskaita 18?
Ziņa: