Terapeits paðapziòai

Aizsāka virrrp 

virrrp
Terapeits paðapziòai
10.01.2009 13:22
Labdien!

Meklçju palîdzîbu zemas paðapziòas "ârstçðanâ".
Saviem spçkiem galâ netieku, tikai braucu vçl lielâkâs auzâs. Vajag palîdzîbu no âra, iekðâ tikai apjukums un dusmas uz sevi.

Vai kâds zinâtu man ieteikt psihoterapeitu vai taml. kas varçtu palîdzçt risinât tâdu lietu?

(Siev. 25.g. Riga.)
virrrp
Re: Terapeits paðapziòai
10.01.2009 16:03
UPD. Pieteicos pie psihoterapeita - skatîðos, kas sanâks. Laikam jau tâda tieði specializâcija paðapziòâs un depresijâs nav vispâr :)
Re: Terapeits paðapziòai
19.01.2009 11:12
paðapziòu ceï apmierinâtîba ar sevi un dzîvi kopumâ. Tu esi pârâk kritiska pret sevi.
Uzraksti man meilu - aizsûtîðu labas psihoterapeites koordinâtes, kas man ïoti palîdzçja. Ðobrîd esmu kïuvusi pilnîgi cits cilvçks-sieviete au augstu paðapziòu!
Ja vçlaties apmeklçt mâkslas terapiju grupâ par paðapziòas tçmu -rakstiet-nosûtîðu materiâlu!
virrrp.

Saprotu tavu problçmu jo pati tam esmu gâjusi cauri....
Ja interesç varu pateikt , kur griesties un kas palîdzçs.
Re: Terapeits paðapziòai
25.01.2009 14:27
Vispâr ðajâ forumâ tie, kam ir ko teikt nevis reklamçt, parasti savu sakâmo ieraksta. Jo lîdzîga situâcija var atkârtoties arî citiem lasîtâjiem un darbinot meklçtâju, var palasît. Pulciòu un citu naudas kâðanas akadçmiju pârstâvji noslçpumaini aicina atrisinât visas problçmas un rakstît meilu.
deja
Re: Terapeits paðapziòai
25.01.2009 21:45
Jâ, piekrîtu Plantam, kâpçc gan ðeit no vairâkiem rakstîtâjiem atskan uzaicinâjums rakstît privâti? ja gribi ko teikt, saki atklâti! ðeit taèu tâpat paliksi anonîms. Tas tieði atgrûþ, ðî noslçpumainîba!
mrt
Re: Terapeits paðapziòai
26.01.2009 13:06
Savu "akciju" cenas uzsiðana, kâ bçrnudârzâ "es kaut ko zinu, bet neteikðu" "nu, labi, varbût pateikðu, ja îpaði palûgsi"...
Re: Terapeits paðapziòai
26.01.2009 13:10
ja jau buutu fiksais chiki-briki celjsh pashapzinjas celshanai un citu psihologjisko/eksistenciaalo jautaajumu risinaashanai, tad visi to pudeliiti aizietu un nopirktu, nevis nodarbotos ar to visu muuzhu.
psych.
Re: Terapeits paðapziòai
26.01.2009 18:03
Nu skeptiíiem jâpajautâ - kâ Jûs iedomâjaties ðeit ievietot piedâvâjumu, kas wordâ aizòem 1,5 lappuses??
Dîvainîði..:)
Re: Terapeits paðapziòai
26.01.2009 18:22
saskanjo ar adminu un ievieto vai ieliec linku, lai tauta var palasiit. ja Tev nav linka, bet tikai Word.doc uz 286, tad shvaks kantoris, pashiem jaacelj pashapzinja.

mees te visu publiski apspriezham un izskataam, jo visi taadi pustraki, kas bez citu pieskatiishanas patstaaviigi sazin kaadaas ziepees var iedziivoties.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 25 pieskaita 19?
Ziņa: