Vai homoseksualitāti var ārstēt, ja slimais to ļoti vēlas?

Aizsāka viens 

existential fool Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> vai aseksuāla?


Nē, arī aseksuāla es neesmu.
Re: Vai homoseksualitāti var ārstēt, ja slimais to ļoti vēlas?
17.07.2012 19:24
Nu tad vismaz drusciņ seksuāla?
Manam pazinam bija lidzigi bet izradijas ka vins nemaz nav homitis - vnk visi vinam meginaja iestastit ka tads ir lai varetu izmantos savtigiem nolukiem(iebaidet, kontrolet, nirgaties, eksperimentet)! Drosi vien tu pats tads neesi ari..
Re: Vai homoseksualitāti var ārstēt, ja slimais to ļoti vēlas?
19.07.2012 21:20
Naidīgo uzskatu dēļ ir bijušas daudzas pašnāvības un vardarbības gan pret gejiem,gan pret tiek,kas bija un ir par demokrātiju.
Nedrīkst likt uz vienas līnijas krimināli sodāmas darbības( zoofilija, pedofilija,nekrofilija) un homoseksualitati,kas praktiski ir svītrota no visu demokrātisko valstu krimināllikumiem. Tas ir bīstams un Gēbelsa cienīgs paņēmiens.
Ne jau mums mainīt ANO Pasaules veselības organizācijas lēmumumus . Tas ir augstākas proves medicīnas ekspertu lēmums. Ne jau mums, pat man,cilvēkam ar medicīnisko izglītību un 30 gadu praksi,noradīt Latvijas psihoterapeitu biedrībai.
Psihoterapeitu biedrība ar savu paziņojumu nāca klajā, kad kādā no TV šoviem, kur izteicās, ne jau mediķi,bet politiskas niecības ( prostitūtas). Pēc telefona zvana, kur kāds vai kāda stādījās priekšā, kā psihoterapeits un saka apgalvot to, kas ir galīgā pretruna ar ANO Pasaules veselības organizācijas paziņojumu.
Tas kurš paziņos ,ka var iejaukties seksualaja orientācijā būs Nobela prēmijas laureāts un daudzu akadēmiju goda loceklis.
Pagaidām izmainīt hipotalama šūnas mēs nevaram.
http://www.rigabrain.com/blog/2008/09/ 25/homoseksuala-cilveka-smadzenes-atski ras-no-heteroseksuala-cilveka-smadzenem 
Re: Vai homoseksualitāti var ārstēt, ja slimais to ļoti vēlas?
19.07.2012 21:36
Par politiskam prostitūtam runājot. Man nāk smiekli, kad pēkšņi sāk runāt par viņu, it kā cīņu par bērnu aizstāvēšanu pret homo propogandu. Te jau par to propogandu runāja. Vienu reizi gadā uz stundu iziet pārbijies cilveku bariņš. Toties kāda naida un pazemojuma vētra sākās masu medijos jau ilgi pirms šī notikuma un pēc tam.
Un pietiks Eiropai, ASV un Kanādai paziņot,ka visi šie "aizstāvji" tiks ierakstīti nevēlamo sarakstos un viņu aktīvi tiks iesaldeti, tad tūlīt plate tiks nomainīta. Šie cīnītaji kļūs par lielākiem un fanātiskākajiem geju aizstāvjiem. Jo ne jau mūsu bankās glabajas Ļedājaeva,Šmitu un katoļu nauda.
Biju iegājis Rīgas domes tualetē. Mans dievs!
Grīdas no gandrīz vai malahīta pusdārgakmeņiem. Sienas no Itālijas labākā marmora. Viena pati tualete izmaksāja miljonus. Un šie liekuļi runā par morāli....



Edited 1 time(s). Last edit at 19.07.2012 21:36 by Mazdakteris1.
Re: Vai homoseksualitāti var ārstēt, ja slimais to ļoti vēlas?
22.07.2012 11:28
Mazdakteri, tātad Tu tomēr atzīsti, ka homoseksuālisms ir smadzeņu defekts?

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Vai homoseksualitāti var ārstēt, ja slimais to ļoti vēlas?
27.07.2012 00:02
O divu dakteru ciinjas jeb, divu oldschool trollu ciinjas :)) kautgan peec skaita ku! liek kloki :)
Re: Vai homoseksualitāti var ārstēt, ja slimais to ļoti vēlas?
01.08.2012 20:03
Man liekas, ka vēl neesi izaudzis no bērna, un Tev ir vienkārši bailes no meitenēm kā jau visiem zēniem, vajag Tev to meiteni sadabūt...hi...
Man ļoti patika Ilonas atbildes. Taisnība vien ir. :)
existential fool Re: Vai homoseksualitāti var ārstēt, ja slimais to ļoti vēlas? 17.07.2012 08:46

Piedalās jau: 2 gadus Ieraksti: 2'330

Vispār jā, no evolūcijas viedokļa labāk, lai karās nost vai griež vēnas. Tas jau paliek smieklīgi, kad defekts tiek mēģināts iebarot sabiedrībai kā norma. Tusējiet savā nodabā un neviens jūs neaiztiks.

----------------------------

Kāpēc evolūcija Tev ir tik svarīga? Ko Tu iegūsi no tā, ka attīstīsies vesela cilvēce? Tāpat pēc pāris gadiem nomirsi.

Un kas teica, ka pats cilvēks ir norma? Varbūt defekts Visuma kārtībā? Varbūt pareizais ceļš ir mums visiem nomirt...
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 15 pieskaita 5?
Ziņa: