...runcenei...un citiem...

Aizsāka madcynics 

...runcenei...un citiem...
28.02.2009 23:20
http://eogli.com/details.php?id=17087

...tā ir tikai viena no filmām...
Re: ...runcenei...un citiem...
01.03.2009 08:58
Tas nav saistīts ar visām tām enerģijām ( cigun, prana ) ? :D
Re: ...runcenei...un citiem...
01.03.2009 13:25
Tu par iezombēšanu, Mad?

Tie, kas ir godīgi un profesionāli, tie to nedarīs.

Tie, kas cep naivus psihosomatiskus raksteļus, to neprot.

Kas man nepatīk, ir vāji apmācītu un nepieskatītu psihologu armija daudzās valsts iestādēs. Bet viņu rokās nokļūst visneaizsargātākie – tie, kam galīgi švaki ar naudu un bērni (skolas!!!). Bet es lasu presē, ka žurnālisti sāk šo lietu purināt. Ar primitīvu testu palīdzību bērni tiek nobirkoti kā organiķi utt., kaut vienkārši varbūt ir nobijušies, bet tāda viena psiho (pī-pī) dēļ bērns var nokļūt palīgskolā! Ja bērnam ir kādas uzvedības vai emocionālas grūtības, tad es neapskaužu tās mammas.

Bet es tur nekā nevaru darīt... :((((

Man pašai iznāca saskare, un es vēl pēc gada esmu nikna kā nāve.

Visu laiku ir valdījusi pārāk liela fanošana, nepamanot, ka daudzi psihologi strādā vieni paši bez jebkādas atskaites un norēķinu sistēmas.



Edited 1 time(s). Last edit at 01.03.2009 13:34 by Runcene.
Re: ...runcenei...un citiem...
02.03.2009 02:08
...par iezombēšanu gan nē...kontekstā par impotentiem naudas kāsējiem, kuri sauc sevi par psterapistiem...narkologiem un citiem mērkaķiem, kuri veido neveselīgu fonu - ak, tev iekņudējās???...a nu ka fiksi pie manis!!!....

...pamatdoma, kāpēc ieliku...katrs pats savas kaites kalējs...:)...un zinot, ka ir daudzi citi ceļi, kā izlīst no dumbra, ne tikai - gadiem nāksi pie manis, bet garantiju nedošu - varbūt kustoņi sijās, kurš ir triplinš, bet kurš kaut ko var...

...he, he...zināšanā spēks...

...kamēr ļauži bezdomā mērkaķosies - o, bļa, šitas ir labais, tas ir jenķu - tikmēr drāzīs mūs visi kam nav slinkums...
Re: ...runcenei...un citiem...
02.03.2009 11:03
Kas Tev nepatīk pie narkologiem? ;)

Visas pieredzes ir derīgas. Es spriežu tā: ja jau cilvēks tur nokļuva, tad bija pelnījis, resp., bija tādā pakāpē, ka bija paķerams uz āķa. Es tos vnk saucu par dzīves grābekļiem. Tas pats par psihiatriju.

Abi dvīņubrāli uztaisa situāciju tik pretīgu, ka cilvēks saprot: ar šito "draugu" es miršu, kas ir spēriens pa pakaļu vai nu mirt, vai bēgt. Paliekot cilvēks mirst tāpat. No insulta, ko izraisa zāļu radīts vispārējais stāvoklis, piemēram. Es savukārt no antidepresantiem svīdu tik baigi, ka man bija jādomā: gribi būt par šausmām sev un pasaulei vai negribi. Lieki piebilst, kā var justies un kāds izskatīties; tad atnāk viens pī-pī un pasaka – viņai nav visas skrūves... Nu, patiesībā jau nebija arī, ar šo kompāniju sasienoties.

Tā kā uz šīm lietām var paskatīties dažādi. Katrs pats var izglābt un pasargāt tikai sevi.



Edited 1 time(s). Last edit at 02.03.2009 18:58 by Runcene.
Re: ...runcenei...un citiem...
02.03.2009 16:16
Vajag izdgudrot kādu Universālu formulu, kuru visi spētu saprast. Katrs pats savas laimes kalējs!
Re: ...runcenei...un citiem...
02.03.2009 17:11
...katrs pats savas kaites kalējs...:)...
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 1 pieskaita 23?
Ziņa: