Pašnāvības draudi. Plus neatdots studiju kredīts.

Aizsāka dadzz 

Pašnāvības draudi. Plus neatdots studiju kredīts.
04.03.2009 10:01
Sveiki.

Man paziņa paņēma studiju kredītu, galvotāji senči.
Aizgāja no augstskolas, širmis aizbrauca, tipa dzīve grūta, mācības beztolkā, strādāt negribas, meitene pameta.
Reāls gļēvulis un egoists, un sliņķis, kas to visu māk pamatot, jo mācījās mākslas zinātni, skaisti muldēt..

Tagad nopietni nodomājis izdarīt pašnāvību. Tas nav joks - divreiz jau bijis tvaika ielā ar tranku pārdozēšanu, un tagad stāsta nopietnus plānus (bet reāli izdarāmus). ārstēšanai nepadodas, pie kā tik nav vests, ta murgs iet veselu gadu, vienkārši drausmīgi.
Apgalvo, ka iepriekšējie mēģinājumi nesanāca tāpēc, ka stulbās apkopējas šo atradušas par ātru, tagad gaidīs maiju, lai līstu mežā, kur neviens neatradīs.

Pati pietiekami daudz no šīm lietām sajēdzu, lai saprastu - tur nekas vairāk par mākslīgi paša uzkurinātu depresiju nav. Nekādas organikas. Pilnīgi pieskaitāms. Tā domā arī Tvaika ielā un citur, kur bijis, kopā pie padsmit speciem (kuriem, nezinu).

Jautājums. Vai vecākiem ir iespēja kaut kā izvairīties no kredīta atmaksas? Viņi ir galīgi ne to biezāko profesiju pārstāvji.
Iesūdzēt tiesā dēlu? Varbūt ir tādi gadījumi zināmi?
Bet - kā lai pierāda, ka šis reāli plāno galēties nost?
___________________________________

Vai jūs kaut ko ieteiktu, lai cilvēks beidz slinkot un nevis nosprāgst, bet sāk kaut ko darīt? Runcene te reklamē V. Rudzīti...
CIk īsti maksā viena individuālā konsultācija???
Re: Pašnāvības draudi. Plus neatdots studiju kredīts.
04.03.2009 10:09
Galvotājs ir galvotājs, neko nepadarīsi. Tas par kredītu.
Lai dzīvo kā prot un māk. Manipulators viņš ir. Vecākiem jau būs žēl. Var dot gultu un paēst, arī tas ir par daudz. Tās apkārtvadāšanas nedos absolūti neko.
Re: Pašnāvības draudi. Plus neatdots studiju kredīts.
04.03.2009 10:14
Es saprotu.
Tad Alstere, saki, ka jāļauj, lai mirst?
re: !
04.03.2009 10:31
It's a džouk vai kā?
es prasīju, vai jums kādam ir idejas, ko vēl varētu darīt,
lai sliņķis sāk strādāt.
Jeb tomēr vnk nelikties ne zinis?
Viņam ir profesija - mākslas zinātnieks, viņš raksta labas recenzijas, bet nejēdz, ka krīzes laikā jāpārkvalificējas un apsūdz sabiedrību, ka tā vainīga pie šī fakta.

Ieteicu viņam aizbraukt uz gadu brīvprātīgo programmā uz Āfriku, bet atcirta, ka viņa ciešanas ir lielākas par jebkura ar AIDS slima bērna ciešanām un neesot kristīgais moceklis.
Re: Pašnāvības draudi. Plus neatdots studiju kredīts.
04.03.2009 10:38
Nenomirs. Pašnāvnieks, kurš gaida siltāku laiku un pirmās lapiņas, lai varētu doties uz mežu kārties. Smiekli nāk. Ja gribēt, sen būtu jau pie tēviem.
Re: Pašnāvības draudi. Plus neatdots studiju kredīts.
04.03.2009 10:49
Tiešām mākslinieks. Man šķiet, ka tie, kas nolēmuši aiziet to nereklamē. Ja jau iestudē tādus uzvedumus, tad kaut kā neticās tai apņēmībai. Tik ilgi, cik ļausiet ar sevi manipulēt, tik ilgi skatīsiet šos šovus.
Ja kredīta galvotāji ir vecāki, tad šaubos ka banka to aizdevumu norakstīs. Dzīvs tas varonis vai miris. Vecākiem būs jāsamaksā bēru uzdevumi un pēc tam daudzus gadus kredīts.
Man liekas, ka šajā gadījumā pietiek runāt, jāsāk darīt. Nav ko uzbāzties ar savu labo gribu. Kāda tur Āfrika. Pārāk skaisti un eksotiski. Tepat pietiek smagu darbu, kuru cēlākais mērķis - nodrošināt vēdera tiesu.
Re: Pašnāvības draudi. Plus neatdots studiju kredīts.
04.03.2009 10:50
Alster, bet viņam, cik saprotu, ir bail asiņainos variantus mēģināt (lekt pa logu, vēnas griezt), ieroci nedabūs. Uz sliedēm bail sēdēt. Gribēja zilskābi vai CO dabūt, es vēl neteicu, kā tiešām var to dabūt..
un kārties vai slīcināties viņam tiešām ir BAIL, jo šausmīgs tirliņš, peldēt nemāk, ar riteni braukt nemāk.
Apēst ripas ir mierīgi, nesāpīgi. Tā viņš to pamato.
Vai tad nav ticami, ja cilvēks tik bailīgs, ka gaida siltāku laiku, lai, sarijoties ripas, gulētu nomaļā vietā, kur nevar atkačāt?

Lasīju cālī anekdotisku gadījumu - tantīte speciāli, rijot ripas, rēķinājās, ka ātrie vedīs uz slimnīcu, ņems pasi līdz. nu tad ielika pasē zāļu paciņu, lai zin, ar ko atkačāt.
Šitais gan ietur pozu, ka reāli grib mirt. Atnāca ciemos, guļ un vaid "kaut es būtu miriis" ik pēc 10min.
Plantam
04.03.2009 10:52
vai var kādam likt strādāt pret paša gribu? nē, nopietni, kā to izdarīt? tak pretosies, brēks.
varētu nosūtīt laukos pie kāda zemnieka, bet vai tad zemniekiem vairs vajag darbiniekus, kas turklāt nekad no pilsētas dzīvokļa nav izgājuši?
vakar mācīju krāsni kurināt, elle un indija..kā pūta, kā stenēja..
Re: Pašnāvības draudi. Plus neatdots studiju kredīts.
04.03.2009 10:55
Ripas var sadzerties vakarā savā gultā, no rīta jau būs smuki stīvs... Un siltumā...

Par tēmu- jo mazāk no malas kāds metīsies palīdzēt, jo lielāka cerība, ka pašam radīsies motivācija, ko mainīt... Bet risks, protams, pastāv...
Re: Pašnāvības draudi. Plus neatdots studiju kredīts.
04.03.2009 10:57
Ēst ir iemācījies? Tāpēc, ka bija vajadzība. Tāpat var iemācīties arī strādāt. Ja būs nepieciešamība. Tik ilgi. cik ar viņu auklēsies, tik ilgi nebūs nekādas izmaiņas. Visam vajag motivāciju kaut vai neapjaustu. Starp citu, cik viņam gadu? Izskatās, ka visas runāšanas un pierunāšanas viņš uztver kā pašu par sevi saprotamu un viņa loma šajā gadījumā, pēc iespējas "krutāk" atspēkot tuvinieku argumentus. Akcenti nepareizās vietās.
Re: Pašnāvības draudi. Plus neatdots studiju kredīts.
04.03.2009 10:59
y



Edited 1 time(s). Last edit at 19.08.2012 21:03 by kachenite.
Re: Pašnāvības draudi. Plus neatdots studiju kredīts.
04.03.2009 11:06
Paldies visiem, tiešām.

Komatiņam:
Nez, viņu otrajā mēģinājumā atrada pēc divām dienām - kaut kas nebij riktīgi. 50 ripas, nezinu gan, kurš tranks un cik mg tabletē bet vienalga izklausās padaudz. Tāpēc jau šis negrib gultā, ka dzīvo kopā ar senčiem.

Plantam: gadu daudz, 25.
par sūtīšanu pie zemniekiem domāju tāpēc, ka parasti tas ir ar dzīvošanu uz vietas un no turienes tik vnk nevar aizbēgt, a uz citu darbu pilsētā var neatnākt, tikt atlaists un viss turpinās.
Pati esmu tāda bijusi, tāpēc zinu.
puiša teorija
04.03.2009 11:14
Karoče savu pašnāvību šis uztver kā izcili drosmīgu soli, un apgalvo, ka visi pārējie, kas kaut ko dara šai dzīvē, ir gļēvuļi un apstākļu vergi.
Un ka cilvēki ir iebaidīti ar pašnāvību aizliegumiem no reliģijām un morāles, citādi visi jau sen būtu to izdarījuši.
ērti, ne?
Re: Pašnāvības draudi. Plus neatdots studiju kredīts.
04.03.2009 11:17
Gadu ir pietiekami, lai jau būtu sava izpratne par dzīvi.
Ja Tev ir bijušas līdzīgas problēmas, tad noteikti zini, kas mainīja Tavu attieksmi.
Protams, risks pastāv. Man šķiet gadījumā, lai iespītētu. Tomēr argumentu meklēšana, lai attaisnotu vilcināšanos, liek domāt, ka mērķis ir nevis aiziet, bet gan ērti palikt.
Pagājušajā nedēļā apglabāja vienu manu paziņu. Par viņa problēmām neviens nezināja, vismaz no paziņu loka. Aizgāja tā, ka var domāt gan par fatālu nejaušibu, gan apzinātu soli, gan iespējamu vardarbību. Ģimenei palika iespēja nevainot sevi, vienkārši izsāpēt savu sāpi.
Re: puiša teorija
04.03.2009 11:22
...uzsvied cilpu, iedabū pašnāvnieku cilpā un pasaki,ka uzleksi viņam uz pleciem, lai ātrāk aizžņaudzas...u domā, ka piedabūsi vinu pie šā soļa???...kachenīte pareizi pauda...
Re: Pašnāvības draudi. Plus neatdots studiju kredīts.
04.03.2009 11:25
Neesmu zīlniece, bet domāju, ka šajā gadījumā Rudzītis varētu uzprasīt taisni – ko gribi, kāpēc atnāci, kāpēc pie manis? Sāks šitos niķus tur – visu pats uzzinās taisnā tekstā. To pašu, ko te jau dāmas sarakstījušas.

Lai pie terapeita ietu un noturētos, jābūt baisi motivētam. Pie R. – 5x motivētākam nekā vidēji mēdz būt. IMHO

Labāk prasi sev, kāpēc šito kadru vāc... Pārāk liela emocionālā piesaiste... Šitie ir dēles, piesargies!
Re: Pašnāvības draudi. Plus neatdots studiju kredīts.
04.03.2009 11:25
Zinam mēs šitos "50 tab dzērējus"... 5 tab mazā lekša, 5 tab analgīna un 5 vēl kaut kā... lai nepārdozē un patiesi nenomirst...
Re: Pašnāvības draudi. Plus neatdots studiju kredīts.
04.03.2009 11:26
V



Edited 1 time(s). Last edit at 19.08.2012 21:04 by kachenite.
Re: Pašnāvības draudi. Plus neatdots studiju kredīts.
04.03.2009 11:32
R



Edited 1 time(s). Last edit at 19.08.2012 21:04 by kachenite.
par dēlēm
04.03.2009 11:45
Kāpēc palīdzu... nav man emo piesaistes. Pati pirms 5 gadiem biju tāda, un izkārpījos (tas džeks ir studiju biedrs). Vaļasprieks ir bioloģija un medicīna (tūlīt arī studēšu). Un tāpēc liekas, ka varu skaidri visu salikt pa plauktiņiem.
Uzaicināju ciemos, un sapratu, ka bez vardarbīgas sūtīšanas strādāt ir beztolks. Gribēju reālu apstiprinājumu no zinātājiem.

tātad apkopojot - pastāstīt šito senčiem un palūgt, lai aizsūta dēliņu uz kādu z/s?
Madcynic, a mani iesūdzēs. dzīvot gribas.
Re: Pašnāvības draudi. Plus neatdots studiju kredīts.
04.03.2009 11:46
Maijā kā reiz mežā atradīs. Sāks tauta šiverēt. Saki, ka tagad ir visdrošāk...

Ja nopietni, tas, kas tiek demonstrēts, atbilst 2 gadu vecuma uzvedībai. Ja tad mammas un omes nav gudras, kāds parasti ir rezultāts?
Runcenei
04.03.2009 11:48
Man liekas, pie V.R. būtu labi aiziet, lai iedod pa galvu tā "no augšas skatoties".
Cik tas prieks maksā? mājaslapā cenas neredzēju. Nopietni, pasakiet, neesmu pie terapeitiem staigājusi, nezinu.
Runcenei par 2gadniekiem :)
04.03.2009 11:49
es savu divgadnieku esmu veiksmīgi dresējusi.
Tātad jāsūta ar varu uz laukiem un kapli rokā.
Jānis ziemeļnieks atradies. Vēl lepojas, ka nelieto narkotikas :P
Re: Pašnāvības draudi. Plus neatdots studiju kredīts.
04.03.2009 11:50
Man jau liekas, ka apaksaa ir dzila vainas sajuuta - studijas neizdevusaas, krediits, straadaat par kapeikaam arii negribas. Taadeel vins ir izveeleejies mocekla lomu, jo tad tuvaakie par krediitu nerunaas, lai nepadariitu situaaciju veel smagaaku vinam; vins sanem apkaarteejo uzmaniibu, atbalstu; tiek vadaats pie aarstiem un nekas nepaliidz. Vins sevi ir uztaisiijis par taadu nabadzinu, kuru vajag visiem zeelot.
Un taas runas par pasnaaviibu - uz mezu tagad neiesu, jo ir paaraak auksts... skan loti beerniskiigi.
Un es arii piekriitu, ka jaalauj vinam pasam dziivot savu dziivi, un te ir divas iespeejas vai nu vins saaks kaut ko dariit, vai...
Tikai es nesaprotu pricom tur Afrika????
Re: Pašnāvības draudi. Plus neatdots studiju kredīts.
04.03.2009 11:54
"Cilvēki nolaiž rokas ne tāpēc, ka tiešām neko vairs nevarētu mainīt, bet tāpēc, ka tā ir vienkāršāk."
Re: Pašnāvības draudi. Plus neatdots studiju kredīts.
04.03.2009 11:54
Man interesanti... Kā Tu tīri praktiski stādie priekšā, to piespiešanu stradāt? Brauksi līdz un vislaik uzraudzīsi? Nu ja es negribu strādāt un man to nevajag, KĀ kāds grasās mani piespiest?
123 - niekam
04.03.2009 11:56
man gan, ar to džeku runājot, nešķiet, ka šo mocītu vainas sajūta! viņš tieši saka, ka jāvaino un jātiesā sabiedrība, un vecākiem jāatdod viņa kredīts!
kā tu iztēlojies, ļaut sākt savu dzīvi? viņš jau dzīvo, neviens viņam neko nenosaka!!! Staigā uz pasākumiem, tos recenzē, un tad braukā no draugiem pie vecākiem un atpakaļ.
Kā parazīts var sākt savu dzīvi?

eh, esmu nikna.
Re: Pašnāvības draudi. Plus neatdots studiju kredīts.
04.03.2009 11:57
Es nezinu, cik maksā V. R...

Es viņu "lietoju" kā rakstnieku un esmu bijusi uz viņa psihodrāmas izrādēm.

Viņam ir ko teikt un viņš savu lietu zina, bet psihoterapijā ar pieaugušiem cilvēkiem viss notiek brīvprātīgi. Tas nav nedz cietums, nedz slimnīca, kur kādu var aizvilkt. Pilnīgi cits storijs.

Pareizi Alstere saka – šim par daudz, ka gultu un ēdienu dabū.

Vecākiem tas būtu jāliedz. Tas ir viens reāls variants, kas strādā. Vai viņi to spēs?
komatiņam
04.03.2009 11:58
Vot es nezinu, man liekas, normāls zemnieks mazā saimniecībā, kur to kalpu nav tik daudz, varbūt vienkārši uzdotu ar kādu darbarīku pa pakaļu?
vai patriektu mežā?
vai tā būtu loģiskāk?
04.03.2009 11:59
skaidrs, mīļie.
Man tātad vajadzētu pateikt vecākiem.
Aizbraukt ciemos.
tikai liekas, ka uzbruks man. bet ko tur padarīt.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 11 pieskaita 1?
Ziņa: