Pašnāvības draudi. Plus neatdots studiju kredīts.

Aizsāka dadzz 

Re: Pašnāvības draudi. Plus neatdots studiju kredīts.
04.03.2009 12:03
Ir 2 lietas, kas jāņem vērā – viena ir tā, ko viņš saka, bet otra – ko viņš patiesībā jūt un grib, bet ko nemūžam neatzīs.

Šeit bieži der vienkāršs tests – ja viņš saka "gribu", tas nozīmē "negribu" un otrādi.
Re: Pašnāvības draudi. Plus neatdots studiju kredīts.
04.03.2009 12:08
http://www.diena.lv/lat/politics/arzemes/lukasenko-grib-veidot-darba-nometnes
Labais.
Latvijā Dimiters taisīja Krusta skolu kādreiz, tagad nav tml.vietas?

Zini, Runc, es neticu tomēr. Viņš saka, ka grib seksu - tiešām grib. Saka, ka grib atpakaļ meiču - tiešām grib. Saka, ka negrib strādāt - nu negrib jau. Ja piespiež, strādā.
saka, ka grib nodarboties ar mākslu - tiešām grib.
Konkrētāk vari paskaidrot, lūdzu?
Re: Pašnāvības draudi. Plus neatdots studiju kredīts.
04.03.2009 12:21
dazz

Es to biju domājusi par pašnāvību. Par pārējo piekrītu Tev. Viņš patiesībā saka: lūdzu, izglābiet mani no šīs situācijas... To viņš nemūžam neteiks taisnā tekstā, jo viņam kauns.

Bet izglābt neviens nevar. Vot, tur sākas ķeza.

Varbūt pasaki, ka esi ar mieru padomāt un parunāt, ja beigs šitās kapu runas. Ka citādi neielaidīsies un viss. Nesaki – Tu melo. Viņš nemelo. Tas ir biku savādāk.

Kaut kā tā, bet pie vecākiem iet un lietas kārtot – nemūžam! Zini savas robežas.

Es neesmu par vienkaršu cilvēku atgrūšanu, viņš gan lieto bērnu metodes, bet tik un tā ir nelaimīgs. Vecāki ir izlutinājuši, nav ielikuši pamatu. Dzīve prasa to pamatu, kura viņam nav. Viņš tāpēc daļēji ir vainīgs, bet daļēji nav. Ko lai viņš dara? Fakts, ka viņš ir izmisis.

Bet Tu nedrīksti spēlēt viņa spēli. Nelaid pārāk tuvu.

Gļēvs vīrietis, pat tad, kad saprot, ka ir lielā ķezā, aug ļoti lēni.
zināt savas robežas?
04.03.2009 12:28
Klau... no viņa jau tā ir atteikušies daudzi paziņas, cik zinu.
man liekas, ja neuzrakstīšu meilu viņa māsai un nepateikšu, ko domāju, tad visticamāk viņš reāli var tā arī izdarīt to pašnāvību un nekādas jēgas no visas citu/manas palīdzības nebūs bijis.
Domāju, ka vecāki nezina reālo situāciju, jo puisis uzskata viņus par prastiem mietpilsoņiem, ar kuriem nav vērts runāt. Mans mērķis nav iejaukties puiša ģimenes iekšējās lietās, bet paziņot faktus un novirzīt fokusu - lai viņš tik daudz nemoka draugus, bet lai vecāki ņemas ar bērniņu. Kas tad vēl!
Re: Pašnāvības draudi. Plus neatdots studiju kredīts.
04.03.2009 12:42
Sievietēm ar šādām situācijām nav viegli tikt galā, jo doma par pašnāvību, ko viņš varētu izdarīt, ļoti nedod miera. Tā ir mūsu laime un nelaime arīdzan.

Puisis ir savas dzīves krīzē.

Reāli dusmīgs. Uz vecākiem tātad. Tu jau neko nezini par viņa dzīvi. Varbūt ir iemesli dusmoties. Dažkārt mātes aktīvi piestrādā, lai zēniem atņemtu jelkādu vitalitāti, kaut arī nemaz neizskatās pēc varmākām.

Te ir n variantu.

Es ieteiktu nemaisīties, bet Tu jau tāpat darīsi, kā zināsi. Es parunātu ar pašu puisi, un viss. Pārāk histērisks, lai ķertos pie darbiem.

Māsa, vecāki... viņš viņus pasūtīs, un beigās arī Tevi par šo saraksti. Sanāk veceņu mafija pret čali, glābēju armija. Bet viņš patiesībā no tās grib tikt brīvs. Grib un nevar.

Kaut kā tā es to redzu, ja raugos no Latvijas valdonīgo sieviešu un gļēvo vīriešu viedokļa.



Edited 1 time(s). Last edit at 04.03.2009 12:51 by Runcene.
Re: Pašnāvības draudi. Plus neatdots studiju kredīts.
04.03.2009 13:02
Runc, es drusku tomēr zinu par viņa dzīvi. Paldies Tev,
viņš nav dusmīgs uz vecākiem, viņš vienkārši uzskata, ka tā nu ir sanācis, viņš noguris no dzīves un grib aiziet. Un tā gadījās, ka vecākiem jāmaksā 6 štukas.
Vecāki nav valdonīgi, tīri normāli, pārējie bērni arī.
Es zinu, kādas mēdz būt LV sievietes,bet tur drīzāk ir pazemīgo kristiešu mūķeņu variants.
Bet es ieteicu tam džekam aizlaisties no valsts un visiem, visiem - ko Tu man vēl ieteiktu?
Re: Pašnāvības draudi. Plus neatdots studiju kredīts.
04.03.2009 13:21
Zini, kā mēdz būt ar to dzīvju zināšanu – reizēm ir kādas nianses, ko nezinām, bet kuras spēlē svarīgu lomu.
Mūķene vienā vietā, bet naktī – jāj uz slotas kā ragana. Tā arī mēdz būt.

Taču es neuzspiežu savu viedokli, vnk māju tādā virzienā, ka ir ļoti daudz lietu, kuras var nezināt un kuras var būt citādi.

Vislielākie podi dažkārt notiek tieši it kā normālās ģimenēs.

Aizbraukt ta aizbrauks, bet problēmas paņems sev līdzi, taču, no otras puses, ja viņš sasparojas un aizbrauc – kāpēc ne, būs viens pats svešā vietā, ātrāk sapratīs, ka neba vide vai valsts vainīga, bet pašam jāmainās.

Katram pašam jākāpj un savien grābekļiem un jāļauj kāpt citiem – tie ir katra cilvēka skolotāji. Neviens neko nemaina, kamēr kārtīgi nenomaucas.

Tas ir tas pats, kas ar augoņa nobriešanu.
Re: Pašnāvības draudi. Plus neatdots studiju kredīts.
04.03.2009 14:36
...johaidī, par ko bazārs!!!...ukris grib, la viņa nenovērtēto ģēnialitāti kāds ievēro...i usjo tut...šādiem mērkaķiem gedroica padoms vietā...nu uzdāvini viņam ieziepētu striķi...apvainosies, cietējs!!!...
da te spriedelēt pa tukšo - ja grib, lai karās, rij, pārgriež rīkli, nospēlē annas kareņinas pēdējo ainu, nošaujās, slīcinās, lec no tilta...lai dara...tikai...ne leks, ne kas būs...
Re: Pašnāvības draudi. Plus neatdots studiju kredīts.
04.03.2009 14:39
...nu, kāds jau noleks a... tik vecāku man pēcāk laikam nebūtu gan žēl...
Re: Pašnāvības draudi. Plus neatdots studiju kredīts.
04.03.2009 15:35
Trankvilizatorus ir ļoti ļoti grūti pārdozēt. Tās nav īstās zālītes, ar ko aiziet pie tēviem. Tā, ka 50 tabletes liekas nav nekas ekstra. Neatceros, kas man to stāstīja vai skolā vai kaut kur citur no ārstiem dzirdēju. Tā pašnāvnieki domā, ka tās labas, jo izsauc miegu, bet reāli izguļas pa tam 2 dienām, ja vēl paskalo drusku, tad vispār viss normāli.
Re: Pašnāvības draudi. Plus neatdots studiju kredīts.
04.03.2009 17:40
zini, man gan būtu vecāku žēl, jo bērniņa studiju kredīts - 6 štukas ar % - nav maz pie slimnīcu/skolu darbinieku algām un pašreizējās situācijas valstī!

Pagaidām paldies..paskatīsimies, kas būs siltajā laikā. :P

Jā, Runc, es zinu, zinu, mana ģimene arī izskatījās ķipa ok, a iekšā mēsli griezās, no kurienes arī man bija smuks mantojums.
Nu, pagaidām pamocīju ciemiņu ar malkas zāģēšanu :) u.c.darbiem, aizbēga pie kārtējā drauga žēloties.. un paskatīšos, kas būs, kad atgādināšu māsai par kredītu.
Re: Pašnāvības draudi. Plus neatdots studiju kredīts.
04.03.2009 17:55
Vecāki ir slimnīcas doks + skolotājs?

Tad jau šim klasiskais mediķu bērnu sindroms – pilnīga vecāku klātneesamība. Pat ja ir mājās, galva pilna ar darbu. Šitā viebjas mediķu, sociālo darbinieku, skolotāju utml. kadru bērni. Klasiskajās glābējprofesijās ir grūti augt. Cilvēki nav mācījušies atdalīties no darba. To diemžēl vēl joprojām viņiem nemāca.

Bērniem ir smagi sākt dzīvot dzīvi, jo nav dabūjis drošību, bet tik un tā cits nekas kā sevis dresūra neglābs – tā viš i.
vecāki ir
04.03.2009 18:19
zini nē.
Slimnīcas automehāniķis + medmāsa skolā.
Es zinu, man māte skolotāja.
Re: Pašnāvības draudi. Plus neatdots studiju kredīts.
04.03.2009 18:26
Nu, slimnīcas automehāniķi varam atmest :), bet tie tad nu ir ļoti skarbi finansiāli notikumi tādām profesijām. 25 gadi tā kā prasītos pēc atbildības citā līmenī.



Edited 1 time(s). Last edit at 04.03.2009 18:26 by Runcene.
Re: Pašnāvības draudi. Plus neatdots studiju kredīts.
04.03.2009 18:58
tāpēc jau man ir to vecāku žēl. Puisītis pat nebija iedomājies, ka kredīts būs šiem jāatdod - saprata tad, kad es pateicu.

Paskatījos vikipēdijā, tur ir visādi robežpersonību apraksti. Izskatās, ka viņam varētu atbilst narcisms.
http://en.wikipedia.org/wiki/Narcissistic_personality_disorder

Trakākais, ka šiem zāles nelīdz. Nu loģiski, jo smadzenes viņi diriģē paši.

Zini, pagaidām nav vērts šo tēmu lasīt tālāk - ja būs kas jauns, ielikšu. Bet tagad cilvēks aizbrauca no ciemošanās.
Sazinājos ar viņa māsu un pamazām mēģināšu saprast, kā tur īsti ir, bet "zināšu savas robežas".
Paldies Tev par iedziļināšanos svešu cilvēku sāpēs :)
Re: Pašnāvības draudi. Plus neatdots studiju kredīts.
04.03.2009 19:15
L



Edited 1 time(s). Last edit at 19.08.2012 20:58 by kachenite.
gaidām vecāku reakciju
05.03.2009 13:23
pateicu māsai. viņa piekrīt, un tagad sekos pārrunas ar puiša vecākiem.
ja nu kādam interesē, pa laikam ielikšu, kā lietas iet uz priekšu. Paldies par uzmanību!
Nav briinums, ka dzekam ir veelme aiziet no dziives, ja blakus meitene, kurai vieniigais kas interesee ir nauda.
Tavs draugs veelas beigt dziivot, bet tevi uztrauc tikai paraads, kas paliks.
Shausmiigi.
Re: Pašnāvības draudi. Plus neatdots studiju kredīts.
05.03.2009 22:20
nekas
Tu ļoti neuzmanīgi lasīji. Tāpēc tik pārsteidzīgi secinājumi.
nekas rullē
07.03.2009 18:42
nekas
ņe čital, no mņeņije umeju.

Paldies plantam :)
nee, es lasiiju !
Man ir zjeel taa puisha, vinja vecaaku un dadzz vienlaiciigi.
Vairaak taa puisha un vecaaku.
Ja vinsh nedomaa par vecaakiem, tad jaasaak domaat, ka tur iisti ģimenē nav viss gludi gaajis.
Bet Tu spried tikai no savas subjektiivaas puses.
2 reiz nokljuvis tvaika ielaa.... man tas liek domaat, ka tas tomeer ir nopietni njemams veeraa depresiivs gadiijums, un manaa skatiijumaa tas ir slims cilveeks, bet vai par slimiem cilveekiem var rakstiit - egoists,gljeevulis un veel tur kaa?
Es jau te arii spriezju no savas puses.
& es saprotu, ka tu neesi vinja sirdsdraudzene, bet pazinja
Re: Pašnāvības draudi. Plus neatdots studiju kredīts.
08.03.2009 13:34
n



Edited 1 time(s). Last edit at 19.08.2012 20:59 by kachenite.
Tik luudzu nevajag shitos banaalos - cik tev gadu?
Te taapat daliisies viedoklis
Re: Pašnāvības draudi. Plus neatdots studiju kredīts.
08.03.2009 16:18
Pat tad, ja kāds aiziet pats, neviens nav vainīgs. Ir situācijas, kad diemžēl neviens neko nevar darīt. Vienkārši tā ir.

Sievietes vāc visus – tēvus, mātes, vīrus, brāļus, māsas, tuvus un tālus radus un draugus... velk ārā no visiem iespējamajiem grāvjiem un ķezām – aizņemas, skrien, nokārto, sarunā, pierunā, lūdzas un gavē; nesen viena šepat forumā pat gāja sarunāt, lai neizmet no darba dzerošu māti... Tā tik turpināt. :( No paaudzes paaudzē.

Nez, ko iesāktu, ja nebūtu kurp nesties un ko glābt?

Kur nu vēl pārmest vienaldzību te vispār drīkstētu...

Vajag tak barot šo vainas apziņu...

Un pēc tam – ah, man "diagnosticēja" VD!!!

Pie kāda ārsta???

Ak, nekas nelīdz???

Visi ārsti ir stulbi...

Sieviete no dabas tā taisīta, ka viņai citu ķezas tāpat jau galvā sēž. Drīzāk būtu jāmācās atdalīties un uz to citai citu atbalsīt.

Psihiatrijas sievietes vēl varētu saprast, jo viņas tak ir devušas "zvērestu"...

Un tā nu mūsu puiši trako uz velna paraušanu. Par ko ne... gan jau kāda atdrāzīsies.
Re: Pašnāvības draudi. Plus neatdots studiju kredīts.
08.03.2009 19:14
... ta tas i...un pēc tam pašas brēc - VEČI IZMIRST..:)...nevaid viņām muguras, aiz kuras aizlēpties...

...he, he...pašām muguras platākas...torss varenāks...:)



Edited 1 time(s). Last edit at 08.03.2009 19:16 by madcynics.
Katra situācija ir savādāka.Lai varētu spriest par puisi grūti pateikt/Liekas 25 gados vajadzētu saprast , un pašam mēģināt savas problēmas risināt.Pašnāvi'ba ir vieglākais ceļš, tā liekas tai momentā.Bet varbū vajag sākt ar piemēru, ka ir cilvēki kam ir vēl lielāki parādi .Paliek sievietes ar 3 bērniem un 30 tūkstošiem lielu parādu. Un ticiet vai nē, bet tiek ar to galā."sodien ir visiem grūti,citam vairāk citam mažāk.Drusku jāgrib arī pašam ko lietas labā darīt/Varbūt ka puisim ir smaga depresija? Tā pie laba gala nevedīs.Ir jāmēģina ar viņu runāt,runāt un vēlreiz runāt...Līdz apnikumam.Bet varbūt ka nemaz pats negrib darīt neko, lai tikai citi domā vņa vietā.Vairāk jau izklausās ka viņš manipulē ar saviem draugiem un draudzeni.Redzot ka jš visi pārdzīvojat, viņam ir iepaticies?Pet par pašnāvību runājot.Man meita izšķirās ar savu draugu.Pirmā mīlestība.Viņa mīleja pa īstam.Sākās depresija.Nesapratu kas tas ir.Gulēja gultā ,laukā negāja neko negribēja darīt/Aivedu pe neraloga ,izrakstīja zāles.Pēc divām nedēļām uzrakstīja atvadu vēstuli un izdzēra tās pašas zāles ( protams daudz).Pēdējā brīdi draugs atrada ar bezsama,nas lēkmi.Atbrauca ātrie un tiešām pēdējā brīdī aiveda uz slimnīcu.Tur vēl bija lēkmes.Bezsamaņa kramji.Pēc pēdējās lēkmes likās ka nepamodīsies.To redzot jebkura māte var sajukt prātā.Kāpēc to rakstu.Parasti kas nolēmis to darī arī nemanot klusi izdara. Skaļi nebazūnēdams.Jūsu gadījumā izklausās ka tomēr viņš spēlējas ar jūsu jūtām.Esiet uzmanīgi ,bet pārāk varbūt neuķināties.Un gaidīt pavasari un tad ies uz mēžu, nu piedodiet tās nu gan ir muļķības.Grūti otru tādā gadījumā mācit,bet liekas ka šoreiz viņ'v laiž muļķi.
Re: Pašnāvības draudi. Plus neatdots studiju kredīts.
09.03.2009 11:37
A



Edited 1 time(s). Last edit at 19.08.2012 21:00 by kachenite.
Re: Pašnāvības draudi. Plus neatdots studiju kredīts.
09.03.2009 11:47
Nu tāpēc jau tieši šāda suicidālā tauta no savos uzdevumu augstumos esošiem psihoterapeitiem dabū tiešu vai netiešu tekstu: ej un karies! Protams, protams – ne jau to vien, bet visu terapeitisko "komplektu" šādiem gadījumiem.

Cik nu bijušas atklātas runas ar varoņiem Tēvzemē un citur pasaulē...

Frāze gan nav domāta, lai katrs ar to mētātos.

Kaut kas aprakstītais gadījums klasiski parāda, kā izskatās atšķirīga situācija.



Edited 1 time(s). Last edit at 09.03.2009 11:50 by Runcene.
kādu laiku nelasīju
10.03.2009 01:18
biedram vārdā "nekas"

nu, ja jau tiešām lasīji un saprati ačgārni, nez kāpēc pārējie lasīja un saprata neačgārni?

bļāviens, nu neesmu es nekāda draudzene, studējām kopā.. vienkārši ir citas sievietes, kas ar viņu auklējas daudz vairāk, bet nez kāpēc nav nevienam jautājušas, ko iesākt.
Man bija slinkums auklēties, es pajautāju forumā, protams, rēķinoties ar to, ka visi bliezīs virsū. Mīļākais ēdiens latviešiem.

Ja tev viņa ir tik ļoti žēl - lūdzu, PM, došu koordinātas, drīksti auklēties!

Pārējiem..
Paldies.
Tikko džeks aizlaida uz Liepāju, liela haltūra. Kad atgriezīsies, ieteikšu aiziet pie V.R., lai tad šis pasūta uz mežu :) no visiem augstumiem.

Pilnībā piekrītu, ka lielākā daļa LV sieviešu ir jāārstē. :(
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 22 pieskaita 20?
Ziņa: