Kā jums izpaužas depresija?

Aizsāka Janetty 

Re: Kā jums izpaužas depresija?
15.09.2010 08:57
kā kurš neiroleptiķis
Re: Kā jums izpaužas depresija?
15.09.2010 09:00
Nepabeidzu ...no rīta 5.26 zvana draugs ,acīm redzami nejauši uzspiedis uz taustiņa , biju laikam tomēr iemidzis , subjektīvi sajūta ka visu nakti negulējis lai gan tagad jūtos moži . Būs jāuzzvana kas par jokiem !!!
Re: Kā jums izpaužas depresija?
15.09.2010 09:00
Quetiapinum cik ātri ?
Re: Kā jums izpaužas depresija?
15.09.2010 09:05
Runcene


_____Tu vienkārši esi tipisks attiecīgās jomas klients. nekādas līdzestības ;)______

Kas bij domāts , ka neklausu dokus ?
Re: Kā jums izpaužas depresija?
15.09.2010 10:24
jā...

es nezinu, cik ātri, neesmu lietojusi, bet forumā ir tauta, kas lieto. vb kāds atbildēs. var būt sajūta, ka neguli, bet patiesībā guli. bet caurs miegs tik un tā.

sākas rudens. var būt rekacija uz to arī.
Re: Kā jums izpaužas depresija?
15.09.2010 10:35
Runcene

Labi pateici ,sajūta ka neguli bet guli , tieši kā man .

Dīvaini rudensw mans mīļākais gadalaiks

Šodien pazvanīju psihoterapētei būs ārpuskārtas vizīte , varbūt jāpāriet uz 2 reizes nedēļā . Jo tomēr kādus 2-us mēnešus nelietoju neko . Un niega zāles jūnijā nometu uz sitienu un ok
Re: Kā jums izpaužas depresija?
16.09.2010 11:00
Cossa
Jā, esmu lietojusi gan Paroxetin gan Cipralex! Pirmais AD visefektīvāk no visiem manis pamēģinātiem AD noņēma depresijas izpausmes, bet mocīja fiziskas blakusparādības - svara pieaugums, kūtrums, miegainība, svīšana... Pārtraucu. Esmu mēģinājusi arī Cipralex... Blakusparādības nesajutu (palietoju tikai pāris mēnešus), bet man šis AD nelīdzēja. Īsti nomākts garastāvoklis nebija, bet jutu, ka pamazām pieaug trauksme. Esmu mēģinājusi arī pārtraukt AD lietošanu, darīju to ļoti pakāpeniski, othodņaks nebija, bet pāris mēnešu laikā jutu, ka pa mazām atgriežos pirms AD periodā, t.b. - depresijā...
Pašlaik lietoju Venlafaxin. Esmu apmierināta. Neesmu mierīga kā tanks, bet nepamatota trauksme nemoka... Ar garastāvokli arī tieku galā, lai gan šad tad jūtu garastāvokļa svārstīšanos (bez iemesla).... nav vairs histērijas, miega traucējumi, nervozitāte... Sāku visu uztvert daudz pozitīvāk, parādījās enerģija, nemoka nogurums... Ar Paroxetin bieži jutu nogurumu, lai gan gulēju labi...man laikam vajag Venlafaxin iedarbību ne tikai uz serotonīnu, bet arī noradrenalīnu.... Bet SF izpausmes laikam nav mazinājušās.... Godīgi sakot, pat nezinu... :) Jo tagad sen neesam gājuši ciemos :))) Bet kad iedomājos, ka būtu jāiet... nē, laikam nav TIK liels stress....
Re: Kā jums izpaužas depresija?
16.09.2010 11:03
Cossa
Jā, doks man tas pats... esmu bijusi arī pie citiem Veldres ielā, bet sapratu, ka šī daktere ir priekš manis:)
aberz
Re: Kā jums izpaužas depresija?
16.09.2010 13:15
Cossa Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Runcene
>
> Labi pateici ,sajūta ka neguli bet guli , tieši
> kā man .
>
laikam šajos vārdos ir liela jēga, spēks................
miegs ir ļoti svarīgs, bet es tikai tagad, kopš 10 gadu klozepēšanas un fluanksēšanas
kautcik normāli sāku gulēt... zāļu miegs ir citāds ar zālēm, viņš nestrādā... miegā atrisinās daudzas
problēmas, rīts gudrāks par vakaru un aibilde vienmēr ir no rita... zāļu miegs man tagad liekas
kā murgainas atmiņas, jo itkā guli guli, bet tas nedarbojas un nedarbojas...
tagad tā nav.......
Re: Kā jums izpaužas depresija?
16.09.2010 18:37
Janetty

Sākumā sajaucu tevis nosauktās zāles , ir tāds ar līdzīgu nosaukumu VALDOKSAN ( ķim forma agomelatine) viens no jaunākajiem . Viens otrs gana slavē.
Re: Kā jums izpaužas depresija?
16.09.2010 20:42
Cossa, Tev varbūt vajag kādas pastiprinātas fiziskās aktivitātes, tas toč uzlabos miegu, simt punkti. :)
Re: Kā jums izpaužas depresija?
16.09.2010 21:31
ef

Itkā kustos stipri vairāk par ierindas cilvēkiem , vajag laikam vairāk , lidz šim vairāk akcents uz kardio treniņiem .Tiko sāku likt akcentu uz svaru zāli ar lieliem svariem , redzēs kā būs
aberz
Re: Kā jums izpaužas depresija?
17.09.2010 01:06
Cossa Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> ef
>
> Itkā kustos stipri vairāk par ierindas
> cilvēkiem , vajag laikam vairāk , lidz šim
> vairāk akcents uz kardio treniņiem .Tiko sāku
> likt akcentu uz svaru zāli ar lieliem svariem ,
> redzēs kā būs
es arī cilāju kad rāpos ārā no zālēm, bet tur svaram liela nozīme nav
kādi 30kg un pietupieni, tad kautkāds reibonis un kautkas sāk riņķot
testasteroni kautkādi, gribāš vēl celt...
nu asinis riņķo un galvā arī skābeklis tiek.....
vieksmi visiem
Re: Kā jums izpaužas depresija?
24.09.2010 12:04
Janetty - pie kādiem dakteriem Veldres ielā esi bijusi? Man piedāvāja kaut kādu Cauni un vēl kaut kādu, neatceros. pierakstījos pie Pūces, veselus 2 mēnešus gaidīju uz viņu, reģistratore visu laiku negribēja pierakstīt. :D
Re: Kā jums izpaužas depresija?
24.09.2010 13:45
Pie D.Nepertes.
sakne(īstā)
Re: Kā jums izpaužas depresija?
02.10.2010 20:42
Ēē...man liekas, ka man visu mūžu ir depresija...tad nu tā- zāles esmusi dzērusi laikam kādas 2 tabletes, guļu slikti, esmu nervoza , bet, kāda esmu- esmu...ai, šķaudu virsū visām depresijām:)
Esmu arī depresentus lietojusi, panikas lēkmes bija agrāk , vasara nelietoju miega zāles.Ziemā dažreiz nevar bez. Sāku mācīties cigun vingrošanu pie dr.Kudrjavceva. Izbraukat nevaru 120 km ,laiks nauda utt.Vingroju majas ko iemacījos. Vienu varu sacīt - ja vingroju , guļu, kā kādas dienas noslinkoju, sliktāk.Man jau "pāri pusnaktij" ka mans draugs teica.Jaunība gulēju ka šķila....
Kāds skaists salīdzinājums! "Pāri pusnaktij...." Rodas interese uzzināt- uz kuru gadu diapazonu Jūsu draugs to attiecina.
Pēc 60......? Pēc 70...? Ar draugu Jums ir paveicies-tēlaina iztēle...
Veselību!
Re: Kā jums izpaužas depresija?
04.10.2010 14:29
Heh, jaunībā es arī gulēju, nekas mani nespēja iztraucēt. Laikam taču nervi izļurkājas. Tagad arī- apriju šokolādi, lai depresija nemetas:(
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 14 pieskaita 4?
Ziņa: