Sajutas

Aizsāka vientula 

Sajutas
19.05.2009 22:58
Pedeja laika, kadus dazus menesus isteniba jau, paradijusas tadas domas un stipras sajutas, ka es neesmu dzimusi istaja vieta un laika, ka neesmu starp istajiem cilvekiem. Vai tas var but kaa izskaidrojams? Sis domas kluvusas tik specigas, ka galva visadas domas, kur tad man jabut un ka to panakt?
Re: Sajutas
21.05.2009 14:18
Ja arī kādreiz pieķeru sevi pie domām par dzīves jēgu u.tml., kuras ir tik spēcīgas, ka traucē, nekavējoties eju skriet :D Palīdz :)

Ja runājam par iemeslu biežām šāda veida domām, domāju ļielu daļas atbildes vari atrast sava dr.lv lietotājvārda nozīmē ;)



Edited 1 time(s). Last edit at 21.05.2009 14:21 by zobs.
arii
Re: Sajutas
21.05.2009 20:33
vientuljaa, man ir tieshi taadas pashas sajuutas! un nezinu kaa no taa tikt valjaa.. :( droshvien jau vaina ir manii.. esmu pat vairaakkaart nomainiijusi vidi, cilveekus apkaart, bet sajuuta nepaariet.
Re: Sajutas
28.05.2009 14:44
Mjā, kā saka - no sevis neaizbēgsi.
Es reiz arī tā kaut kur bēgdama nomainīju darbu, domāju, ka nu viss būs kārtībā.. :) Bet cilvēks jau paliek tas pats. Viņam pašam ir jāmainās, ar dekorāciju nomaiņu vien nepietiks.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 21 pieskaita 21?
Ziņa: