AD un mēnešreizes

Aizsāka ciksite 

AD un mēnešreizes
23.07.2009 21:45
Vēlos pajautāt sievietēm kas jau ilgāku laiku lieto AD, vai lietojot AD ir iespējams ka nojūk mēnešreižu cikls? Zāles lietoju kādus nepilnus divus mēnešus, un cikls vienmēr ir bijis ļoti precīzs, taču nu jau aizkavējas trīs dienas, bet grūtniecību tests neuzrāda. Tādēļ iedomājos ka iespējams zāles kaut ko bremzē par cik organismā ir notikušas izmaiņas?
pingvins
Re: AD un mēnešreizes
24.07.2009 09:16
Esmu dzirdējusi, ka, piemēram, betamax vispār var ''noraut'' šito pasākumu. Kādu preperātu lieto?- ja tā ir, tad dodies pie ārsta kas tev izrakstīja,
Re: AD un mēnešreizes
24.07.2009 10:54
Es lietoju Pram, bet nu jau šodien sākās, taču ar trīs dienu nobīdi, kaut arī visu laiku gāja kā pēc pulksteņa.
Re: AD un mēnešreizes
24.07.2009 12:29
visbiežāk jau neiroleptiķi čakarē ciklu, bet vēl var arī būt "atvilnis", kas radies no trauksmes (depresijas u. tml.) pirms zāļu lietošanas.

principā ar šīm zālēm nekad neko nevar zināt... vispār ar visu psihofarmakoloģiju. pa endokrīno sistēmu tā iesper jebkurā gadījumā. citādi nemaz nevar būt.

es esmu lietojusi Cipralex 2x pa 6 mēn. un visu laiku teicu, ka svīstu stipri vairāk kā citkārt; doki (3 gab.) teica, ka tas vnk no manas trauksmes... smieklīgi. tā it kā ir zāle, kas labi "panesas". beidzu dzert, beidzu svīst. vienā tādā tūrē, kad slapja kā žurka ziemā staigāju, atkritu ar bacili.

jebkurā gadījumā skaties, kas notiks tālāk; sūdzies psihiatram, lai viņš domā, bet viņš visticamāk kasīs pieri, jo psihiatrija ir viens liels eksperiments... būs — būs, nebūs — nebūs...



Edited 2 time(s). Last edit at 24.07.2009 12:38 by Runcene.
Re: AD un mēnešreizes
24.07.2009 13:27
Es 3 gadu laikā esmu nomainījusi 3 AD, ciklu neviens no viņiem neietekmēja, bet visvairāk blakusparādību bija no Seroxat (šausmīga svīšana, nespēks, svara pieaugums, miegainība). Bet! Šis AD manuprāt ir visstiprākais pret trauksmi un depresiju.... no manis lietotajiem... ar viņu jutos labāk ne kā ar Sertralin vai Cipralex. Pašlaik lietoju Cipralex - blakusparādību gandrīz nav... No šiem AD Sertralins man vismazāk palīdzeja pret depresiju, bet blakusparādību ar viņu arī nebija... Es izvēlējos "zelta vidusceļu" :)
Kā jums šķiet? Tas ir ļoti individuāli, vai arī tiešām Seroxat ir stiprāka antidepresīva iedarbība? Un jo stiprāka, jo vairāk blakusparādību?

Runcene ! Jocīgi gan Tev doki! :))) Pat jebkurā AD anotācijā svīšana ir minēta kā bieža blakusparādība!!! Un manējā daktere uzreiz pateica, pastiprināta svīšana ir no AD...
Re: AD un mēnešreizes
24.07.2009 13:43
Nu, 4. psihiatrs neko vēl neuzzināja, bet izklausās, ka būtu sapratis... :) man apnika, godīgi sakot. jāsaka gan, ka 1 no 3 "gudrīšiem" nebija psihiatrs, bet ģimenes ārsts...

Anotācijas es uzreiz nelasīju, jo tad man vēl pirms zāļu iedzeršanas sākās visas blaknes :)))

Zelta vidusceļš parasti ir tas, kad pats jūtas vislabāk. Ko man deva skaidra galva, ja bez ūdens plūdiem nevar pakustēties... bet ja būtu tā, ka visu laiku velk uz citiem medību laukiem, tad varbūt i varētu paciest svīšanu un nekur neiet, bet sēdēt uz slimības lapas. Skaties, kā pašai. Pilnīgi perfekti jau nebūs tik un tā, nošķīdīs jau pa laikam arī kāda traucējoša dzirkstelīte, kaut vai kāda blakne: depresija nav tik viegla lieta, ko var pilnīgi perfekti saķīmiķot.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 1 pieskaita 18?
Ziņa: