...dzīve virzās uz priekšu...

Aizsāka madcynics 

...dzīve virzās uz priekšu...
25.07.2009 10:59
http://www.dorbat.ru/

...šis saitiņš visiem tiem, kuri uzskata, ka ripas ir svētā govs...
Re: ...dzīve virzās uz priekšu...
25.07.2009 12:43
Tas, ko tur reklamē, arī izraisa atkarību. Viņi paši tajā mājas lapā to minējuši. To, ka tas nav tik nevainīgi um nekaitīgi, to gan viņi nepasaka. Tai mūzikai pamatā ir fīča, ka jāklausās austiņās. Vienā ausī mūzika skan par 1/50 daļu atšķirīgāka, nekā otrā. Smadzenes, apstrādājot ienākošo info, uz šo atšķirību "uzāķējas" un tas rada īpašās izjūtas.
Re: ...dzīve virzās uz priekšu...
25.07.2009 13:42
Безопасно ли это

Бинуарный эффект, который используется при разработке цифровых аудио стимуляторов сознания, СОВЕРШЕННО безвреден и безопасен. Он широко применяется в обучающих аудиопрограммах, используется при медитации. Бинуарный эффект используется в программах по улучшению памяти и общему оздоровлению, а также для релаксации. Более того, с помощью методик с бинуарным воздействием проводится лечение некоторых болезней и легче проходит реабилитационный период после болезней.


Цифровые аудио стимуляторы сознания не вызывают привыкания, не имеют опасных побочных эффектов и не изменяют сознание. Вы получаете совершенно безопасную имитацию и расслабляетесь быстро и качественно. Стоит вам выключить запись – и воздействие снимается.

...varbūt es neprotu lasīt???...:)
Re: ...dzīve virzās uz priekšu...
25.07.2009 15:10
Tikšu pie kompja, iemetīšu linku, ko pāris dienas atpakaļ atradu. Mobilajā nav iespējams ielikt linkus :) .
Re: ...dzīve virzās uz priekšu...
27.07.2009 21:01
Reku būs:
http://www.youtube.com/watch?v=3lpKXD-fpsc&NR=1
Re: ...dzīve virzās uz priekšu...
27.07.2009 21:33
http://www.youtube.com/watch?v=wQ2aV4jWPFc&feature=related
Re: ...dzīve virzās uz priekšu...
05.08.2009 14:44
Es pamēģināju.
Sajūtas baigās- varētu to nosaukt par "citu apziņas stāvokli" laikam? Viens gabals bija kā "sekss bez paša seksa". gribejās uz grīdas izritināties, žēl tik, ka dators publiskā vietā atradās. :(
Klausījos vēlu vakarā, gulēt gāju pusotru stundu vēlāk. Nezinu, vai es gulēju, bet visu nakti rādījās tikai attēli, kas atskaņošanas laikā bija datora ekrānā. Tāds daudzkrāsains murdziņš laikam bija pāris stundu garumā.
Sajūtas super, bet mājās braucot, liepas smaržoja dabiskāk un šis te ieraksts
http://www.youtube.com/watch?v=v-raP6_ctEA&feature=related
šķiet cilvēcīgāks un sirsnīgāks.
Ļoti padomāšu, pirms otrreiz klausīšos- var arī "jumts nobraukt" tādā veidā. Abet gribas mazliet vēl...
Un Jūs?
Re: ...dzīve virzās uz priekšu...
23.08.2009 12:18
Padomāju un paklausījos otrreiz :) Pāris dienas vēlāk saņēmu rēķinu par mobilo telefonu- 5Ls par šo izklaidi, izrādās, jāmaksā. Par to, ka SMS maksā 0.02 $ mājas lapā rakstīts lieliem burtiem, bet par to, ka failu ielāde ir maksas pakalpojums, viņi kaut kur noteikumos sīkiem burtiņiem ierakstījuši.
Tas vēl būtu sīkums! Tas, kas sekoja pēc pusstundas kaifa, vairs gan nav sīkums. Divas negulētas naktis un divas miegainas dienas, grūtības koncentrēties un sarēķināt naudas un trīcošas kājas. Kad šis "miega brīnums" ir beidzies, nākošās divas dienas jutos kā nēģera d...ā un apcerēju tēmu "nafig vispār dzīvot?" Nācās meklēt "draudzīgu plecu, uz kura paraudāt". Visi šie simptomi parādījās pēc abām klausīšanās reizēm. NEGRIBU vairāk TO DRAŅĶI! Un jā, tagad gaidu augusta rēķinu par mobilo! :)



Edited 1 time(s). Last edit at 23.08.2009 12:24 by kachenite.
Re: ...dzīve virzās uz priekšu...
23.08.2009 12:21
gudra meitene... kaktā jau biji un nokaunējies? :)
Re: ...dzīve virzās uz priekšu...
23.08.2009 13:27
Kāpēc man kaunēties? Dzīve ir nepārtraukts eksperiments. Man nav problēmu ar ripām, alko. Kā garšo cigas, es pat pamēģinājusi neesmu (ar to es lepojos!). Kāpēc gan man vienreiz nepamēģināt kaut ko? Šis bija neizdevies eksperiments un infa ir kā brīdinājums citiem ziņkārīgajiem.
mnaahh
Re: ...dzīve virzās uz priekšu...
29.08.2009 12:47
Gluzhi vai neticaas, ka kaut kas taads var buut no kaut kaa klausiishanaas.. Jaapameegjina buus man arii ;D
Re: ...dzīve virzās uz priekšu...
29.08.2009 21:13
Mnaahh- Tu mani sasmīdināji! Antireklāma pārvērtās par reklāmu!!!
Re: ...dzīve virzās uz priekšu...
29.08.2009 21:26
kachenit tu joko vai nopietni tev ta bija? :0
Re: ...dzīve virzās uz priekšu...
29.08.2009 22:49
Es klausījos, klausījos, a nekā īpaša nebija. Varbūt laiks vajadzīgs, lai iedarbotos, tad jau redzēs.
mnaahh
Re: ...dzīve virzās uz priekšu...
30.08.2009 01:09
Nee, nu, tas tomeer bija joks un es neticu, ka kaut kas taads var buut ar parastaam austinjaam. Cik tad skalji tas viss jaaklausaas? No parastas hercu mainjas diez vai rodas taads efekts. Tad jau jaaklausaas taadaa skaljumaa, ka arii parasta muuzika galvaa dod...

kachenite, cik skalji klausiijes to drankji un kur vispaar dabuuji? Man ir aizdomas, ka, ja arii kaut kaads efekts ir, tad tikai no atsevishkjiem. Noteikti pastaav arii feiki.
Re: ...dzīve virzās uz priekšu...
30.08.2009 12:40
Interneta kafejnīcā Elik ir ļoti labas austiņas. Gabals, kas man visvairāk deva pa smadzenēm, saucas "Atomsprādziens". Pirmajā reizē visi gabali deva kkādu efektu, otrajā- tikai "Atomsprādziens". Es gan vairs šito neklausīšos! Un nav tas man joks. Jūs linkus, ko es pievienoju, neskatījāties? Jeb mnaahh, Tev krievu valoda nav stiprā puse? Tur ir labi paskaidrots, kā tas darbojas.
Ņemat vērā, ka katra failu ielāde maksā ap 2.50Ls. Parole ir derīga 24 stundas, tad atkal 2.50Ls!
Re: ...dzīve virzās uz priekšu...
30.08.2009 12:47
P



Edited 1 time(s). Last edit at 28.09.2012 18:33 by kachenite.
Šī lieta bija populāra pirms x gadiem. Visus tos binaurālo "kompozīciju" failus var savākt internetā bez maksas, uz mani iedarbība gan tuvu nullei :)
Tie, par maksu no Krievijas, varētu būt idoser kopijas ar krieviskotiem nosaukumiem.
Labāk sapņu mašīna ar audio-video stimulāciju.

http://en.wikipedia.org/wiki/Binaural_tones
mnaahh
Re: ...dzīve virzās uz priekšu...
30.08.2009 23:12
Linkus skatiijos un ljoti labi saprotu krievu valodu, tikai video neviens nepasaka visus siikumus.

Ai nu nez, ja man kaads iedotu linku uz taadu, kas tieshaam straadaa - pameegjinaatu, bet visaadi citaadi slinkums chakareeties. Arii vikipeedija bija lasiita.. Es domaaju, lai saietu smadzene greizi jaaklausaas ir taados decibelos, ka stikli pliist!

Anyway, tam visam vajadziiga arii pienaaciiga aparatuura.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 12 pieskaita 14?
Ziņa: