Jautājums Guncat!!!! Ja grib citi arī var atbildēt.

Aizsāka bellite12 

Jautājums Guncat!!!! Ja grib citi arī var atbildēt.
07.08.2009 13:03
Parcik Jūs šeit esat reģistrējies, es Jums uzdošu šajā forumā jautājumu. UN jautājums ir sekojošs...Ko, lai dara artieksmi pret alkoholu un cigaretēm? Kā ar to cīnīties? Jautājums ir Jums kā psihiatram. Es nesaku , ka man ir tāda tieksme, bet gan man labi pazīstamam.



Edited 1 time(s). Last edit at 07.08.2009 18:47 by bellite12.
Es nez kapec vispar tas jasak lietot? Nesmekeju un neesmu to darijusi, alkohols reti uz svetkiem, kada sampanbiesa glaze vai vina glaze un viss, un ikdiena tieksme uz to nav, ne kad slikti, ne kad labi. Ja nu man toties ir atkariba no daziem cilvekiem, bet nu prieks, ka nav tieksme uz atkaribu no kadam vielam. Neesmu psihiatrs, bet vienkarsi savajadzejas izteikt viedokli. Man par laimi esmu starp tadiem janiem cilvekiem, kuri mak forsi atpusties bez alkohola un cigaretem vai vel kadam vielam, un ir loti jautri un forsi utt utt.
Re: Jautājums Guncat!!!! Ja grib citi arī var atbildēt.
08.08.2009 07:48
Kā jau es tēmas nosaukumā minēju: ''Ja grib, citi arī var atbildēt.''
Re: Jautājums Guncat!!!! Ja grib citi arī var atbildēt.
08.08.2009 11:57
Ta



Edited 1 time(s). Last edit at 28.09.2012 15:58 by kachenite.
Re: Jautājums Guncat!!!! Ja grib citi arī var atbildēt.
08.08.2009 17:54
bellite12 Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> ..Ko, lai dara artieksmi pret
> alkoholu un cigaretēm? Kā ar to cīnīties?
>


Kādu atbildi tu sagaidi? Kāds ieteiks kādu superiedarbīgu līdzekli? Un vēl forumā....nezinu..
Re: Jautājums Guncat!!!! Ja grib citi arī var atbildēt.
16.08.2009 11:59
Milda, nejau man ir tieksme pēc alkohola un cigaretēm, bet man pazīstamam. Un tāpēc es šeit forumā jautāju tādu jautājumu.
Re: Jautājums Guncat!!!! Ja grib citi arī var atbildēt.
16.08.2009 21:02
Bet es jau neteicu, ka tev ir problēma. Kā tu domā - kāds forumā tev ieteiks superlīdzekli, kas nomāks tieksmi pēc alkohola/cigaretēm kādam tev zināmam cilvēkam? Cik tas ir reāli un vai tādi superlīdzekļi ir??

Cilvēkam pašam ir jāapzinās, ka jāsāk kaut kas darīt, meklēt palīdzība, motivēt sevi, strādāt ar sevi utt.....

Pazīstu divus cilvēkus, kas ir dzēruši, un vienu dienu izdomājuši, ka vairs nedzers. (ne kopā :)) Un kopš tā laika ne pilītes alkohola. Nu jau gadi. Tas ir gribasspēks un mērķtiecība. Cilvēki sev ir apsolījuši, ka vairs nedzers un nedzer. Nedomāju, ka tas ir viegli.

PAŠAM cilvēkam ir tas jāsaprot, tu neviena cita vietā viņa lietas nepaveiksi..
Re: Jautājums Guncat!!!! Ja grib citi arī var atbildēt.
17.08.2009 09:22
Milda,
Viņš teica, ka apzinās, ka vajag palīdzību. Un viņš terica, lai es viņam palīdzu, bet es nezinu, kā lai viņam palīdz. Cerēju, ka varbūt šeit, kāds/kāda ieteiks, kā lai palīdz cilvēkam nelaimē?
Re: Jautājums Guncat!!!! Ja grib citi arī var atbildēt.
17.08.2009 09:46
Milda Rakstīja:
-------------------------------------------------------

> Pazīstu divus cilvēkus, kas ir dzēruši, un
> vienu dienu izdomājuši, ka vairs nedzers. (ne
> kopā :)) Un kopš tā laika ne pilītes alkohola.
> Nu jau gadi. Tas ir gribasspēks un
> mērķtiecība. Cilvēki sev ir apsolījuši, ka
> vairs nedzers un nedzer. Nedomāju, ka tas ir
> viegli.
>

...kāpēc visi klaigā par gribasspēku???...tas ir kārtējais mīts..esmu pietiekami daudz vārijies ar kodējiem - gan amatieriem, gan profesionāļiem :), un visi, kuri bija nolēmuši sevi nolikt uz Bakha altāra, vaicāja - parādi man kaut vienu iemeslu, kurš man būtu svarīgs, lai es pārstātu kost...un bellīte var nelolot ilūzijas, ka džeks runā no tīras sirds...ak, bellīte un citi man vaicā, es atbildēšu tā, kā viņiem vajag, lai, a) atšūtos no manis...b) iegūtu indulgenci savai rīcībai...

...viss baigi vienkārši...par pārtraukšanu kustoņi sāk domāt tikai tad, kad iestājas nopietnu mēsli...he,he, i tad ne vienmēr...:)
Re: Jautājums Guncat!!!! Ja grib citi arī var atbildēt.
17.08.2009 10:21
bellite, labāk domā par savu stāstu, lai nav visu mūžu ar guncat jātusē...

ir lietas, kurās dzīvē ir jāliekas mierā un kurās neviens nevienam nevar palīdzēt.
Re: Jautājums Guncat!!!! Ja grib citi arī var atbildēt.
17.08.2009 11:09
Ir arī tādi, kuri var palīdzēt, ja ir gribasspēks, bet mani jau sāk par to kritizēt, ka es nepametu citus nelaimē.
Re: Jautājums Guncat!!!! Ja grib citi arī var atbildēt.
17.08.2009 21:45
Viens ir mans vīrs un otrs vīra tēvs :) Un iemesli ir - attiecības (ģimene) krietni varētu pašķobīties. Vīrs (tad gan vēl nebijām precējušies) mīlēja iedzert nedēļas nogalēs, kā jau tas tagad notiek, jauni cilvēki tusē un tā ... :)) Nu tāds 3 diennieks aizgāja..Kad sāka pret citiem agresīvi izpausties, apvainot mani lietās, kas nebija bijušas, piedzerties līdz komai, jo savādāk nevar, otrā dienā neko neatcerēties, brīnīties - tā bija? Un es teicu - tu vari dzert, es tev neaizliedzu, bet, ja tu vēlreiz mani šmigā tāā apvainosi vai, nedod dievs, piedursi pirkstiņu, viss būs cauri. Viņš teica- Es nevaru apstāties, ja dzeru, tad dzeru, ja nedzeru, tad nedzeru vispār. Tā bija VIŅA izvēle, kas ir svarīgi. Ne piespiešana. Piespiest nevar. Viņš saka- Ir 2 lietas dzīvē, ko PATS SEV esmu apsolījis...un šī ir viena no tām. Viņš nedzer ne pilīti jau gadus 2-3. Nezinu, vai tas ir daudz vai maz.
Viņa tēvs atmeta pirms tam. Viņš dzēra arī ikdienā. Līdz brīdim, kad viņa dēls (mans vīrs) viņam pateica- "Savāc savas mantiņas un tinies! Nesāpināsi māti!"...Un tā bija pēdējā reize, kopš viņš lietoja alkoholu. Nu jau gadi 5, varbūt vairāk, precīzi nezinu.

IR cilvēki, kam ir GRIBASSPĒKS. Un es vienmēr runāju tikai par savu pieredzi....Bet cilvēkam tas ir jāizvēlas PAŠAM.
madcynics smīkņādams
Re: Jautājums Guncat!!!! Ja grib citi arī var atbildēt.
17.08.2009 23:52
...punkta pielikšana kodienam nu nekādā ziņā nav saistīta ar gribasspēku...mildiņ, ja Tu savai otrai pusītei būtu pie dirsas, tad kostu vien tālāk...un īdētu - man nav gribasspēka, man nav tā un nav šitā...otrs faktors...vīruss un vīrusa tēvs mudīgi izpīpēja savās smadzenēs - ko padirsīs, mērkaķodamies tālāk...sabīdija kopā + un - , un...

...a te gribasspēks, gribasspēks...veselīgs merkantīlisms, nekas vairāk...:)
Re: Jautājums Guncat!!!! Ja grib citi arī var atbildēt.
18.08.2009 08:11
Motivācija vajadzīga...

Ja ir tikai gribasspēks, tad atkarība var pāriet citā kvalitātē. Vai tad nav dzirdēts: bija labāks cilvēks, kad dzēra...

Atkarības nav uzveicamas tikai ar gribasspēku; tā jau te viens otrs iespringst uz zāļu nedzeršanu ar gribasspēku. Alkohols taču ir tāds pats AD. Ja nemainās skats uz pasauli, tad nekas nesanāk abos gadījumos.

Un bellīte var pati iekrist bedrē, kodēju glābdama... 100% latviešu sievietes variants: ak, viņam tik grūta dzīve bijusi (noraudu asariņu), es palīdzēšu un būšu tā labā...
Re: Jautājums Guncat!!!! Ja grib citi arī var atbildēt.
18.08.2009 09:26
Es aizmirsu pateikt, to ka VIŅŠ PATS man palūdza palīdzību, NEVIS es viņam piekasījos!!!!!
Un kā jau es teicu, mani jau sāk kritizēt par to, ka es nepametu cilvēkus nelaimē, it īpaši, ja tas ir mans brālis.
Re: Jautājums Guncat!!!! Ja grib citi arī var atbildēt.
18.08.2009 09:28
Un kā viņš stādās priekšā- kas ir tas, kas TEV jādara, lai VIŅŠ nedzertu? Bleķis...
Re: Jautājums Guncat!!!! Ja grib citi arī var atbildēt.
18.08.2009 09:36
Viņš wnk meklē palīdzību un viņš zina, ka es kaut kādā veidā spēju palīdzēt viņam.

Nu, ja šiet neviens nevar, kaut ko ieteikt, tad būs jānoklausās vēl vairākas reizes raidījums ''Aktuāla diskusija,'' kurā piedalās Guncat, no pagājušā gada 24. oktobra. Raidījums ir tieši par atkarībām. Varbūt tieši tur es spēšu rast atbildi.
Re: Jautājums Guncat!!!! Ja grib citi arī var atbildēt.
18.08.2009 09:54
"kaut kādā veidā"...
Re: Jautājums Guncat!!!! Ja grib citi arī var atbildēt.
18.08.2009 11:03
Oi, oi, oi...Jūs, kas vēl bez manis šeit rakstīja, neko citu nemākat pateikt, kā tiekai ņirgāties par citiem? Ja tā, tad vispār šajā lapā neko nerakstiet, jo tas NAV tā vērts, lai par citiem tikai ņirgātos. Jums pārējiem patiktu, ja par Jums tikai ņirgātos un neko citu nedarītu?
Un, Runcene, Tu wnk Guncat nezini. Nejau Tu esi bijusi viņa paciente, bet es, tāka es zinu, ka viņš var atbildēt uz maniem jautājumiem.
Re: Jautājums Guncat!!!! Ja grib citi arī var atbildēt.
18.08.2009 11:18
Piekrītu bellite12
Man piemēram arī nebūtu patīkami, ka par mani, kāds/kāda šajā foruma par mani ņirgātos.
Re: Jautājums Guncat!!!! Ja grib citi arī var atbildēt.
18.08.2009 12:07
..sorry, pa spalvai...
Re: Jautājums Guncat!!!! Ja grib citi arī var atbildēt.
18.08.2009 12:16
...
Kas ir pa spalvai?
Re: Jautājums Guncat!!!! Ja grib citi arī var atbildēt.
18.08.2009 13:59
Pa spalvai= pa prātam, bellīt, bērniņ!
Re: Jautājums Guncat!!!! Ja grib citi arī var atbildēt.
18.08.2009 19:37
...bellīt, paklausi gan guncatam, tas Tev visu pateiks...i to pateiks, i šo pateiks...visu patiesību, tikai tīru patiesību...bet tādu, kuru tas ir mācijies...

...mani interesē - vai ķirurgs arī iegūst kvalifikāciju no grāmatām - O, izlasīju, tagad griezīšu...

...viens mērkaķis, kurš iedomājās sevi par narkologu, mēgināja iespiest man rokās receptīti...tas būtu sūds, bet sekojošie vārdi mani sajūsmināja - kad uznāks vēlēšanās iedzert vai iedurties, uzēdiet tabletīti un piezvaniet man...tam ākstam pat neienāca prātā, ka šīs slāpes ir KONSTANTAS...
Re: Jautājums Guncat!!!! Ja grib citi arī var atbildēt.
18.08.2009 21:09
Oi, palīdzēt jau, protams var mēģināt, bet cik ilgi? Man te viena "Kristīne"...vecis nekož, tad viņa viņu "izbesī", noved līdz kkam...h-viņu zin kam un viņš sāk kost, bet tā pa čornomu.Tad viņš viņu ieštaukā (sākumā bija drusku, tad bik stiprāk, tad beisbola nūja un arī nazis bija, bet "gods" kam "gods" pats viņu uz slimnīcu ved:)), nu vo, un, kad viņš jau pāris diens dzer, viņa no viņa aiziet-viss, pavisam, uz mūžu ar visu savu zilo aci...paiet diena-divas, viņš zvana: ak Jēziņ, cik viņam slikti help, help a to p-ģec, palīdzi saulīt, mīlu, dzīvot nevaru, vairs nekad, nekad nedzeršu...un viņa-pametot visu savu jauniegūto brīvību un dzīvi, pa galvu, pa kaklu metas glābt -un izglābj -līdz nākošai reizei, kad viņa viņu atkal noved līdz šīm Dionīsa skavām...arī, lai druška butu viņam, nabadziņam blakus šis, vnk tāpat, uzsit viņai uz acs lākturi, lai viņa nevar iet uz darbu...jāauklē tak nabadziņš, jāsaudzē-a, kas pieniņu atnesīs(viņš tak gandrīz invaliditāti dabūja, bet dr maita par ātru no slimnīcas izrakstīja)...un tā tas velkas jau 10 gadus...
Re: Jautājums Guncat!!!! Ja grib citi arī var atbildēt.
18.08.2009 21:30
Palasot šos stāstus mani māc šubas - palīdzēt vai nepalīdzēt?! Tagad jau tā kā negribas palīdzēt.
Itsevišķi jau palasot vijolītes stāstu, protams, ka arī madcynis rakstu lasot man baisi palikās, tāpēc es atmetīšu ar roku. Ja Jo, ja gribēs, lai meklē citu cilvēku, nevis mani.



Edited 1 time(s). Last edit at 18.08.2009 21:31 by bellite12.
Re: Jautājums Guncat!!!! Ja grib citi arī var atbildēt.
19.08.2009 08:51
...bellīt, palīdzēt vajag...tas ir apsveicami...bet tam, kas totiešām vēlas...kā dēļ ir vērts paplēst savu backside...tas pirmkārt..otrkārt, šī štelle, ja iet brīvprātīgi-piespiedu kārtā, ir naudietilpīga...bet tas jau atsevišķs stāsts par kodējiem, kuri jau iegājuši profesionāļu kārtā...cik nopratu, Tavs bračka vel kuļās amatieru līmenī...un šā līmeņa spēlētājam minams tikai viens ceļš, ja grib pielikt punktu - nedarīt pašam to, kas viņam nepatīk...jā, blakus var būt cilvēciņš, kas tam palīdz...bet šī palīdzība varbūt tikai morāla...un palīdzības objektam, starp citu, vajag izrunāties...tā ka atkarini ausis, lai ukris varētu Tevī izliet savas sajūtas...vismaz pirmajā periodā, kad viņa roka pati sniegsies pēc štangelīša...he, he, salds auglis, kas aizliegts...un, tad, kad džekam radīsies sajūta, ka tas var regulēt savu gribu-negribu, un kad pāris reizes būs norāvies no striķa, kaisījis pats sev pelnus uz galvas, un ja šajā laikā sajutīs, ka viņa "askētisms" kādam ir svarīgs, tad lieta būs kulē...
Re: Jautājums Guncat!!!! Ja grib citi arī var atbildēt.
19.08.2009 09:08
Nu jā, Tev taisnība, Madcynis. Ir jābūt tomēr kādam, kas palīdz un itsevišķi, ja paļaujas uz mani, tad jāpalīdz tomēr ir.
Re: Jautājums Guncat!!!! Ja grib citi arī var atbildēt.
19.08.2009 10:59
Gudrs, Tu, ciniķi, esi!
Re: Jautājums Guncat!!!! Ja grib citi arī var atbildēt.
19.08.2009 11:23
Kachenite, ja Tu esi ciniķe, tad es tu neko nevaeru darīt, bet tamdēļ nesauc citus par ciniķiem.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 10 pieskaita 7?
Ziņa: