VD+Homeopātija+Smēķēšana

Aizsāka sleeping_beauty 

Labdien! Jau pēdējos 4 gadus mokos ar VD. Pirms pāris mēnešiem uzsāku homeopātiju lai cīntos ar šo slimību, uzlabojumi ir mazliet, bet ne tik lieli kā gribētos. Kādu laiku jau smēķēju un radās vairāki jautājumi. Vai smēķēšana vair ietekmēt homeopātijas iedarbību? Itkā homeopāte man teica ka smēķēšana neko neietekmē un pat ja atmestu VD tāpat neatkāptos. Tie kas kādreiz ir smēķējuši, vai atmetot jums šī slimība atkāpās? Vai bija vieglāk? Paldies :)
Re: VD+Homeopātija+Smēķēšana
08.09.2009 19:38
Jā, ne tikai smēķēšanas atmešana atvieglo VD izpausmes, bet arī alkohla lietošanas pārtraukšana......
Re: VD+Homeopātija+Smēķēšana
08.09.2009 21:44
Man, skaidrā uzsmēķējot, tāds adrenalīns uzrodas, kā izdzerot 2 enerģijas dzērienus (bundžiņas). Šķiet, ka eju pa gaisu, nespēju vairs sakarīgi domāt, sāku pat trīcēt.
Kad iedzeru un uzsmēķēju, tā nav.

Rezumē...skaidrā nesmēķēju, jo tad baigā trauksme garantēta.
Re: VD+Homeopātija+Smēķēšana
08.09.2009 22:28
Ā, bet jautājums bija cits. Par homeopātiju. :D :D
Ne tikai, bija jautājums arī sakarā ar VD un smēķēšanu :D
Re: VD+Homeopātija+Smēķēšana
09.09.2009 10:05
iespējams, ka smēķēšana Tev ir kā trankvilizators. ja nometīsi, būs jāpasvīst ar aizvietošanu. rumpītis taču ir pieradis, ka Tu viņu šādi mierini: visticamāk, viņš brēks. piekrītu arī homeopātei.

klasisks variants pēc atmešanas ir uzēšanās, kas ir nākamais pakāpiens atkarības piramīdā: tātad zināmā mērā progress :)



Edited 1 time(s). Last edit at 09.09.2009 10:06 by Runcene.
Re: VD+Homeopātija+Smēķēšana
14.09.2009 00:40
sleeping_beauty Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Tie kas kādreiz ir smēķējuši,
> vai atmetot jums šī slimība atkāpās? Vai bija
> vieglāk? Paldies :)

Smēķēju kādus 2 gadus, kad atmetu (tagad tikai tusiņos), nekas neatkāpās. Toties man smēķēšana trauksmi trīskāršo, esmu to jau vairākas reizes teikusi. :))
Re: VD+Homeopātija+Smēķēšana
20.09.2009 22:13
Man smeķēšana procesa laikā atkal takā vairāk nomierināja, bet likās, ka kopumā tas var ko ietekmēt , tāpēc šo nodarbi atmetu. Tomēr laikam smēķēšanu aizvietoju ar kafiju, tad gan ir švaki, īpaši, ja aizraujos.
Atceros pirms 3 gadiem izrakstītam transim anotācijā bij ierakstīts, ka smēķēšana mazina iedarbību.
Jautājums bij par parasto smeķēšanu vai par zālīti?
Re: VD+Homeopātija+Smēķēšana
21.09.2009 23:33
:) drudzi, kur tu saskatīji zālīti?
Re: VD+Homeopātija+Smēķēšana
21.09.2009 23:56
Atzīšos, jutos pārsteigts, ka smēķēšana izraisa vd. Tomēr ir tik daudz stāstu par zālītes iedarbību... Es nodomāju, ka varbūt interneta vidē "smēķēšana" var ietvert sevī slēpti - zālītes uzsmēķēšanu.
Re: VD+Homeopātija+Smēķēšana
21.09.2009 23:58
Piedevām homeopātija un kaņepes šķiet pat līdzīgi, jo tās visas ir zālītes uz dabas bāzes.
Re: VD+Homeopātija+Smēķēšana
23.09.2009 20:50
Smēķēšana neizraisa VD, varbūt pastiprina.

Bet par zālīti, ja 'galvā jau tā ir putni', es labāk to nesmēķēju.:)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 17 pieskaita 22?
Ziņa: