Draugi

Aizsāka vientula 

Draugi
14.11.2009 11:53
Isak sakot man nav draugu, ja kadam vispar ari ir kaut kas tads, tad varetu pakontaktet. Gari neizpludisu. Ja kas varat jautat, ja kas nav skaidrs.
mākonītis
Re: Draugi
14.11.2009 15:05
ar mani tas pats,ka nav draugu,jo vienkārši neesmu komunikabla turklāt esmu savādāka.varbūt arī varam sazināties?
Re: Draugi
14.11.2009 18:50
nu un ka nav draugu? tev vajag komunikāciju vienkārši? ir pilns ar čatiem visādiem un forumiem, var papļāpāt.. savāc vēl pāris tādus cilvēkus skaipā un runājat uz velna paraušanu :)
kādā ziņā esi citādāka? tev ir 3 rokas un 2 galvas? visi mēs esam cilvēki vienādi, un visiem mums atšķiras domāšana. nav ko sevi izcelt vai noniecināt.
varētu vispār sākt ar to, kas jūs esat dzīvē, kā dzīvojat, strādājat, intereses kādas, utt? tas ir pirmais solis komunikācijā...
mākonītis
Re: Draugi
14.11.2009 19:09
izskatā savādāka.. ivar m.atvēsinies mazliet,šei nav ko iekarst . es tikia gribu pateikt ,ka cilvēkiem kuri ir komikabli un ir vese ir vieglāk atrast draugus,nekā atturīgiem vai kautrīgiem cilvēkiem.. tas ir normāli.pieņem to.un čati tas ir labs padoms,bet nekas nopietns..
Re: Draugi
14.11.2009 19:18
mēs visi izskatamies savādāk... teiksim tā, uz mani arī atskatās un pievērš pastiprinātu uzmanību (traumas sekas), bet kaut kā vienalga reāli.
kāds tad būtu nopietns padoms? uzprasīties atbraukt ciemos?
reāli padomā - ja tu esi kautrīga un atturīga un tev ir problēmas komunicēt, tad sāc to darīt anonīmā vidē, kad tu vari teikt jebko un tu netiksi atšifrēta... pēctam to visu pārcel dzīvē. man arī agrāk bija šādas tādas komunikācijas problēmas, tagad bez īpašas piepūles varu pieiet jebkuram cilvēkam un pajautāt pilnīgi jebko. tā nav lielīšanās, bet gan stimuls tev, lai tu saproti, ka tavas problēmas ir risināmas. galvenais nedzen pati sevi stūrī.
Re: Draugi
14.11.2009 19:28
Mākonīti- no manas pieredzes- Cilvēki KļūST komunikabli, ja vien viņi trennējas komunikācijā.
Tā nav iedzimta īpašība, kuru nav iespējams mainīt!
FORŠI, ka Tu esi citādāka- ja būtu tāda, kā visi (tipa, "rūpnīcā uz konveijera tapusi"), tad nebūtu interesanti ar Tevi komunicēt- vienmēr var paredzēt, ko Tu teiksi, ko darīsi, kā izskatīsies!

Ja čato internetā, citiem ir absolūti vienalga, kā Tu izskaties- viņiem interesē, kāda Tu esi kā cilvēks. Ja cilvēks ir labs un interesants, viņš pēc vella vecāsmātes var izskatīties- vienalga, citi ar viņu draudzēsies.
Re: Draugi
14.11.2009 19:29
kachenite +1!!! komunikācija jātrennē!

galu galā varam sabīdīt kādu čatiņu, man kā reiz šovakar gribas parunāties tā par visu un neko..
Re: Draugi
14.11.2009 19:34
Man arī! Skype? Gmailā? vai

kachenite@inbox.lv!



Edited 1 time(s). Last edit at 14.11.2009 19:35 by kachenite.
Re: Draugi
14.11.2009 19:46
aizsutiju 2 meilus
mākonītis
Re: Draugi
14.11.2009 20:05
diemžēl čats ir čats,, daudzi cilvēki tajā tēlo un protams tur ir arī cilvēki,kas runā atklāti taču tici man ivarsm ,ka reālā dzīve ir pavisam savādāka.man piemēram arī tā bija.sarakstījos ar vienu cilvēku,bet tā kā atšķīros viņš nepieņēma . tāda ir dzīve..
Re: Draugi
14.11.2009 20:09
oi, nu tu man stāsti par to kā ir dzīvē un kā čatā... protams, ka tas ir citādāk.. NEKAD neliec cerības uz čata cilvēku.. vnk komunikācijas apmierināšanai - jā... tālāk slēdzas iekšā ļoti daudz, pirmkārt jau - izskats utt. nez, trennējies vienkārši un viss. neko vairāk es tev nevaru ieteikt :) nebaidies jautāt tiešus jautājumus, provokatīvus, intīmus... dzen vienkārši sviestu.. raksti dajebko, kas palīdz tev atbrīvoties..
mākonītis
Re: Draugi
14.11.2009 20:11
Jā tur tev taisnība.. diemžel kā jau es teicu . tas nav nopietni..
Re: Draugi
14.11.2009 20:15
bāc, kā tu nesaproti... kāda starpība - nopietni vai nē... tas dzen tavas prasmes!!!
mākonītis
Re: Draugi
14.11.2009 20:17
Kādas prsames: tēlot ?
Re: Draugi
14.11.2009 20:19
KOMUNICĒT! lai tas otrs tēlo, kāda tev gar viņu daļa? uztver to kā spoguli ar kuru tu dzen runātprasmes.. esi patiesa un skaidra..
Re: Draugi
14.11.2009 21:07
Ari prasmes saprast, ko tie citi domā, ko jūt, ko viņi no Tevis grib, ko no pasaules grib.
Re: Draugi
14.11.2009 21:09
Nav jau iespeejams vvienmeer buut patiesam un nemaz arii nevajaga!
Re: Draugi
14.11.2009 21:18
Personiigi paziistu 2 cilveekus, kas sev otraas pusiites attradusi interneta- laikam jau čatā. Kas meklee, tas atrod!
mākonītis
Re: Draugi
14.11.2009 21:54
jā tā varētu būt kachenite... kas meklē tas atrod..tas nav neispējami protams nē
Re: Draugi
14.11.2009 22:53
Patiess var buut tikai dazreiz un ne pret visiem.
Re: Draugi
16.11.2009 00:13
Makonitis, ka ar tevi var sazinaties? Ja, un runajot par komunikaciju neta, tas nav risinajums. Es neta varu catot un runat utt, bet satiekoties dzivaja no ta nekas vairs nebus, ta ka ne visiem tas baigi der. Un draugus man nevajag vienkarsi lai parunatos vai ka tika minets, bet draugi ir vajadzigi, lai kopigi pavaditu brivo laiku, istenotu kadas kopigas intereses, palidzetu viens otram. Galu gala, ja kadam ir ari vientuli, tas mani sapratis, un rakstiet man uz epastu un tad jau sarunasim kas un ka.
mākonītis
Re: Draugi
16.11.2009 03:20
Tieši par to runāju.čatā tu esi neredzams.,nav tieša kontakta.tur var runāt viskautko,bet reālā dzīve tomēr ir reālā.mans e-pasts ir nlm@inbox.lv.ja vēlies atraksti vientuļā ..
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 6 pieskaita 4?
Ziņa: