Depresija

Aizsāka malismjau 

Depresija
05.01.2010 02:50
Sveicinati,
Man ir depresija....Nespeeju tikt ar sevi galaa....Biezhi lauzh kaulus,ieveeroju muguras saapes,duroshas spazmas vederaa,nogurumu,sirds parsitienus,vai nu gulju par daudz vai par maz.... Vai tas varetu but attiecinams uz maniem simptomiem? Un pie kura arsta Jus man ieteiktu griezties? Psihoterapeita vai psihologa? Paldies jau ieprieksh
Re: Depresija
05.01.2010 06:14
Saprotu tevi :( Depresijas vissliktakais kas var but pac biezi cinos ,bet ieteiktu pameiginat Cersadyston man depresijas laika vienigais glabins .
!
Re: Depresija
05.01.2010 12:50
Tvaika ielā var par velti uzdzīvot uz tautas rēķina!
Re: Depresija
05.01.2010 13:02
protams... kur problēma?
ierosinajums
Re: Depresija
05.01.2010 13:41
Man jautajums - vai shai butnei ar segvardu - " ! " nebutu iespejams noskaidrot IP adresi un to nobloket?????!
Re: Depresija
05.01.2010 13:49
! ir viena "meitene" no daugavpils, kurai mikrene tikai tajā vietā nav bojāta, lai varētu mainīt IP adresi, parādās mēneša kritiskajās dienās. apskaties draugiem.lv blaa, un tad Tu pilnīgi nomierināsies (bet mūsu "meitene" būs pagodināta). šī ir psihiskās veselības sadaļa, un viņš ir viens no grūtākajiem slimniekiem ar neprognozējamām slimības izpausmēm. ja grib, lai gedroics te nav, tad jābloķē visi, kam lattelecom.

ar viņu diskutē tikai jaunpienācēji, kuri neko nezina, ka arī tie, kam konkrētajā brīdī gribas pakasīties sporta pēc.
ierosinajums
Re: Depresija
05.01.2010 14:26
apskatijos - nelabi kluva :(
mad uzjautrinās
Re: Depresija
05.01.2010 23:10
ierosinajums Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Man jautajums - vai shai butnei ar segvardu - " !
> " nebutu iespejams noskaidrot IP adresi un to
> nobloket?????!

...pasaki man kaut vienu iemeslu, lai to darītu...kādam tak ir jābūt ar zvārguļcepurīti...gedrociņa rumpis arī atbilst šiem kritērijiem...tātad - ko satraucies???...labāk pasmaidi!!!
Re: Depresija
06.01.2010 01:08
Tēmas autorei malismjau: psihologs nav ārsts. Medicīnas izglītība ir psihiatram. Viņš izraksta "nervu" zāles.
Par psihoterapeitu var kļūt gan psihologs, gan psihiatrs pēc tam, kad ir pabeiguši apmācības un paši izgājuši psihoterapiju. Pshtrp. ar ārsta izglītību ar tevi runāsies un uzklausīs. Viņam būs tiesības tev izrakstīt zāles (ja uzskatīs, ka tādas vajag!) un viņš tevi sauks par pacientu, un "ārstēs" ar sarunām.
Pshtrp. ar psihologa izglītību arī ar Tevi runāsies un uzklausīs. Viņš darbā var izmantot arī testus (ja uzskatīs to par nepieciešamu!). Viņš Tevi nesauks par pacientu, bet par savu klientu. Tā sauksies psh. palīdzība vai atbalsts.
Ja galīgi nekrīti no kātiem nost, ieteiktu meklēt psihoterapeita palīdzību. Psihiatru un zāles labāk atstāt gadījumam, ja vairs nekādi netiec ar sevi un dzīvi galā.
Tas, protams, ir gaumes jautājums, bet man labāk patīk pshtrpi. ar psihologa izglītību- viņi ir mācīti savādāk uztvert pasauli, nekā mediķi. Manuprāt, optimistiskāk.
Re: Depresija
06.01.2010 03:14
Kas attiecas uz ! komentaru....Es neesmu psihiski nelidzsvarota....Drizak izskataas ka tew ir biki viegla galva. :)
Ne jau visiem kam depresija uzreiz janoraxta uz debiilajiem....daah,atjeedzieties tauta



Edited 1 time(s). Last edit at 06.01.2010 03:15 by malismjau.
mad zviegdams
Re: Depresija
06.01.2010 20:01
...gadroiciņ, kāc tu mums gudrs, bumbulīt...
!
Re: Depresija
06.01.2010 21:30
A to kakže :)
.
Re: Depresija
06.01.2010 23:47
to !
doma to tavu palagu kads lasa???saubos...
Re: Depresija
25.01.2010 01:47
.. ja man gribaas atrasties gultaa - daudz, ilgi , pa dienu itsevishkji, no riitiem arii. Vai taa ir depresija arii ?? un, ja citreiz pat nevaru sevi sagjeerbt un sataisiities , lai uz darbu aizietu. ir reizes , kad neeesmu aizgaajusi uz darbu. varu atrasties gultaa liidz pat 3-iem, 4-iem, divas reizes shogad jau noguleeju gultaa liidz 5-iem peecpusdienaa (kauns atziit).
Negribu, lai ar mani taa buutu. Gribu redzeet prieku dziivee un gjeerbties no riitiem un dariit pa maaju kautko , kaut vai tikai TV skatiities, bet dariit kautko , nevis guleet gultaa un tur atrasties un pat neaizmigt visbiezaak. Luudzu , ko juus man ieteiktu? kaadas zaales lietot?
sho sestdien , sveetdien nodziivojos pidzaamaa abas dienas. atkal. nav pirmaa reize.
otrdien satikshu savu apruupes maasinju. staastiishu , ko vareeshu un kaa maaceeshu. Ceru , vinja man paliidzees un es vareeshu vinjai saprotami paskaidrot , lai vinja man notic un speej TIESHAAM paliidzeet.
.. Vai taa ir depresija un vai man luugt , lai man izraksta kaadas no SSRI tableteem?
(luudzu izsakiet savas domas)
ieva
Re: Depresija
25.01.2010 06:06
Vaaks ko tu vari te murgot...
Ka tu visp vari zinat kaapeec man ir depresija(un lai tevi apgaismotu-esmu cietusi no vardarbibas un pamatiga psihologjiska terora) un tu savu Latvijas ekonomiku vari patureet sev.Es ne Latvijaa dzivoju ne man kaada sakara ar taviem komentaariem....
ka tu vispaar driiksti mani apvainot,un ne tikai mani bet arii visus tos cilvekus kuriem pastav shi probleema. Ja jau tavus paatarus visi lasiitu tad jau mums tu buutu naakamais deputaats....Hahahahahahah



Edited 1 time(s). Last edit at 25.01.2010 06:07 by malismjau.
Re: Depresija
17.06.2010 20:32
.



Edited 2 time(s). Last edit at 06.05.2011 20:43 by R..
!
Re: Depresija
17.06.2010 21:29
Kā tad, pirmskara Latvijā ļaudis nestrādāja, tagad tikai rubī! :)
Re: Depresija
17.06.2010 21:42
es 100% piekrītu, ka 100% cietuma sindroms. bet laikam viens otrs to grib uz mūžu, tādējādi arī citiem nodrošinot kapa atmosfēru. nenobriedis prāts tādā vidē vienkārši paliek slims.

viena daļa represēto tik cep "atklātas vēstules"...
aberz
Re: Depresija
17.06.2010 23:37
malismjau Rakstīja:
-------------------------------------------------------

> Man ir depresija....Nespeeju tikt ar sevi
> galaa....Biezhi lauzh kaulus,ieveeroju muguras
> saapes,duroshas spazmas vederaa,nogurumu,sirds
> parsitienus,vai nu gulju par daudz vai par maz....
> Vai tas varetu but attiecinams uz maniem
> simptomiem? Un pie kura arsta Jus man ieteiktu
> griezties? Psihoterapeita vai psihologa? Paldies
> jau ieprieksh

interesanti vai kadi no shiem simptomiem ir depresija?
iesaku negriazties pie arstiem ....
Re: Depresija
18.06.2010 12:30
R. Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Tu
> principā salīdzini Ulmaņu laiku
> dzīvniek-cilvēku ar mūsdienu advancēto
> personību.

Ohoho! Mūsdienu advancētā personība! Drīzāk mūsdienu urbanizētais, aprobežotais robot-cilvēks, mantu vergs.
Re: Depresija
19.06.2010 23:07
šizl vizl. miers.



Edited 1 time(s). Last edit at 20.06.2010 12:12 by R..
mad uzjautrinās
Re: Depresija
20.06.2010 01:36
...smalki mākam izteikties...;0)...un pie tam personība!!!...
Re: Depresija
20.06.2010 12:08
R.

Tu pārāk asi uztver lietas. Tā nav nekāda blatošana, es vienkārši izteicos par vairumu mūsdienu cilvēku kopumā- kā es to redzu. Un es apzinos, ka es arī esmu viens no tiem.
Re: Depresija
20.06.2010 12:16
Un vēl kas, vai Tavi vecvecāki bija dzīvniek-cilvēki? :))
Re: Depresija
20.06.2010 12:32
.



Edited 1 time(s). Last edit at 06.05.2011 20:42 by R..
Re: Depresija
20.06.2010 12:44
Savus vecvecākus neesmu redzējis... :]
Re: Depresija
20.06.2010 12:52
R.
Un kādai tad Tavuprāt jābūt pasaulei, lai neizsauktu Tavu kritiku?
Manuprāt, viss no paša atkarīgs. Arī sētnieks var būt ar gaišu dvēseli. Cilvēkiem, kuri skatās uz pasauli, meklējot negatīvo, parasti nekas un nekad nav labs.
Re: Depresija
20.06.2010 13:17
.



Edited 1 time(s). Last edit at 06.05.2011 20:41 by R..
Re: Depresija
20.06.2010 13:25
Un kādai tad Tavuprāt jābūt pasaulei, lai neizsauktu Tavu kritiku?
Norvēģijā piem. policija regulāri dežūrē vakaros, ielas tīras, potrahi apkārt nestaigā, nodokļi sakārtoti, tusiņi tikai nedēļas nogalēs, vietējie dzīvo labi, pret viesstrādniekiem attiecās labāk nekā Latvijā pret vietējiem.
Pasaulei jau nav ne vainas...
Re: Depresija
20.06.2010 13:52
Neesmu jau muļķīte, lai neredzētu negācijas, bet te ir 3 ceļi (man). Lietas, kuras nevar izmainīt, pieņemt, kādas nu tās ir. Kaut nedaudz izmainīt uz labo pusi, to, ko spēj ietekmēt. Un bērnus censties izaudzināt par cilvēkiem ar dvēseli.
Zvirbulis nekad nebūs ērglis, bet mēs esam cilvēki. Piekrītu, ka bez auguma/talanta, piemēram, par baletdejotāju nekļūsi. Bet savu dzīvi pamatā ir iespējams mainīt pašam. Tikam tiem, kas vaid un čīkst tipa "viss ir slikti", tam nav laika.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 20 pieskaita 13?
Ziņa: