savaadsstilnox

Aizsāka klupis 

klupis
savaadsstilnox
08.01.2010 03:41
Labriit, gudraas galvas!
Veelos zinaat, vai kaads no Jums proveejis stilnoxu bezmiega sitaacijaa. Man jau meenesi deelj viena stresina nakts ir diena un otraadaak. Tagad, kad stresins prom, gribas un ir nepieciesams originaalias celsanaas un guleetiesanas laiks. Koleegiite ieteica stilnoxu, ka desmit minuutees un liidz riitam. Bet tagad kolegjiite noteikti gulj. Es, savukaart, sonakt pirms divi stundaam panjeemu ar' pirmo reizi. Bet kaa ieksaa ieraavu, taa no gulta aaraa, Saakaas maajas kopsana, mazgaasanaas, gjeerbsanaas, tad atkal paargeerbsanaas un no jauna, karoce maanija un uzbudinaajums un tireklis un acis kaa pogas.
Varbuut Jums kaads praatiigs ieteikums, varbuut no pasu pieredzes, kaa atkal beidzot aizmigt vakaraa un pamosties no riita nevis otraadi.
Pieljauju, ka tam bijushais stress pie vainas un, ka vajadzeetu pie psihotrpt, bet kaut kaa ne "pietiekams" iemesls skiet pagaidaam, veel ko pakraat klaat nenaaktu par ljaunu.
Paldies jau ieprieks.
Re: savaadsstilnox
08.01.2010 11:27
ir dzirdētas labas atsauksmes par stilnox, pašai gan pieredzes nav. iespējams, ka esi par "augstu", lai stilnox Tevi "paņemtu". tā var būt. varbūt cita drape labāk līdzētu, bet man ir pieredze, ka lielā stresā neviens velns neņem.

mēģini sevi rāmināt jau par dienu (visādi, kā vari iedomāties). var paņemt kādu laiciņu dienas trankvilizatorus varbūt; nezinu, vai tādu pieeju doki atbalstītu, bet tas dažkārt līdz. veic visus gulētiešanas rituālus; celies, cikos jāceļas, kaut esi "ķirsī". pusdivos naktī dzert miega līdzekli arī nav gudri. dzer agrāk un laikus nomierinies; vismaz mēģini to darīt.

ja man tā būtu ilgstoši, es ņemtu antidepresantu, jo šitā var izsaukt esamībā visas dusošās slimības.
klupis
Re: savaadsstilnox
08.01.2010 14:17
Paldies, Runcene, par padomu.
mākonītis
Re: savaadsstilnox
22.02.2010 17:29
reāli,runcene noteikti tikai ieteiks zāles jo pati tās noteikti rij kaudzēm,kā tad savādāk.
vienkārši nodarbini sevi,strādā un ievēro noteiktu laiku,kad iet gulēt.vai arī palasi kādu grāmatu.aizmigsi bez jeblādiem stilnox..tā tablete arī man nederēja- paguļ ar tām 2 vai 4 stundas un tad jau augšā
Re: savaadsstilnox
22.02.2010 17:31
...mākonīts kristāla bumbu iegādājies un nu zin, ko citi rij un ko ne...
mākonītis
Re: savaadsstilnox
22.02.2010 17:55
"..." ja jau runcene,vienmēr var ieteikt tikai zāles,tad jau ir skaidrs,ka pati tik to darījusi kā tikai rijusi. turklāt man liekas viņa pati to kaut kur šeit forumā bija to rakstījusi
Re: savaadsstilnox
22.02.2010 17:57
...ja tu labaak palasiitu, tad buutu pamaniijusi, ka runcene nebuut ne veinmeer iesaka zaales...
mākonītis
Re: savaadsstilnox
22.02.2010 18:00
patiesībā man ir vienalga ko viņa varējusi ietikt vai ne.viņas galvā ir pārāk liela putra,lai vispār varētu kādam ko sakarīgu ieteikt.jā kādreiz no viņas rakstītā nāk arā kas sakarīgs (to nevar neatzīt),bet ļoti reti
Re: savaadsstilnox
22.02.2010 18:46
mākonīti, nelauz zobus un nesaasini savu hronisko kaiti... tēma jau 08.01. ir apstājusies.

un kā Tu zini, ka es riju zāles? neatbalstīju Tavu sazvērestības teoriju par psihiatriem indētājiem?



Edited 1 time(s). Last edit at 22.02.2010 18:50 by Runcene.
Re: savaadsstilnox
22.02.2010 20:04
...izkaujaties!!...pašlaik man te skan vecie Sparks...nu ļoti labi sasaucas ar itamo bazāru...
...nepaslinkoju, speciāli mākonītim ar zelta maliņu un mājas pelei runcenei sameklēju vienu...
http://www.youtube.com/watch?v=3C5LngDvkLY&feature=related

..piesviedu vel vienu klāt...
http://www.youtube.com/watch?v=ej1GL9_vb3o&feature=related



Edited 1 time(s). Last edit at 22.02.2010 20:11 by madcynics.
zinuzinu
Re: savaadsstilnox
22.02.2010 22:31
Mākonīti, nomierinies, tu tāds uzbudinājies brūc virsū Runcenei, kaut taisnība jau viņai ir-, pārāk daudz negatīvisma no tevis nāk ārā, un tas aizdomīgums un naidīgums pret ārstiem, -tas jau liek aizdomāties par tevi nevisai..., !
Re: savaadsstilnox
23.02.2010 00:10
Riktīgs faitings iet vaļā! lai gan jautri jau ir, bet es piekrītu zinuzinu teiktajam. Kaut kaus mākonītim nedo mieru
mad uzjautrinās
Re: savaadsstilnox
23.02.2010 00:53
zinuzinu Rakstīja:
-------------------------------------------------------
.... pārāk daudz negatīvisma no tevis nāk
> ārā, un tas aizdomīgums un naidīgums pret
> ārstiem, -tas jau liek aizdomāties par tevi
> nevisai..., !

... ieturēšu mākonīša kanti...no pašreizējiem pūšļotājiem baltajos paltrakos ( kāds pārvietojas arī zaļā ) tikai maza buntīte var saukties par ārstiem...pārejie - tāds sūda balasts vien ir...bezdomu roboti ar lielumlielām pretenzijām...acceros, kā te kādi klaigāja - mēs, redz, esam skolojušies, mēs esam gudri...un kad sāk ar šamējiem laist kādu disputu, tad sanak kā manis jau iepriekšpiesauktajā disputā starp Panurgu un kādu skolotu vīru...pie svētajiem kustoņiem - psatriem un pstrpistem nemaz nepieskāršos...tā vispār ir izcila šlaka, kuru vidū sakarīgo ir gauzi niecīga procenta daļa...
mākonītis
Re: savaadsstilnox
23.02.2010 05:49
kādu hronisku kaitu,runcene? paranoju?tā nav tāpat vien,man ir bijusi ļoti negatīva pieredze ar cilvēkiem.un es nesaku,ka visi psihiatri ir indētāji ,bet lielākā daļa ir,manuprāt,un tur man nevajag ne tavu atbalstu,ne arī ko citu.
ir latvijā ļoti maz īstu ārstu.. esmu bijusi pie ļoti daudziem - plēš milzīgas summas,bet palīdzēt patiesībā nevar.tajā pašā dermatīta ziņā.. vai tā ir ārstēšana?nedomāju vis.
Re: savaadsstilnox
23.02.2010 09:37
...sit, mākonīt, ar šaufelīti, sit...:)
Re: savaadsstilnox
23.02.2010 11:31
Vispār jau psihiatrs ir vienkārši dīleris pie kura var dabūt legālo staffu un tad pats vari eksperimentēt un izvēlēties, kas no tā visa tev var palīdzēt. Ja cilvēkam nav savu smadzeņu tad viņš arī uzsēžas uz tā visa un nozāļojas. Tāpat kā uz nelegālajām vielām. Nav ko pārāk sarežģīt visas tās lietas.

Vienīgi viņam ir uzvilkts mugurā tas baltais virssvārcītis, kas daudziem cilvēkiem liek izjust stipru autoritatīvu cieņu un uzticēšanos pret to personu.



Edited 1 time(s). Last edit at 23.02.2010 11:43 by existential fool.
mākonītis
Re: savaadsstilnox
23.02.2010 12:21
man nekādu uzticību tas "baltais uzsvārcis" neraisināja,jo manā gadījumā tāda nebija.un ne jau tam jābūt iemeslam,lai liktu izjust ciņu un vēl nezin ko.. tam ir jābūt pašam cilvēkam,kuram jārada otrā uzticība,nevis kaut kāds afērists (kā bija manā gadījumā),kurš tikai izraksta zāles un paņem naudu,un kad jūt ka viņam pietiekami : pazemo ,izmet un parāda,ka tu viņam vairs neesi vajadzīgs.tādiem piedod man uzticības nav un nebūs.
Re: savaadsstilnox
23.02.2010 12:41
mākonīti, man šķiet, ka Tu pārāk daudz gaidi no ārstiem... neārstē viņi nekādus dermatītus, tāpat kā psihiatrs arī neko neārstē, bet tikai mazliet atvieglo. kaut kādā griezumā un līdz kaut kādai pakāpei es piekristu tam, ko raksta existential fool:

"Ja cilvēkam nav savu smadzeņu tad viņš arī uzsēžas uz tā visa un nozāļojas."

ir svarīgi ar to spieķi, kas ir zāles, neaizstaigāties pārāk ilgi. bet es tomēr teiktu, ka medikamenti tik ļoti nedegradē kā tas, ko var nopirkt uz ielas. un tā ir diezgan liela atšķirība, ja zāles lieto adekvāti. ja lieto neadekvāti un vieglprātīgi, tad tās vienkārši apēd gribu.

psihiatri uz visu raugās bioloģiski, tāpat kā Tava dermatīta ārstētāji. nav cilvēks nekāds serotonīna, dopamīna, oksitocīna, testosterona utt. cauruļu mudžeklis, kur kaut kas ģenētiski aizsērējis un nu tik vajag izbirstēt, paaugstinot spiedienu, lai šķidrums tomēr cirkulē. ārstiem dažkārt tā gribas ticēt, un tāda attieksme it bieži ir sastopama psihiatrijā. ja tā pieies lietām, neizbēgami sāks streiktot citas sistēmas. ir jāsakārto kompis, kas visu regulē. un tur doks neko nevar līdzēt.

Visi (vai vismaz daudzi) kādu laiku ir ticējuši, ka kāds ārsts kaut ko izārstēs, turklāt ne bez viņu pašu pārliecināšanas (nu gribas, gribas viņiem būt noteicējiem dažkārt, neba šiem visiem pašvērtējums ok). ja vien tā nav tīri tehniski izgriežama lieta, kur ar savu galvu neko nepanāksi.. bet tad tiem pašiem visiem (vai daudziem) pienāk atskārsmes brīdis, kad viņi saprot: neko neviens neārstē... un tad ir baigās dusmas.

pēc tam pienāk (cerams) nākamā atskārsme, ka viss patiesībā ir paša domās, tātad arī paša rokās. nav būtiski, kā pienāk. guru, grāmata vai psihoterapeits. psihoterapeits ir spogulis, tur arī nevajag pārāk lielu un neadekvātu cerību likt. nu, vēl arī tīri cilvēcisks atbalsts, ja vienam otram tas citur nav atrodams, un tas nav mazsvarīgi. bet kad Tu savam domu purvam ej cauri, Tu tāpat esi viens, un visas emocijas izbaudīsi pats. apmēram kā madcynics rakstīja ups: nu tad gribi vai negribi dzīvot... tā arī ir.

doks var būt gan sabiedrotais, gan nelabvēlis, bet pieaudzis cilvēks taču tos pēdējos var neizvēlēties vairs satikt. celsies pašvērtība, radīsies prasme arī labākus dokus atrast. kā mežā sauc, tā atskan.

līdz veselīga līdzsvara sasniegšanai dažkārt diezgan bieži jāviļas.



Edited 2 time(s). Last edit at 23.02.2010 12:46 by Runcene.
mākonītis
Re: savaadsstilnox
23.02.2010 13:02
ja cilvēks ir ārsts,runcene,tad viņš ārstē kā dermatologs ādu,psihiatri - slimības un problēmas.tā tam ir jābūt.bet priekš tevis tas protams ir kaut kas jauns,tam ka jāatrod labāks ārsts piekrītu,bet kādā veidā : ja vairāk nav īpašas uzticības nevienam? var mēģināt protams.cerība mirst pēdējā..
Re: savaadsstilnox
23.02.2010 13:08
jā, priekš manis tas ir jauns... cilvēks nav ārstējams pa daļām, manuprāt. ja vien tas nav kas ķirurģisks un vēl šis tas līdzīgs.

ja Tu tici, ka cilvēks ir tā ārstējams, tad tur būs vilšanās. man pašai savulaik bija tas, ko tagad sauc par atopisko dermatītu. neatceros gan, ka tur medicīna (arī homeopātija) būtu ko iespējusi.
mākonītis
Re: savaadsstilnox
23.02.2010 13:12
un kā tiki galā?vai var būt tā ka šo slimību ir iedzimta un to nav iespējams izārstēt bet tikai kaut cik apārstēt?
Re: savaadsstilnox
23.02.2010 14:08
es piekrītu tiem, kas uzskata, ka šādas kaites ir psihosomatiskas pašos pamatos. tāpēc citu pieredze ir lielums, ko ne vienmēr var izmantot. es neticu medicīnā un arī tautā ļoti plaši izplatītajām teorijām par iedzimtībām, kas tiek mētātas pa labi un pa kreisi, allaž situācijā, kad it kā neko nevar darīt.

āda ir iekšējo procesu spogulis, taču ne jau bioķīmisko, bet gan emociju, turklāt nav svarīgi, cik agri bērnam tas sākas. tad nez kāpēc sāk runāt par iedzimtību. it kā 2 ned. vecumā cilvēks nevarētu izjust, piemēram, ļoti lielas bailes.

varbūt ir vērts aiziet uz grāmatnīcu vai bibliotēku un padomāt, kāda pieeja savai iekšējai pasaulei Tev varētu būt pieņemama. no ezotērikas līdz reliģijai un psiholoģijai. dažkārt tā (ar grāmatu palīdzību) izveidojas aizmetņi tam, kurā virzienā domāt un meklēt arī kādu palīdzību.

bet ja Tu visu laiku būsi perfektā ārsta meklējumos, tad tas var ievilkties visa mūža garumā. tad gan nenozīmē, ka paralēli nevar un nevajag izmantot ārsta padomu... jo nav jau arī sevi jāmoka, ja ir kādas zāles, kuras sniedz atvieglojumu. bet ārsts tiešām var tikai "apārstēt". es citas cerības neliktu.

esmu tikusi galā izprotot, no kurienes man tas radies, bet tas noteikti nebija ātri.
mad sajūsmā
Re: savaadsstilnox
23.02.2010 20:30
Runcene Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> ... cilvēks nav
> ārstējams pa daļām, manuprāt. ja vien tas nav
> kas ķirurģisks un vēl šis tas līdzīgs.
>
...runcenīt, kā kulaks uz acs...pēc šī izteikuma pat varētu ar Tevi veikt kādu boko-maru...:)...jeb Tu neesi bokononiste???...

...nja...
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 21 pieskaita 8?
Ziņa: