psihiatrs

Aizsāka ssviika 

psihiatrs
18.01.2010 10:37
ok, zinu, ka laikam muļķīgi prasīt kādus ieteikumus (vismaz par psihoterapeitiem tā šķiet), bet tā kā ir vajadzība pierakstīties pie psihiatra, bez nekādas nojēgas pie kura (sen atpakaļ biju pie Tarandas..nu, ne šādu..), tad jautāšu:
kuram lai zvana?
esmu sameklējusi šos: Dace Simsone, Ilma Karčevska, Sandra Pūce, Gints Polis, Draudiņa. vecajos šejienes postos vēl manīju tādu dr. Mecu, bet nevarēju atrast kontaktus.

nu tā - ja kādam būtu kas (ne/ie)sakāms par šiem minētajiem, būtu pateicīga.

mana problēma - ieilgusi depresija + ēšanas traucējumi.
Re: psihiatrs
18.01.2010 10:57
Par Sandru Pūci, Gintu Poli un Rudīti Draudiņu dzirdētas labas atsauksmes. Ja ar ēšanas traucējumiem domāta anoreksija/bulīmija, tad tur psihiatrija visai maz ko spēs līdzēt, lai neteiktu, ka nemaz. Depresijai gan zāles piemeklēs, ja tāds ir mērķis.
Re: psihiatrs
18.01.2010 11:01
Pūce vai Mecs, pēdējam telefonu aizsūtu PM.
Re: psihiatrs
18.01.2010 14:48
Paldies, Runcene.

Runcene Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Pūce vai Mecs, pēdējam telefonu aizsūtu PM.
Re: psihiatrs
18.01.2010 15:55
runcene tas ir tas pats nikolajs mecs? un kur viņš pieņem?
Re: psihiatrs
18.01.2010 16:50
Runcene nav dr. Mecs.
Pieņem Puškina ielā. Vērā jāņem 2 lietas:
- sarunas valoda vēlama krievu, citādi grūti būs saprasties;
- jārēķinās, ka parasti pieņem vēlāk par noteikto laiku. Vinš visu ļoti sīki un līdz galam izrunā, tāpēc bieži ar katru pacientu vizīte sanāk ilgāka kā paredzēts.
Toties unikāls speciālists. Ārstēšanas laikā ar viņu gandrīz visu var pa telefonu izrunāt, nav bieži jāpiestaigā.
mākonītis
Re: psihiatrs
18.01.2010 17:43
dārgā alstere tu mani uzskati par stulbeni? es zinu,ka "runcene" nav dr.mecs bet es jautāju par to.vajag taču būt tik gudrai lai to saprastu nē?un ja tu esi tik gudra tur piesakās pa telefonu pareizi?
mākonītis
Re: psihiatrs
18.01.2010 17:49
un vai dzīvojot latvijā ši dr.mecs nav pat iemācījies kārtīgi latviešu valodu,lai varētu tajā runāt?tā es saprotu ja pat latviešiem jārunā šamo valodā.. lai šo saprastu
Re: psihiatrs
18.01.2010 17:59
Ja jau ganos pa psihu sadaļu, tad esmu stulba.
Cilvēks izvēlas, kas viņam svarīgāks. Kompetents speciālists vai valoda.
Pa telefonu piezvana tieši dakterim un vienkārši piesakās.
Re: psihiatrs
18.01.2010 18:26
mākonīti, varbūt ieliec citreiz komatus... tad varēs labāk saprast.

un nevajag tā uzbrukt cilvēkam, kas paskaidro, — ja gribi, lai Tev vēl kādreiz kāds kaut ko atbild, neriskējot dabūt pa kaklu. psihiatru ir daudz. izvēles iespējas tātad arī. bet, ja man šodien vajadzētu, es nespriestu par nacionāliem jautājumiem, bet par kompetenci, kas medicīnā, manuprāt, ir svarīgāka.



Edited 1 time(s). Last edit at 18.01.2010 18:27 by Runcene.
mākonītis
Re: psihiatrs
19.01.2010 11:21
Runcene tu domā,ka viņa - Alstere kļūtu gudrāka,ja es aiz katra vārda liktu komatus? Nedomāju vis... .Un jā ne jau tautība ir svarīgākais,bet gan profesionālisms,kaut gan es domāju,ka cilvēkam kurš dzīvo valstī kaut kas tomēr no latviešu valodas būtu jāsaprot,bet tās jau ir tikai manas domas.Katrā ziņā piedod..
Re: psihiatrs
19.01.2010 11:24
Alstera tāpat gana gudra, jo tieši atbildēja uz Tavu jautājumu "runcene tas ir tas pats nikolajs mecs?", kura jēga cilvim, kurš pieprot komatu lietošana ir- vai runcene ir tas pats dr. Mecs. Uz ko Alstere arī atbildēja, ka nav.
Ja aiz vārda runcene būtu komats, kā tas pieklājas, tad ļauži saprastu, ka tu vērsies pie runcenes un liekas atbildes nerastos...
mākonītis
Re: psihiatrs
19.01.2010 13:08
šajā sadaļā kādam tiešām trūkst dažas skrūvītes.. vajag taču arī domāt ar galvu,un tikai pēc tam atbildēt es vismaz ticu,ka te visi nav gluži tik aptaurēti,lai nepielietotu savas smadzenes. .
Re: psihiatrs
19.01.2010 13:44
hmm, mākonīt, ja jau tik ļoti karo par latviešu valodu, varbūt sāc ar sevi, pielietojot latviešu valodā pieņemtās pieturzīmes?
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 5 pieskaita 2?
Ziņa: