Rispolepts

Aizsāka ieva-eva 

Rispolepts
25.01.2010 05:18
luudzu, uzrakstiet , kursh veel no jums lieto Rispoleptu?
es to jau dzeru kaa 5 gadi. nesaprotu kaapeec dzeru taas. droshi vien vajag.
agraak lietoju Haloperidolu, tas man deva necieshamas blakusparaadiibas, turpretii no shiim zaaleem , nejuutu nekaadu blakusparaadiibas, vispaar nejuutu , ka dzeru. dzeru 2mg dienaa, vai tagad nesen atsaaku dzert 4mg dienaa (divreiz dienaa pa divi) .
uzrakstiet kaadas jums ir blakusparaadiibas , ja taadas ir!
tikai nesen dazus meeneshus atpakalj vinji man diagnozeja "shiz" (negribas to vaardu skalji teikt). visulaiku neviens neko man neteica, kas ar maniim ir.
labi, ka vismaz tagad pateica, ir pie kaa piekjerties un zinaat, saprast , kas ar mnaiim ir un kaa ar to tikt galaa.
jomajo
Re: Rispolepts
18.02.2010 20:11
Viena no Risperidona (rispolepta) raksturīgām blakus parādībām ir prolaktīna līmeņa paaugstināšanās. Tas nozīmē , ka var sākt izdalīties piens- kā pie grūtniecības. Šitās psihotropās zāles vispār ir jautra štelle
Re: Rispolepts
18.02.2010 22:30
Vai piens var izdalīties arī vīriešiem?
jomajo
Re: Rispolepts
19.02.2010 10:43
to gan es nezinu
Re: Rispolepts
18.11.2010 11:56
ja es saku ari dzert rispolept, jo man viens psihoterapeits pateica ka izskatas ka man ir ta sizofrenija. Itka pats nejutos slims, bet vinjs teica ka tas itka ir iedzimts, jo mana krustmaate ar to slimoja un pec tam izdarija pasnavibu un vecamamma ari tada jociiga, karoch tada debiila nedaudz, krit uz nerviem mums. Es nez vai jeega lietot tas zales, pasaki, vai tas izarstee to slimiibu, jo man teica ka smadszenees kautkada viela pietrukst, tapec tas ta ir, un vai es paliksu vesels un cik man ilgi bus jalieto. Tas jau manliekas ir vienkarsi biznesss, likt lietot ilgi zales kas iespejams nepalidz un nek=maksaa arii parak maz :/
aberz
Re: Rispolepts
18.11.2010 17:52
ieva-eva Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> luudzu, uzrakstiet , kursh veel no jums lieto
> Rispoleptu?
> es to jau dzeru kaa 5 gadi. nesaprotu kaapeec
> dzeru taas. droshi vien vajag.

labak noperc vienu paku no manis
pa puscenu, terminc OK nav verta valaja

man nevaig
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 16 pieskaita 9?
Ziņa: