Medikamenti

Aizsāka ups 

Medikamenti
14.02.2010 19:35
Kadus medikamentus ieteiktu pardozesanai? Vai vienkarsi miega zales, bet, kuras aptiekas var dabut kadas stiprakas bez receptes? Gan jau atrdisies komentetaji, kas ko atbilde, jo dazreiz te pavid "sadu" cilveku nelabveli, it ka lai uz Tvaiceni utt. Tad nu sadiem, ludzu, radosa pieieja, vai tik jusu tuksi vardi bija?
liesm
Re: Medikamenti
14.02.2010 20:24
nomierinies! kapec shaada veelme? nevajag sev dariit paari - sevi ir jaamiil! ja saproti angliski un lieto torentus, varu ieteikt labu filmu, kuru noskatoties sapratiisi, ka sevi ir jaamiil. un loti daudz gramatu latviesu valoda ari ir. nekad nevajag padoties.
Re: Medikamenti
14.02.2010 20:46
Es pec savam iespejam! daru looooti daudz, bet taja pasa laika nekas nav iespejams sava laba, jo iespeju MAN NAV...Ja gramatas, filmas utt utt utt utt.......nevelos seit garas diskusijas, tik velos kadu atbildi uz savu jautajumu.
Re: Medikamenti
14.02.2010 21:48
...nekaadas nopietnas miega zaales bez receptes nedos... pieejamaas- nez cik vagoni jaaapeed...
Re: Medikamenti
14.02.2010 22:02
Ir aptiekas, kas piekopj so lietu - bez receptes, bet konkreti nezinu, agrak viena pirku, bet tagad...
Re: Medikamenti
14.02.2010 22:51
...ilgi buus jaaiet pirkt, lai pietiekami sapirktu... iepakojumi ne velti taa sadomaati, lai, pat veselu apeedot, nomirinaaties nevareetu...
Re: Medikamenti
15.02.2010 12:17
Ha, bus jautrs pasaciens, pastaigat....uzreiz vairakas pakas, ko nedrikst pirkt? Hmm?
Re: Medikamenti
15.02.2010 13:54
...nu, var jau buut, ka pie kriizes arii taa dara, es gan farmaceita vietaa nedotu vis bez receptes vairaakus iepakojumus relatiivi nopietnu recepshu medikamentu...
Re: Medikamenti
15.02.2010 17:00
Varbuut ir laiks saakt risinaat savas probleemas, nevis seedeet un stukot kaadas tabletes iedzert.
fox
Re: Medikamenti
15.02.2010 18:22
Var iedzert Fairy, tikai brismiigi saapiiga naave. Tu patiesiibaa negribi zaales. bet paliidziibu, taapeec arii raksti. Bet, ja tev iesana pie daktera liekas apkaunojosaaka kaa paardozeesanas medikamentu mekleesana internetaa, tad neko. a galvenais, ka dakterim ir zaales, kas var izbeigt apburto loku. Un uz tvaikeni neiet, uz turieni aizved, biezi peec pasnaaviibas meeginaajumiem. Piedodiet par skarbumu, man slikta diena...
Re: Medikamenti
16.02.2010 09:23
123, ja es varetu izrisinat savas problemas, tad ta un daritu, ko tik mulkigi runa. Esmu daudz ko meginajis un vispar visi apstakli pret, tagad nav velmes sikak visu stastit. Pie arstiem nav tik daudz naudas, jo arstesanas process ir ilgs un dargs, man to jau diagnosticeja arsts, vismaz gadu jaarstejas, medikamenti gadu un terapija katru nedelu, man tadas naudas nav. Fox, tu vispar zini, cik mokosi dzivot tada dzive? Mokosi ir viss, kur nu ja cilveks izvelas ko tadu, vins beg no mokam. Es jau 3 gadus mokos un visa motoriska darbiba gandriz ka paralizeta, bija velme iedzert miega zales, jo tapat katru vakaru tu aizmiedz un doma- saize, ka atkal pienaks tas rits un viss no gala, ka apburts loks.
mad smīkņādams
Re: Medikamenti
16.02.2010 16:28
...aizslāj uz maskačku, paņem pāris čekus heroīna no apšaubama izskata indivīdiem...nepieradušam rumpim pietiks, lai atstieptos...he, drošībai piesvied vēl trešo...velams pa šõ te galu blandīties pavēlākā vakarā...mož i geriču nevajadzēs...apsaubāmā paskata indivīdi palīdzēs tikt pie Pētera...un ja vēl pieiesi pie kāda, uzspļausi viņam uz tupelēm un pateiksi tam, ko Tu domā par viņa māti!!!...

...dubults neplīst...:)
Re: Medikamenti
16.02.2010 17:05
Eu forsas idejas...Thanks.
Re: Medikamenti
16.02.2010 17:29
No katras bezizejas ir izeja, bet tu izveelies to vienkaarsaako - nomirt. Un kas teica, ka tur buus labaak? Nedomaaju, ka pasnaaviibaa aizgaajusaas dveeseles ir taas laimiigaakaas.
Re: Medikamenti
16.02.2010 19:26
Tu, gudriniek, daudz nemuldi. Padzivo tu jau kadus 7 gadus depresivitate un 3 gadus smaga depresija un tad muldi, saprati? Doma pa siem gadiem nav meginats gana? Nav man iespeju sevi izarstet, jo visam ir vajadzigi iemesli, un netieku es ara no vides, kura man to izdarija. Cik ilgi man vel cakareties un staigat ka darzenim, ka tu pat vairs nezini ka ir smaidit, ka ir priecates vienkarsi par to, ka esi? Es eksisteju....Vispar sikumos te nestastisu, man jau zb, bet katra zina, tiem, kas lidzigs bijis sapratis...Besi sitie muldetaji.
Re: Medikamenti
16.02.2010 19:46
ups, un nevienas zāles nelīdzēja?
Re: Medikamenti
16.02.2010 20:01
Arstejos pavisam tikai 3 menesus 2008 gada, kad man bija nauda, atlavos to. Tad partraucu, jo nauda beidzas. Tas pa visiem gadiem un viss..Saku tik arsteties un nacas partaukt, tas bija vel smagak. Dzeru Cipralex, nekadu blakusparadibu, nekas. Varbut zini kadu labu psihiatru Riga? Vienrezi varu aiziet, edisu vel retak vai nemaz. Lai man izraksta zales varbut. es nez.Ko man ieteiktu zinosi cilveki? Par TO domaju katru dienu, tas ta ka iesedies, pat, ja kadu dienu lidz tam konkrets merkis nav, tapat tas mani neatstaj. Ejot pa ielu domaju, ja man uzbrauktu auto, ja es nokristu no tilta utt. Tas mokosi.
Re: Medikamenti
16.02.2010 20:10
...ir nopeerkami antidepresanti pat zem 10 latiem meenesii... jaunie...
Re: Medikamenti
16.02.2010 20:14
Iesakiet man kadu psihiatru.
Re: Medikamenti
16.02.2010 20:16
lai izrakstītu Cipralex, vispār psihiatru nevajag... to pat ģimenes ārsts var izrakstīt. ja galīgi nav naudas, var iet pie valsts psihiatra. cilvēciski slikts tur neviens nav, man ir bijis daudz saskares visādos līmeņos. laika gan tur katram pacientam baisi maz, un tā ir problēma. bet uz ielas jau nu nevienu nepamet, kaut ko izdomā vienmēr. ir arī visādi lētāki Cipralex radinieki.

nu, nezinu, cilvēk, mīļais. to vietu, kur Tu tagad esi, es it kā pazīstu... bet neticu, ka nav izejas.



Edited 1 time(s). Last edit at 16.02.2010 20:34 by Runcene.
Re: Medikamenti
16.02.2010 20:18
ja man šitā būtu, es ietu pa taisno uz kādu ambulatoro nodaļu, un miers. kāds jau pieņems. nav ko šitā vazāties pa ielām. no jaunajiem AD paliek labi apmēram 2-3 dienās.
Re: Medikamenti
16.02.2010 20:49
Jasak ticet, jo dzive ir visadi gadijumi...Mans gimenes arsts galigi stulba, kad biju pie vinas vienreiz un teicu, ka man depresija, vina izturejas ta it ka tas ir kaut kas TADS, neko jedzigu neieteica, tikai to ko visi zina, Tvaika ielu, kur nu vel ko izrakstit. Bet, ja es topu vesels un man paradas dzive plani, man nav vajadziba saistiba ar registriem utt, tapec man maka ir kada nauda, ok edisu kartupelus un makaronus, bet domaju ka vienai reizei pie kada privata psihiatra un zalem pietiks kadu laicinu. Cik zinu ir privatie, kuri prasa ls 10-15. Bet varbut kads var ieteikt kadu konkreti? Man ar izveli un lemumiem sobrid ir pasvaki, varu visu dienu nosedet un neko neizveleties. Paldies, Runcen, par komunikaciju, tad miers no tevis nak caur taviem teikumiem.
Re: Medikamenti
16.02.2010 21:11
http://www.arttherapy.lv/index.php?mact=News,cntnt01,detail,0&cntnt01articleid=29&cntnt01returnid=15

Minētās Pūce un Andrēziņa. Andrēziņa ir gados, ne visiem patīk, bet cilvēciski ok.

vēl ir dr. Mecs, 29245822
Re: Medikamenti
16.02.2010 21:14
...tikko kkaadaa zhurnaalii Kupcha apgalvoja, ka neesot vairs nekaadu regjistru, neesot ko biities... kaa ir, nezinu, intereses peec jaauzjautaa paziistamajaam psihiatreem...
Re: Medikamenti
16.02.2010 21:36
es lasīju to interviju ar Kupču... nu, muļķības, nesaprotu, kāpēc viņa tā ir teikusi. ir datubāze, kā tad nav. it kā lielākā problēma būtu brauciens uz ārzemēm; protams, ka to tagad neviens neaizliedz, par politiskiem uzskatiem iekšā arī nesēdina, bet citādi visa info tur ir uz mūžu. turklāt, ņemot vērā datubāzu drošību, jārēķinās, ka to var jebkurš uzzināt. tur katra māsa var parakņāties. brīnos, ka Kupča šitā runā. lai aizstaigā līdz attiecīgajiem slimnīcas dienestiem un apskatās, kā kompī viss izskatās. katrs apmeklējums, katrs taloniņš nokļūst tai kompītī.

pašam jādomā, kādu attieksmi ieņemt. ja var ieņemt mērenu pozīciju un vēsu galvu, lai katrs domā, ko grib, tad ir ok, ja nevar, tad jārīkojas citādi.

reku pilnīgi cita info:

http://www.apollo.lv/portal/life/1803/articles/68919

es domāju, ka šo datubāzu eksistence lielā mērā ir daudzo pašnāvību iemesls. pāris zināmi ļaudis, kam bija bizness, negāja tieši tāpēc un nomaucās diezgan zemu. manuprāt, kaut kādas uzskaites drīkstētu sākties no nozieguma pastrādāšanas brīža, ne ātrāk. lielākā daļa pat ļoti psihiski slimo nav bīstama, ja nu vienīgi paši sev, bet ārstu projekcijas, redz. un īsteni bīstamie tur nekad nenonāks.
Re: Medikamenti
16.02.2010 21:47
lai dabūtu atļauju vadīt auto, uz turieni taču ir jādodas. ne jau lai sasveicinātos ar napoleoniem, bet lai tur kāds paskatītos, vai neesi viņējais.
Re: Medikamenti
16.02.2010 21:49
...jaaiet jau ir ar pie ķirurga, lai atļauju dabūtu, tak noteikti ne jau ar katru diagnozi tās tiesības nedod...
Re: Medikamenti
16.02.2010 21:51
Man pazistams cilveks lika tiesibas pirms kada laika un vinam izzinu no psihenes vai ka vispar nevajadzeja.
Re: Medikamenti
16.02.2010 21:52
Vispar LV daudziem cilvekiem padomja laiku domasana par psihiatriju.
Re: Medikamenti
16.02.2010 21:58
jā, ir jāiet pie ķrurga, bet, ja vajag izziņu no Tvaika ielas, tad znač tur datubāze ir. jo ne jau zvaigznēs skatās. bet nu dod jau tagad tās tiesības ar daudzām F diagnozēm.

un attieksme sabiedrībā ir nelāga. psihiatri it kā no vienas puses nodarbojas ar apgaismošanu, ka "tās slimības" nav nekas traks utt., bet pašu veidotā sistēma ir diezgan skarba. sievietes uz to raugās rāmāk, bet vīrieši varbūt retāk nodzertos, ja būtu citādi. bet nu nezinu, vnk filozofēju.



Edited 1 time(s). Last edit at 16.02.2010 22:07 by Runcene.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 19 pieskaita 11?
Ziņa: