Medikamenti

Aizsāka ups 

Re: Medikamenti
16.02.2010 22:11
Es loti labi zinu par ko runaaju, jau 6 gadus sadziivoju ar VD, veel pirms 1,5 gada man bija trauksme un panikas leekmes katru dienu, saaka pat palikt gruuti vienai no maajas iziet.
Re: Medikamenti
16.02.2010 22:41
to 123. Man ari ir panika sociala vide, svist rokas, dauzas sirds, dazreiz sareibst galva utt, vai tas VD es nezinu, tik zinu, ka man depresija klat tam visam un sociala fobija un kaudze ar citam problemam un daudzus gadus. Ja butu tik sikas lietas, ar kuram sadzivot var. Ar depresiju jau cinities var, bet redz pie valsts psihiatriem nav ne runas pa iesanu, pie privatiem var atrast ko letaku, pazvanisu jusu ieteiktajiem, tad redzes cik prasa, vai varu atlauties. Es nemeginu pateikt, ka man trakak no visiem, tik biezi vien citi doma, ka luk, man kas druscin nelabi un uzreiz viss, bet es jau ziniet, ko tik neesmu pacietis, ka sausmas paliek. Naktis murgi, vienu nedelu gandriz katru nakti redzeju, ka es slikstu un knapi ko peldu uz augsu. Pamodos ar drebuliem un karstumu, pec tam tadas bailes, ka aizmigt nevaru, tad sakt domas likties, ka majas kads svess utt...No rita 6 jacelas bet nakti nav un gulejis normali. Nerunasim, ka nav darba, edu maz, nav socialas iemanas, nemaku kontaket ar cilvekiem reali dzive, esmu vientuls, jutos ka nedzivs, ka robots, kurs tikai fiziski funkcione. Labi neiedzilinasos parak, bet nu paldies tiem, kas iesaistijas diskusija.
Re: Medikamenti
16.02.2010 23:38
Kaapeec 6 jaaceljas, ja nav darba?
Re: Medikamenti
17.02.2010 08:18
Studijas, kuras jau ari ir apdraudetas...Biezi vien pamozos, bet pieceltos nevaru, smags kermenis un stupora sajuta. Kad atjedzos, tad meginu ko darit.
Re: Medikamenti
17.02.2010 12:08
nu tad vēl jo vairāk zāles vajag... manuprāt. pēc tam baigi kodīsi pirkstos par neizmantotajām iespējām.
mākonītis
Re: Medikamenti
17.02.2010 12:09
tu "ups" esi dīvains, tu pats raksti,ka mēs psihiatriju domājam tāda,kā bija padomju laikā,bet kā ar tevi pašu?ja tu domā izdarīt ar psihiatrijas tabletēm pašnāvību. domā taču ar galvu,tas neko neatrisinās, un nav iemesla ar tavu problēmu darīt pašnāvību. dzīvo un atrodi risinājumu nevis esi gļēvulis.turklāt tev ir iemesls dzīvot.arī es esmu viena un tamlīdzīgi bet tāpēc jau nedomāju darīt pašnāvību.
Re: Medikamenti
17.02.2010 12:30
mākonīti, tā tas gluži nav. mehānisms ir krietni sarežģītāks. kad jau ir kārtīga ķīmiska depresija, reizēm ir dejošana uz virves.
Re: Medikamenti
17.02.2010 17:29
Vispar, kura vieta es mineju, ka velos izdarit pasnavibu tiesi ar psihiatrijas medikamentiem? Un vai ir iemesls man vai nav, to labak zinasu es, jo tu mani, makonit nedz pazisti, nedz zini manu pilno dzives stastu, ta ka ne tev baigi spriest ka man ir un kas butu attaisnojosi. Lai dzivotu ir vajadziga nauda, kaut vai prmitivam vajadziba esanai un pajumtei. Neuzskatu, ka butu glevulis, jo man ir tada super mega izturiba visu ko esmu pardzivojis un vel esmu te uz pasaules, 15 gadus eksistet, kulties un nemties, iedzities depresija, vardarbiba, alkoholisms gimene, vienaldziba, vientuliba, nelaimga milestiba, pazemojumi utt utt utt.......Esmu glevulis tik taja, ka nespeju atnemt sev dzivibu, visa pareja.....Iemsli dzivosanai ir katram savi, ta teikt pec prioritatem, man iemesli ir dzisusi, dazreiz gruti saskatit tos iemeslu, neredzu neka sev apkart, esmu ka tuneli bez tunela gaismas, viss tumss un apkart sienas, neredzu izeju, esmu aptumsots.Tiem, kam bijusi smaga depresija, gan jau saprot, ko es izjutu. Man prieks, ka tu nedoma darit pasnavibu, tad tev vel ir kas seit darams. Agrak, kad biju berns par to ipasi neapjauta, kad biju pusaudzis, zinaju, bet nebija ne prata, mocijos, parzdivoju, bet turejos, tad pienaca 2006 gads, kas pielika visam savu punktu, visiem maniem dzives pardzivojumiem, neveiksmem un nelaimem, tad 2008 gada viena diena, pavasaris tas bija, pamodos un peksni nez no kurienes, pats biju soka, ienaca man si doma par pasnavibu, nespeju visu dienu aptvert, ka es tiesam ta domaju, bet ta bija. Ar katru dienu si doma auga auga auga, un lidz sim bridim ta ir speciga. Runcene, vismaz tu saproti ko vairak. Reti kuram ir ta.
mad uzjautrinās
Re: Medikamenti
17.02.2010 20:53
...vo, kazas...organisms jau gribēja giftēties, bet želsirdīgās zamārietes atgrieza suicidāli noskaņoto rumpi pie labas saprašanas...un Tu, ups, ko mētājies no vienas galējības otrā???...cik noprotu, atkaliņās gribi mīt dzīves saulainās tekas???...nu tad esi konsekvents un sāc kko darīt lietas labā...je nē, tas skati manus iepriekšējos postus...

...kazām...cilēks jau sākumā noformulēja, ka tukšā gvelšana par kjauko dzīvi vinam nav vajadzīga...bet jūsu pārliecība...dritvaikociņ, visu cieņu...:)
ciba
Re: Medikamenti
17.02.2010 21:05
to UPS,- man arī smaga depresija sākās jau pamatskolas laikā pēdējās klasēs, tie vēl bija padomju laiki, psihiatri man lika dzert zāles saujām katru dienu, turklāt maz ko vispār paskaidrojot, info vispār nekāds,turklāt zāles briesmīgas , vecās paaudzes, diagnoze arī depresija. Tā es kārpījos,līdzīgi kā tu apraksti, un man bieži bija pašnāvības domas, vakarā kad gāju gulēt domāju:- kaut varētu no rīta nepiecelties, vai kad gaidīju vilcienu uz perona bija tāda vēlme nolekt uz sliedēm... .Tas viss ir briesmīgi. Bet izkārpījos līdz laikam kad pie mums parādījās jaunās paaudzes antidepr., un tad es 1.x mūžā sajutos normāli, nu tik normāli, ka varēju pamazām sākt risināt samilzušās , smagās psiholoģiskās problēmas, jo bez zālēm tas nebija iespējams. Nu tā dzīvoju vēl joprojām ar uzturošo devu antidepr., lasot psiholoģiskas un garīga rakstura grāmatas, jā ja varu atļauties aizeju arī pie psihoter., un varu teikt ka jūtos labi, varu strādāt, varu normāli komunicēt, un galvenais atradu jēgu Dievā, un saprotu ka šai saulē nekas tomēr nenotiek nejauši, un arī ŠĪS ciešanas laikam bija man nepieciešamas, lai gan tad kad ir bija drausmīgā depresija, tad atrast jēgu dzīvot ir neiespējami. Tas tā ļoti īsumā es par sevi. Lai tev veicas UPS, nepadodies, ir jādzīvo, kaut arī tagad tev tas šķiet neiespējami smagi.
Re: Medikamenti
17.02.2010 21:11
to mad uzjautrinas
Tas normali pie manam domam ta metaties, tu esi pats diezgan padivains.
mākonītis
Re: Medikamenti
17.02.2010 21:14
ups tava dzīve tava darīšana ar muļķiem nav vērts kaut ko rakstīt ko runāt.tava dzīva tava darīšana. piedod
Re: Medikamenti
17.02.2010 21:18
to ciba
Nu ja, saprotu tevi pilniba...Depresijas murgi beidz nost un biezi vien ari fiziski. Tad, kad rakstiju, lai man iesaka ko, lai pardozetu, vieniga doma bija tada, tagad ta ir veljoprojam, bet nesaprotu, kas tad mani aptur, nupat izlasiju, ka var but motorisko darbibu tads ka stupors un psihologikas gribas paralize, tas loti labi raksturo to, ka velme domas ieksa ir beigt so murgu, bet lidz motoriskam darbibam nenonak. Kaut vai aiziet uz aptieku un ko nopirkt, man pat no majas gruti iziet. Sodien biju augstskola, un ieiejot likas, ka tulit pat jabeg prom, tada trauksme, panika, parvareju, iegaju auditorija, apkart ap simts cilveku, bailes, ka vini skatas tiesi uz mani, sedeju visu lekciju ka akmens blukis. Es pat piezvanit baidos arstam...Rit meginasu kaut ka savakties un iespejams uzvanisu.
Re: Medikamenti
17.02.2010 21:21
Nezinu, ko es peksni mulkis esmu, es gan ta nedomaju, piedod. Ja, man slimas smadzenes, depresija, iespejams sur tur spriezu kaut ka modificeti vai ka, bet savadak...Es tak zinu, ka mana dzive mana darisana, neuzspiezu nevienam neko.
vijolīte:)
Re: Medikamenti
17.02.2010 21:46
...nu nezinu, esmu bijusi pie valsts psihiatra gan PSRS, gan Latvijas laikā...esmu šoferītis jau n-tos gadus, arī izziņu vajadzēja - viss O.K...bet ne jau visi, kas apmeklējuši psihiatru, ir vienā maisā bāžami, nekad nekādu problēmu ar kkādu reģistru nav bijis...tas tomēr atkarīgs no dg.
vijolīte:)
Re: Medikamenti
17.02.2010 21:51
Oi, neizlasīju ups pirmo postu!
Varu ieteikt Purgenu vai ko stiprāku...nodirsīsies līdz nāvei...
Re: Medikamenti
17.02.2010 21:55
Un galu galaa, ja arii buutu kaut kaadi registri, tad kas ir svariigaak - dot sev iespeeju dziivot normaalu dziivi vai dabuut tiesiibas? Un tu jau neesi nekaads psihopaats vai sabiedriibu apdraudoss indiviids.
ciba
Re: Medikamenti
17.02.2010 22:15
UPS, ārstam gan piezvani un nebaidies no jaunās paaudzes antidepr., es domāju, ka vismaz patreiz tev tie ir nepieciešami, jo tev ir pārāk liela trauksme, lai pats spētu risināt visas savas problēmas. , to pamazām, palēnām var darīt uz zāļu fona. Zāles nav uz mūžu, tad kad jutīsies pietiekami stabils, varēsi zāles samazināt līdz minimumam vai tev vispār tās vairs nevajadzēs,. Bet visur ir vajadzīgs laiks, varbūt pat ilgs laiks, jo atveseļošanās nav ātra lieta, vajag lielu pacietību, galvenais nekad neatmet cerību, ka būs atkal labi. Es zinu, ja ir ļoti slikti, šķiet vajag citu galvu, jo ar savējo neko nevaru vairs iesākt, jo tik stulba,trula ,un slima tā ir, taču tad ir jārīkojas automātiski, -jāzin, ka jānodzīvo tikai ši viena diena, un par rītdienu mēs neko nezinām neviens, nekalt nekādus lielus plānus, bet vienkārši darīt kaut ko ļoti vienkāršu, kaut vai grīdu slaucīt, bet censties domāt par to ko tu tad dari, neko citu,. man piem .arī ļoti palīdzēja regulāra skriešana, vēlāk vingrošana, tā teikt fiziska izlādēšanās. Jā, tu raksti par to apjukumu augstskolā, kad šķiet ka visi redz to tavu apjukumu, nenormāla trauksme, bailes, vēlme aizbēgt,- tas viss ir tik pazīstams..., bet tici man es esmu dzīvs piemērs, to visu var mainīt,!!! varbūt nekad nebūsi tas komunikablākais un ārēji tas atbrīvotākais cilvēks, bet ja pareizi , veselīgi sāksi sevi uztvert, veselīgi un mierīgi varēsi sevi pieņemt un arī visus pārējos.
mad uzjautrinās
Re: Medikamenti
17.02.2010 22:56
ups Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Kadus medikamentus ieteiktu pardozesanai? Vai
> vienkarsi miega zales, bet, kuras aptiekas var
> dabut kadas stiprakas bez receptes? Gan jau
> atrdisies komentetaji, kas ko atbilde, jo dazreiz
> te pavid "sadu" cilveku nelabveli, it ka lai uz
> Tvaiceni utt. Tad nu sadiem, ludzu, radosa
> pieieja, vai tik jusu tuksi vardi bija?


...ups, kunkulīt, pat nekomentēšu...vienkārši atgādināšu...

...hemingvejam reiz labs stāsts bija...par jaunekli, kurš neprata rīkoties ar pucnazi...:)
Re: Medikamenti
17.02.2010 23:00
Nemokies, aizej pie valsts ārsta.
Izrakstīs zāles gan nelabām domām, gan sociālai fobijai, gan miegam, redzēsi, būs labāk. vismaz kādu laiku atpūtīsies no "šī visa murga".
Ja piebildīsi, ka Tev nav naudas, tad izrakstiis lētākās, bet efektīvas.
Šaubos vai ņems uzskaitē ar sociālo fobiju/depresiju + suicidālām domām.
Man liekas, ka uzskaitē stājas tikai tad, ja ir sabiedrību apdraudoša slimība, vai arī reizēm ārsti piedāvā stāties uzskaitē, lai dabūtu noteiktus prochus(aizmirsu cik 75?) valsts apmaksātu medikamentu.
mad smīkņādams
Re: Medikamenti
17.02.2010 23:13
...starp citu...prakse rāda, ka lielie bļāvēji par pašgiftēšanos tādi dirsēji vien ir...un vesela buntīte humānistu metas āzi mierinat un klāstīt, cik skaista ir dzīve, cik jauki čivina viņu galvās putniņi, cik nevainīgs un mīļš ir ar asiņainu skoteli apsējies psihiatrs un mēģina atturēt dirsēju no indēšanās ar divām saujām caurejas tablešu, kau t ko birstē par veseligu uztveri un citām tik pat efemērām lietām...

...nomierinieties, līdzjūtīgās...indivīds nerīs burcinu bezrecpšu vitamīnu tabletes, negriezīs rīkli, ar galda nazi, un nemetīsies zem bērnu ragaviņu sliecēm...vienkārši kādam gribas, lai to pažēlo...tā viš i...tas ir normāli..starp citu...:)


...
mākonītis
Re: Medikamenti
17.02.2010 23:45
ja ir nopietna vaina - jā,pie psihiatra,bet savādāk... tur ir sava sistēma : viens pieradis barot ar miega zālēm,otrs ar anti depresantiem un tādā veidā pelnīt naudu. viņus interesē tikai nauda. protams ir jau arī izņēmumi,bet to man liekas ir ļoti maz.
Re: Medikamenti
18.02.2010 11:34
mākonīti, bet valsts psihiatrs ir par velti. turklāt tur nenāk publika, kas ir spējīga dot aploksnes. cilvēks šai iestādē parasti nokļūst, kad ir visādi līdz nejēdzībai jau izmocījies.

arī privātprakšu psihiatri kopumā nav dārgi, ja salīdzina ar citu specialitāšu privātpraksēm.
jomajo
Re: Medikamenti
18.02.2010 20:16
Tas vēl labi, ka studijas tiek apmeklētas. Gan jau saule vēl uzspīdēs!
jomajo
Re: Medikamenti
18.02.2010 20:26
mad smīkņādams Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> ...starp citu...prakse rāda, ka lielie bļāvēji
> par pašgiftēšanos tādi dirsēji vien ir...un
> vesela buntīte humānistu metas āzi mierinat un
> klāstīt, cik skaista ir dzīve, cik jauki
> čivina viņu galvās putniņi, cik nevainīgs un
> mīļš ir ar asiņainu skoteli apsējies
> psihiatrs un mēģina atturēt dirsēju no
> indēšanās ar divām saujām caurejas tablešu,
> kau t ko birstē par veseligu uztveri un citām
> tik pat efemērām lietām...
>
> ...nomierinieties, līdzjūtīgās...indivīds
> nerīs burcinu bezrecpšu vitamīnu tabletes,
> negriezīs rīkli, ar galda nazi, un nemetīsies
> zem bērnu ragaviņu sliecēm...vienkārši kādam
> gribas, lai to pažēlo...tā viš i...tas ir
> normāli..starp citu...:)
>
>
> ...

Taisnība gan. Bet no pieredzes zinu, ka dažkārt arī "bļavēji" sasniedz to robežu, kad dvēseliskās mokas jau ir par lielu un viņi ir spējīgi pielikt visam punktu. un tad arī parasts striķis netiek smādēts.
mad suicidāli tendētajiem
Re: Medikamenti
19.02.2010 10:36
...kāds ir dzirdējis par dabisko atlasi?...neesi derīgs dzīvei - pax vobiscum!!!...tikai pārprastais humānisms liek jumpravām gudri klāstīt, cik dzīve skaista...vispārējas, neko neizsakošas frāzes...kristietība gadsimtu gaitā atstrādāja perfektu mehānismu nekam nederīgo kustoņu izolācijai no pasaules - klosterus...
...ja kādam ir vēlme nokļūt zemāko mentālo slāņu pasaulē, kur valda vēl lielāka grūtsirdība, bezizeja un izmisums un pakārtieskārais rumpis grib sevi nolemt šīm ciešanām, lai karās, lai rij, lai griež rīkli, lai lec notekgrāvī, lai dara...lai...tikai...mocīsies šajā dūkstī līdz sev šaipasaulē atvēlētā laika galam...
lilo
Re: Medikamenti
19.02.2010 11:51
Ups,arii no savas puses iesaku Sandru Pūci (29409000), laba psihiatre-psihoterapeite.Mani ir izvilkusi no ļooti smaga dziives situaacijas!!Noteikti aizej,ja ne pie vinjas,tad noteikti pie kaada cita!!!!!!CIINIES,Tev paliidzees!!!
mad smīkņādams
Re: Medikamenti
19.02.2010 12:28
...uhh, vēl viena no karsējmeitenēm...pēdējais teikums riktīgais...jo nevis palīdzēs, bet sniegs pakalpojumu par naudu...
Re: Medikamenti
19.02.2010 13:07
Mad, tu ko neesi pozitivs? Tev ar problemas?, tad nu saprotams. Ja, esmu dzirdejis par dabigo atlasi, pec sada principa cilveki iet boja autokatastrofas, dabas katastrofas un nearstejamas slimibas, ta teikt daba jau visu izskiro, bet par to, ka cilveks taisa pasnavibu, nu iespejams tur ari ir daba, kas neatstaj to psihiski slimos, bet lielakoties domaju, ka tas ir kas savadaks ka tikai dabigas atlases princips. Es katra zina esmu vel seit un speks cinities man ir, ja, uznak tie saucamie lielie depresivie vilni, kas tendeti uz suicidu, bet pats loti ceru, ka lidz tai robezai, kad talak vairs nebus kur, nenonaksu. Aiziesu gan jau pie kada arsta, vajag naudu sistematiski visam sadalit un nakosnedel kadam uzvanisu, izskatisu ari jusu piedavajumus.
jomajo
Re: Medikamenti
19.02.2010 13:33
Bet vispār jau jā- viss kas no dabas nācis = dabīgs. Tātad ja jau cilvēks no dabas nācis, tad viss ko viņš dara arī ir gaužām dabisks :) Un vispār evolūcijai daži indivīdi neko nemaksā. Tā maita dzīve reizēm ir diezgan skarba
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 16 pieskaita 2?
Ziņa: