Sociālā izolācija...

Aizsāka existential fool 

Sociālā izolācija...
19.02.2010 21:50
Sveicināti! Varbūt šajā forumā ir cilvēki, kas piedzīvojuši vai pašlaik atrodas tādā situācijā kā gandrīz pilnīga sociālā izolācija, kam par iemeslu dažādas psiholoģiskas problēmas- depresija, sociālā fobija u.t.t. Es atrodos tādā purvā jau ne vienu gadu vien un sajūta ir tāda, ka kompensēšanās mehānismi ,lai to izturētu, iet uz beigām... Vientulība nogalina- nu es patiesi izprotu šos vārdus.

Varbūt kādam ir kāda līdzīga pieredze vai arī vienkārši gribas parunāties, uzrakstiet vai nu šeit vai meilā



Edited 2 time(s). Last edit at 19.11.2010 20:23 by existential fool.
Re: Sociālā izolācija...
19.02.2010 22:51
...hmmm...sakarīgi domājošs kustonis mūslaikos retums...te domāju - tāds, kuram sabiedrības uzskatu prizma nevaid primārā...sekojoši - ir spēja palūkoties uz notiekošo ciniski...tātad - atsijāt sēnalas...

...vientulība iztukšo gan...bet nogalina katrs pats sevi...

.
Re: Sociālā izolācija...
19.02.2010 23:24
Vientulība iztukšo, bet tā arī iznīcina visas prizmas. Kat tu palūkojies kādu laiku uz šo mūsu skaisto sabiedrību no malas, tad tu palēnām sāc saprast kas ir kas un kurš ko sajēdz, un savukārt kurš ir nozombēts diktofons, kas prot tikai atkārtot no citiem aizgūtos priekštatus un stereotipus. Vienu vārdu sakot- aita. Diemžēl to skaits ir grandiozs.

Vientulība katrā ziņā nogalina to, kas tu biji pirms tam. Pēc ilga laika vientulībā un izolācijā tu jau esi cits cilvēks
Re: Sociālā izolācija...
20.02.2010 09:13
existential fool Rakstīja:
-------------------------------------------------------
..... Kat tu palūkojies kādu laiku uz šo
> mūsu skaisto sabiedrību no malas, tad tu
> palēnām sāc saprast kas ir kas un kurš ko
> sajēdz, un savukārt kurš ir nozombēts
> diktofons, kas prot tikai atkārtot no citiem
> aizgūtos priekštatus un stereotipus. Vienu
> vārdu sakot- aita. Diemžēl to skaits ir
> grandiozs.
>
.uhh..starp citu, šis te vsspilgtāk izpaužas pie darboņiem no medicīnas...itamie vēl līdz šim laikam ir pārliecināti, ka mēra laikā ir jaliek maska ar knābi...:)
Re: Sociālā izolācija...
20.02.2010 09:26
Man ari ir depresija, sociala fobija un vel daudz kas cits. Ta del ari biezi nonaku izoletiba no visiem. Tevi saprotu pilniba par visiem 100%. Ja ir velme raksti man privati uz epastu.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 24 pieskaita 15?
Ziņa: