sejas izskats

Aizsāka jeshka 

sejas izskats
23.02.2010 16:42
Jautajums un problema ir nedaudz smiekliga, bet ka ir ta ir.
No ka atkarigs tas cik cilveks izskatas jauns pec sejas?
Man si problema nomac jau paris gadus. Cilveki saka, ka izskatos no gada lidz pat 3gadiem jaunaks, neka patiesiba esmu.
Si problema nebutu tik aktuala, ja man nebutu 18 gadi. Saprotu, ka ja tagad izskatos jaunaks, tad vecumdienas itka atspelesies, bet es dzivoju tagad.
Re: sejas izskats
23.02.2010 18:43
Man ir 22 gadi, bet man parasti saka, ka es izskatos labi, ja uz 18 gadiem. Man dazreiz tas nepatik, jo ir situacijas dzive, kur tas trauce, lai cik divaini prieks meitenes varbut un izklausitos. Es nelieku makeup baigi, esmu smalka pec uzbuves, un seja, ja ta izskatas jaunaka par gadiem. Ta pat bija manai mammai jaunibas gados. Nezinu ataudze nelielu bardinu, varbut tas lidzes, uzpumpe musisus. Manuprat ne tikai seja nosaka to vecumu.
Re: sejas izskats
23.02.2010 20:00
saja gadijuma problema bus tikai ar seju. :)
Kermenis ir nedaudz uztrennets, taka vajag tiesi.
Re: sejas izskats
24.02.2010 00:36
...sāc mežonīgi kost, vai uzsēdies uz metamfetamīna...pēc pāris mēnešiem novecosi ar garantiju...un ja vēl pāris reizes pamanīsies šajā stāvoklī norauties, bet tā kārtīgi, pa seju, tad rezultāts būs vel izteiktāks...



Edited 1 time(s). Last edit at 24.02.2010 00:37 by madcynics.
Re: sejas izskats
24.02.2010 19:58
Jeshka, kapec man liekas, ka es tevi pazistu?
Re: sejas izskats
26.02.2010 04:54
Savulaik audzēju ūsas, lai neizskatītos pēc galīga gurķa...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: sejas izskats
12.03.2010 17:58
man vienam pazinjam ir 36, bet alkoholu vinam bez dokumentiem vel nepardod! Laikam shadi cilveki noveco vienaa dienaa!
Re: sejas izskats
12.03.2010 21:35
ja cilveeks 36 gados izskatas kaa 16 gadiigs... taa ir smaga patalogjija, nevis bonus.
Iedomaajos kaada vinjam piekrishana no ~30-40 sievieteem.... laikam visas grib ar siiko sabiedriibaa raadiities.

P.S.
taapat 99% ka izdomaats personaazhs vai gadijums :D

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: sejas izskats
13.03.2010 14:42
He he... nav jau ta ka vinjsh izskatas pec 16 gadiigaa - vienkarshi ir tada cilveku grupa kas izskatas jaunaki par savu vecumu un dazhi tadi ka isti nevar saprast to vecumu ir vai nav....18!!! Bet protams jebkursh veriigs skatitajs (pardevejam nav laika verot) redzes daudzas pazimes, kaut vai adas tvirtuma pakapi vai minimalas krumcinjas ap acim. ja ir laika iedzilinaties, tad vecumu var noteikt! :)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 10 pieskaita 8?
Ziņa: