Par briivu pie psihoterapeita

Aizsāka Runcene 

Re: Par briivu pie psihoterapeita
28.02.2010 17:45
"sapistās smadzenes" ir mad termins... tad jau nebūsi neko dižu sarunājusies, ja neesi lasījusi...

kas ir pasaules izpratne? nekur Tavos tekstos nevīd nekas, kas liecinātu, ka mēs to katrs kaut kā savādāk redzam... ir Tava apgaismība un citu tumsonība...
Re: Par briivu pie psihoterapeita
28.02.2010 17:55
Runcene, cik esmu sapratusi, tad Tev ir divi ierakumi, vienā psihoterapeitu klienti, potenciālie klienti un to atbalstītāji. Otrā-citādi domājošie. Un citādi domājošie var rakstīt ko un kā grib, Tu tik un tā to spratīsi no savu ierakumu pozīcijām. Un, ja jau ierakumi, tad jau kauja. Un Tavi ieroči- demagoģija. Karo vien, es tik tāpat ienācu uz pilnmēnesi parunāties:D
Re: Par briivu pie psihoterapeita
28.02.2010 17:58
...citi karo, mellene tik parunājas :) ... un tā jau gadiem, par tēmu, kas nu nemas, nemaz neincē :) ...
Re: Par briivu pie psihoterapeita
28.02.2010 18:03
Es jau gaidīju komata komentāru :)
Un, protams, mellene. Cienījamā dr, Tev mellenes strēgst zobos, vai neesi pamanījusi? Vienā forumā, otrā...padomā par to:)
Re: Par briivu pie psihoterapeita
28.02.2010 18:09
strawberry, ja runa par konkrētām lietām, tad man allažiņ ir jautājums, kāpēc Tu šais diskusijās peries ar dvēselēm virsū...

mēs varētu spriest par to, vai aknas ir labajā parībē, bet pamanīties iepīt tekstā arī tēmu par dvēselēm. tas būtu tikpat gudri...

bet Tu pat ļoti tehniskajās zobārstniecības tēmās esi Reiki iedabūjusi, aiz ko tad es arī nevaru aiz gara laika ar demagoģiju paspēlēties, kas šajā gadījumā ir patiesība, bet jei bogu tās ņemšanās ar dieviņiem nepārliecina, ja cilvēks visu laiku pa ārstiem dzīvo, ar kuriem tai pašā laikā nekad nav mierā. paranormālā pasaule nepasaka, kurš doks labāks?
Re: Par briivu pie psihoterapeita
28.02.2010 18:16
...var saukt par Endiju, vai no taa kas mainiisies? ...
Re: Par briivu pie psihoterapeita
28.02.2010 18:22
Šajā diskusijā mēs tā tīri sarunājoties nonācām pie dvēseles. Citādi man savu domu nebija iespējams izskaidrot- tas ir saprotams, Runcene?
Katrā ziņā man šķiet, ka šeit par dvēseli es runāju mazāk nekā Tu katras slimības galā iepin somatiku un psih ārstu:)
Bet tas jau loģiski, ka katrs runā par to, kas viņam tuvāks. :)
Zobārstniecības tēmas es gandrīz vispār nelasu, ņau man aktuāli, zobi ir kārtībā, patiešām nekādi nevaru atcerēties, kad tur būtu reiki pieminējusi (vai Tu visu atzīmē blociņā, ko esmu jebkad teikusi? :DDD)
Bet juceklis Tev galvā ir pamatīgs- es ar dieviņiem neņemos.
Pa ārstiem es arī visu laiku nedzīvoju, bet, protams, pārbaudos, ja ir tāda nepieciešamība. Jo es nesastāvu no dvēseles vien:D
galigs
Re: Par briivu pie psihoterapeita
28.02.2010 18:24
pinpongs iet uz urra un Runcene ar lielisku humorizjutu ka allaz vadiba
Re: Par briivu pie psihoterapeita
28.02.2010 18:24
Komats raksta uz mata kā madcynics. hmm
Re: Par briivu pie psihoterapeita
28.02.2010 18:27
existential fool

viņiem viena svara kategorija...
Re: Par briivu pie psihoterapeita
28.02.2010 18:33
Ziniet ar ko atšķiras ticīgais no neticīgā?

Kad pienāk tā pēdējā stundiņa un jāatdod gali, tad neticīgais lūdzas dievam glābiņu, bet ticīgais nolād dievu par mocībām, ko tas viņam nenoņem.

i viss
Re: Par briivu pie psihoterapeita
28.02.2010 18:45
strawberry

nu, kāda starpība; dievi, dvēseles, Reiki utt... šis nav pirmais kašķis šai sadaļā, kur viskautkam ticoši ļaudis diezgan kategoriski stāsta par savu ticību un pretstata to psihoterapijai. gribētu vien saprast, kāpēc tas kaut kā tiek pretstatīts, ja sadaļa nav par ticēšanu vai neticēšanu. tāda ir vismaz vienā citā forumā. būtu īpatni, ja šejienes ārsti arī dalītos budistos, baptistos, katoļos, rastafariešos un krišnaītos, lai gan reizēm tas notiek... ķirurgi parasti griež vienādi, tas pats sakāms par psihoterapeitiem, lai nu kāda viņam reliģija būtu.

nepierakstu blociņā, bet darbs tāds, ka jāatceras, ko kurš raksta. līdz ar to arī forumi nepaslīd garām. bij mums savulaik tēma par higiēnistiem, kur Tu ļoti enerģiski stāstīji un strīdējies par Reiki utt. precīzi gan necitēšu, jo tad jāmeklē. Tev, cik redzams, arī nav ko darīt (negribas šodien pie dabas krūts vai citi iemesli); ja gribi, tad pameklē vien pati...

un psih ārstu es iepinu, ja vien cilvēks sūdzas daudz un gari par 10 slimībām, no kurām netiek vaļā. psih. ārsti šeit var labi palīdzēt. jā, protams, ka man tas ir tuvāk, jo es zinu, kā tas ir, kad ir 10 neārstējamas slmības un arī to, kā tas ir, kad viss top citādi. bet man nav tam jātic... to var tehniski redzēt.
Re: Par briivu pie psihoterapeita
28.02.2010 18:51
Jā, to es arī nesaptotu ko tie veselie un visu zinošie visu laiku torčī psihisko problēmu sadaļā. Vai ta nav nekas jēdzīgāks ko darīt? Uzspēlētu kaut solitairi vai ko tur- i to tolka vairāk
Re: Par briivu pie psihoterapeita
28.02.2010 18:57
tas jau "veselajiem" ir jautāts, turklāt bieži, nu, re, kur strawberry vismaz godīgi atzinās par pilnmēnesi...
Re: Par briivu pie psihoterapeita
28.02.2010 18:59
Re: Par briivu pie psihoterapeita
28.02.2010 19:03
Ai, nu nesatraucaties, jau pēc brīža iešu skatīties Dejo ar zvaigzni, tā ka tālāk varat turpināt tīri par psihes lietām:)
Un jūs jau varat palūgt pucei, lai dzēš dvēseliskās lietas, lai tās jums netraucē psihei.
Jo piesārņojusi tēmu esmu pamatīgi, galu galā psihoterapeiti taču gaida klientus par brīvu, bet es te sāku apšaubīt viņu nodomu skaidrību.
Re: Par briivu pie psihoterapeita
28.02.2010 19:05
Runcene Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> tas jau "veselajiem" ir jautāts, turklāt bieži,
> nu, re, kur strawberry vismaz godīgi atzinās par
> pilnmēnesi...


Nu i kā Tev tā vien gribas citus dabūt savā klubiņā:D
Nu nemainās takš Runcene.
fox
Re: Par briivu pie psihoterapeita
28.02.2010 19:12
ļoti interesanta diskusija! Bet runājot par tēmu, kāpēc nepamēģināt aiziet? No tā jau nekas slikts nevar notikt.......
Re: Par briivu pie psihoterapeita
28.02.2010 19:19
strawberry, tāds nav bijis mans "psihoterapeitiskais pasūtījums": beigt uzskatīt, ka arī strawberry pieder pie psihiem, tāpēc šai jomā es nemainos...
Re: Par briivu pie psihoterapeita
28.02.2010 19:28
Runcene, kaut kā neaizgāja man Tava doma,... "psihoterapeitiskais pasūtījums"...pasūta psihoterapeitu vai pie psihoterapeita kaut ko pasūta? :DDD...nu labi, dievs ar tevi:)
Re: Par briivu pie psihoterapeita
28.02.2010 21:26
Runcene Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> kāpēc, kad runa par psihoterapiju, madcynics un
> strawberry vienmēr ierodas un velta gana daudz
> laika, lai pierādītu, ka ir "augstākas lietas"
> , bet psihoterapija ir tumsonības pazīme;
> ticīgie esot gaišprāši, bet pārējie – ar
> sapistām smadzenēm...
...interesanti pavērot, kā runcene mētājās (gribēju rakstīt, kā sūds pa tukšu spaini, bet pārdomāju) sākumā no viena grāvja otrā, un kā pēdējā laikā notiek mājas peles pārliecības nosliekšanās uz pstrpistu pusi...kā kas, tā - vērsies pie terapista...;0)
>
> man laimējies dažus reliģijās dziļi
> dzīvojošus ļaudis sastapt, bet tie neņemas
> (kā mads saka) ar šūmainu dirsu... tic un viss,
> bet šite, nē, ziniet, ir dvēsele, es zinu...
...pelīt, interesanti taču...
>
> neko no tā nevar "zināt"... reliģijas,
> mītiskie skatījumi vispār nav nekāds "es
> zinu"...
...tad kad man pievilks pie degungala kvazāru un ļaus man to apčamdīt, tikai tad noticēšu - jessss, ir!!!..līdz tam...nja...

..senie austrumnieki gudri ļauži...viņiem pārsvarā pie dirsas, no kā sastāv kāds tur debesu spīdeklis vai cik sver tonna sūdu...

...runcenīt, vai sava pasta adresi nomainīji, jeb tā pati vecā...esi novērsusi šo te personības dalīšanās pazīmi???...uhhh..



Edited 1 time(s). Last edit at 28.02.2010 21:27 by madcynics.
Re: Par briivu pie psihoterapeita
28.02.2010 21:47
ai, ne ko



Edited 2 time(s). Last edit at 28.02.2010 21:56 by existential fool.
Re: Par briivu pie psihoterapeita
01.03.2010 16:23
madcynics Rakstīja:
-------------------------------------------------------

> un kā pēdējā laikā notiek mājas peles
> pārliecības nosliekšanās uz pstrpistu
> pusi...kā kas, tā - vērsies pie
> terapista...;0)


pēdējā laikā? nekad taču nav bijis citādāk... :)


> ...tad kad man pievilks pie degungala kvazāru un
> ļaus man to apčamdīt, tikai tad noticēšu -
> jessss, ir!!!..līdz tam...nja...


manuprāt, aplam. reliģija vai mītiskā pieredze kaut kā būtu salīdzināma ar kvazāru? tas jau ir tas, pret ko es protestēju.


> ..senie austrumnieki gudri ļauži...viņiem
> pārsvarā pie dirsas, no kā sastāv kāds tur
> debesu spīdeklis vai cik sver tonna sūdu...

jā, bet viņu pēctečiem sākas panikas lēkme, ieraugot traktoru. katram savi virzieni, kur attīstīties.

> ...runcenīt, vai sava pasta adresi nomainīji,
> jeb tā pati vecā...esi novērsusi šo te
> personības dalīšanās pazīmi???...uhhh..

nenomainīju, jo maz lietoju... vēsture ir vēsture. personības dalīšanos? kaut kādi psihotiskie un neirotiskie elementi ir uz mūžiem katrā, tāpēc to nemaz nevar novērst.
mad tīksmīgi
Re: Par briivu pie psihoterapeita
01.03.2010 20:42
..runcenīt, my pleasure...:)


Tikai:
.."manuprāt, aplam. reliģija vai mītiskā pieredze kaut kā būtu salīdzināma ar kvazāru? tas jau ir tas, pret ko es protestēju"....

...kas aplam???...kkādiem aprēķiniem tici, dvēselai un garam ne???..ne vienu, ne otru apčamdīt nevar...tas pirmkārt...otrkārt - ja kādam mācītam vīram pirms pāris simtu gadiem sāktu stāstīt, ka Tu tagad sarunājies ar kādu otrā lodītes pusē, viņš Tevi uzceptu...

...markam tvenam ir labais gabaliņš par konektikutas jeņķi karaļa artūra galmā...izlasi, varbūt aizdomāsies...

...

...
Re: Par briivu pie psihoterapeita
01.03.2010 20:50
Hey, madcynic!! Tu tak pats teici, ka tici tikai tam, ko apčamdīt vari! Kaut kādas pretrunas te sāk iezīmeties hmmm
mad smīkņādams
Re: Par briivu pie psihoterapeita
02.03.2010 10:15
...fool, sekosi lidzi domai, tad neuzdosi šadus jautājumus...

...par apčamdīšanu...redz, esmu savā dzīves celā pārliecinājies par strīda ābola eksistenci...:)

...kkāds darvins izpīpēja galigi murgainu ideju par evolūciju...uz galīgi niecīgas informācijas pamata...:)
Re: Par briivu pie psihoterapeita
02.03.2010 10:28
Hohou!!, nu man skaidrs... :))

Tu būsi no šamējiem- kreacionistiem?
mad smīkņādams
Re: Par briivu pie psihoterapeita
02.03.2010 15:27
...drīzāk hedonisks ciniķis...ja jau Tev labpatīk lietot smalkus vārdus...:)
Re: Par briivu pie psihoterapeita
02.03.2010 15:56
Hedonisks ciniķis? Nu nē, tas būtu pēdējais ko par tevi varētu padomāt. Drīzāk jau ezotērisks mistiķis, ne?
Re: Par briivu pie psihoterapeita
03.03.2010 13:03
..starp citu, mistikai nav sakara ar garu un dvēseli..
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 8 pieskaita 3?
Ziņa: