Par briivu pie psihoterapeita

Aizsāka Runcene 

Runcene, es saprotu, ziemā labi, ja ir spalvas, bet vasarā?

<es pakasu pūkaino vēderu
Re: Par briivu pie psihoterapeita
05.03.2010 13:19
lol, tas tak nevar būt nopietni! :D

kaut gan, kāpēc nē. Diagnozes var izdomāt viskautkam.
Re: Par briivu pie psihoterapeita
05.03.2010 13:19
mans kaimiņš arī ir ir "skeptical" par vakcīnām. vinam ir zārku bizness.
strawberry.
Re: Par briivu pie psihoterapeita
05.03.2010 13:20
Runcene Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> strawberry, bet kas ir vispārpieņemtais?
>
> tas, kas tika mācīts Tavā vai manā mājā, kad
> mēs bijām bērni? tas, ko Tu vai es daru tagad?
>
> bet es arī saku, ka nav ko "pieturēties"...


kaķenīt, Tu tak turies ar visām 4 un asti arī vēl liec lietā. Tikko novirzos no psihoterapijas tēmas, tā sākas;D
Re: Par briivu pie psihoterapeita
05.03.2010 13:21
pag, kur te bij psihoterapijas tēma? es gribēju tieši par pasaules uzskatiem parunāt, bet Tev sāk rādīties psihoterapija...

un Tu esi vasarā kādu sasvīdušu kaķi redzējusi?
Re: Par briivu pie psihoterapeita
05.03.2010 13:29
ah, pagaidi, un Tu gribēji teikt, ka psihoterapija ir kas vispārpieņemts? tas man ir jaunums... vismaz manā dzimtā lielākā daļa no tā baidās, paziņu lokā arī. tā nu man tas nekādi neasocējas ar ko vispārpieņemtu. pāris doku, ar kuriem man bijusi darīšana, ar grūtībām izrunā šo vārdu...

man būtu ļoti jānopūlas, lai varētu še samanīt kādu vispārpieņemtību...
Runcene, man šodien tāpat vien gribas laist muļķi, tēma jau piesārņota, kādi tur vairs pasaules uzskati:)
Sasvīdušu kaķi- tiešām nē, bet noskūtus kaķus gan:)
Re: Par briivu pie psihoterapeita
05.03.2010 13:30
strawberry, bet vai tad vakar pa ūdens trūkuma laiku nekādi darbi nav sakrājušies?
Ja par tiem psihoterapeitiem, bailēm ir pamats, ka nesačakarē vēl to pašu smadzeni, kas ir.
Bet Tu tajā dzīvo, nu tajā psihoterapijā, tā tev ir kā Dievs un kā reliģija un kā pasaules uzskats- tā man izskatās.
Re: Par briivu pie psihoterapeita
05.03.2010 13:35
cilvēkiem viss kas izskatās... ko nepastāsti, kas ar ūdeni bija? uz Rammstein arī droši vien nebiji, spriežot pēc komentāru laika vakar, bet noskūtus kaķus esi redzējusi. ko nepaziņoji zaļajiem par dzīvnieku mocīšanu?
Man te darbā ir artēziskais urbums, vietējais ūdens. Un šodien es varu mazliet atslābt, priekšniecības nav, strādājam tikai daži izredzētie:)
Un, ja neielogojas, izrādās, ka jāskaita kopā cipari:)
Rammstein man patīk gan, bet es jau varu arī diskus paklausīties:)
Re: Par briivu pie psihoterapeita
05.03.2010 13:45
http://www.youtube.com/watch?v=pIAoJsS9Ix8

Lūk- pēc ši var pafilozofēt par homo sapiens intelektu, par vipārpieņemto un vispārnepieņemto...
Darbā neredzu jūtubes, pastāsti, kas tur ir?
Re: Par briivu pie psihoterapeita
05.03.2010 13:57
Mājās paskaties, būs interesanti.
Nu labi, gaidīšu darba laika beigas:)
Re: Par briivu pie psihoterapeita
05.03.2010 14:27
....gribētu gan pazavērties, kāds runcenei villains puncis...:)

...fool, un no šā te Tu smelies savus pasaules uzskatus???...

...strp citu, atcerējos, līdz 40 dienai miruša HS aura saglabājas un rumpis vēl reagē uz ārējiem kairinājumiem...mainās auras krāsas, konfigurācija...
Re: Par briivu pie psihoterapeita
05.03.2010 14:35
Pasmelies tu arī nedaudz, noderēs! :)
Nu jā, bet tu jau laikam nemaz nerunā ar mani.
Re: Par briivu pie psihoterapeita
05.03.2010 14:38
...bumbulīt, pasmelšos, pasmelšos...:)
Runcene Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> W, esmu gandarīta...
>
> ja izdodas kādu nokaitināt, es pakasu pūkaino
> vēderu... vismaz cilvēkam ir radušās emocijas,
> citādi visu laiku kaut kas ir jāsaprot.


:D kādas muļķības gan reizēm nav jālasa :) Runcen, tava lielummānija ir nepārspējama :D tomēr mazāka kā mana miermīlība :)
Tā ir slimība, bet ne lielummānija, diemžēl. Ir cilvēki, kas nesaprot un nejūt emocijas, kas mēģina emocijas izskaidrot, kādas tās ir, ko tad jūt un tml. Man pat ir dziļas aizdomas, ka dažam psihoteraepitam arī piemīt šī kaite- viņi nejūt.
Re: Par briivu pie psihoterapeita
05.03.2010 16:45
W

nē, nu, protams, ka Tu esi jaukāka, lai nu kurš strīdētos...



Edited 1 time(s). Last edit at 05.03.2010 16:45 by Runcene.
Re: Par briivu pie psihoterapeita
05.03.2010 16:50
var jau emocijas laist caur rumpi un manifestēt kā slimības. tas Latvijā ir cienījamāk, nevis runāt par emocijām.
Re: Par briivu pie psihoterapeita
05.03.2010 17:43
strawberry. Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Man pat ir dziļas aizdomas, ka
> dažam psihoteraepitam arī piemīt šī kaite-
> viņi nejūt.

...bet tur jau tā sāls...bomzis, kurš bieti piesmēlis lies gaužas asaras par sabrauktu sētas kranci, būs daudz patiesāks...:)
Re: Par briivu pie psihoterapeita
05.03.2010 17:59
Bet viņam jau nemaz nav jājūt klienta emocijas. Par ko jūs vispār te runājat? Psihoterapeitam ir jābūt zinošam.

Sagribējuši nopunķojušos, šņukstošu terapeitu, pārpildītu sāpīgām jūtām, sev pretī! he he :))



Edited 3 time(s). Last edit at 05.03.2010 18:13 by existential fool.
Re: Par briivu pie psihoterapeita
05.03.2010 18:17
existential fool, viņam ir jāsaprot emocijas kā tādas, vnk JĀJŪT, nevis jāskaidro tās ar prātu.

Runcene, cik Tev ir gadu? Redzi, ir tā, ka reti kam izdodas nodzīvot līdz sirmam vecumam bez nevienas kaites. Diemžēl organisms jebkuram nolietojas, laid emocijas kā gribi, cauri vai pāri. Un ir vēl nezin cik daudz iemeslu, kāpēc cilvēki slimo. Ja teiksi, ka Tev ir vismaz 60 gadu, un Tu caur emociju izrunāšanu esi vesela kā rutks, tad piekritīšu, ka Tev varētu būt taisnība.
Bet visumā ar emocijām mēs darām gan tā, gan šitā, gan laižam caur rumpi, gan aizturam, gan runājam. Apšaubu, ka runāšana ir primārais, kas ļauj emocijām sevi nepostīt, drīzāk tas ir pofigisms, kas ļauj tām postošajām nerasties.
Re: Par briivu pie psihoterapeita
05.03.2010 18:34
existential fool Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> http://www.youtube.com/watch?v=pIAoJsS9Ix8
>
> Lūk- pēc ši var pafilozofēt par homo sapiens
> intelektu, par vipārpieņemto un
> vispārnepieņemto...


Jā, interesanti. Var pafilozofēt arī par prātu, kas bremzē attīstību. Un izskaidro arī psihoterapijas mehānismu- kāpēc konkrēta psihoterapeita klienti gala beigās ir ar tik vienādiem uzskatiem;)
Re: Par briivu pie psihoterapeita
05.03.2010 18:52
Un uz kurieni ved tā tava attīstība? Progress ir visu psihisko slimību cēlonis.Cilvēki dzīvo nošķirti viens no otra- salīduši betona būrīšos un lielāko daļu laika pavada zombējoties no masu medijiem, nespējot atsijāt sēklas no pelavām. Sēž un blenž kastē ar kustīgām bildītēm. Un tad no visiem tiem murgiem būvē visādas aplamas teorijas par savu diženumu.
Re: Par briivu pie psihoterapeita
05.03.2010 18:54
strawberry, kāds ir psihoterapijas mehānisms? :)))

labi, parunāsim, kad man būs 60... ceru, ka būs bez izmaiņām, ja ne, tad būs vnk nokavēts, kā arī notiek, bet tas nenozīmē, ka nekas nav jādara... kā mēdz teikt, Dievs piedod nezināšanas laikus.
Re: Par briivu pie psihoterapeita
05.03.2010 18:54
Un par to jušanu- kas tas par murgu? Ja pie psihoterapeita atnāks cilvēks, kam visa ģimene acu priekšā noslepkavota, terapeitam arī tas ir jājūt? Atvaino, bet tas ir bezsakarīgs sviests.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 1 pieskaita 3?
Ziņa: