Par briivu pie psihoterapeita

Aizsāka Runcene 

Re: Par briivu pie psihoterapeita
06.03.2010 09:42
fox, mad un Mateus jau atbildēja, man praktiski nav ko piebilst.
fox
Re: Par briivu pie psihoterapeita
06.03.2010 11:13
Uz manu Jautājumu negribi atbildēt...Tad jau atkal ir tā, ka neko par to nezinu, bet toties, ziniet, man ir viedoklis.... Un izskatās, ka Tev ir ļoti daudz ko piebilst, Tu vēl varētu trīs dienas šeit komentēt. Strawberry, kāpēc Tu ņirgājies un ironizē par to, ko Tu nesaproti? Vai kāds šeit ņirgājas par Tevi? Es jau kādu brīdi lasu komentus un nesaprotu. Sākumā Tu lieliski izskaidro, ka cilvēks nemainās, es domāju, ka tie ir Tavi uzskati, bet izskatās, ka Tu to skaidroji tikai tāpēc, lai pierādītu, ka psihoterapeits neko nevar mainīt.
njaa
Re: Par briivu pie psihoterapeita
06.03.2010 11:22
=====psihoterapeits neko nevar mainīt.=======

kko mainīt var viegli ietekmējamiem, iekšēji nestabiliem cilvēkiem, tādus arī reliģija (mācītāji) spēj labi suģestēt. bet ir daļa ļaužu, kuri ir paši sevī pietiekoši stabili, lai krīzes situācijās spēku meklētu sevī un ne ārpus sevis, un tur arī psihoterapeiti ir bezspēcīgi, jo, pat ar savu profesionālo apmācību, viņi ir garīgi nestabilāki, diemžēl..
Re: Par briivu pie psihoterapeita
06.03.2010 11:30
Taa izskataas, ka zemeniitei patiik komenteet lietas par kuraam nav iisti saprashanas.
Re: Par briivu pie psihoterapeita
06.03.2010 11:33
Ko Tu existential fool, zemene taču tik "ģeniāli" izskaidroja psihoterapijas būtību neko par to nezinot;(
fox
Re: Par briivu pie psihoterapeita
06.03.2010 11:34
Bet ne jau tas ir svarīgi. Svarīgi ir iet savu ceļu, un cienīt citu. Un pati cilvēku dalīšana stabilos -nestabilos, vājos - stipros man nav saprotama.
Re: Par briivu pie psihoterapeita
06.03.2010 11:36
Interesanti buutu prikola peec pie psihoterapeita aiziet.
Maaciitaajiem muti aizbaazt ir ljoti vienkaarshi, vajag tikai paarzinaat vinju graamateli.
Nez kaa ar shitiem terapeitiem.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Par briivu pie psihoterapeita
06.03.2010 11:38
fox, kāpēc gan man nevarētu būt viedoklis? Un es neņirgājos, es to viedokli izsaku.
Vai nav tā, ja Tev nav par kaut ko konkrēta viedokļa, Tu pieņem kādu, kas tajā brīdi šķietas pareizs? Piemēram, Tev par kaut ko nav īstas skaidrības, Tev uzdod jautājumu, kurā taču tomēr ir ietverta kāda doma. Tu padomā, un piekrīti (ja esi nākusi pēc palīdzības pie profesionāla cilvēka). Ja Tev pajautātu : vai nav tā, ka lielākoties Tevi izmanto? Padomāsi tā, padomāsi šitā, nu jā, izmanto taču, vai ne? Tātad tagad jau Tu esi uz taciņas- mani mēdz izmantot, tas varētu būt manu problēmu cēlonis. Tu saki psihoterapeitam, jā laikam tā ir gan. Nākošais pst jautājums tātad izrietēs jau no šīs atbildes, un patiesībā Tu būsi jau uzbīdīta un noteiktas taciņas.

Piebilstot vēl par saviem komentāriem un par to, kā Tu tos skaidro- nav jālasa mani komentāri kā grāmata, kur vieni otrus secīgi izskaidro. Tādas domas man nav bijis, ka tagad es izskaidrošu, ka cilvēks nemainās un pēc tam ar to pierādīšu, ka pst neko nevar mainīt. Mainīt var, tikai, vai tas dos tieši Tev vajadzīgās problēmas risinājumu? Vai nesanāks tā, ka pēc kāda laika Tev nāksies atkal visu pārskatīt un tomēr meklēt SAVU risinājumu no SAVA skatu punkta?

Man negribas minēt konkrētā psihoterapeita vārdu, bet es te reizēm ieeju vienā mājas lapā un lasu, kādas teorijas viņš attīsta. Viņam ir savs klientu vai fanu pulciņš, kas runā un redz lietas tieši tādās pašās kategorijās kā viņš. Kā tas notiek? Nē nu es zinu, kā tas notiek. Cilvēka prāts jau visumā ir viegli iespaidojams, jebkurš pateikts vārds atstāj savu nospiedumu, kur nu vēl doma. Cilvēks pavisam nevilšus var sākt to pieņemt par savu domu...un ja tas nav tikai kāds nejaušs kontakts, bet nepārtarukta saskare gadu garumā, cilvēks šīs domas adaptēs kā savējās...kas gala beigās tomēr var izrādīties viņa dzīvei pilnīgi nederīgas, vai arī viņš kļūs kā zombijs, kas atkārto iemācīto...kaut kā tā.
Šā rīta manas domas, kas nav akmenī cirstas, bet tas ir mans priekšstats.
Re: Par briivu pie psihoterapeita
06.03.2010 11:48
...fox, šis disputs (atkal velk uz smalkiem vārdiem) pamatos ir par ko citu...no šeitesošajiem neviens nenoliedz psihologiskas palīdzības vajadzību...kādam der terapists, vēl kāds aizčāpo uz baznīcu, cic dod priekšroku zintniekiem, kāds atpogā trauciņu vai uzsit kāsi...variantu daudz...ja runcenīte visus sūta pie terapista un iesaka rīt legālās narkotikas, kuru lietderības koeficients ir gauži mazs, tad citi pieturās pie vērtībām, kuras ir iedarbīgākas un izturējušas daudzu gadsimtu pārbaudi...katram savs ceļš...tātad - bazārs ir: pstrpistu lietderības koeficients un vai terapistam izgrūstais kāposts ir adekvāts saņemtajai palīdzībai...pie reizes tika pieķerta tēma par garu un dvēseli...:)

...vismaz es šo te domu apmaiņu tā uztveru...:)
Re: Par briivu pie psihoterapeita
06.03.2010 11:50
fox Rakstīja:
-------------------------------------------------------
Un pati cilvēku
> dalīšana stabilos -nestabilos, vājos - stipros
> man nav saprotama.

...dzīvē pierādijies fakts...
fox
Re: Par briivu pie psihoterapeita
06.03.2010 11:50
Hmmm, nu man ir tāds viedoklis, ka ir dažādi cilvēki, dažādi speciālisti, un dažādas motivācijas kāpēc cilvēks meklē palīdzību. Dakteris, kas paceļ sevi Guru lomā un veido diskusijas internetā( veido fanu pulciņus), nenodarbojas ar psihoterapiju. Ja Tev ir bijusi pieredze, kad Tu meklē palīdzību, bet Tevi izmanto, jeb Tev radies tāds iespaids, tad Tev ir visas tiesības raudzīties uz to visu ar skepsi un neuzticību. Tāpēc arī uzdevu jautājumu par to, vai esi bijusi pie psihoterapeita.
Un jautājums Mateus, vai būtu prikolīgi tāpat aiziet pie onkologa, redzēs, varbūt tomēr atrod vēzi, bet pirms tam vēlams samācīties simptomus.
njaa
Re: Par briivu pie psihoterapeita
06.03.2010 11:57
=========aiziet pie onkologa, redzēs, varbūt tomēr atrod vēzi, bet pirms tam vēlams samācīties simptomus.==============

fox, - šis nu gan ir ūnikums :D - vēzi pēc simptomiem neatrod, - šo dg apstiprina pēc ļoti konkrētiem izmeklējumiem, bet ne pēc - "viena tante teica" :D
Re: Par briivu pie psihoterapeita
06.03.2010 12:28
visi psihoterapeitu un psihiatru klienti/pacienti tagad no skaudības zaļi paliek, kad redz, kā izskatās "veselie"...
Re: Par briivu pie psihoterapeita
06.03.2010 14:04
Kursh te kaut ko teica pat sveetumu?
Neesmu saticis nevienu medikji, kursh man teiktu, ka jaa - bez psihoterapijas nevar dziivot. Manaa pazinju lokaa ir cilveeki, kuri uzskata, ka pasaule tagad ir pilna ar njunnjaam un pidariem (lamuvaards ne definiicija), kuri ir TIK tizli un nespeejiigi, ka nejeedz pashi vadiit savu dziivi un tad nu meklee kaadu kur patuseet.

Kaadreiz shaadaa stilaa valdija kristietiiba, tagad psihoterapija :D

"Kristieshu dievs - slimo, vaargo un nespeejiigo dievs": Niiche
"Muusdienu psihoterapija - slimo, vaargo un nespeejiigo iedomaatais risinaajums": HVZ kas :D

Kaut kaa taa tam pieeju ES (subjektiivi)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Par briivu pie psihoterapeita
09.03.2010 09:07
Piekrītu Mateusam...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Par briivu pie psihoterapeita
09.03.2010 10:39
:) "...strp citu, atcerējos, līdz 40 dienai miruša HS aura saglabājas un rumpis vēl reagē uz ārējiem kairinājumiem...mainās auras krāsas, konfigurācija..."

Jā, ja nezin elementāru fiziologjiju, tad jāsecina nez kas par aurām un veel vvz ko...

lomkas nav mediciinisks termins, taa kaa to pretstatiit atcelshanas simptomiem... nuuu...
Re: Par briivu pie psihoterapeita
09.03.2010 11:25
...kurā gadsimtā dzīvo, blondā kaza?...tas par aurām...:)
...un vēl...medicīnisks vai nē - būtība viena...
Re: Par briivu pie psihoterapeita
09.03.2010 11:31
...tieshi taa, ka viena, tad ko pretstatiit? ...
Re: Par briivu pie psihoterapeita
09.03.2010 18:44
aura = elektro magnetiskais cilveeka starojums?
Nee nu gan jau, ka uzreiz viss neizlaadeejas. Tikai nez cik ilgi.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Par briivu pie psihoterapeita
09.03.2010 19:16
...bingo Mateus... vismaz shai punktaa... liidz nedeeljai perifeeraas shuunas veel dziivojas savaa nodabaa, baarda aug utt... vai nu liidz 40. dienai- diezvai...
..par paareejo gan lielas auzas, bet nu lai...
Re: Par briivu pie psihoterapeita
09.03.2010 20:03
...nja...nav velmes iestigt garos uzskaitījumos...komatiņ, pameklē tepat netā, gan jau atradīsi informāciju par šo tematu...
Re: Par briivu pie psihoterapeita
09.03.2010 20:21
Auras taču ir visam, par tam, ko uzskatām par nedzīviem priekšmetiem.
Materiālistiem- jebkurš priekšmets sastāv no kādas vielas vai dažādu vielu maisījuma. Tālāk var padomāt par atomiem un elektroniem, kas taču ir savstarpējā mjiedarbībā un rada enerģētisku lauku.
Re: Par briivu pie psihoterapeita
09.03.2010 21:02
,,, Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> ...bingo Mateus... vismaz shai punktaa... liidz
> nedeeljai perifeeraas shuunas veel dziivojas savaa
> nodabaa, baarda aug utt... vai nu liidz 40.
> dienai- diezvai...
> ..par paareejo gan lielas auzas, bet nu lai...


Starp citu... lasiju jau ~2000 gada peetijumus kur bija pieraadiits, ka ne mati ne nagi tomeer neaug peec naaves un ka nervu shuunas atjaunojas. Jaapameklee kur to raavu
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 1 pieskaita 15?
Ziņa: