Man noderēja, varbūt, ka jums arī noder?

Aizsāka kachenite 

Man noderēja, varbūt, ka jums arī noder?
08.03.2010 16:22
www.nlpcentrs.lv
Tas, ko tajās nodarbībās sapratu trīs dienu laikā, man vaaarbuuut pielektu pēc gada vai diviem staigāšanas pie psihoterapeita. Šis darbojas!
Re: Man noderēja, varbūt, ka jums arī noder?
08.03.2010 16:39
Nekādi nesaprotu ļaužus, kas tic, ka ir ļoti slimi, slimi, slimi un grib maksāt kāpostu kādam 10 gadus no vietas. Viņiem laikam ļoti gribas , lai kāds viņus sirsnīgi pažēlo. Mana dzīve ir par īsu, lai atļautos gaidīt 10 gadus, kāmēr man beidzot taps labi.
Tādēļ man liekas, ka psihdin.psihoterapija ir "garām". Ir jābūt iespējām sakārtot dzīvi arī īsākā laikā.

Vēlreiz: www.miervidi.lv
Daudz lētāk un daudziem noder. (Es tur ķeru kaifu! Tikko internetā atradu rakstu, ka tas atbrīvo kaut kādus bioķīmiskos procesus, kas saistīti ar opiātiem. "...Cilvēka nervu sistēmā aktivizējas opiātreceptori un tiek izstrādātas dabiskās pretsāpju, labsajūtas, miegu regulējošās vielas..." )
Re: Man noderēja, varbūt, ka jums arī noder?
08.03.2010 16:41
Nja- nopirku 3 IEVAS, bet sapratu, ka vairs negribu nekur doties un negribu kādam tēlot "staigājošu nelaimīti".
Re: Man noderēja, varbūt, ka jums arī noder?
08.03.2010 16:45
...kachenīt, actāj tās ievas vasarai, lai varētu slaktēt mušas...:)
Es jau paredzu, rīt ap šito laiku te ies karsti....
Re: Man noderēja, varbūt, ka jums arī noder?
08.03.2010 17:38
Kachenīt, Tev cepums:)
nu kachenite,, varbūt tie cilvēki nejūtas labi sevī un vēlas kaut ko mainīt tāpēc iet pie šāda veida terapeita,jo ne tikai slimi vai ļoti slimi cilvēki tur iet... varbūt painteresējies tuvāk.pirms smejies.bet paldies par lapām.

ps: terapija patiešām ir garš process.. un dārgs..
Re: Man noderēja, varbūt, ka jums arī noder?
09.03.2010 14:33
mākonīti, tā ir Tava lielā problēma, ka Tev liekas, ka visi par Tevi smejas.
Tu šai forumā esi jauniņā. Gribi zināt par mani ko vairāk,padarbini foruma meklētāju. Runāju par to,ko esmu mēģinājusi.
Vairāk nerakstīšu-apsolīju sev netusēt šinī forumā. Stāsts ir par to, ka vienai daļai tautas itin labi pietiktu ar iespējām,ko še pieminēju-ar cigun,jogu,reiki,personības izaugsmes grupām, uc., nevis daudzus gadus staigāt pie pshtrp un gaidīt,kad nu beidzot man taps labi. Tāpēc te šī tēma.
Re: Man noderēja, varbūt, ka jums arī noder?
09.03.2010 15:06
...par 3 dienu kursu efektivitaati dereetu parunaat peec pusgada, ne tagad, kad tas svaigi noklausiits..
Re: Man noderēja, varbūt, ka jums arī noder?
09.03.2010 18:07
Vienīgi, ko es gribētu piebilst- šobrīd ir ļoti daudz piedāvājumu, nu gluži kā milzums daudzās psihoterapeitu fotogrāfijas žurnāla Ieva lapās; tāpat ir arī citi, gan reiki, gan cigun, gan joga un vēl viss kaut kas (un ne vienmēr to skolotāji ir sasnieguši to briedumu, lai varētu mācīt citiem). Ir ļoti jāizvērtē, kas tieši ir noderīgs, jāseko līdzi savām sajūtām, nenokļūstot atkarībā no kādas grupas, bet gan izmantojot tās vai konkrētu skolotāju mācību tieši savām vajadzībām.
Piekrītu Strawberry.
Re: Man noderēja, varbūt, ka jums arī noder?
09.03.2010 18:46
,,, Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> ...par 3 dienu kursu efektivitaati dereetu
> parunaat peec pusgada, ne tagad, kad tas svaigi
> noklausiits..

piekrītu...

ja ļaudis uzstājas ar "overstrong claims", tad jāļauj, lai norimst "brīvības cēlajais gars", tad paraudzīsim.

3 diennieki man ir pazīstami... šitādi un vēl visādi. man ir čupa atviktnē ar sertifikātiem.

es ne par, ne pret, bet neredzu tam visam saistību ar psihoterapiju. kāds iet uz tamborēšanas pulciņu, deju kursiem utt. tas arī attīsta personību..



Edited 1 time(s). Last edit at 09.03.2010 18:49 by Runcene.
Re: Man noderēja, varbūt, ka jums arī noder?
09.03.2010 20:14
Personību patiešām var attīstīt daudzas lietas un darbības. Taču ir lietas, par kurām uzreiz var saprast: jā, tas ir priekš manis! Bet, kā jebkam, vispirms nāk kāda saprašana, ka tas der, bet pēc tam tas ir jāattīsta tālāk. Ieliekot sertifkātu atvilknē, paliek tikai pamatzināšanas, ka jā, tas tur tā darbojas, bet paliek praksē nerealizēts.
Visam kachenītes peminētajam atsķrība no psihoterapijas ir tāda, ka te nāk līdzi paša sajūtas, enerģētiska prakse, kas nevar neiekustināt arī smadzenes. Tur nav tikai psihe, bet viss cilvēks pats.
Psihoterapijas klienti (kas nav psihiski slimie), pamēģiniet kādu vienkāršu meditāciju. Uzreiz sajutīsiet atšķirību. Tā būs gan atslābināšanās, gan sevis izjūta, gan atklāsme. Un pamazām ejot uz priekšu var sajust, kur ir tās bremzes, kas traucē pilnvērtīgi izbaudīt dzīvi. Cilvēks pats var uzdot sev jautājumus, un gluži ķermeniski izjust, te kaut kas nav, padomāt, kas tas ir, utt.
Ja ari cilveks tomer iet pie psih arstiem, tad tomer ir vajadzigs vispar dzive kada nodarbe, kas tevi priece, nomierina, liek izjust dzilu prieku un citas pozitivas sajutas, savadak rezultata nebus.
Re: Man noderēja, varbūt, ka jums arī noder?
10.03.2010 12:26
Jap, pozitīvas emocijas (vienalga kādā veidā) ir ļoti svarīgas garīgās veselības saglabāšanai...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Man noderēja, varbūt, ka jums arī noder?
10.03.2010 17:17
Bet tur jau tā problēma, ka cilvēks tad ir pazaudējis tās nodarbes, kas viņa psihi uzturētu tonusā un kad ir dziļa depresija tad liekas, ka nav nekādu variantu absolūti, un nekad arī nebūs. Bezcerība. Tāpēc jau nolaižas rokas.
Re: Man noderēja, varbūt, ka jums arī noder?
10.03.2010 19:35
Tad vnk ir jāceļas augšā un nodarbes jāatrod. Nu ko tad ar jums izdara psihoterapeits- paceļ tonusu? Ikvienam var uznākt depresīvs noskaņojums, ka tikai gulēt un necelties. Bet sākot darboties, viss kļūst savādāks.
Re: Man noderēja, varbūt, ka jums arī noder?
10.03.2010 19:43
Piecēlos un apmetu kūleni. Hmm, nekas labāk nepalika. Un es neapmeklēju nekādus psihoterapeitus.
Re: Man noderēja, varbūt, ka jums arī noder?
10.03.2010 19:45
Ar to ir par maz- izej ārā, uzvel sniegavīru:)
Re: Man noderēja, varbūt, ka jums arī noder?
10.03.2010 19:48
Tikai tad ja Tu nāksi palīgā! :))
Re: Man noderēja, varbūt, ka jums arī noder?
10.03.2010 19:57
Es varu iedot burkānu degunam:) Un vecu acu tušu, ar ko uzzīmēt acis...iedomājies, cik vareni tas izskatīsies! :D
Re: Man noderēja, varbūt, ka jums arī noder?
10.03.2010 23:43
...es vienreiz uztaisīju kārtīgu sniega bābu - kontrabasa formas torsu ar brangiem pupiem...uz galvas spanni gan neliku un burkānu deguna vietā nespraudu...tie lieti noderēja acu vietā...vispār jau sadistiski sanāca, ka visu burkānu spraudu galvā, un tikai mazs gabaliņš palika redzams...ar zaļām acu zīlitēm...uztaisīju viņai apburošu smaidu ar melniem, reti skaistiem zobiem no ogles...matu vietā sabāzu bērza zarus...roķeles arī bij saspraudusi kareivigi sānos..pēc paskata, sapnī ieraudzīsi - nepamodīsies!!!...nāburgi, maitas, nākošajā dienā viņai izpildīja nāves spriedumu...nepatika ukriem vai nu mans fantāzijas lidojums, vai arī vinus nograuza zaļā skaudība...:)...pieļauju, ka šo sīkais bija pajautājis, kāpēc sniega jumpravai pāris sprīžus zem nabas tika saspraudīts tikpat daudz zaru, cik uz galvas...

..tā gadās...:)
Re: Man noderēja, varbūt, ka jums arī noder?
11.03.2010 11:24
,,, Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> ...par 3 dienu kursu efektivitaati dereetu
> parunaat peec pusgada, ne tagad, kad tas svaigi
> noklausiits..


Tev tāda NEGATĪVA pārliecība, ka nekas labs jau tur nebūs...Ui, kā Tu vēlētos. lai bez psih... ļauži tomēr neiztiek... Vēlams- gadu garumā.
Runcens vispār gribētu, lai visi viņas reliģijā piedalās...

Tā nav Līderisma akadēmija, kur visi korī dzied, kādi viņi ir labi.
Tas nekas, ka NLP satur vārdiņu "programmēšana", neviens man smadzenes neskaloja. Teorijas tur bija maz, un man to nemaz nevajadzēja- pati esmu grāmatiņas salasījusies gadu gaitā. Es katru nedēļu saņēmu kaudzi ar mājas uzdevumiem, kas man bija jāizpilda, kā arī veselu kaudzi ar metodēm, kā pašai strādāt ar savu prātu turpmāk. Tas pats "darbs ar sevi" vien sanāk...
Pieļauju, ka šī metode var nederēt cilvēkiem, kam nav nemaz vai ir ļoti minimāla pozitīvās dzīves pieredze- tobiš, bērnībā ar audzinātājiem ļoooti nepaveicās.
Daļa no NLP metodēm ir uzzināma viņu mājas lapā BEZ MAKSAS.
Re: Man noderēja, varbūt, ka jums arī noder?
11.03.2010 11:27
Saņēmu savā e-pastā:

Labdien!
Pirms dažiem gadiem Personības pilnveidošanas centrā bija jauka tradīcija – kafijas vakari ar NLP. Tajos pulcējāmies, lai dalītos pieredzē, iemācītos ko jaunu, lai pabūtu līdzīgi domājošo sabiedrībā, lai satiktu savus mācību biedrus.
Priecājamies pavēstīt, ka, uzklausot mūsu bijušo kursantu ierosinājumus, atsākam organizēt „Kafijas vakarus ar NLP”, kuros mīļi gaidīti visi, kas neirolingvistisko programmēšanu iepazinuši mūsu centrā vai kur citur. Aicināti arī tie, kas vēl tikai vēlas iepazīt brīnumaino NLP iespēju pasauli. Uz šī gada pirmo kafijas vakaru – ceturtdien, 11. martā, plkst.18.00 Jūs aicina NLP trenere Sarmīte Šmite.
Vakara tēma - „SAKI SAVAI DZĪVEI – JĀ!”.
http://www.nlpcentrs.lv/index.php?det=aktuali&id=34

Vēl var paspēt aiziet un notestēt- nebūs jārunā par to, ko nezina.
Re: Man noderēja, varbūt, ka jums arī noder?
11.03.2010 11:33
kachenite, nomierinies... no kuriem laikiem psihoterapija ir reliģija?
Re: Man noderēja, varbūt, ka jums arī noder?
11.03.2010 11:38
Nespriedīšu par to, ko nezinu.
Radiniece aktīvi aizraujas ar to NLP būšanu. Pēc "īsā kursa" iesaistījusies apmācības programmā 2 gadu garumā. Mēnesī izmaksājot ap Ls 70. Psihoterapeits izmaksā apmēram tikpat.
Re: Man noderēja, varbūt, ka jums arī noder?
11.03.2010 11:45
Mani arī var pieskaitīt pie psihoterapijas "reliģijas upuriem". Būdama vecāka, vienkārši apzinos, ka cenšanās kaut ko paskaidrot/pierādīt ir lieka laika/nervu tērēšana. Un nekas nav tikai balts vai melns.
Vēlos tikai atbalstīt Runceni, kas nos sirds cenšas palīdzēt ar padomu un viedokli.
Re: Man noderēja, varbūt, ka jums arī noder?
11.03.2010 12:07
Dažiem pshtrp. aizstāj reliģiju. Pshtrp un psiholoģija mūsdienās ir pārņēmusi daļu funkciju, ar ko senāk nodarbojās reliģijas. Ja nepatīk Runcenei mana doma- atrodi googlē Latvijas Radio interviju ar pshtrp. Māri Siliņu, kur viņš to saka. Es jau pirms tam to zināju, bez Siliņa.

Jautājums ir- kam mēs ticam? Baznīcai? Naudai? NLP? Psihoterapijai? Tas, kam mēs ticam, ir mūsu reliģija. Šajā forumā ir "Runcenes reliģija". Misionāre.

Mans "īsais kurss" 35Ls, Alstere. Vēl mani interesē Ēriksona hipnoze- 60Ls. Bet to vēlāk, varbūt... Esmu zinātkāra šajā jomā. Jā un to, ko sapratu no NLP, pie Tava 'Āža" saprastu varbūt pēc gada- diviem. Nebija viņam tāda piedāvājuma plānā.

'Miervidi"- ir dažu veidu nodarbības bez maksas pieejamas.
Re: Man noderēja, varbūt, ka jums arī noder?
11.03.2010 12:10
Man ir forshaaki kursi

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Man noderēja, varbūt, ka jums arī noder?
11.03.2010 12:15
Tomēr:
Ne naudas, ne darba, ne māju, ne ģimenes, krimināla trauma- man bij ko turēt! Paldies kādam cilvēkam iekš www.skalbes.lv!
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 18 pieskaita 16?
Ziņa: