Man noderēja, varbūt, ka jums arī noder?

Aizsāka kachenite 

Man arī Mateus, nolaižu divas stundas ar slēpēm, pēc tam pārdomāju vai bija vērts tā mocīties, tad izrubos, kad pamostos atkal viss ok.:)
Re: Man noderēja, varbūt, ka jums arī noder?
11.03.2010 12:20
Nu kaut kas liidziigs... man kaada stundinja svaru zaalee... peec tam kaartiigi paeest un gatavoties naakamai reizei :D

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Man noderēja, varbūt, ka jums arī noder?
11.03.2010 12:20
Runcene Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> strawberry, netiec citādi galā, ka jāpiekar
> birka?

Tu pati esi īstākā birku kārēja. Kā kāds viedoklis atšķiras, tā birka klāt.
"Tikt galā"- ja kas, tas arī ir termins no psihoterapijas kursa;)
Re: Man noderēja, varbūt, ka jums arī noder?
11.03.2010 12:21
nee... tikt galaa = laiciigi, bet ne par aatru pabeigt :P

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Man noderēja, varbūt, ka jums arī noder?
11.03.2010 12:55
kachenite, kuru Tu te par jefiņu turi? Eriksona hipnoze Ls 60? kādā līmenī? dāmu žurnāla?
Re: Man noderēja, varbūt, ka jums arī noder?
11.03.2010 12:56
strawberry Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> "Tikt galā"- ja kas, tas arī ir termins no
> psihoterapijas kursa;)

no kura?
Re: Man noderēja, varbūt, ka jums arī noder?
11.03.2010 13:18
Runcene Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> strawberry Rakstīja:
> --------------------------------------------------
> -----
> > "Tikt galā"- ja kas, tas arī ir termins no
> > psihoterapijas kursa;)
>
> no kura?

No vispārējā, tjip, Vispārējā psihoterapija :D
Re: Man noderēja, varbūt, ka jums arī noder?
11.03.2010 13:24
no kuriem laikiem man kādam būtu jāpalīdz... es neesmu moderators, tiešām, un pat negribu būt, jo tagad es varu atļauties teikt visu, ko domāju. moderators to ne vienmēr var.

kā jau teicu agrāk: par trakumu vai netrakumu liecina dažas objektīvas lietas, ne mana sajūtas. kaut vai Jūsu abu lielā vēlme atrasties šajā forumā.
Re: Man noderēja, varbūt, ka jums arī noder?
11.03.2010 13:34
lai nu kurš te par šaibu saujām runātu...
Re: Man noderēja, varbūt, ka jums arī noder?
11.03.2010 14:25
Runcene Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> kā jau teicu agrāk: par trakumu vai netrakumu
> liecina dažas objektīvas lietas, ne mana
> sajūtas. kaut vai Jūsu abu lielā vēlme
> atrasties šajā forumā.

Redzi, Runcene, tas nav kritērijs. Tā ir Tavas slimības izpausme- meklēt trakos. Cilvēki runājas, raksta, izklaidējas visādos veidos, un tas ir normāli.

Nu ja, es arī pamāju:)
Re: Man noderēja, varbūt, ka jums arī noder?
11.03.2010 14:44
shubi dubi, svingeru klubi... popcik jopcik...
Re: Man noderēja, varbūt, ka jums arī noder?
11.03.2010 14:44
Starp ticīgajiem gadās tādi, kas staigā apkārt un stāsta, kā Jēzus viņus izglābis un tas ir vienīgais glābšanās ceļš. Kad tu tādam ticīgajam saki, ka tev labāk tīk katoļi,baptisti,krišnaīti,u.c., viņš atbild,ka tie nu gan nav labi cilvēki. Ja tādam pasaka,ka netic Jēzum, viņš teiks,ka tā var nonākt ellē (vai kādā citā sliktā vietā-tas atkarīgs no ticības!). Viņa ticība ir vienīgā pareizā. "Un Tu tikai neej,lūdzu, pie tiem adventistiem,budistiem,baptistiem, jo viņi ir TĀĀDI!"
Runcens te sludina savu pārliecību,pie viena paziņojot, ka citi varianti dvēseles sakārtošanai neder!
Man jau nav nekas pretī,ja cilvēks kaut kam tic, ja tikai par daudz nebāžas virsū un nenoliedz manu pārliecību.
Re: Man noderēja, varbūt, ka jums arī noder?
11.03.2010 14:51
Manuprāt, daudziem cilvēkiem ir varianti, kā panākt to, ka jūties labi, pshtrp. nav vienīgā iespēja.
Re: Man noderēja, varbūt, ka jums arī noder?
11.03.2010 15:01
Pilnīgi piekrītu. Citam tā var būt cope, citam šaha klubiņš, citam kāds cits klubiņš... nu viskautkas vienu vārdu sakot
Re: Man noderēja, varbūt, ka jums arī noder?
11.03.2010 15:08
Mateus, pirms gada Tava, fox un ku! labsajūtas recepte man nez vai līdzētu- man tolaik viss bija "pie kājas". Ja man no jumta uzkristu ķiegelis un mani piebeigu, tas tobrīd būtu bijis labs risinājums. Kādi tur kalni?! Ja ir sajūta, ka dzīve beigusies?! Alko nelielās devās bij labs,bet tā var ari nodzerties un risinājumu alko nedod.
Visiem tādi risinājumi neder.
Re: Man noderēja, varbūt, ka jums arī noder?
11.03.2010 15:09
kachenite, bet varbūt nemaini kažoku tik bieži... un Tu taču agrāk drīkstēji man nerakstīt privātās ziņas; tad nebūtu jāraud par uzbāšanos... es kaut kā neatceros, ka būtu Tev pirmā jel kad rakstījusi. man šķiet, ka Tu neglīti šeit rīkojies, turklāt ļoti, pat baigi prasti.

man nav nekāda sakara ar to, ka Tev nepatika āzis, precīzāk, tas, ko viņš teica. Tava dzīve parādīs, kas der un kas ne; tāpēc es vien rosināju paskatīties uz pasākumu no laika distances.

esi tik laipna un nepadari mani atbildīgu par to, ko Tu esi izfantazējusi: par to, ka es Tev uzbāžos..
Re: Man noderēja, varbūt, ka jums arī noder?
11.03.2010 15:15
Visiem te kautkas uzbāžas, mieru nedod. Kāpēc man neviens neuzbāžas? Es ar gribu :)))
Re: Man noderēja, varbūt, ka jums arī noder?
11.03.2010 16:22
Tā, tā existential fool, kad tad iesim sniegavīru velt? :D
Re: Man noderēja, varbūt, ka jums arī noder?
11.03.2010 16:26
Tu zini, man pat bail riskēt. Es jau noskatīju pagalmā spotu, domāju jau Tevi saukt ciemā, bet sniedziņš ta sāk kust un uzmini nu kas paradās? Suņi pie mums darbojušies uz goda- visa apkārtne nomīnēta :))
Bet vai tu burkānu jau sagatavoji? :))
Re: Man noderēja, varbūt, ka jums arī noder?
11.03.2010 16:28
Vispār jau skaidrs, ka katram sava teorija/prakse tuvāka, šķiet, ka it kā nevajadzētu matus skaldīt. Un vajadzētu taču būt vienalga, ka runcene visu mūžu gatavojas psihoterapeitus uzturēt...bet kas ir slikti- šī sludināšana. Bet nu var jau būt, ka šobrīd Tu vari paskatīties tikai no tā skatu punkta, kurā tevi ir iecēlis psihoterapeits.
Es 100% piekrītu kachenītei, malace, ka atradi savu ceļu.
Re: Man noderēja, varbūt, ka jums arī noder?
11.03.2010 16:33
exential fool, burkāni man vienmēr ir mājās:)
Āaa, bet sniedziņu es gribu baltu!
Re: Man noderēja, varbūt, ka jums arī noder?
11.03.2010 16:34
Raibs sniegavīrs izskatīsies stilīgāk :D
Re: Man noderēja, varbūt, ka jums arī noder?
11.03.2010 16:51
Bet...eee...tas raibais tā nelāgi odīs...un mēs arī...;)
Re: Man noderēja, varbūt, ka jums arī noder?
11.03.2010 16:57
Neviens nav teicis, ka dzīve ir viegla- tajā ir daudz dažādu pārbaudījumu. Jāprot kaut kā tikt ar tiem galā :)) par to jau šis forums.
Izlasot so diskusiju man radas sajuta, ka kaut ka uzbrukosi attiecas uz psihoterapiju, uzbruk Runcenei utt. Manuprat, katram jau der ta sava metode ka cinities ar savam kaitem vai nu tas NLP, psihoterapija, joga vai kada cita nodarbe, bet nopelt kadu konretu jau nav vajadzibas, jo ta teikt par gaumi nestridas. Man pasai ir ok gan psihoterapija, gan joga vai kas cits, ja vien tas liek man justies labi un cerigi.
Re: Man noderēja, varbūt, ka jums arī noder?
11.03.2010 17:50
Runcene patiesībā šeit ļoti daudziem ir veltījusi savu laiku, kas būtu jāciena.
Re: Man noderēja, varbūt, ka jums arī noder?
11.03.2010 18:11
drudzi, Runcene šeit sevi realizē, viņa to dara sevis ne citu dēļ. Var jau pieprasīt sev cieņu par nopelniem, lai sajustu gandarījumu, ja savu ego nekādā citādā veidā nevar pabarot.
Re: Man noderēja, varbūt, ka jums arī noder?
11.03.2010 18:21
nez, ko strawberry tagad baro... un "nu ja" et al. mamma par maz apkampa? laikam.
Re: Man noderēja, varbūt, ka jums arī noder?
11.03.2010 18:24
Bet es sheit neesmu gājis rehabilitācijas kursu, bet vairāk meklējis atbildes uz sev interesējošiem jautājumiem, un tās arī esmu saņēmis.
Re: Man noderēja, varbūt, ka jums arī noder?
11.03.2010 18:26
Mēs visi še tusējam sevis dēļ, nevis tāpēc, ka "mamma lika".
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 25 pieskaita 22?
Ziņa: