Alkohola atkarība

Aizsāka Ilze vvg 

Alkohola atkarība
08.03.2010 17:44
Vai kāds var ieteikt kā var palīdzēt mūsu ģimenei.
Ar savu mans dzeršanu vīrs novedis mani un bērnus līdz izmisumam.
Nodzerts viss - darbs, tiesības, veselība.
Izšķirties arī nevaru, jo tad, kad viņš ir skaidrā, tad ir ideāls cilvēks - rūpējas par bērniem, ir draudzīgs un izpalīdzīgs. Kad dzeršana beidzās, tad paiet kāds laiks, atkal visu piedodu, bet bailēs jau gaidu nākamo dzeršanu. Viņš ir gatavs uz visu, lai tikai piedotu.
Ir izmēģināts viss - Straupes slimnīca, kodēšanās, torpēda, adatu duršana, dziednieki un tējas, ko pa radio reklamē, bet nekas nav palīdzējis ilgāk par daži mēneši.
Ir taču cilvēki, kas izārstējušies no alkoholisma, bet es nezinu kā.
Visgrūtākais, ka pašlaik nav naudas, jo esam bez darba un bezdarbnieku pabalsts arī tikai man un drīz vairs nebūs.
Varbūt var kā palīdzēt?
savējais
Re: Alkohola atkarība
19.03.2010 10:15
Ja viss ir izmēģināts, triec viņu ratā. No alkaholisma izārstēties nevar, var vienkārši nelietot. Ja viņs to nesaprot, tad nekādā galā netiksi, tikai pati nonāksi galīgā p....
Re: Alkohola atkarība
19.03.2010 19:12
Njā, var gadīties, ka šitā velkot garumā beigās visu iesaistīto dzīves būs izputinātas.
galigs
Re: Alkohola atkarība
19.03.2010 19:18
jaa, lidzatkariba ari ir slimiba
Re: Alkohola atkarība
20.03.2010 17:37
Kā jau ar visām slimībām - kamēr pats negrib, tikmēr neviens cits arī nevarēs palīdzēt.

Man ir 20 gadi, pašam ir problēmas (ne ar alkoholu), tāpēc nevajag manu padomu ņemt par ļoti nopietnu, bet, manuprāt, viņu vajag nostādīt situācijā, kur ir jāizvēlas starp alkoholu un ģimeni, un, ja viņš tomēr izvēlēsies dzert, tad droši vien tev un taviem bērniem labāk būs šķirties no viņa.
laaciitis
Re: Alkohola atkarība
20.03.2010 20:57
Autore raksta...Vinjs ir gatavs uz visu ,lai tikai piedotu .
Nu varbuut lai nesapuulaas buut gatavs uz visu ,lai pieveic to mazuminju...tiek galaa ar savu alkaholismu !!!
Laimīgais
Re: Alkohola atkarība
23.03.2010 22:21
Palasi manu atbildi tēmā "Draugs un alkohols". Domāju, ka palīdzēs.
Labdien!!!
Nezinu īsti kāpēc Jums rakstu,bet tomēr...Ar mani ir līdzīgi,ka ar Jūsu vīru...
Ieteikt varu tikai vienu-to atkarību nav iespējams tik vienkšārši pamest-tā ir slimība-ļoti smaga un uz mūžu.Es pats esmu gan tās torpēdas šuvis,gan pie visādiem dziedniekiem braukājis,bet nepalīdz...
Es teiktu tā-tā ir Jūtu slimība-kaut kā cilvēkam pietrūkst
Varbūt pierunājat viņu aiziet uz anonīmo alkaholiķu sapulcēm-tas palīdz noteikti.
Re: Alkohola atkarība
09.05.2010 20:53
No alkāna jaturas pēc iespējas tālak. Nekas cits kā nelaimes tur nav sagaidāms. (pēc savas pieredzes saku, šoreiz)
kristine111
Re: Alkohola atkarība
17.05.2010 20:15
es domaju, ka Tu vinjam varesi palidzet nevis ar piedoshanu, bet gan ar diezgan cietsirdigu nostadishanu izveles prieksha - vai nu partrauc dzert un Tev bus gjimene, vai ari turpini dzert un Tu musu dzive vairs nebusi.
visi man zinamie alkoholikji, kuri ir partraukushi dzert, ir to izdarijushi tikai un vienigi tapec, ka ta ir bijusi vinju pashu izvele. ka jau te dazhs labs rakstija, izarsteties vinji nevar (tada zinja, ka merenas devas nekad nebus spejigi dzert), bet apturet slimibu ir izdevies daudziem. savukart, piemeram, man ir viens tads Tavs variants, turklat viens no miljakajiem cilvekiem - tetis. un, ka jau Tu mineji, briniskjigie bezdzershanas periodi mijas ar nodzershanas periodiem, bet vinja sieva, kas starp citu, ir dakterite, vinjam piedod.. un piedod... un piedod. un vinjam skjiet, ka vinjam isti problemas nav!!!! tikai, kad pardzeris jegu, aizbrauc uz Straupi attirities, nolemj, protams, nedzert, jo tas tik "jauki". tad "mazliet iedzert". un jau atkal.. viss pa apli. protams, var ari shadi.. jo nekad jau nevar zinat, vai izmetot vinju no majas, kamer partauks dzert, vinsh bus spejigs piecelties kajas un to ari izdarit. bet tad nu izvelies pati. un ari tad, ja izvelesies palikt, domaju, Tava izvele nevar but nosodama.. tikai tad diezin vai ir verts turpinat zheloties.
Re: Alkohola atkarība
18.05.2010 06:39
No alkoholisma izārstēties nav iespējams un nekad neviens no tās nav izārstējies. Nekad! Ir iespējams vienkārši nedzert - absolūti nepieskarties alkoholam. Bet kas attiecas uz autori, tad ieteikums viennozīmīgs. Pamest un ārstēties no līdzatkarības. Līdzatkarība ir gandrīz tik pat nopietna lieta kā pats alkoholisms tikai viens nevar iztikt bez alkohola bet otrs bez alkoholiķa. Ir liels risks, ka pametot ienu akloholiķi, pēc laika tiks sameklēts cits alkoholiķis. Cilvēki neapzinās šo līdzatkarības nopietnību... un tā aiziet postā visa dzīve...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
kristine111
Re: Alkohola atkarība
19.05.2010 13:35
velos gan autorei uzsvert, ka "nedzert" varetu ari definet ka "izarsteties". risinajums problemai noteikti ir, tikai jums shaja risinajuma, manuprat, savas vietas nav. to var rast tikai un vienigi jusu virs.
Laimīgais
Re: Alkohola atkarība
19.05.2010 14:05
Ir mājas lapa kurā var atrast informāciju par palīdzību atkarīgajiem un informāciju par pašpalīdzības grupām alkoholiķiem, narkomāniem, azartspēlmaņiem un citādi atkarīgiem.
http://www.akrona12.lv/
Re: Alkohola atkarība
20.05.2010 06:15
manuprāt alkohols bieži vien ir mazāk kaitīgs kā attieksme no citiem cilvēkiem un sabiedrības
bieži vien talantu un labu cilvēku skauģiem ir iemesls apmelnot un atlaist no darba utt.
es domāju ka mehānisms ir taspats kas depresijai, padošanās un lēna pašiznīcināšanās ieslēgšana
bet kautkur arī žēluma līdzjūtības izsaukšana uz sevi... un vainīgi ir citi parasti...
izārstēties var tikai pats... var arī šoks izārstēt, piemēram bērnu un ģimenes atņemšana, klīniskā nāve vai kautkas līdzīgs, reāla dzīvības draudu situācija.. nu
tikai nevaig sēsties uz depresantiem un pasihiatriem sorry tas ir vēl trakāk..
dzērājs ir gļēvulis... mēsls.. bet to nav tiesības konstatēt citiem tas jāsaprot pašammm..
...
nu par cik tā ir atkarība tad vēl ir variants to nomainīt uz citu
piemēram kādai hinduistu sektai fanātiski nodoties...
...
lai izdzīvotu vaig veselu organismu, kā sportā, jo šodiena ir nežēlīga diemžēl citi upurē citus lai izdzīvotu
kā grimstot kuiģim, to varbūt vaig saprast ka un tas palīdzēs...
...
nedzert var, tas ir vienkārši nedzer un viss....
Re: Alkohola atkarība
20.05.2010 07:06
kautgan nē
nedzert ir grūti, es nedzeru 10 gadus vispār nemaz un tas ir forši bet
diemžēl sabiedrība cenšas atstumt... normāli ir nedzert , to vaig saprast
... bet īstenībā nedzert un nepīpēt ir forši un atmest var, tikai uzreiz un nemaz nelietot, sākumā ir grūti pēc tam kaifs
bet sabidrībā ir bēdīgi... ar depresantiem ir slikti es domāju ka tas ir neatgriezeniski, gadu mokos atmest, bet tas ir šausmas
trakāk kā zobu sāpes kā vidusauss iekaisums ... nekāpiet uz uz šito adatu, ja varat... piedodiet psihiatrs nevar izārstēt
jātiek galā pašam zāles nepalīdz tikai novelk laiku šķietami var strādāt un visu ko bet tas ir par dārgu cenu, ticit man...
kristine111
Re: Alkohola atkarība
20.05.2010 11:33
aberz

jaa, tiesham, nedzert ir kaifs :) es kadus 7/8 gadus vispar nedzeru. bet par to sabiedribu runajot, vismaz bez alkohola atklajas, cik tie pasakumi ir garlaicigi, tukshi un bezjedzigi... un ta vieta, lai bezjedzigi laiku nomestu, ir iespejams darit ko progresivaku.
un vel... kadi cilveki dumji paliek, sadzeroties. dumji un "droshsirdigi"..
Re: Alkohola atkarība
20.05.2010 12:47
aberz, Tu gadu nelieto AD un joprojām ir kaut kādas problēmas?

Esmu dzirdējis tādu variantu, ka ja ilgstoši lietoti AD, tad smadzenes vairs pēc tam nevar normāli funkcionēt bez tiem un jādzer tad ir visu atlikušo mūžu. No tā es arī bišku baidos.
mad nospļaujas
Re: Alkohola atkarība
20.05.2010 17:01
...aberz, kas par fufeli, ko Tu te stum?!?...es vienlīdz labi jūtos ja man apkārt vai piekodušies vai skaidrā... atšķirības nav...pieņem viņus tādus, kādi tie ir...par atstumšanu...vells, ar kādiem mērkaķiem ir jāčupojas, ja kāds par nostāju - es nedzeru - viebj degunu...

...ja kās man maucās virsū ar padzērienu, skaidri un gaisi formulēju - es nedzeru, jo savu dzīves dozu esmu izdzēris...un visi liekas mierā...
Re: Alkohola atkarība
21.05.2010 15:14
es pīpēju drausmīgi visu mūž nu dzert dzēru nu kā visi bet kāreiz bija modē atzīmēt kalendārā dzeramās dienas jubijejas sanāk ka ir tikai dažas brīvdienas no dzeršanas, aizdomājos ... kautkā, no pīpēšasnas galvā dullums jo nav skābekļa to var just kad uzpīpē nervu mierināšanai
vēl sliktāk migla galvā... nu 2paciņas dienā vieglās vai vienu normālo.. tad nolēmu ka tānav labi un nometu visu pilnībā.. tas ir grūti.. bet var un kaifs no nepīpēšasnas sākās pēc 2 mēnešiem kad garšas smaržas parādās un cilvēki kļūst jaukki un kaķismaidīt hehee
....alkoholu nomest nav problēmas. problēmas ir ka nedzērāju dzērāji sit nost, ak tu neder tu domā ka mēs te vis dzērāji uttt, tur ir problēma... dzert bīstami ir regulāri, suuu sākās kad dzer regulēri piem pēc darba katru dienu pirms vilciena alus bunžu... tad ir vāks gada laikā.. vienkārši nedzer un viss..
...pīpēšanu nomest ir šausmīgi grūti.. bet var ..tur mehanisms ir tāds ka jāmet uzreiz un pa visam, bet galvā sevi jāmāna ka es sev neko neaizliedzu kad gribeshu uzpipešu bet tagad vēl negribu... bet tas smagi ļoti.. asinsrite ir sačakarēta galvā gaisa nav plaušas nestrādā paskriet nevar pat uz vilcienu pēcx tam nevar atelpoties smok nost.. ārprāc..... īstenībā smēķēšana un depresija ir tuvu, iedzer ginko bilobu un tas skābeklis smadzenēs
ielien uz laiku tad jūties kā nesmēķētājs... interesanti kad ir depresija nevari piemēram saņemties kautko darīt nu kautvai domāt kautko tur pasūtīt picu vai izslēgt gaismu iedzer gb uzreiz aiziet.. sanāk ka smēķēt ir kaitīgi hee...
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
esmu laimīgs atmetu pasaule dzied un danco, bet tas ir šausmīgi grūti....
depresanti neko nerisina, novelk laiku, tu dzīvo cita cilvēŗka dzīvi, piem man strādā citā profesijā utt. sajūta ka to laiku esi bijis
anestēzijā un kustējies kā robots citu cilvāku žāļu dzīts tas laiks ir izmests... nepieskaitāms... sajūta tāda.. nu jā darba gramata ieraksts ir
kautkāda piredze ir katkad padarīts ir bet sajūta ka tas nav mans.... no depresantiem lomkas man bija gadu tagad redzu dzīvi kada tā ir
un tā ir pinīgs krahs un bezizeja darba un sadzīves ziņā, bet tas ko redzu ir mana dzīve un tas esmu es... un ja ir sūdi tad tas notiek ar mani
un tā ir parezi...
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
protams vaig nošķirt situāciju kad civēks bez zālēm nevar dzīvot vispār no situācijas kad man tur galvā kautkas...
ir brīdis kad ir izšķiršanās ķepuroties vai iedzert zāles labāk nedzert , bet depresiju nedrīgst ielaist tad viņa ir smagāka...
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
aberz
Re: Alkohola atkarība
21.05.2010 15:28
existential fool Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> aberz, Tu gadu nelieto AD un joprojām ir kaut
> kādas problēmas?
>
> Esmu dzirdējis tādu variantu, ka ja ilgstoši
> lietoti AD, tad smadzenes vairs pēc tam nevar
> normāli funkcionēt bez tiem un jādzer tad ir
> visu atlikušo mūžu. No tā es arī bišku
> baidos.
īstenībā ir tā ka depresanti jādezr tiem kas bez viniem nevar dzīvot un jādzer visu mūžu, jo dabiskais hormonu un visādu ķīmiju
balanss ir nepareizs nu cilvēks ir slims... slims cilvēks ir tikpat cienījams kā vesels... tikai dzer zāles...
cita lieta ir tā kas notiek ar veselu cilvēku kas lieto depresantus, vai no viņiem ir atkarība, neatgriezeniskas sekas ?
a kas to zina no kā man diabētas a citam vēzis.. vienmēr var teikt ka zāles neizraisa tikai pastiprina vai kautko tādu..
>>>>>>>>>>>>>>>>>>
man ir diabēts, uzskatu ka no AD lietošanas, sanāk ka tādas vai citas zāles būs jādzer visu mūžu..
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 18 pieskaita 10?
Ziņa: