Ciral 20, Coaxil, Spitomin?

Aizsāka Ruslans 

Ruslans
Ciral 20, Coaxil, Spitomin?
21.03.2010 18:12
3 dažādu medikamentu nosaukumi, kas man bijuši izrakstīti dažādos laika posmos - kādas pieredzes? Nevienu no tiem neesmu lietojis, bet varbūt kāds no tiem man tomēr noderētu, lai mazinātu VD izpausmes (sirdsklauves, dažreiz trauksmi, reiboņus)? Haloperidolu man te nedēļu atpakaļ gribēja iesmērēt, bet, pakonsultējoties ar sakarīgiem pazīstamiem dakterīšiem, nospriedām, ka tas nu gan man nav vajadzīgs. Daži ieteica leksotanilu, daži-persenu, daži-xanax, preductalu un riboksinu sirds stiprināšanai...visi tāpat velk uz nervu sistēmas nomierināšanu, bet gribu palikt pie veselā saprāta, nepalikt ar ļenganu mēli un tekošu siekalu (esmu tādus redzējis..). Vai kādam ir atsauksmes par neirožu klīniku Dzintaros? Kā tur ir, vai arī tur zāļo nost? Vai vispār var atrast kādu sakarīgu dakteri, kas var palīdzēt izārstēties no tās nolādētās distonijas? Kā to dara, piemēram, Kurpatovs Krievijā?
Fuzzy
Re: Ciral 20, Coaxil, Spitomin?
21.03.2010 19:54
Nu nav tie antidepresanti tik briesmīgi. Nezinu par Tevis nosauktajām zālēm konkrēti, kas tās ir, bet varbūt ir vērts pārmaiņas pēc kaut ko palietot un paskatīties. Atkarīgs jau uzreiz nepaliksi, ja nepatiks varēsi pārtraukt lietošanu.
Es lietoju Ciral jau kadu pusgadu un nekadu blakusparadibu nav nemaz nejūtu ka dzertu kadas zales bet palidzet vinjs man palidz ļoti. Ieprieks knapi paiet vareju viss griezas rokas kajas tricēja visu laiku baiļu sajūta sirds dauzijas bet tagad tas ir pargajis. Vienigais kas no VD simptomiem man ir palicis un nekadas zales neplaidz tikt vaļa ir galvas reiboņi. Gandriz visu laiku galva tada smaga dulla un notirpusi dažreiz reibst. Padzert magne B6 un Ginko Biloba tad uz kadu laiku kļust vieglak. Bet par Ciral neko sliktu nevaru teikt nav ne atkaribas ne blakusparadibu.
Re: Ciral 20, Coaxil, Spitomin?
13.04.2010 01:15
--------------------



Edited 1 time(s). Last edit at 08.05.2010 22:31 by existential fool.
Re: Ciral 20, Coaxil, Spitomin?
13.04.2010 12:20
cilvēks var nezināt ķīmiskos nosaukumus, turklāt mūsu platuma grādos šo ķīmiju tirgo ar tādu nosaukumu....



Edited 1 time(s). Last edit at 13.04.2010 13:48 by Runcene.
Re: Ciral 20, Coaxil, Spitomin?
13.04.2010 20:44
-----------------------



Edited 1 time(s). Last edit at 08.05.2010 22:31 by existential fool.
Re: Ciral 20, Coaxil, Spitomin?
27.04.2010 22:06
----------------------



Edited 1 time(s). Last edit at 08.05.2010 22:32 by existential fool.
Re: Ciral 20, Coaxil, Spitomin?
02.05.2010 19:47
Spitominam nav nekāda vaina (tas nav antidepresants).....dakterīši paši pavasaros un rudeņos ieņem to pa ripiņai (nerodas arī pieradums), atklāti sakot- man no viņa ne silts, ne auksts!
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 12 pieskaita 11?
Ziņa: