Hipnoze

Aizsāka annelee 

annelee
Hipnoze
23.03.2010 15:43
Interesētu, vai hipnoze var palīdzēt "apjaust sevi", atrast savu iekšējo "es". Problēma tāda, ka es vienmēr it kā neesmu sevi pietiekami apjautusi, nepazīstu es sevi, kaut rakājos pa savu psiholoģiju jau vismaz gadus 15. Liekas, ka esmu apmaldījusies, zinu, ka iekšēji es esmu savādāka nekā ārēji, bet nu jau ir tik tālu, ka pati vairs nezinu, kādas es īsti esmu. Salasījusies grāmatas par ezotēriku, pozitīvo domāšanu, psiholoģiju, esmu gājusi uz dažādiem kursiem, esmu bijusi pie psihoterapeitiem, bet kaut kā nepaliek labāk - iekšējas skumjas un "kur es esmu" sajūta nepāriet.
Re: Hipnoze
23.03.2010 15:54
Kā būtu ar pārīti bērneļu vai līdzīgām rūpēm? Neapvainojies, bet tas palīdz vai vismaz nav laika "dumām" domām.
Personīgi es pret hipnozi izturos visai skeptiski.
annelee
Re: Hipnoze
23.03.2010 15:58
Man jau ir pārītis mazu bērneļu un darbs un studijas, tas nemaina jautājuma aktualitāti. Kāpēc attieksme pret hipnozi ir skeptiska? Iemesli?
Re: Hipnoze
23.03.2010 16:30
Personiski esmu absolūti pret, ka kāds bez mana akcepta (t.i. hipnozes stāvoklī) mēģinātu eksperimentēt ar manu būtību. Es arī mēģināju visu, lai palidzētu sev (VD, depresija) t.sk. hipnozi. Un mani nevarēja nohipnotizēt neparko;) Laikam pārāk liela iekšējā pretestība. Savulaik, hipnozes paraugdemonstrējumā izvēlējās manu vīru (viegli hipnotizējams), man nepatika tās izdarības. kad cilvēki sāk uzvesties kā bērni, ar baudu kost citronā u.t.t. Tas viss subjektīvi, protams.
Mani "izvilka " psihoterapija, ģimene, 4 bērni, darbs. Nu jau esmu vecumā, kad jāskatās, kas un kā dzīvē paveikts. Bilance ir pat ļoti pozitīva. Nevaru sacīt, ka vienmēr staigāju jautra un priecīga bez iekšējām skumjām, bet kopumā viss ir plusos.
Re: Hipnoze
23.03.2010 18:24
ir problēmas, kur hipnoterapija palīdz. ir cilvēki, kam tā palīdz. hipnoterapija galu galā arī ir psihoterapija. katram savs. lielas hipnoterapeitu izvēles gan Latvijā nav un pasākumu var nākties atkārtot.



Edited 1 time(s). Last edit at 23.03.2010 18:30 by Runcene.
Ruslans
Re: Hipnoze
24.03.2010 19:59
Bet ja ir bail no hipnozes? Ja ir bail no sajūtām, domām, kas var rasties PĒC TAM? It kā jau forša, samērā ātra metode, bet cik skaidri ir zināms, ka netiek kaut kas "sačakarēts" dziļāk?
Re: Hipnoze
18.04.2010 05:11
Latvijaa tomer ir hipnoterapeiti?Vai skaits pieaug?
Par hipnoterapiju nezinu daudz, vairak interese somatiskas slimibas, to terapija.
Kadreiz ar hipnozi mazliet meginaju nodarboties.Ne uz slimniekiem,pasarg Dievs, tapat, brivpratigie.
Daziem vinja iedarbojas , citiem nee.Piet tam diezgan atskirigs speku paretins vienam un citam objektam.
Ar talako iedvesmu nenonemos, tikai ievesana sakotneja stavoklii.Eksperimenti,ka saka.
Pec tam nervozitate, nomaktiba netika noverota.Reizem miegainiba.
Loti sen vairs nemeginu ar to nemties.Sudzibas par hipnoterapeitiem nez kapec neesmu dzirdejis.
Par visiem citiem arstiem sudzas, bet par hipnoterapeitiem neesmu dzirdejis negativas atsauksmes.
P.S par psihiatriem, vismaz pec interneta spriezot, ari sudzas loti reti.Vairak par gimenes psihoterapeitiem.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 21 pieskaita 6?
Ziņa: