Vienlaicīga 2 AD lietošana

Aizsāka Sanndra 

Re: Vienlaicīga 2 AD lietošana
16.04.2010 16:39
Es jau arī nemaz neteicu, ka tagad visus psihotropos metiet ārā, kas nav sākuši, tie nemēģiniet (kaut gan tā būtu labāk)...

Bet kas attiecas uz tā uztveres problēmām tad neapšaubami tām ir nozīme jo uztveres problēmu dēļ tiek notērētas jau tā trūcīgās vielu rezerves... Tas ir apburtais loks... Bet kam izdodas no tā izrauties ar uztura bagātinātāju palīdzību tie iegūst stabilu psihi ilgam laikam jo pozitīvā stimulācija arī darbojas. Tas ir tā kā kalns. Ja izdodas pārvelties virsotnei tad sākas ripošana... uz vienu vai otru pusi...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Vienlaicīga 2 AD lietošana
16.04.2010 16:47
Šis salīdzinājums ar kalnu gan man patika.

Patiktu vēl labāk, ja es būtu tai otrā pusē, nevis ripotu atpakaļ bezdibenī. :/
Sanndra
Vai es to izturēšu?
20.04.2010 09:26
Šonedēļ jau 5-dien paliks 2 nedēļas, kopš lietoju Fluoksetīnu, bet labāk nejūtos... Elify pakāpēniski pārtraucu lietot. Drošivien ir jāsagaida 5-diena un tad iet pie ārsta? Bet ļoti negribu, uzticos tikai savam dokam, kuirš būs atpakaļ no atvaļinājuma maija sākumā... Es uzreiz neuzrakstīju... klāt pie Fluoksetīna man izrakstīja arī Kventiaks, bet es pat nepirku šo neiroleptiķi, jo pietika ar blakusparādībām no Betamaks (prolaktīns sačakarēja vielmaiņu).... Vai ir kāds, kas lietoja Kventiaks? Vai blakusparādības tādas pašas?
Tagad ir tāds nespēks (arī garīgs), ka grūti tikt galā ar meitiņu, un darbā viss šķiet nepaveicams, smadzenes šķiet darbojas lēnāk... Ar draugiem/paziņam netiekos, pat e-vēstules negribās rakstīt. Negribās neko... nekas neinteresē un neaizrauj... Cenšos nezvanīt pa telefonu, jo tas sagādā lielu stresu un pēctam spēku izsīkumu... Jāpieraksta mazā pie doka (nekas nopietns), bet man būs jāsaņemas vismaz stundu. No uztraukuma jau tagad krūtīs nepatīkami kņudina, spiež... Strādāšu un mēģināšu sevi noskaņot, bet tas palēnina stra'dāšanu. Uz ielas tik viena doma - ka tik nesatikt kādu paziņu, jo nevaru uzturēt sarunu (maz runāju), moka sajūta, ka NAV par ko runāt, viss škiet bezcerīgs un cilvēki, kuri mani pazīst noteikti pamanīs šīs pārmaiņas :( Un atkal par to stress un paniskas bailes...
Līdz šim, kad nomainīju vienu AD uz otru, nekas tml. nenotika ar mani...
Re: Vienlaicīga 2 AD lietošana
20.04.2010 12:14
aizej uz aptieku un palūdz instrukciju, ja atmiņa neviļ, šim neiroleptiķim nav tādas blaknes aprakstītas. turklāt, ko Tu teiksi citam dokam, ja neesi šo pamēģinājusi?

bet ar zālēm vien cilvēks nekad nejutīsies perfekti, psihotropā ķīmija vienmēr kaut ko sačakarēs; arī eksperimentēt var nākties.
Re: Vienlaicīga 2 AD lietošana
20.04.2010 16:39
Jā, Kventiax jeb kvetiapīns neceļ prolaktīna līmeni. Vēl līdzīgs ir olanzepīns.

Bet lai vai kā- psihiatriskās zāles ar blakusparādībām neskopojas. :))



Edited 1 time(s). Last edit at 22.04.2010 19:50 by existential fool.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 24 pieskaita 19?
Ziņa: