Psihoterapeita padomi Youtub'ā

Aizsāka Fuzzy 

Psihoterapeita padomi Youtub'ā
15.04.2010 16:48
Man ļoti patīk šī dāma. Manuprāt ļoti labas lietas stāsta.
http://www.youtube.com/user/askvictoria



Edited 2 time(s). Last edit at 15.04.2010 19:51 by Fuzzy.
mad smagajā noskanojumā
Re: Psihoterapeita padomi Youtub'ā
15.04.2010 17:07
http://www.youtube.com/watch?v=HPH-QAkSUzA&feature=related

http://beinart.org/artists/chet-zar/
Re: Psihoterapeita padomi Youtub'ā
15.04.2010 17:24
Madcynic, kas tie murgiem? Kāds tur LSD pārlietojis un ķēries pie mākslas taisīšanas?
nad uzjautrinās
Re: Psihoterapeita padomi Youtub'ā
15.04.2010 20:17
...tumsoņa, Tu esi, fool...:)
Re: Psihoterapeita padomi Youtub'ā
15.04.2010 20:26
Foršas bildītes... nekāda vaina... fool, Tu esi citadāks cilvēks, Tev pietiks ar skatīšanos pa logu... :)

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Psihoterapeita padomi Youtub'ā
15.04.2010 21:44
Nē nudien! Pilnīgi noteikti esmu tumsoņa, jo tādus gļukus sen nebiju redzējis. Vai tur kāda dziļa doma ietverta, ar ko jūs varētu mani apgaismot?
Re: Psihoterapeita padomi Youtub'ā
15.04.2010 21:56
Grūti pateikt, patīk un viss... Bet ja tā padoma, man patīk skatīties lietas ko nevar redzēt ikdienā... Ja filmu, tad tādu kur kaut kas neordinārs, kaut kas crazi... dzīvesstāsti un viņiem līdzīgie seriāli pilnīgi neinteresē, visādi tur tokšovi... Filmas vislabāk no fantasy... Gredzenu pavēlnieks, Harijs Poters, Avatars...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Psihoterapeita padomi Youtub'ā
15.04.2010 22:23
Nesaprotu kā pieaugušiem cilvēkiem var patikt Harijs Poters! Ko jūs vislaik zāli pīpējat? Tad vēl saprastu. :))
Tās abas pārējās filmas gan man likās skatāmas. :)
Re: Psihoterapeita padomi Youtub'ā
15.04.2010 22:30
A es tā līdz galam arī neesmu pieaudzis... patreiz esmu parauguša zīdaiņa fāze... joprojām zīžu pupu...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Psihoterapeita padomi Youtub'ā
15.04.2010 22:40
Laiks pieaugt un sākt skatīties nopietnas lietas- Dr.Hausu piemēram, nu vai Rozalindas Pilčeres romānu ekranizējumus kopā ar sieviņu.
Re: Psihoterapeita padomi Youtub'ā
15.04.2010 22:42
Ā, un Medihopteri obligāti! To nedrīkst izlaist!
Re: Psihoterapeita padomi Youtub'ā
15.04.2010 22:48
Sieviņai csi patīk... :) Es parasti pievienojos...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
mad rīta pārdomās
Re: Psihoterapeita padomi Youtub'ā
16.04.2010 06:13
...vesela buntīte tautas ir klaiņojusi gar stiksas krastiem...tajā vietā ne tādi vien radījumi ir sastopami...kāds to piefiksē, cits aizmirst...tādi kā fool to ignorē...a zrja...:)
...starp citu, vinniju pūku, alisi brīnumzemē, vējš vītolos tā pa īstam sāk saprast vecumā pēc 20 gadiem...slepkavnieciskuma, grupenseksa un indēšanas pasakas gan bērneļiem pielec fiksāk...es te paužu par jauko sniegbaltītes dzīvesstāstu...un kur nu vēl nobeigums šai jaukajai pasakai - asinskāri noskaņotajai karalienei liek dejot nokaitētās tupelēs...cik tas viss mīļi...:)

...latviešiem bija tāds rumpis kā Lerhs-Puškaitis...PR nostrādāja par labu Barontēvam...diemžēl...

...Ēvalds Valters jau sirmā vecumā niekojās ar fabulu atdzejošanu...es lasīju un ķēru kaifu...

...dumš it tas kustonis, kurš ir aizmirsis īsbikšaino laiku un padirsis spēju redzēt rūķīšus...nejaukt ar ticību puspiedzērušam ziemassvētku onkam ar vates bārdu un nocenotajām rotaļlietām lētas drēbes maisā...:)
Re: Psihoterapeita padomi Youtub'ā
16.04.2010 13:08
Mad, Tu gribi teikt, ka Stiksas krastos tādi radījumi ganās? Mazāk vajag ar nelabām vielām niekoties un ja nu tādus redz arī bez tām- tad fiksi pie psihiatra. Un tam, ko šamējie nonākuši tur (tas ir- nonākuši līdz upei un Haronam, nevis psihiatram :) ) ir redzējuši, ticēt vispār ir sviests. Parastas prāta spēles. Ta jau prātu izkūkojušam bomzim vairāk var ticēt.



Edited 1 time(s). Last edit at 16.04.2010 16:16 by existential fool.
Re: Psihoterapeita padomi Youtub'ā
16.04.2010 13:18
fool, dzīve ir īsa un ne visai patīkama tāpēc jāizmanto katra izdevība iegūt kādu kaifu... Jo nodzīvot dzīvi gruzona ir vienkārši noziegums...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
mad uzjautrinās
Re: Psihoterapeita padomi Youtub'ā
16.04.2010 17:04
existential fool Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Mad, Tu gribi teikt, ka Stiksas krastos tādi
> radījumi ganās? Mazāk vajag ar nelabām vielām
> niekoties un ja nu tādus redz arī bez tām- tad
> fiksi pie psihiatra. Un tam, ko šamējie
> nonākuši tur (tas ir- nonākuši līdz upei un
> Haronam, nevis psihiatram :) ) ir redzējuši,
> ticēt vispār ir sviests. Parastas prāta
> spēles. Ta jau prātu izkūkojušam bomzim
> vairāk var ticēt.

...tad kad Tu, āzi, man parādīsi mazos vīriņus, kuri ar mazām tačķiņām pārstumj elektrību no punkta A uz punktu B, tad risināsim šo smalko disputu tālāk...bet tā kā tālak par pliku - tā rakstīts gudrās grāmatās - neesi ticis, tad paklusē šņudraukā...

...
Re: Psihoterapeita padomi Youtub'ā
16.04.2010 18:53
Mad, āzis esi Tu, jo tieši Tu te demogoģē par vīriņiem un tačkiņām, un sazin kādiem narko gļukiem. Mazāk līmi osti, gudriniek!
mad zviegdams
Re: Psihoterapeita padomi Youtub'ā
16.04.2010 21:42
....demogoģē....šit's mani iesvēla dziļā ekstāzē...
...raugu, bumbierīt, Tavi argumenti ir maza pohu sūda vērti...tačkiņas parādīt nevari?...nevari...tā ka nāksies Tev līmi ostīt vienatnē...citam noteikti kāposta un fantāzijas nepietiek...:)
Re: Psihoterapeita padomi Youtub'ā
17.04.2010 14:23
Pazviedz uz veselību Madiņ, tik neizbiedē citus lopus stallī
mad uzjautrinās
Re: Psihoterapeita padomi Youtub'ā
17.04.2010 22:01
...fool, ar argumentāciju Tev galīgi švaki...arī domas lidojums plakans...neesi Tu manā svara kategorijā...kunkulīt...:)
Re: Psihoterapeita padomi Youtub'ā
17.04.2010 22:23
To es nenoliedzu, komunikācija vispār nav mana stiprā puse. Gadiem vispār neesmu to darījis. Bet vismaz es atrodos pareizajā foruma sadaļā priekš sevis, bet Tu kaut kā šeit neiederies- Tev derētu labāk kāds ūber trūper mistiski- ezotēriski- filozofiski- diršten forums, kur pamērīties ar fabulām un kādiem tur vēl pričindāliem :))
Re: Psihoterapeita padomi Youtub'ā
17.04.2010 22:54
Un ja godīgi- tad bieži vien man vispār nepielec, par ko Tu tur runā :))
mad labdabīgais
Re: Psihoterapeita padomi Youtub'ā
18.04.2010 07:59
...raugi, kunkulīt, tas, ka Tev nepielec, nozīmē vienu - grūta galviņa noved pie zināmas aprobežotības...kas savukārt noved pie šaura skatījuma uz dzīvi...uz apkārtējām parādībām Tu raugies caur caurumu, kuru Tev ir izurbinājuši vecāki, skolotāji, pasniedzēji utt.utt....pēc Taviem tekstiem varu spriest, ka Tu dzīvo vienu no savām pirmajām dzīvēm - vārdus teikumos sasaistīt proti, kurpju šnores sasiet arī esi iemācījies, bet...iepriekšējo dzīvju bagāžas tādas pašvakas...tāpēc arī nespēj sasummēt to, kas Tev ir dots tagad, šajā dzīvē, ar tām zināšanām, kuras katram dotas iepriekšējās dzīvēs...citi to sauc par intuīciju, vēl kāds savādāk...

...pagājušajos jāņos mēs, trīs paaudžu pārstāvji, sadevušies rokās sagaidījām saullēktu pie jūras...šajā īsajā naktī dainojām kokles pavadībā zem ozola...

...bet Tev šo kaifu nesaprast...
Re: Psihoterapeita padomi Youtub'ā
18.04.2010 12:49
Man šī dzīve ir gan pirmā, gan pēdējā un, atšķirībā no Tevis, es apzinos, ka esmu nekas vairāk kā operētājsistēma savam ķermenim. Kādu dienu notiks vienkārš- shut down i viss.

Starp citu, to domu par dvēseļu plandīšanos reinkarnācijas karuselī Tevī arī "ieurbināja" citi prātvēderi, nejau Tu pats to izdomāji, un Tu tik kā maza meitenīte pavedies.

Un par to nepielekšanu, tas jau vairāk tāpēc, ka ir jūtams, ka Tu daudz esi lasījis tādu literatūru, kura mani pārāk nepiesaista.



Edited 1 time(s). Last edit at 18.04.2010 13:29 by existential fool.
mad uzjautrinās
Re: Psihoterapeita padomi Youtub'ā
18.04.2010 17:20
http://www.youtube.com/watch?v=_6bFaiLHS-s&feature=related

...pamežgī savas gludās smadzenes...:)
Re: Psihoterapeita padomi Youtub'ā
18.04.2010 17:43
Kārtējā huiņa, ko citu lai pasaka.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 17 pieskaita 22?
Ziņa: