esmu iemilejies aktrise

Aizsāka aromaats 

Sveiki! Skiet, ka neesmu isti vesals, tapec, ka esmu loti iekeries holivudas aktrise Sandra Buloka.
Ko man tagad darit?
p.s Tas nav smiekligi!
Re: esmu iemilejies aktrise
18.04.2010 20:20
iemīlēšanās murgi? vizīte pie psihiatra...
pingvins
Re: esmu iemilejies aktrise
18.04.2010 20:33
...viss atkarīgs no tā, cik tev gadu, puisīt?
Re: esmu iemilejies aktrise
18.04.2010 20:57
ir vecums, kad tas piedras pie normālas psiholoģiskās attīstības...

pag, tas nupat tv3 demonstrētās filmas sakarā?



Edited 1 time(s). Last edit at 18.04.2010 20:59 by Runcene.
mākonītis
Re: esmu iemilejies aktrise
18.04.2010 21:05
katrs savā laikā ir bijis iemīlējies kādā aktrisē vai aktierī.. tas ir tikai normāli.nāks laiks,nāks padoms atradīsi kādu ar ko būt kopā un šī "mīlestība" ātri aizmirsīsies un nekādu psihiatru tur pat nevajadzēs
kads tur psihiatrs. Esmu pilnigi normals cilveks, kuram ir bijusas ari attiecibas.
Vienkarsi tie vaibsti, smaids vienkarsi apbur. Un iekseja pasaule ari liekas, ka ir ideala.
Nu ok, varbut milestiba ir par skarbu teikts, bet nu tas man kautka liekas divaini viss.
Re: esmu iemilejies aktrise
18.04.2010 23:19
Pagaidi, drīz vien Tev tā mīlestība dabiski pāries, vēl tik pāris gadiņi botoxa terapijas. Bet pirms gadiem 10 viņa bija ļoti pievilcīga, tas gan tiesa.
Re: esmu iemilejies aktrise
19.04.2010 03:47
Hmm? Man arī patīk aktrises un dziedātājas... dažas pat ļoti. Un gribētu es viņas... Bet kas no tā? Es esmu vecis izlaupītā latvijā bet viņa ir aktrise Holivudā... uz šīs skumjās nots tad arī būtu jābeidz šī diskusija un jādzīvo reālā dzīve... Ja ļoti spiež tad var šad tad kulaciņā noraut ar aktrises bildi rokā... Daži līmē plakātu tualetē. Laikam kaut kāda fiška tur ir...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
nu ja... tu esi iemilejies iex kautkā kas nav... jo pašas aktrises dzīvē ir pelēkas mušas tie ir tēli kuri
tiek radīti uz ekrāna... .... teorētiski tāds tēls rodās vīrieša galvā un tad kautkas līdzīs atrodas arī dzīvē
bet tas ir process ..... kad ir sviests, nevaig darīt neko vaig ciest... jo arī bērns kad aug cieš, viss notiek kā tam jānotiek
tā ir tā čūska kas katram virietim jānosit
vienkārši cilvēks aug visu mūžu ... īstenībā mīlestība ir attūrība, jo lielāks aktieris jo lielāka pauze ...
ir garīga mīlestība nu jā tu vari mīlēt aktrisi un lūgt par viņu Dievu un viņa to jutīs, bet tikpat varbūt kaimiņu Anna
ir reālāka... varbūt tu mīli aktrisi jo viņa ir nereāla , jo kautkas traucē tevi mīlēt kaimiņu Annu :-(
savanna
Re: esmu iemilejies aktrise
19.04.2010 11:44
Viss kārtībā ar tevi. Es biju iemīlējusies Klifā Ričardā. Domāju, ka tu pat nenojaut, kas tas tāds. :) Nu i dzīva, tagad mīlu savu vīru.
.......................
Re: esmu iemilejies aktrise
19.04.2010 13:01
nu diezin vai tu vari spriest par pilnigi svesha cilveka ieksheejo pasauli.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 23 pieskaita 7?
Ziņa: