Augsts asinspiediens.

Aizsāka Transfer 

Augsts asinspiediens.
19.04.2010 09:05
Man ir tada problema, ka ejot caur jurniecisko medicinisko komisiju, atnakot pie terapeita (galeja arsta), un uzmerot AS sanak kadi 160-100. Jo uztraucos! Ta sanaca, ka jau macoties otraja klase, ari toreiz bija paaugstinats, jo biju uztraucies. Un tas viss palika galvaa no tiem laikiem. Katru reizi redzot so aparatu- uztraucos un zinu ka bus augsts AS.. un ta ari sanak. Bet majas, uzmerot pats sev iznak 110 uz 60- normals sportisks AS.
Ko varat ieteikt lai izietu komissiju uz labu atzimi? Varbut psihotehnikas kadas ir?
Var but Xanax varetu palidzet? ir dazas tabletes, bet ka vins ietekmes raditajus uz EKG piemeram?
Bet tabletes, tas ir uz noteikto laku.. ari neder ipashi.. gribas tikt gala ar problemu.
Jusu ieteikumi? Paldies!
pingvins
Re: Augsts asinspiediens.
19.04.2010 10:06
Ar kādu aparātu tiek mērīt asinsspiediens? Vai gadījumā tas nav tas elektroniskais? Varu brīdināt, ka tie vispār ir galīgi garām un vienmēr uzrāda ap 160... Pieprasi, lai mēra ar to, kur jāklausās ar ausi, var sanākt pilnīgi cits rezultāts.
P.s.pie mana ģā kad gājām visa ģimene kārtot formalitātes, mums mērīja ar elektronisko, un mums visiem uzrādīja 160:), gribēja jau rakstīt visiem concoru, bet tad pieprasījām, lai mēra ar īsto
Re: Augsts asinspiediens.
19.04.2010 10:49
Tiek merits ar parasto. Es vienkarsi zinu ka ta problema ir! Un jau gaidu to augsto AS merisanas laka.. stulbums.
Re: Augsts asinspiediens.
19.04.2010 12:54
Man radās vienkārša ideja. Varbūt tam ārstam pasaki, ka mērot asinsspiedienu tu vienmēr uztraucies un tādēļ tie rezultāti ir augstāki nekā parasti. Izrunājot šo lietu uztraukumam arī vajadzētu pāriet un asinsspiedienam normalizēties. Un vispār vai tad tas ir augsts. Man pašam ir kādreiz bijis 180/120.
laaciitis
Re: Augsts asinspiediens.
19.04.2010 14:11
Pasaki to aarstam ,Tev varbuut baltaa halaata sindroms ,taa biezhi sastopama probleema arii izejot shoferiem mediciinisko komisiju.
Re: Augsts asinspiediens.
19.04.2010 14:26
Man arī tāda pati problēma ar to spiediena mērīšanu.
aroniju sula pazemina asinspiedienu ļoti .....
http://virtuve.calis.lv/noderigi/arstnieciskais-uzturs/arste-daba/augsts-asins-spiediens/
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 7 pieskaita 23?
Ziņa: