Nav labi ar ēšanu!:/

Aizsāka Lounge1899 

Nav labi ar ēšanu!:/
05.05.2010 19:14
Sveiki!

Man ir tada problema, kura jau ir iesēdusies ļoti ilgi, DAŽREIZ - pēc maltītas aptuveni 40-60 min vai ari pat 1.5-2 h ka kuro reizi, sāku apēsto vemt kopā ar kaut kādām taka skābēm. Un tai pat laikā svars ceļās liekas, ka ar dienām vairāk, pat manot, un dabūt nost vairs nevar. Kas tas varētu būt? Kā arī mocos, ar to ka, paēdu pusdienas, un pēc aptuveni 10-15 min. atkal siekala jau parādās mutē un ir izsalkuma sajūta, ta it ka es nemaz pirms 10 vai 15 min. nebutu neko vispār ēdusi.
Ļoti negribas iet pie Dokteriem, jo ne vienmēr tie visi pareizi saprot, un izraksta lērumu ar zālēm, kas, manuprat, manai veselībai tikai kaitē, varbūt kāds varētu ieteikt, kādu dabas produktu, kuru palietot, tējas, ķiploki utt. priekš kuņģa.. vai nezinu kā. Vai ari nekas nav jālieto, ta ir vnk psihologiska problēma, it kā nemieriga dzive man naw. Esmu lielā neizpratnē par savas ēšanas probl. :/?? Vrb nekas naw jaeed.. tikai ūdens?
Liels palldies jau iepriekš.
Re: Nav labi ar ēšanu!:/
05.05.2010 19:24
Cik Tev gadu?

Vai esi ar kādu par to runājusi?

Tev šķiet, ka Tu atvem, bet svars pieaug?
Re: Nav labi ar ēšanu!:/
05.05.2010 19:35
Gads tūlīt 21

1x biju pie gastroenterologa, bet sapratu, kad es pie viņa nevēlos iet, jo viņš man lika dzert 2 ned. katru dienu kādu 7 variantu zāles.. un pēc tam 2 ned. nekas nemainījās, neapstājās mana vemšana (tā jau man ir gadu) bet tikai sliktak palika no tam zalem sākās anālā asiņošana (jo pirms mēn. atrada man zarnu polipu). Tāpēc negribu nevienu zāli vairs ēst, un ceru ka, kaut kā dabīgi var sewi sakārtot.

Nevis man šķiet, bet tā arī ir, tagad, es esmu viena mēneša laikā - kopš pagājušā mēneša dabūjusi 10 kg klāt, un nekādas diētas nepalīdz šos Trakos kg dabūt nost.

Vispār man kādus 3 - 4 gadus sap pakrutē augšdaļā, tikai no ritiem, kad neko neesmu edusi, kad kaut ko paedu viss ir ok. Ar to problemu neesu gajusi un teikusi nevienam dakterim, varbut kad nevienam neesu teikusi pa sho problemu, tapec ari ir tagad problemas ar esanu. Vai ar saapeem (tikai no riitiem butu jaiet pie daktera) ja jā, tad pie kura?? Un vinji tiesham var palidzeet? Un tās pakrūtes sāpēšana arī varētu būt saistīta kaut kas ar gremošanu?
Re: Nav labi ar ēšanu!:/
05.05.2010 19:41
cik augums un cik svars?
Re: Nav labi ar ēšanu!:/
05.05.2010 19:46
Augums 1,75 cm

Bet svars jau ir uzkāpis uz 104 kg
(vnk tā pat 1 mēn. laikā dabūju 10 kg) tagad man ir šāds cipars
Re: Nav labi ar ēšanu!:/
05.05.2010 19:54
vai Tu esi kārtīgi izmeklēta? kāda ir ārsta diagnoze? (bez polipa)
Re: Nav labi ar ēšanu!:/
05.05.2010 19:55
Un tieši mana ģim. ārste piefiksēja to ka viena mēneša laikā man ir pieauguši 10 kg, vizites pirms un pec laika lika uzkapt uz svariem. Bet man tā dakteriene pat neuzdeva pa to nevienu jautājumu, tikai nostadija man priekšā šo faktu, ir 10 kg klāt un viss. Man jau liekas ka tas ir šausmīgi viena mēneša laikā dabūt 10 kg, tur noteikti ir veselibas problemas kadas, un redz ka tomēr tie dakteri nevar palidzet, jacinas vien pašam. Mana dakteriene nelikās ne ziņas - pie tam ģimenes ārts, kura raksta nosūtījumus un receptes :((
Re: Nav labi ar ēšanu!:/
05.05.2010 19:56
kā saprast ārsta diagnoze? Par ko?
Uz kādiem izmeklējumiem man butu jāiet, uz kādu slimnīcu? .. nav tuvas šis leitas man :/
Re: Nav labi ar ēšanu!:/
05.05.2010 19:58
ko ārsts teica, kas, viņaprāt, Tev kaiš? Gastroenterologs, piemēram.
Re: Nav labi ar ēšanu!:/
05.05.2010 20:00
bez polipa ir viss ok, ja Tu domā par endoskopijas procedūru, tad tajā bija tikai polips, citas vainas tur neatrada. Un kādiem izmeklējumiem būtu jāaizet, lai es varētu kārtigāk izmeklēties, naw saprašanas pa tiem dakteriem.
Re: Nav labi ar ēšanu!:/
05.05.2010 20:07
vai ārsts neteica neko par gastrītu? vai tml.? resp., ka kuņģī iekaisums?

un kas ar to vemšanu? pati no sevis sākas?
Re: Nav labi ar ēšanu!:/
05.05.2010 20:19
Neko nepateica, kas vainas, tik lika dzert 7 (tiešām 7?) veidu zāles un Tu neko nejautāji? Pat nevemjot mēnesī nav viegli 10 kg klāt dabūt, kur nu vēl vemjot... Ko tieši Tu ēd?
Re: Nav labi ar ēšanu!:/
05.05.2010 20:37
Nu jā redz, ar mani kkas jokains notiek, edu ka lidz šim edu, un teksta sakuma es raxtiju ka man ta vemsana ir dazreiz, dazreiz veders pienem edienu dazreiz ne. Es needu neko trknu, saldumi ļoti minimali, zinu ka ir pareizi jaed, bet mistiskie kg ir uzrausušies man virsū, ja es kg uzaudzeju caur lielaku esanu, tad es tos varu dabut nost, bet tie kuri 10 kg ir paradijusies pedeja mēn. laikā, tie ne pa visam nenak nost, ar vis visādām diātām.

Jā nepārspīlēju, tik daudz zales bija jadzer, 3x dienā pa divām, t.i. no rita 2, pusdiena 2 un vakara 2 + 1 jālieto kopā, lai butu labaks efekts. Dakters teica jalieto kopa, lai kaut kas butu, ja nelieto tableti A ar tableti B man nekas nebus, ta man sanaca tik daudz zalju dzert, no kuram kluva tikai sliktak. Ari aizgaju pie ta daktere ar sudzibu kape tik daudz jadzr, ka rodas asiņošana, avins man izraxta caurejas zales, teica ka tas var but no aizcietejumiem - blakus parādības... ari tās nepalidzeja.

gastrits tas naw. Nu kaut ko jau atrada taja kuņģī, ja jau izraxtija tik daudz zalju, bet es vinjas nedzersu, jo man pa 2. galu tek kkas ara (asins). Man vemsana sākas kad es pēc esanas, pieliecos, piem. sašņorēt kurpju šņores, tad man viss nāk ārā, loģiski domājot, tad mans kuņģis negrib laikam neko paturēt, jo atliek tikai pieliekties, lai viss nāktu ārā, ir arī reizes kad vnk sēžot nāk vēmiens, pēc ēšanas. Sarežģīti - vrb vk jāaziet uz kadu joogu nodarbiibu :((

Man ari liekas tas ir absurds mēnesi ar visam vemsanam dabut 10 kg, pie tam vel man likas ka tas man ir dietas menesis, eedu zaljumus taja menesi, bet nekaa atlika tik uzkaapt uz svariem, un konstateem 30 dienas - 10 kg klat, vairs savrs nekāpj, bet uz leju ari nē.
Re: Nav labi ar ēšanu!:/
05.05.2010 20:45
nu tad ir jāmeklē dietologs, ar kuru viss sīki un smalki jāizrunā. iespējams, ka arī gastroenterologs tomēr būs vajadzīgs.

bet pašā saknē šādas problēmas tomēr ir psiholoģiskas; tāpēc, patīk vai nē, jārok tur. ne vienmēr jābūt kādam stresam, tās vairāk ir pašvērtības lietas, kas saistītas ar audzināšanu.

tātad kopumā ēsanas problēmas ir diezgan komplicēta lieta. jāatrod speciālisti, ar kuriem veidojas labs kontakts.

ja Tev ir sajūta, ka joga būtu ok, tas vismaz nekaitēs, bet varbūt, ka palīdzēs.
zinta
Re: Nav labi ar ēšanu!:/
05.05.2010 22:09
Sveika Nu varetu tev ko ieteikt, bet nav tev epasta. varbut raksti oms@apollo.lv
Re: Nav labi ar ēšanu!:/
05.05.2010 22:20
Sveiki, man e-pastss ir liiga1235@inbox.lv
Re: Nav labi ar ēšanu!:/
06.05.2010 11:53
Man arii kaartiigi nesleedzaas kunga ieeja, taapeec peec kaartiigas zupas paeesanas labaak daudz uz leju neliekties :)
Gadienaa runa nav par 7 tableteem dienaa, nevis par 7 dazaadiem medikamentiem? Un tiesaam 10 kg meenesa laikaa???? Man nav skaidrs kaa tas ir iespeejams, ja peec eesanas viss tiek izvemts.
Ko ieteikt? Aiziet pie cita gastroenterologa.
Re: Nav labi ar ēšanu!:/
06.05.2010 12:32
laikam šādas lietas naw jāraksta, tāpat neviens nenoticēs, ka es dabūju 10 kg vienā mēnesī, un velreiz saku, ka man ta vemsana nav visu laiku, bet dazreiz, un tās reizes kad neko neizvemju, laikam uzsūcās 2kāršīgi. Ja, 7 medikamenti diena. Pie gastroenterologa neie;su - texta sākumā jau raxtiju ka negribu tos medikamentu, gribu sevi sakārtot kārtībā ar dabīgiem produktiem.

Ja Jums tas liekas absurds 10 kg 1 mēn. ar dažreizeeju vemsanu, tad vrb kādam citam jāprasa padoms, bet nav pie ka, ģim. ārste šo faktu sapata un pat neko neteica, na*ig tos dakterus (es atvainojos).
Re: Nav labi ar ēšanu!:/
06.05.2010 12:34
iet runa par 7 tabl. dienā - naw dažādas...
Re: Nav labi ar ēšanu!:/
09.05.2010 20:55
Re: Nav labi ar ēšanu!:/
09.05.2010 21:02
atvainojos, bet tas par tiem 7 medikamentiem riktīgi sasmīdināja
to ex..
Re: Nav labi ar ēšanu!:/
09.05.2010 22:04
kas tieshi tevi sasmiidinaaja?
Vijolīte:)
Re: Nav labi ar ēšanu!:/
11.05.2010 16:28
Pēc zāļu lietošanas shēmas tas izskatās pēc Helikobaktērijas...cik zinu no tās "zarazas" mēdz būt neizprotams svara pieaugums, var būt slikta dūša, vēdera pūšanās u.t.t.u.tjp....kā fināls visam-kuņga čūla.Un tās zāles darbojas tikai lietojot visas kopā 2X dienā nedēļu.Protams tās ir antibiotikas un vēl piedevām kopā 2 dažādas, logiski ka var būt blakus efekti lietojot tādu "zirga" devu.
Ja jau dr.pārbaudīja un rakstīja zāles, neba jau tāpēc ka viņam ļoti patīk raktīt receptes:)
Violīte:)
Re: Nav labi ar ēšanu!:/
11.05.2010 16:32
Ak aizmirsu, tās tbl., kas jādzer ir 2 tbl. antibiotikas+1 tbl. omeprazola...tātad 3 tbl 2X dienā nedēļu.
Re: Nav labi ar ēšanu!:/
15.05.2010 09:06
Mja.. wisam ko es saraxtiiju man ir helikobakteerija, jau netā iepazinos , ka 60 % tikai izārstē tās antibiotikas, pēc ārta norādījuma es arī vinjas 1 ned. dzēru, pēc nedēļas pārtraucu visas zāles dzert, dēļ blakus parādībām. Tagad dzeru omeprazola, kas man bija jādzer 4 ned. Pirms pusotra mēn. dzēru 2 ned. tagad turpināšu otras 14 tabletes dzert, tikai nezinu vai tas man ko dos. Mjā manam gastroenterologam vajadzeeja pateikt kas man ir, nevis tikai iedot receptes, ej pērc, es pat nezināju pret ko man ir jāārstējas, tg zinu ka man ir tā helikobaktērija, un kāpēc tās tik daudzās zāles jālieto.
Bet vai var izārstēties tikai ar antibiotikām pret to "riebīgo" baktēriju, man ķermenis nevar paciest tās antibiotikas. Šis it kā esot baigi izplatīts cilvēkiem - helikobaktēriju, cik iepazinos i-netā, kas tas par zvēru kas ir manī vispār ir.
Re: Nav labi ar ēšanu!:/
15.05.2010 09:08
Wienu briidi ēdu ķiplokus, tad man uz dazham dienām pārgāja tā pretīgā vemshana, laikam būs jāēd tie katru dienu - pa kādai daiviņai..
Re: Nav labi ar ēšanu!:/
15.05.2010 09:13
Kuņģa čūla?! Tas ir nopietni, kā tas izpaužas, newareeshu paēst? Tas ir ārstējams? Kādā veidā? Operācijas?
Man steidzami butu jāārstē helikobaktērija..?.. wai arī es varu 'neiespringt' uz šito kaiti?
Re: Nav labi ar ēšanu!:/
15.05.2010 09:16
Kad biju pie doktora, vinjs man kko teica, ka tas kas man ir wedera (kuņģī) var aiziet uz 12pirkstu zarnāmm laikam, ja to neārstē, tg zinu pa ko vins runāja, par helikobaktēriju, bet kas notiks, ka ta bekterija aizceļos uz tām zarnaaam.?
Re: Nav labi ar ēšanu!:/
15.05.2010 09:22
Busu pierakstiijusi - bet tad varetu but pie wainas ta Helikobaktērija, ka man visu laiku gribas ēst,?? es paēdu, labas garšīgas, sātīgas pusdienas, bet pēc 15 min. saskrien siekala mutē - man atkal gribas ēst, ja naw pie vainas ta bakterija, pie ka lai griezos ar so probleemu, šī problēma jau nomoka ilgāku laiku! :/
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 4 pieskaita 13?
Ziņa: