Toilet

Aizsāka Kass 

Toilet
09.05.2010 11:39
Labdien!

Esmu 18 gadus vecs puisis. Aptuveni mēnesi iepriekš sākās problēmas ar urīna nesaturēšanu. Biju pie ārstiem visu pārbaudija un ir kārtībā - Ārsts ieteica aiziet pie psihoterapeita. Aizgājis pie psihoterapeita atklāju ka urīna nesaturēšana man ir no domām. Tas ir tā ka pirms mēneša skolā visi brīvi staigājām uz toleti un nebija nekādu problēmu pectam skolotājam apnika ka stundās visi staigā uz toleti un uzbļāva visiem - es to paņēmu pie sirds un tagad kā sākas stunda tā manā prātā ir doma: "Tikai neej uz toleti, izturi līdz starpbrīdim!" Šādi domājot pašam nesaprotot es sasprindzinu muskuļus un urinpuslis uzpildās pavisam ātri un man vajag iet uz toleti ik pēc 30 minūtēm. Ārpus skolas viss ir normāli kā tam būtu jābūt. Vai varat ieteikt ko man labāk darīt šajā situācijā?

Ceru ka sapratīsiet manis rakstīto un spēsiet man palīdzēt šajā jautājumā. Jau iepriekš saku Paldies!

Kass
Re: Toilet
09.05.2010 11:53
psihoterapeits jau nav tikai diagnosticēšanai, bet arī problēmas risināšanai. jāturpina darbs ar viņu, lai šī lieta neaizvelkas līdz augstskolai un nesacūko dzīvi.

iespējams, ka ir jau bijusi kāda psiholoģiska nestabilitāte iepriekš.
Re: Toilet
09.05.2010 12:04
Jā psiholoģiskas nestabilitātes ir bijušas iepriekš, bet tās kaut kādā veidā ir izdevies atrisināt. Psihoterapeits maksā traki un esmu students, naudas nepietiek priekš psihoterapeita lai turpinatu un atrisinātu problēmu. Vai ir kāds cits veids kā pats varētu to atrisināt?
Re: Toilet
09.05.2010 12:30
negribētos Tevi sarūgtināt, bet diemžēl tur neko dižu pats nevar izdarīt. iespējams, ka iepriekšējās problēmas arī nav atrisinātas, bet apspiestas, kompensētas ar ko citu utml. neesmu speciālists, tāpēc varu pateikt tikai vienkāršoti, bet jebkurā gadījumā tas nav nekāds joks.

nauda vispār ir relatīva lieta. ja Tev (nedo dies) būtu kāda fiziska kaite, kuras ārstēšana maksātu dārgi, nauda kaut kā atrastos. dzīve to pierāda, bet psiholoģiskas lietas ir tā vērtas, lai tām pieietu tikpat nopietni.

psihoterapijas maksas nav fiksēts lielums, tagad cenas ir diezgan pretīmnākošas; ir arī tāda lieta kā psihoterapijas studenti, kuru darbu supervīzē pasniedzēji utt.
Re: Toilet
09.05.2010 12:54
...tolete...nja...vienc vec sunc lec...ceturdiena...kāts trauks...aukstu kalnā...kartupeļu pireja...
Re: Toilet
09.05.2010 14:01
Jā visdrīzāk tā arī būs jādara un jāiet pie psihoterapeita. Paldies par atbildi Runcene ;)
.....
Re: Toilet
09.05.2010 14:02
ak sausmas!!!, mad par prieku tev uzrakstishu sho iipasho vaardu tieshi tev - TUALETE!!! vai tagad esi laimiigs... man shkjiet shajaa forumaa cilveeki loti personiski uztver tualetes nepareizu rakstiishanu, it kaa butu aizskarts kaada gods...
Re: Toilet
09.05.2010 14:50
Godīgi sakot nesaprotu kādēļ tik liela daļa cilvēku neprot uzrakstīt tieši šo vārdu. īpaši daudzpunktam: ar nezināšanu vispār nevajadzētu īpaši lepoties.
Re: Toilet
09.05.2010 15:00
Kas no tā mainās- vai cilvēki prot pareizi uzrakstīt kādu vārdu, vai nē?
Re: Toilet
09.05.2010 15:43
Pareizrakstība zināmā mērā ir cieņa pret sevi un citiem. Katram, kas pabeidzis pamatskolu, vajadzētu prast vārdus uzrakstīt pareizi. Ja tā būtu neuzmanības kļūda, tad vēl nekas, bet rodas sajūta, ka cilvēks vienkārši neprot pareizi uzrakstīt. Man personīgi tas nepatīk, bet nu tas jau ir tikai mans viedoklis.
Re: Toilet
09.05.2010 16:09
Atvainojos visiem kurus esmu aizskāris ar vārda TUALETE pareizrakstibas kļūdu. Dzīvoju anglijā un šobrīd ir tā ka abas valodas jaucas kopā.
Re: Toilet
09.05.2010 16:54
Ir tā, ka daudzi cilvēki raksta bez kļūdām, bet ko tas dod, ja viņi domāt ta nemaz nav iemācījušies.



Edited 1 time(s). Last edit at 09.05.2010 16:55 by existential fool.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 15 pieskaita 5?
Ziņa: