Visiem garā vājajiem...

Aizsāka existential fool 

Re: Visiem garā vājajiem...
25.05.2010 16:23
"Bet tos nedrīkst lietot ilgstoši..." tiek teikts tādā kā nožēlas formā- žel gan ka tā. :/ patiesi žēl
Re: Visiem garā vājajiem...
25.05.2010 16:32
man šķiet, ka mēs te reizēm aizejam galējībās... cilvēks nevar strādāt bez trankviļiem, bet visu laiku sevi šausta par to lietošanu.

kas tādā gad. ir draņķīgāk: lietot vai nelietot un pazaudēt darbu, dzīvi utt.

antidepresantiem ir blaknes, neiroleptiķi vispār ir atsevišķs stāsts... bet ar šņabi būs tikai sliktāk.

ārstu brīdinājumos vajag klausīties, bet psihiatri reizēm māk arī celt paniku, kur lietas nav tik draudīgas. fakts ir tas, ka trankviļi terorizē sirdi, bet daži ir rāmāki par citiem. līdzsvars vajadzīgs visās lietās, arī šeit.



Edited 1 time(s). Last edit at 25.05.2010 16:33 by Runcene.
Re: Visiem garā vājajiem...
25.05.2010 18:01
Runcene

ārstu brīdinājumos vajag klausīties, bet psihiatri reizēm māk arī celt paniku, kur lietas nav tik draudīgas. fakts ir tas, ka trankviļi terorizē sirdi, bet daži ir rāmāki par citiem. līdzsvars vajadzīgs visās lietās, arī šeit.
_____________________________________________________________________

Tieši tā bij ar truksālu , decembrī kad viņu iedzēru likās tahikardija palielinās , un decembrī es tik cepos par sirsniņu , domāju reāli nodzīvojies , tad vēl par VD nenojautu. Un tik vēlāk parunājot ar vienu otru spečoku sapratu ,ka tahikardija ir biežš truksāla pavadonis . Un vispār viņš vairāk der endogēnām saslišanām , alhoholiķiem .
Re: Visiem garā vājajiem...
25.05.2010 18:13
...runcenīt, viedi vārdi, viedi vārdi...ja kustonis labi jūtas ieņēmis vienu šaibu tā paša leksotanila, tad objektīvu iemeslu, lai neieņemtu, praktiski nav...baltsvārcis kko gudri pļurkstēs, tāpat kā eksistenciālais duraks, par SSRI, LPSR, PSKP, labticīgais rīs AD, namanot objektīvus rezultātus, bet no tā, kas reāli palīdz, raustīsies kā velns no krusta...stulbums...uzķer optimālo dozņaku un brūķē vesels...visi vienādi čakarē kko - AD vienu, trankvilis otru, alko citu, narkotikas vēl ko citu...

...un tad patrāpās janetty...un dakteronkulis atkal viņai iebirstē, ka trankviļi ir fui...da pasūti dirst mācīto vīru...un ieņem ripiņu leksotanila...ja palīdz...:)

...un nevajag dirst par kkādu athodņaku...tāda nav vispār...es jau te esmu formulējis šo stāvokli...

...ķīmija ir un paliek kīmija...sūds...un te jau nu pašam ir jāizsver...VOT...:)
Re: Visiem garā vājajiem...
25.05.2010 18:26
Taisnība gan. Normāli lietojot viss ir ok. Man tik vairāk prātā bija iesēdusies dažu indivīdu pieredze, kuri bija sākuši jau tā po čornomu rīt tās šaibas. Parasti gan tās bija pasūtītas internetā.

Un lai man tranki palīdzētu tai nolādētajai soc. fobijai- tad arī vislaik prasās arvien vairāk un vairāk. Tolerance aug zibenīgā ātrumā.

No neiroleptiķiem ilgtermiņā patiesībā gan ir bēdīgas sekas, tikai par tām dakterīši kaut kā daudz retāk runā.



Edited 1 time(s). Last edit at 25.05.2010 18:42 by existential fool.
Re: Visiem garā vājajiem...
25.05.2010 18:28
madcynics Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> ...un nevajag dirst par kkādu athodņaku...tāda
> nav vispār...es jau te esmu formulējis šo
> stāvokli...

Kā tad nav athodņaka? Riktīga trankviļu lietotāja athods ir bīstamāks dzīvībai kā rūdīta alkohliķa athods, no kura ne retais aiziet pie Pēteriem. Tas nu gan ir fakts. Bet nu tur jau runa iet par kavantumiem, ne par pāris ripiņām Leksotanila.
Re: Visiem garā vājajiem...
25.05.2010 18:41
man šķiet, ka ir grūti pateikt, kas kam vairāk der. savulaik esmu lietojusi leponex (clozapine) pa 1/4 un 1/8 uz nakti. un tas jau nu nav nekāds maigais neiroleptiķis. vairāk runa ir par devām, VD izpausmes var būt visiem vienādas, bet bioķīmiskās nobīdes katrā galvā tomēr biku citas.

man arī truxal nepatika, biju kā nolēmēta ar redzes dubultošanos, bet es nevaru ciest tās sajūtas vairāk par dienu, jo ir darbs; varbūt man tā bija pierašanas vaina, kas diemžēl arī raksturīgā visām psihotropajām zālēm, bet ej nu uzmini.

bija viens brīdis, kad es lietoju uz nakti vienu tableti pretepilepsijas medikamentu orfiril (valproate), kas ļoti labi noņem arī veģetatīvos paroksizmus.

esmu jau minējusi, ka man ir bijuši kādi 5 psihiatri (viens aizgāja pensijā, otrs aizbrauca no Rīgas utt.), un visi viņi ir bijuši ar atšķirīgu filozofiju saistībā ar trankviļiem, viens otru mazliet nolikdami :)

un tad nu mainot visas "pareizās" un vienīgās "drošās" zāles, pa rokai allaž turēju fenazepamu, kas ir ļoti lēts. pat nezinu, kas būtu, ja man to ripu nebūtu.

jaunie psihiatri šausminās, bet vecie rimtā mierā bilst, ka nav jāmokās. tā ka es, ja man kādreiz dzīvē vēl pie ripām vajadzētu nopietni atgriezties, uz trankviļiem nemaz tik briesmīgi neiespringtu. varenās slavas dziesmas antidepresantiem, kas tagad valda, arī nav nekas ilgmūžīgs.

jāmeklē savs psihiatrs, kuram var uzticēties, un tad pēc viņa shēmām apmēram arī jādzīvo, pašam domājot ar galvu.
Re: Visiem garā vājajiem...
25.05.2010 18:45
Njā, tagad ir SSRI un SNRI zelta ēra, arī neiroleptiķu. Modes ripas. Varbūt pēc kāda laika atkal šos pašus pasludinās par galīgo fui. :)
Re: Visiem garā vājajiem...
25.05.2010 19:28
Un vispār- par tām zālem es runāju no sava subjektīvā, dziļi sačakarētā sociofobiķa fiedokļa. Jā, trankvilizatori priekš manis būtu brīnumzāles. Viss būtu nenormāli forši, es varētu normāli funkcionēt, tikai jau pēc pāris mēnešiem es jau ēstu tās ripas pačkām.

Katram sava pieredze un katram savi risinājumi.
Re: Visiem garā vājajiem...
25.05.2010 20:51
...fool, cieņa Tavam stoicismam...:)

...par athodņaku...nemāci vecu runci pelnos dirst...kārtīga gargabala kodiena athodņaks ir vissūdīgākais, kas var būt...
...par ripām...ar trankviļiem iesūkties sistēmā praktiski ir neiespējami...tātad Tavas un citu bažas par devas palielināšanu var rasties tikai vienā variantā - ja lietotājs ir tendēts uz atkarību...

...runcenītei atkal taisnība...johaidī, Tu aizvien viedākas domas izmet...laikam Tevī ir kkas no laba padzēriena iezīmēm - jo vecāks, jo labāks...:)
Re: Visiem garā vājajiem...
25.05.2010 21:08
madcynics Rakstīja:
-------------------------------------------------------

> ...par athodņaku...nemāci vecu runci pelnos
> dirst...kārtīga gargabala kodiena athodņaks ir
> vissūdīgākais, kas var būt...

Nu tad palasi par "benzo withdrawal", alkohola athodņaks ir tikai otrais sūdīgakais aiz tā. Heroīna athodņaks, salīdzinot ar šiem, vispār ir tīrās bērnu spēlītes.
mad zviegdams
Re: Visiem garā vājajiem...
26.05.2010 09:59
...Tavs niks atbilst patiesībai...salasījies visādas gudras peršas...uz šķūniša bija uzrakstīti trīs burti - x, y un vel viens nezinamais...tantuks izjauca visu šķūnīti, meklēdams kāroto, tā arī nesameklēja...tāpat ar Tevi - viens pateica, izlasīju, nu es zinu...ne sūda nezini, bet gudri dirs...:)

...pamērīsimies ar pimpīšiem???...
Re: Visiem garā vājajiem...
26.05.2010 15:56
Tu man jau kādu trešo reizi izsaki komplimentu par mana nika atbilstību. Apzināti jau sev tādu izvēlējos. Bet Tu nu esi savā gudrībā uzpūties nu TIK liels, ka kādi tur vairs pimpīši.
mad piedurās
Re: Visiem garā vājajiem...
26.05.2010 16:05
...apzināts duraks...nja...čudno, odnako...:)
Re: Visiem garā vājajiem...
26.05.2010 16:30
a Tev derētu- madpizdjushnjiks :)))
Re: Visiem garā vājajiem...
26.05.2010 18:08
Vai notiek niku maiņa? :DDD
mad pie zemes
Re: Visiem garā vājajiem...
26.05.2010 21:31
...raugi, durak, pats sevi par tādu uzskati...un atvasinājums no mana nika Tev nav sanācis...te ir tāds komatinš, viņai vismaz piemīt zināma inteliģence, viņas zobgalības bija interesantas...

...strwbry, nesatraucies, te viens kuharkas un šindera atvase vingrinās prāta spēlēs...:)

...vo, duraks...:)
Re: Visiem garā vājajiem...
26.05.2010 21:46
Tas nebija nekāds atvasinājums, bet papildinošs raksturojums. Un ko Tu tur vislaik čakarējies ar to savu niku, gribi justies origināls vai arī Tev liekas, ka kādam rausta vai tu esi pie zemes, vai uzjautrinies?

Un kā atvase tad esi Tu? To Tu arī varētu nika zonā moška katreiz pieminēt?
R.
Re: Visiem garā vājajiem...
27.05.2010 02:10
kas tā jums par nīkuļu gaudošanu, lūk jums normālu cilvēku mūzika (tiem kam nepatiks, neapdirsiet kājas - neko nesakiet). es jums vēl ar karotīti mutē ielieku, tā kā davai marš pie realitātes nabagi jūs!!!

http://www.youtube.com/watch?v=otaB66tWoD4&playnext_from=TL&videos=y-QOMnlWACM - lekcija par bērna radīšanu
http://www.youtube.com/watch?v=iaysTVcounI - par meļiem un liekuļiem
http://www.youtube.com/watch?v=ikTrTCuR3fA
http://www.youtube.com/watch?v=vabnZ9-ex7o
http://www.youtube.com/watch?v=SjzOUf0AEiQ
http://www.youtube.com/watch?v=b0T5y8UjJQo

runājot par mūzikas gaumi, kā te kāds izteicās - nav jēgas strīdēties par gaumi. nu nav jau jēgas strīdēties ar nejēgu, bet jebkuram, kas kaut ko saprot no mūzikas - kā, kur notiek ieraksts, instrumentu kvalitāte, izpildījuma kvalitāte, dziļā doma dziesmā - šie ir tie faktori kas atšķir sūdu no reālas lietas.
nevajag ar 30 gadīgu keksu iegrimt dziļās diskusijās par mūziku, jo viņam būs savi jaunības varoņi - mums ir savi. mūzika nav tikai instrumentālā vērtība, komercija, video klips. mūzikas sākotnējā un mūžīgā pamatfunkcija ir izteikt savu domu, ideju. te Latvijā par kvalitatīvu, oriģinālu mūziku vispār nevar iet runa, izņemot dažas grupas, kas tikušas līdz plašai auditorijai. nav jau arī jēga gari te rakstīt, jo daudziem mūzika ir tikai troksnis, tāpat kā citiem suši ir tikai suši, garšas sajūtas nav izmalcinātas, nav ar ko salīdzināt - tad nevar runāt arī par gaumi. tie kas klausās vienveidīgo Popsu pa radio nemaz var neiesaistīties diskusijās par labu gaumi, jo viņiem vienkārši tādas nav.
kādreiz ir jēga paskatīties apkārt un pamainīt kaut ko - varbūt sāciet ar mūziku.
Re: Visiem garā vājajiem...
27.05.2010 10:51
es nelietoju defises šādā kontekstā... trīsdesmitgadīgajam keksam labāk bij 02:010 atrasties gultiņā, cerams, ka no rīta viss ir ok :)

un runa neiet...
R.
Re: Visiem garā vājajiem...
27.05.2010 14:50
tas labi ka nelieto, tāpēc jau esi latviešu valodas skolotāja. un man nav 30.
jā, un runa raisās
Re: Visiem garā vājajiem...
27.05.2010 14:58
dies' atpestī, neesmu latviešu valodas skolotāja...
Re: Visiem garā vājajiem...
27.05.2010 14:59
es jau nobijos ...:D
mad uz dirsas
Re: Visiem garā vājajiem...
27.05.2010 21:59
R. Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> kas tā jums par nīkuļu gaudošanu, lūk jums
> normālu cilvēku mūzika (tiem kam nepatiks,
> neapdirsiet kājas - neko nesakiet). es jums vēl
> ar karotīti mutē ielieku, tā kā davai marš
> pie realitātes nabagi jūs!!!

> runājot par mūzikas gaumi, kā te kāds
> izteicās - nav jēgas strīdēties par gaumi. nu
> nav jau jēgas strīdēties ar nejēgu, bet
> jebkuram, kas kaut ko saprot no mūzikas - kā,
> kur notiek ieraksts, instrumentu kvalitāte,
> izpildījuma kvalitāte, dziļā doma dziesmā -
> šie ir tie faktori kas atšķir sūdu no reālas
> lietas.
> nevajag ar 30 gadīgu keksu iegrimt dziļās
> diskusijās par mūziku, jo viņam būs savi
> jaunības varoņi - mums ir savi. mūzika nav
> tikai instrumentālā vērtība, komercija, video
> klips. mūzikas sākotnējā un mūžīgā
> pamatfunkcija ir izteikt savu domu, ideju. te
> Latvijā par kvalitatīvu, oriģinālu mūziku
> vispār nevar iet runa, izņemot dažas grupas,
> kas tikušas līdz plašai auditorijai. nav jau
> arī jēga gari te rakstīt, jo daudziem mūzika
> ir tikai troksnis, tāpat kā citiem suši ir
> tikai suši, garšas sajūtas nav izmalcinātas,
> nav ar ko salīdzināt - tad nevar runāt arī par
> gaumi.

...un šit's āzis ir dziļi intelektuāli attīstīts kustonis, kurš loti labi orientējās muzāriņā?!?...nav Tev jēgas kko rakstīt, jo izskrienot cauri shitiem piemēriņiem, man viss tapa skaidrs....
Re: Visiem garā vājajiem...
27.05.2010 22:46
--------------------------------------------------------------------------------------------------------



Edited 1 time(s). Last edit at 28.05.2010 13:10 by existential fool.
R.
Re: Visiem garā vājajiem...
28.05.2010 00:48
mad uz dirsas:

tie nebija piemēriņi. to tu savā galviņā tā izdomāji.
R.
Re: Visiem garā vājajiem...
28.05.2010 02:45
+ ja tev viss tapa skaidrs, klausos arī Bjork; David Bowie; Jimi Hendrix; White stripes; Moby; Coldplay; Boyz Noize; Justice; Fatboy slim; Lenny Kravitz... no mūsu pašu Prāta vētra; Imants Kalniņš; Gustavo.
tā kā, es domāju, tev vajag ņemt savus vārdus atpakaļ ;]
mad atkal uz dirsas
Re: Visiem garā vājajiem...
28.05.2010 08:55
...bumbulīt, no Tevis uzskaitītajiem tikai pārīti var pierindot pie muzārņa...pārējais - fuflo...it sevišķi Tevis uzskaitītie latviešu skaņraži...speciāli lietoju šo apzīmejumu-skaņraži, jo no normālas muzīciņas tur ir stipri tālu...

...pasaki man, ko tu klausies un es pateikšu, kas tu esi...tā ka neglaimo sev, R....

...ak jā, personas vietniekvārds uzrunā rastākms ar lielo burtu, āzi...
Re: Visiem garā vājajiem...
28.05.2010 22:42
mad, sadabūn tak beidzot kādu ķeblīti, a to vislaik uz dirsas... cik ta var?
R.
Re: Visiem garā vājajiem...
29.05.2010 03:02
citēju:
...pasaki man, ko tu klausies un es pateikšu, kas tu esi...
normāla muziciņa. davai nodefinē man kas ir normāla muziciņa, tavā skatījumā. uzraksti tiešām SAVAS domas, ne copy-paste, bet savu ideju, domu lidojumu! ja puika ir uz dirsas tad arī paliec vai arī... nefilozofē čali, mēģini konkrētāk.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 18 pieskaita 16?
Ziņa: