Vēlos psihologa viedokli

Aizsāka jp.andris 

Labdien!

Vēlētos saņemt speciālista padomu.
Mēs esam pāris, kas kopā dzīvo jau 8 gadus. Mums ir paliela vecuma atšķirība, par draudzeni esmu 12 gadus vecāks. Attiecību sākums pirms 8 gadiem bija emocionāls un romantisks, bet gadiem ejot sāka dominēt sadzīviskās problēmas un pēdējos gados savu ietekmi atstāja arī ekonomiskā krīze, kā rezultātā daudz kas tika pazaudēts (no materiālā viedokļa). Draudzene nomainīja darbu un sāka strādāt jaunā kolektīvā, kur viņa iejutās ļoti labi, kolēģi viņu nēsāja uz rokām. Šajā kolektīvā strādā ne tikai sievietes bet arī vīrieši, bet viņu orientācija ir savādāka (viņi ir geji). Lai jums nerastos lieki jautājumi par draudzenes darba vietu, teikšu, ka tā nav saistīta ar neko piedauzīgu, saistība ir ar radošo sfēru. Pats es pa to laiku biju tik pievērsies sava biznesa sakārtošanai, ka neko ļaunu nemaz nenojautu. Draudzenes kolēģi aicināja viņu nedēļas nogalēs atpūsties uz klubiņiem (jāsaka, ka tur gāja viss kolektīvs). Mēs pa visu kopā dzīvošanas laiku klubiņus apmeklējuši bijām tikai dažas reizes. Man nekas arī nebija pretī, ka viņa dodās atpūsties, jo pats laikam esu klusākas atpūtas cienītājs. Uz vienu no tusiņiem līdzi pasauca arī mani. Es neattiecu. Pēc iesildīšanās pirmajā klubiņā, bariņā devāmies uz nākošo. Viss kolektīvs vija vienkopus, bet draudzene kaut kā atpalika ar vienu no kolēģiem (vīrieti, geju). Vērību tam īpaši nepievērsu, jo valdīja jautrība, savu darīja arī alkohols.
Pēc kāda laika draudzene man jautā vai nevarot palikt pa nakti pie šī kolēģa, jo viņam ir psiholoģiskas problēmas un viņa brauc viņu mierināt. Tas man likās jocīgi, bet iebilst neiebildu. Nākošajā dienā atklājās, ka viss viņas darba kolektīvs atkal ir devies uz klubiņiem. Mans satraukums sāka pieaugt tad, kad viņa pastāstīja, ka kolēģim ir nomirusi māte un viņa atkal brauc palikt pie viņa pa nakti un nedēļas nogalē dodās kopā uz bērēm uz trijām dienām. Mans satraukums jau sāka kāpt. Kad viņa atgriezās mājās pirms bērēm mēģināju izrunāties. Viņas atbilde bija. ka viņš taču ir tikai gejs un ļoti labs draugs, ka manam satraukumam nav nekāda pamata. Viņa teica, ka ir piekususi un grib baudīt dzīvi un atpūtu (klubiņi un tusiņi). Uz bērēm es viņus aizvedu pats un atstāju, jo tā viņi bija vēlējušies (draudzene, viņas darba kolēģis un vēl viena viņu draudzene). Svēdienas dienā atbraucu pakaļ.
Vērojot no malas viņus sirds palika ļoti nemierīga. Kau arī tā bija diena pēc bērēm, atmosfēra bija atraisīta. Draudzene izskatījās ļoti laimīga (man tā šķita). Atgriežoties mājās neko par savu satraukumu nestāstīju. Mani bija pārņēmusi nevis greizsirdība bet nenormāls satraukums pazaudēt viņu. Tajā pašā laikā jutos tik ļoti viņā iemīlējies (pirms tam kaut kā par to nebiju domājis). Mums bija kaisles pilna nakts.
Bet satraukums vienalga mani nepamet, jau nedēļu bez nomierinošajām tabletēm iztikt nevaru. Jūtu, ka otrā plānā sāk aiziet darbs un bizness. Galvā visu laiku ir stulbas domas.
Vai man ir par ko satraukties, vai tas ir tikai stresa izraisīts stāvoklis (jo darbs man arī ir saistīts ar lielu nervu spriedzi, kas pēdējā laikā ir vēl sakāpinājusies)? Varbūt man ir nepieciešama speciālista palīdzība? Vai normāla sieviete var iemīlēties gejā, ja viņa pati apzinās, ka to cilvēku interesē tikai vīrieši?


Viktors, 37 gadi
Re: Vēlos psihologa viedokli
24.05.2010 13:56
Varbuut vina tikai staasta, ka vins ir gejs... Veel jau ir cilveeki, kuri ir biseksuaali....
Re: Vēlos psihologa viedokli
24.05.2010 13:57
p.s. neesmu psihologs, bet radaas veelme uzrakstiit :)
Re: Vēlos psihologa viedokli
24.05.2010 15:32
Sievietes labākais draugs ir gejs :)
Re: Vēlos psihologa viedokli
24.05.2010 15:42
te vispār reti iegriežas speciālisti, vairāk tauta savstarpēji izpalīdzas.

homoseksuāli orientēti vīrieši vispār tik ļoti ar sievietēm netusē. tas vien ir dīvaini, turklāt nevajag aizmirst, ka ne visi, kuri dzīvo kopā vai guļ vai utt. ar sava dzimuma cilvēkiem, ir homoseksuāli. ir tādi, kas izvēlas tādi būt. te var būt arī 123 minētais variants. bet protams, ka sieviete var iemīlēties gejā, jo ķīmija ir ķīmija.
visādā ziņā viņa pie/no tā puiša saņem ko tādu, ko no Tevis nedabū.

Jums varbūt velk vairāk uz tēva/meitas attiecībām, ja ir tik liela starpība, bet viņa cerēto nesaņem? Viņa nav ļoti bērnišķīga, atbalstāma, nedroša savā būtībā?

neesat mēģinājuši runāt?
ir tāda kautkāda garīga tuvība star cilvēkiem platoniska vai kas, kristiaja akademija māca ka ir trīs mīlesības vridi eros. philos. agape ja neputroju erotiska tad kautkāda vēl garīga tuvība un tad dievišķā dieva tur katkāda ...... nu padomju laika mīlestība arī bija citāda... nesen izlasīju blogos kā
viens dīvainis skaidroja ka biseksualitate uzvarēs sabiedrību esot modē un tas būs kā ar narkotikām ka neko nevar darīt .. nu kautkas notiek ar mūsu televīziju un zilajiem ekrāniem...
es nezinu īsti ko te teikt un padomus dot, katrā ziņā, droši varu ieteikt, no savas reālās pieredzes, tēmas autoram:
- ja vari paiet, kautkcik domāt un emocionāli izturēt situāciju un vēļ saglabāt darba spējas, tad mēģini kautkā risināt lietas ar savu prātu prasi padomu savai un savas sievietes intuīcijai... >>>>ja vari izturēt dieva dēļ nedzer nevienu tableti
sliktākajā gadījumā tautas medicīnu kautkādus homeopātus...
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
vaig atšķirt ka ir dažāda lietas
mācītājs psihologs dziednieks burvis utt. parunās meklēs kautkādu risinajumu emocijas bērnibā nākotnē sirdī un bērnos utt

>>>>PSIHIATRS izrakstīs hormonu tabletes stressa noņemšanai pazeminās tev testasterona līmeni lai tu būtu līdzīgs gejam vai kautko tādu un
un tādējādi to stāvokli būs jāuztur par dārgām zālēm un ārsts centīsies noturēt to stāvokli iespējami ilgāk jo vīņam tā ir nauda ...
......psihiatrija ir taspats kas Jānis Lūsis un citi olimpiskie čempioni.. pirmā tablete un ....<<<
.....pēc pirmām zāļēm tu runāsi kautkā tā
http://www.youtube.com/watch?v=d_-4QhO0hjY&feature=related
Re: Vēlos psihologa viedokli
26.05.2010 10:46
jp.andris

Nedomāju, ka Tev būtu vajadzīga kaut kāda psiholoģiska palīdzība. Ar Tevi viss ir kārtībā. Jebkurš normāls cilvēks šādā situācijā satrauktos. Cits jautājums ir ko Tu vari darīt šajā situācijā. Nu ja cilvēkam tā gribas ko mainīt savā dzīvē un viņš ir atradis jaunu izjūtu avotu... Nedomāju, ka tur var ko mainīt... Var protams apelēt pie sirdsapziņas, lamāt vai fiziski ietekmēt bet nu nezinu, tas tomēr ir diezgan mežonīgi... Laikam esmu pārāk demokrātisks. Galvenais ir panākt lai sieva nemelotu...

Kas attiecas uz gejiem, tad vairākums no viņiem ir vairāk vai mazāk biseksuāli... un arī tad ja viņš patiešām ir tīrs gejs, tas nenozīmē, ka Tava sieva kopā ar viņu nevarētu gūt lielu seksuālu gandarijumu... ko visticamāk arī gūst... ja jau viņu tā velk uz turieni...

Nu a Tu... sameklē draudzeni un būsiet kviti... Tad jau būs redzams ko darīt... Steigties nevajag... var kļūdīties...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Vēlos psihologa viedokli
28.05.2010 10:59
Jauzprasa tam gejam kas par stelli, vai kadai draudznei. Vai ari jasaglaba miers un jaizstradaa strategisks plāns ka atgut sievu. mazas davaninjas, vai mila zimite no rita, par iepriekshejo nakti vinjas jakas kabataa, telefona zvans, lai pateiktu, ka vinja no rita izskatijaas tik valdzinosha. Maigi, neuzbazigi, milestibas apliecinajumi. Izplanojat kadu kopigu celjojumu. Oralais sekss. Jaaizdibina sievietes velmes, ilgas,

Ar mums sievietem ir ta - pat ja jaunibaa paspej iztrakoties, pec ilgstosham attiecibam ar vienu virieti prats nesas uz piedzivojumiem un gribas sanjemt ari citu virieshu uzmanibu. Runa gan nav par seksu. un GEJI ideali apmierina so sievietes iegribu, jo praktiski viss notiek bez riska paslideet... jo vajais dzimums nespej pretoties kardinajumam, :)

nu rezultaataa iesaku netrakot bet pienjemt to pozitivo no shis jaunas situacijas - jaunas kaislibas un milestibas uzliesmojums... :) veiksmi!
Re: Vēlos psihologa viedokli
28.05.2010 11:41
Viss ir ļoti relatīvs. Ko vīrietis uzskata par to robežu aiz kuras točna sākas laulības pārkāpšana... Kā kādā nesenā diskusijā ar vienu sievieti atbildēja uz jautājumu kas ir grēks... tas atkarīgs no Tavas pašas sajūtas, kad jūti, ka esi sagrēkojusi, bet sveša sperma tavos dzimumorgānos noteikti būs grēks...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
klau a varbūt atbilde ir pavisam citur...
varbūt viņai sāk mosties mātes instinkts, viņa žēlo māte nomirusi ģimene bērni .... kā es tevi saprotu uttt
varbūt viņa grib bērnu bērnudārzu putras un palagus ???
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 15 pieskaita 18?
Ziņa: