Nenormaala_miegainība

Aizsāka miegalaacis 

Nenormaala_miegainība
26.05.2010 11:25
Sveicinaati!!!
Taatad man ir liela probleema. Vakaros nevaru aizmigt aatraak par 1 vai 2 naktii,nakts laika loti biezi runaajos,grozos un pamostos(ta vismaz man atstaasta). pats no taa visa gandriiz nekaa neatceros.No riita ir karteejas probleemas piecelties jo jaacelas ir ap 7:30 un uz darbu! darba patstaaviigi naak miegs. vakara peec darba kad jau esmu ticis liidz majaam miegs vairs nenaak un taa atkal liidz 1 vai 2 naktii. briivdienaas mostos ap 9 vai 10 pa dienu naak miegs bet tiko ka liekus guleet vins pazuud un nav svarigi vai ir kaads troksnis, muuzika vai pat navigs klusums paguleet nevaru.
Vai kaads luudzu varetu pateikt kas man buutu jaizdara lai es varetu normali izguleeties un darbaa nebumbuleetu apkaart ka zombijs???
Jau ieprieks paldies Jums liels !!!!
Re: Nenormaala_miegainība
26.05.2010 12:11
Ieņemt kādu miega šaibu. Sākumā var kaut ko no dabiskajām vai homeopātiskajām.
Re: Nenormaala_miegainība
26.05.2010 12:29
tas ir dienas stress, kas atspoguļojas naktī. jādomā, kas ļoti uztrauc un kad tas sākās. derēs miega ripa, bet, ja ir aizmigšanas grūtības, tad nezinu, vai derīgais būs kāds no vieglajiem, visticamāk, ka pie ģimenes doka jāiet. ir stilnox, somnol, kas domāts tieši iemigšanai.

vīgriezes, apiņi, piparmētra, mātere, bet šitie visi ir jāizmēģina, reakcijas nevar prognozēt.
Re: Nenormaala_miegainība
26.05.2010 12:44
Runcene Rakstīja:
-------------------------------------------------------

> vīgriezes, apiņi, piparmētra, mātere, bet
> šitie visi ir jāizmēģina, reakcijas nevar
> prognozēt.

domaati kaa teejas vai kkadas tabletiites var nopirkt vai mikstuuras ...
mokos ar to visu kaa minimums 2 gadi jau ir apnicis
pie aarsta vsp negribaas iet nepatiik man vini eju tikai tad kad jau ir nu pavisam pavisam beediigi =/
Re: Nenormaala_miegainība
26.05.2010 12:54
ilgstošs bezmiegs var būt bīstams, tā ir viena ļoti slikta lieta, jo modina snaudošās slimības, bojā vielmaiņu, grauj imunitāti, ir viedoklis, ka veicina ļaundabīgu audzēju attīstību; tāpēc principā tas ir pavisam bēdīgi.

var tējas, bet tad daudz un kārtīgi, jādzer arī pa dienu, ir tāda dr. Tereško tēja "Mieram un miegam", vēl var baldriānus, bet ne visiem ir viena reakcija uz tiem. pirmais efekts noo tējām nebūs ātri. var tabletēs, ir entie varianti ar augu preparātu tabl., kuri skaitās nomierinoši.

bet ir jārisina pamatcēlonis, jādomā, kas notika pirms tiem 2 gadiem un kāpēc reakcija vēl nav beigusies.
Re: Nenormaala_miegainība
26.05.2010 13:41
nu jaa teejas jau patiesiibaa ir meeginaatas ....
a uz tableteem seedet veelmes nav ipasi lielas....
pirms 2 gadiem bija smadzenu satricinaajums aarsts teica ka taadi efekti vareetu buut uz kaadu laiku bet vai tiesaam jau tik ilgi ....
lasiiju netaa ka vareetu buut arii vitamiinu truukums :) (loti iespeejams)
un tie augu preperati tabletes vinu ir bez recepteem ? aptiekaa dos ja gad kas ? :D
TNX !!!!
Re: Nenormaala_miegainība
26.05.2010 13:54
tradicionāla vīriešu atbilde... gribu, lai ir labi, bet nekur neiešu.

tējas ir tas pats, kas augu preparātu tabletes; un tās var dabūt bez receptes, bet, ja tējas nelīdzēja, tad es daudz necerētu.

ja Tu ēd tikai čipsus un dzer kolas, tad varētu piekrist par vitamīnu trūkumu, bet citādi tas ir diezgan apšaubāmi.

vari pamēģināt Multi B strong vai magvit B6.

smadzeņu satricinājumi medz atstāt sekas, un tas nav nekāds joks. turklāt to nevar izlemt forumā.
Re: Nenormaala_miegainība
26.05.2010 14:06
nu nee cipsi un cola nav mans ikdienas partikas produkts ....
labi pameeginaasu tos vitamiinus!!! tikai cik ilgam ir jaabut lietosanas periodam ? un cik bieezi jalieto?
vai arii tas viss un daudz kas cits buus pamaciiba !!!
Re: Nenormaala_miegainība
26.05.2010 14:12
kastītē būs pamācība.
Re: Nenormaala_miegainība
26.05.2010 14:27
OK! Paldies liels par info cerams ka tiksu galaa :))
pingvins
Re: Nenormaala_miegainība
26.05.2010 14:29
Nu neesi mēģinājis ar ''vieglo artilēriju''?- piem, Novo passit, man patīk, dabīgs, labi atslābina, pie tam klāt vēl asinsszāle, kas dod tādu pozitīvu skatu uz dzīvi. Ir gan tabletes, gan sīrups. Vakarā pēc darba mēģini iziet pastaigāt, varbūt neesi fiziski aktīvs, un nesadedzini stresu. Nu lai veicas
Re: Nenormaala_miegainība
26.05.2010 15:02
pingiv man no riita un vakaraa 30 min pastaiga + 20 min ar transportu vai tiesaam par maz kustiibas peec darba ???
taadu kaa Novo passit gan neesu meeginaajis :) ar laiku pameeginaasu )) no saakuma iesaaksu ar vitamiiniem ja nepalidzees tad jau tavu ieteikumu pameginaas
Re: Nenormaala_miegainība
26.05.2010 16:00
Kāds Tev asinsspiediens?
Re: Nenormaala_miegainība
26.05.2010 16:02
vai nezinu un nav ne jausamas kaads man asinsspiediens !!!!
pie aarsta peedejo reizi biju apm .... nu skjiet tie pasi 2 gadi atpakal kad smadzenes atdauziiju....
Re: Nenormaala_miegainība
26.05.2010 16:29
Nu, pamēri gan intereses pēc - varbūt Tev ir zems asinsspiediens un miedziņš nāk dēļ tā. Žeņšeņa tējiņa ātri palīdzētu. Man tā bija.
Re: Nenormaala_miegainība
26.05.2010 16:32
vai no zema asinsspiediena var būt miegainība? Man tieši ir zems. varbūt tas nespēks viss man arī no tā?
Re: Nenormaala_miegainība
26.05.2010 17:08
autoram

spiedienu mēra daudzās aptiekās, ir ļaudis, kas aparātu ir nopirkuši savā īpašumā, varbūt paziņu lokā kāds tāds ir.

bet, kā jau teicu, kamēr nav droši zināms, no kā visas problēmas ir, nevar precīzi pateikt, kas tieši darāms. bet dažiem paliek labi kaut no tā, ka viņi sāk par sevi vairāk rūpēties :)
Re: Nenormaala_miegainība
26.05.2010 18:51
Jā, no zema spiediena var būt nespēks, nogurums, miegainība, reiboņi utt.utp. Arī sirdsklauves.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 10 pieskaita 19?
Ziņa: