Marihuāna

Aizsāka ali 

ali
Marihuāna
26.05.2010 23:05
Varbūt nav īstā vieta šādām tēmām, jo šis vārds normālo cilvēku sabiedrībā skaitās necenzēts un izraisa nosodījumu vai atbaida. Jā, marihuāna ir narkotika un nebūt negrasos nevienam stādīt to priekšā kā veselībai nekaitīgu. Tomēr šis augs kļūst aizvien populārāks, sabiedrība kļūst atvērtāka un ir laiks par to runāt atklāti, kā civilizētā, advancētā sabiedrībā pieklājās!
Tātad, man interesētu subjektīvi viedokļi - nevis labi / slikti, bet jūsu sajūtas, pārdomas, secinājumi pēc marihuānas smēķēšanas.
Re: Marihuāna
27.05.2010 07:25
Jāsaka, ka mani tā lieta arī interesē arvien vairāk. Tikai pagaidām nav bijis laika ar visu to krāmēties... Daudz kas nav skaidrs bet es jau sen vairs neesmu tajā vecumā kad visu dara uz dullo...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Marihuāna
27.05.2010 13:48
Man taa lieta atkal vairs neintereseee! ;)
Re: Marihuāna
27.05.2010 20:18
Cheech and Chong "Up in Smoke" - must see mūvijs!
Re: Marihuāna
27.05.2010 20:18
...tikai appīpētam protams...
mad uzjautrinās
Re: Marihuāna
27.05.2010 22:15
...ja kāds grib iegrimt debīlismā - lai uzsit kāsi no tās mantas, kura ir pieejama Latvijā 99 % gadījumu...laba zāle - retums...bet...racionāljai domāšanai - kirdiks, vadīt auto - līdz laikam kamēr uzšķilsi, viens kāsis izsit smadzenes no ierindas, ja tādas ir vajadzīgas, vismaz uz pāris nedēļām...tikai pāris zales šķirnes paceļ un iedvesmo...aliņa variants - paliec samērā truls...es, personīgi, šo mēslu nelietoju...pāris ķermenu no manu paziņu loka velk konkrēti...lietderības koeficients vinu aktivitātēm - zemāks par kanalizāciju...pēc reitinga lieku vienā rindā ar krutku, aliņu, stiprinātajiem vīniņiem...

...uzsist labu, kvalitatīvu kāsi reizi nedēļā vai retāk - neiebilstu...bet tiešām labu zāli...

..un visi, kuri svēti tic par šī baudvielas nekaitīgumu, ir NELGAS...
Re: Marihuāna
27.05.2010 22:41
Kaitīgs ir viss šajā piedirstajā pasaulē, ja kas... Ja gribi sazin kādu sterilo dzīvi, tad ej kaut kur mežā, lasi odziņas un dzer no dzidrā strautiņa :))) Bet arī mežā ir atrodamas interesantas štelles...
ali
Re: Marihuāna
28.05.2010 01:24
laba tēma mad. es kā pieredzējis pīpētājs varu piekrist. vienreiz uzpīpēju Amsterdamas, tas efekts ir dziļāks, bet tā nedolbī kā latviha. pagaidām varu atļauties 1x mēnesī uzpīpot vietējo, bet arī jāzin kur ņemt. pārdevējiem jau šķirnes neinteresē.
Re: Marihuāna
28.05.2010 22:43
Žēl, ka nav ko uzkurīt.... nja
existential fool 2
Re: Marihuāna
29.05.2010 02:30
jāuzdročī :]
Re: Marihuāna
29.05.2010 07:29
He, Mad, kā reiz šis jautājums par to zāles kvalitāti arī ir tas galvenais kavēklis kas mani ir atturējis no intereses tālākas attīstīšanas :)

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
mad piedurās
Re: Marihuāna
29.05.2010 09:59
...;0)...
Re: Marihuāna
31.05.2010 19:37
Labi vēl, ka šnabis pie mums dzerams... :)))
Re: Marihuāna
10.06.2010 13:22
Nekas shaja pasaule nav ideals - pat Visums radies nobides del! Saplukt zali un pipet, vai apest senes mezha, vai melnos graudus rudzos - domaju nav tas lielakais greks! Un ta ka viss ir radies tik neideals - tad ari cilveks shis radibas kronis ir talu no ideala - un drikst atlauties ari aizliegto augli, kuru aizliegusi nav pat Dievi, tikai intitucijas un varas kalpi... tik nenozimigi aizliegumi... domaju nav vera njemami. Bet ja gribas ta godigi - tad jalido uz Amsterdamu.

Bet bez ta visa pasaule ir skaista un vislielako piepildijumu dzivee pieskir milestiba, un berni - milestibas augli.Un sekss..... :)
Re: Marihuāna
25.06.2010 12:15
http://topdocumentaryfilms.com/category/drugs/

īpaši:

The Union: The Business Behind Getting High

un arī visas pārējās.

tam, kas tur teica, ka viens kāsis var izsist no sliedēm gan nepiekrītu. vispār jau ir cilvēki, kas arī alkohola dēļ var nodzert visu savu dzīvi. - so tas ir ļoti atkarīgs no cilvēka. tas, ka ir daudz netīras mantas latvijā gan ir slikti, bet nu visā visumā marihuāna ir svēta lieta.
Re: Marihuāna
27.06.2010 11:10
Es arī to pašu saku, ka arī arkohols var sabojāt visu dzīvi. Un ne tikai var bet arī ir to izdarijis. Un viss tik tiešām atkarīgs no cilvēka. Ja cilvim ir nenormāla kāre uz baudvielām tad vai tas alkohols vai zāle, tik un tā viss būs dirsā...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Marihuāna
28.06.2010 19:44
Marihuana ir forsha manta-taa vismaz visi mani 4omi kas iepipe saka man,betnu ir cilveki kuriem chills parvershas par lielu murgu,jo marihuana pastiprina tavas emocijas,sajutas...neesmu liels pipmanis.Ja kads kuram ir depresija un psihologiskas problemas velas pameginaat tad tomer labak ja varat tad parunajiet ar kadu psihologu-vai konkreti jus to tieshi varat dariit.

Cik ljoti marihuana pastiprina emocijas un sajutas?...ai ganjau tas nau nekkas traks,kads nodomas.Nu man gadijaas taa pirmaja istaja pipesanas reizee...........Tatad pipejam,vietejo,tiru,pa6audzetu,bi6k pavaju tadelj vajadzeja ta vairak vilkt,velku velku,velku,velku un sakaas ar reiboni un tadu neaprakstamu sajutu,velku vel un veel,ok genukt ejam chilot,vis ir forshi un jautri...lidz viens no chomiem pajoko-tik neaizmirsti elpot UN tad sakaas :Dcilveks kas nekad nau pipejis vai ir no tiem kas spej kautkada veida savaldities,notureties kad ir sapipejies vienkarsi pasmiesies bet ne es-es mocijos ka nelabais lai neaizmirstu ka elpot(zale bremzee tavas sajutas,teixim tu pieskaries pie glazes-nonem nost roku un tikai peeckada laika tu sajutisi auksto glazi)un rodas sajuta ka tu nejuti savu elpu(darbibas kas ir atkartotas-meles kustinasana,mutes virinasana tu vairs nejuti atseviski-vinjas izplust,gruti paskaidrot bet nu tu nejuti ka tu kautko kustini bet taipat laika tu juti tadu kaa ...nevar apskaidrot)nu un var sakties panika,runaa ka ta varot pat nosmakt-jo pie reizes tu neapzinoties parbaudi savu elpu,vislaik vinju bi6k aizturot vai izpushot un ja tu ieej ritma tu vairs nejuti to ka tu parbaudi-atkartotas kustibas saplust....bet ir viegla izeja-vienkarsi aizmiedz,jo guleet ljoti gribas kad esi sapipejies.Vel taja vakaraa bij velviens joks no NEAIZMIRSTI serijas,kadelj es sedeju uz poda lai nesanaktu neaizmirst satureet urinpushlja saturu,tad es ari parliecinajos ka neapzinoties tu atslabini/sasprindzini muskuljus lai justu to vietu par kuru tu domaa-tadelj uzskatu ka nosmakt censhoties neaizmirst elpot ir iespejams.Gruti aprakstiit un paskaidrot kaa tas ir kad esi sapipejies.Veel ljoti palidz televizors-tu vari apsesties jebkada pozaa un vienkarsi blenzt visneinteresantako serialu ar taadu baudu :DEsmu pipejis ari peec tas reizes-galvenokart vienspats un netik lielos daudzumos,lai nesanaak aizdomaties par nelabaam lietaam.Bet isak sakot zale nau prieks manis-vismaz shaja dzives posma,kad maac depresija zale tikai nomaac.

Zaale sniedz neaprakstamas sajutas,bet nevienmer taas ir pozitivas,ja spej sevi nostadiit pozitivi tad vis bus labi,ja ne tad jutisies daaaaudz reizes sliktaak-tadelj ja cilvekam ir kadas psihologiskas problemas marihuanas pipesana ir jaizverte ljoti nopietni.Negribeju sabiedeet kadu betgan apstastiit un paskaidrot kaa tas bija man-depresivam,nomaktam cilvekam.
mad nospļaujoties
Re: Marihuāna
29.06.2010 21:59
..., vēl viens idiots. kuram zāle liekas nu tā, nekas...ja kādam gribas palikt trulam - uz priekšu...it sevišķi uzsitot kāsi no Latvijā cirkulejošā surogāta...kanabiols vai kā tur vinu pareizi sauc, rumpī noārdās tikai 45 dienu laikā...tātad - ieņemot to pašu aliņu šajā laikā smadzenes atsit konkrēti...

...mans secinājums nav no gaisa grābts vai lasīts gudrās grāmatās...



Edited 1 time(s). Last edit at 14.08.2010 00:27 by puce.
Re: Marihuāna
29.06.2010 22:48
Nunu gudrs tu gan neesi...un taa zale bij pa6audzeta un aprupeta,nezinu kada ir noperkamaa...un lasiit gan vajag uzmanigaak,nekur nemineju ka zale nau nekas slikts,gluzhi otradi istenibaa.
To ka tavs secinajums par to ka var palikt truls no zaales ir pareizs,es gluzhi labi redzu.
Re: Marihuāna
03.07.2010 05:22
mad's pwned! :))))



Edited 1 time(s). Last edit at 03.07.2010 05:43 by existential fool.
Re: Marihuāna
08.07.2010 12:14
ja no zāles var palikt truls, tad no alkohola var nokrist dibens, mļe!
ja esi truls, tad esi, varbūt uzpīpējot to apjēdzi, tāpēc tā likās - ka tas no marihuānas.
Re: Marihuāna
08.07.2010 13:21
Visdabīgākā štelle, ko cilvēks var lietot. Madcynics jau visus sūdus pēc kārtas pārnarkojies un īsti vairs nerubī ko runā.
mad uzjautrinās
Re: Marihuāna
08.07.2010 19:14
...divi bičaras...nja...
Re: Marihuāna
09.07.2010 11:15
...un viens lašara...nja...
mad zviegdams
Re: Marihuāna
09.07.2010 19:28
...ak ta Tu esi gan viens, gan otrs???...
...durak, lepnība ir viens no grēkiem...:)
Re: Marihuāna
09.07.2010 20:58
Tad jau Tu būsi pārsniedzis visus grēku limitus :) ta jau tiksimies ellē :)
Re: Marihuāna
09.07.2010 23:00
Nē, labāk netiksimies. Tu man jau šeit forumā esi pieriebies. Nedo dies šitādu nelaimi!
mad zviegdams
Re: Marihuāna
09.07.2010 23:22
...nja...:)
Re: Marihuāna
10.07.2010 03:04
kaka



Edited 1 time(s). Last edit at 24.07.2010 08:04 by R..
Re: Marihuāna
24.07.2010 07:01
.



Edited 1 time(s). Last edit at 06.05.2011 20:36 by R..
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 24 pieskaita 23?
Ziņa: