POA

Aizsāka gaga 

POA
04.06.2010 00:23
Nesen uzsāku psihoterapijas kursu, šķiet, uz ilgāku laiku, jo "pasūtījumu" saraksts ir paliels. Lai arī ar terapeitu kontakts ir labs un viņam visumā uzticos un paļaujos, ka viss notiek, kā tam jānotiek, vēl īsti nesaprotu, kas tieši notiek un kāpēc. Mans psihs strādā psihoorganiskās analīzes ietvaros, pēc skopa apraksta iekš psihoterapija.lv sapratu, ka šī pieeja lielu uzmanību vērš ķermenim. Patiešām, viņš katru reizi mani izvaicā arī par ķermeniskām sajūtām, piemēram, kā tieši es jūtu dusmas, kur rodas skumjas, utt.
Tomēr mani moka ziņkārība, kas man ir jāgaida, kāda ir citu cilvēku pieredze ar šo psihoterapijas metodi. Zinu jau zinu, ka katrs gadījums ir unikāls, bet tomēr padalieties pieredzē, ja kādam tāda ir.
Re: POA
08.06.2010 19:42
Tiešām neviens neko nezina par POA?
Re: POA
08.06.2010 19:57
normāla psihoterapija; parēķināju, ka kādi 3 paziņas ir gājuši; viens laikam vēl iet; svarīgi jau, vai patīk terapeits kā personība, tīri cilvēciski; ja patīk, tad derēs arī viņa praktizētā poa.
Re: POA
08.06.2010 20:10
Nu labi. Terapeits patīk. Vienīgā problēma ir tā, ka patiešām patīk. Baidos par daudz pieķerties. Sāku flirtēt. Tieši šīs ir tās problēmas, ar kurām ceru tikt galā terapijā, bet ir šausmīgi bail par to runāt. Zinu, ka tas ir nenormāli privāts temats, bet te forumā jau daudz tika runāts par iemīlēšanos savā terapeitā, ja kāds ir tik drosmīgs, lai varētu padalīties pieredzē, būšu ļoti pateicīga. Es domāju, nu kā jums izpaudās tā iemīlēšanās. Caurām dienām un naktīm par viņu domājāt? Tikšanās reizēs bikli mulsāt kā tāds pusaudzis? Izjutāt lielu maigumu, kaislību, greizsirdību?
Re: POA
08.06.2010 20:39
terapeits maacees tikt galaa ar Tavu piekjershanos... Un Tu arii tiksi...
Re: POA
08.06.2010 22:23
Komatiņ, paldies, tiešām cerīgi! :-))
Re: POA
08.06.2010 23:55
Galu galā- var jau noīrēt pa reizei kādu jauku nummuriņu viesnīcā... tā sacīt- padziļinātas terapijas nolūkos...
Re: POA
09.06.2010 00:00
Ai- priekš kam to nummuriņu- terapeitam tak savs kabinets, kur neviens nepatraucēs...
Re: POA
09.06.2010 11:42
Es arī savulaik samīlējos savā terapeitā. Tas ir pilnīgi normāli. Un man (mums) nebija nekādu problēmu to izrunāt. Protams, pārgāja pats no sevis.
Re: POA
09.06.2010 18:02
Jums, sieviešiem, tik iedo veci un visas uzreiz samīlās. :))))
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 24 pieskaita 18?
Ziņa: