Ka mainit domasanu un vai vispar tas ir iespejams?

Aizsāka vientula 

Re: Ka mainit domasanu un vai vispar tas ir iespejams?
08.06.2010 21:13
Un kāds tam būtu sakars?
Jeb tā tu norādi tagad uz saviem tarakāniem?
To ka mašīna Tev ir kāds rādītājs jau pamanīju... redzu ari fobiju pret Reiniku ;) Slimo tālāk! :)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Ka mainit domasanu un vai vispar tas ir iespejams?
08.06.2010 21:38
A pričom te vispār mašīna? Ničego neponemaju.
Re: Ka mainit domasanu un vai vispar tas ir iespejams?
08.06.2010 21:42
Nu kādam pacientam auto šķiet laikam kaut kas smadzeņu vērtībā, un interesējas vai Laurim Reinikam (pacienta versijā:"tam klaunam"), vispaar ir mashiina? Nezinu kādā sakarā... Varbūt ka PSRS laikā - on takooooi chelovek! U njego Adidas!!!

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Ka mainit domasanu un vai vispar tas ir iespejams?
08.06.2010 21:48
Āā, a man ir e-talons! Tas laikam nav kruta :(
Re: Ka mainit domasanu un vai vispar tas ir iespejams?
08.06.2010 21:57
Tagad kruta ir ritenis. Tas ir veselīgi, lēti un zaļi...un kruta:)
Re: Ka mainit domasanu un vai vispar tas ir iespejams?
08.06.2010 22:01
Ja vēl pa Rīgas ielām varētu normāli pabraukt ar to ričuku, tad būtu pavisam kruta! :)
Re: Ka mainit domasanu un vai vispar tas ir iespejams?
08.06.2010 22:08
Ir ok ar velo. Lai gan... kad es propkaa staavu... man regulaari motorolleri mauc garaam :D Nu taa it kaa buutu briivs celjsh :D a es peec 20min izkustos :D

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Ka mainit domasanu un vai vispar tas ir iespejams?
08.06.2010 22:32
Mateus, šis forums nu nav īstā vieta, kur meklēt cilvēkus bez problēmām.
Par velosipēdiem runājot, bieži braukāju pa centru. Tas lēts un ātrs veids kā pārvietoties pa pilsētu, ja nekas liels nav jāpārvadā. Bonusā nāk asas izjūtas. No sērijas: vai nu tu kādam uzbrauksi jeb tev kāds uzbrauks.
Re: Ka mainit domasanu un vai vispar tas ir iespejams?
08.06.2010 22:34
Manupraat turpmaak buus kaa ziidainjiem jaapaskaidro kaadeelj kaut ko jautaaju...
Jautaajums par normalitaati izrieteeja no apgalvojuma ka reiniks tjipa normaals bet ar savaam diivianiibaam... tad nafig to teikt? lai gan poh :D

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Ka mainit domasanu un vai vispar tas ir iespejams?
08.06.2010 23:31
Runājot par riteņbraukšanu, es nekādi nerubīju vienu lietu- visur tagad tiek taisītas trotuāriem nobrauktuves, bet tās nekad nav līdzenas ar asvaltu, bet atstāti kādi 4-5cm. wtf? kas tas par sviestu? Varēja vispār nepūlēties un netaisīt tās. Tāpat pa pilsētu jābrauc ar kalnu riteni vislaik pārvarot šķēršļus, jo piemēram braukt pa ceļa braucamo daļu man liekas pārāk riskanti.
Re: Ka mainit domasanu un vai vispar tas ir iespejams?
08.06.2010 23:41
Kas teica ka taas ir velobraucejiem?
Velobraucēji pa ietvi drīxt braukt, netraucējot gājejus. Tas nobrauktuves ir ratiņiem.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Ka mainit domasanu un vai vispar tas ir iespejams?
08.06.2010 23:48
Trotuārs domāts arī velobraucējiem- tātad arī nobrauktuves ne tikai ratiņiem, bet visiem kam vajag. Interesanti vai ar invalīdu kaļaskām arī ir forši dauzīties ap tām malām?
Re: Ka mainit domasanu un vai vispar tas ir iespejams?
08.06.2010 23:49
Pēc pāris gadiem izdomās, ka viss ir jāpārtaisa un atkal kāds varēs labi uzvārīties. Kā jau parasti.
Re: Ka mainit domasanu un vai vispar tas ir iespejams?
08.06.2010 23:51
es arī tās nobrauktuves nevaru izturēt. Liekas, ka reāli riteni bendē kopā.
Re: Ka mainit domasanu un vai vispar tas ir iespejams?
08.06.2010 23:54
Ar ritenbraucejiem ir diezgan amizanta situācija, jo... ar likumu Tev jabuut kaskaa, lai vispaar brauktu aarpus savas seetas utt :D
Gaajeejus nedriikst trauceet. Vinjiem visur priekshroka un ja tu taisi dzin dzin gaajeejam, mentam ir tiesiibas Tevi aptureet uz aizraadijumu, kas nozime ari paarbaudiit vai ir galvaa kjivere, visur kur jaabuut ir atstarotaaji, kaa ari vai ir velobrauceeja vai cita vadiitaaja aplieciiba (auto labaak neraadiit , jo var punktus dabut, a ja dzeeris velo vada var palikt bez taam pashaam ko paraada - zinaams fakts :D ).

A invalidu ratinjiem netrauce. Un nu nav tur 4cm ;) Biju Riigaa ar ratinjiem pirms nedeeljas. Siiko vizinaaju pa pashu centra smirdonju... nekaadu probleemu.

Bendee riteni? :D Maxima velo? :D

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10



Edited 1 time(s). Last edit at 08.06.2010 23:54 by Mateus.
Re: Ka mainit domasanu un vai vispar tas ir iespejams?
09.06.2010 00:03
Nē, man nav Maximas velo un es arī nebraukāju pa Rīgu ;) Gājējiem netraucēju, jo te to tikpat kā nav. Kā arī pārvietojos pamatā pa velo celiņiem, kas kopīgi ar gājēju celiņiem. Ķiveres gan man nav :( Maniem bērniem arī nav un vīram arī nav :P Braucu un elpoju priežu meža un jūras gaisu.:))
Re: Ka mainit domasanu un vai vispar tas ir iespejams?
09.06.2010 00:08
Da nekas nenotiks tam velo. Galvenais lai spiekji saspiekjoti ok. Tad nekas nevar notikt vnk braucot. ari lecot, ja nelec plaknee nekas nenotiks.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Ka mainit domasanu un vai vispar tas ir iespejams?
09.06.2010 00:15
Kas ir lekt plaknē?
Re: Ka mainit domasanu un vai vispar tas ir iespejams?
09.06.2010 00:16
;)

Es jau te ne par tēmu aizrunājos.
Bet kāpēc tik vēlu vēl neguli? Man besis reāls, tāpēc nevaru aizmigt. Tā laikam parasti man pēc eksāmeniem ir tāds izpumpētības sindroms, kad neko vairs negribas.
Re: Ka mainit domasanu un vai vispar tas ir iespejams?
09.06.2010 00:17
Nu kaa lai pastaasta... ja taisa dropus vai lec dirtos ir nolaidiens, kas vienmeer ir kaut kaadaa lenkjii, bet ja piezemaashanaas vieta ir vnk horizontaala - tas ir plakne. Tad tur baigi jaamaak piezemeeties. Jauniibaa vareeju no ~1m nolekt plaknee ar cieto raami. Bet nav gudri to dariit. Krutie triaalisti tiem gan viss po :)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Ka mainit domasanu un vai vispar tas ir iespejams?
09.06.2010 00:20
Skaidra bilde. :)
Re: Ka mainit domasanu un vai vispar tas ir iespejams?
09.06.2010 09:41
Es to tādēļ teicu, ka čalis visādā ziņā veiksmīgs, bet cik saprotu no dzeltenās preses viņam ir problēmas personīgajā dzīvē. Un vispār Mateus ko Tu tāds lecīgs? Pārkačājies un smadzenēs par daudz adrenalīna? Mums katram ir savs viedoklis un nekur nav zvanīts, ka tavējais ir tas pareizākais.
Re: Ka mainit domasanu un vai vispar tas ir iespejams?
09.06.2010 13:22
Taa iet ka jauninjiem pa daudz tiesiibu te :D
Nepljurksti ja nepaziisti mani. Esmu taads kaads esmu, Tieshs un saku ko domaaju. Netaisos liekuljot lai kljuutu par dolaaru.

P.S.
Tie kas man brauc augumaa par kachaashanos, parasti ir pashi ar fiziski nolaistiem kjermenjiem. Taadeelj shaadas fraazes uztveru kaa komplimentus ;) Un veel kas... smadzenees? Un vel adrenaliins? :D Paldies par labu gariigo shai dienai :D

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Ka mainit domasanu un vai vispar tas ir iespejams?
09.06.2010 13:56
"Fiziskas aktivitātes sakārto prātu"- tas ir no taiczi.
Re: Ka mainit domasanu un vai vispar tas ir iespejams?
09.06.2010 14:18
Es arī saku ko domāju. Ja nepatīk, centies kaut kā pārdzīvot. Jā un es esmu resns, slinks un tizls. :) Visi jau nevar būt tādi megasportisti. Vēl palielies cik Tu vari balstā guļus uzspiest vai vēl labāk cik reizes vari pievilkties. Tas tak īstu veču bazars. :))
Re: Ka mainit domasanu un vai vispar tas ir iespejams?
10.06.2010 01:17
.



Edited 3 time(s). Last edit at 06.05.2011 20:44 by R..
Re: Ka mainit domasanu un vai vispar tas ir iespejams?
20.06.2010 23:17
Grāmata "Polianna" un viņas Priecāšanās Spēle arī man savulaik ir palīdzējusi mainīt domāšanu.

Par negatīvo domāšanu- tikko pieķer sevi, ka domā negatīvu domu, saki sev STOP! un pārtrauc domu.
Pārmest sev, ka "Es atkal domāju slikti", nav vērts. Risinājumi ir 2: vai nu uzreiz atrodi negatīvajai parādībai kādu labu,pozitīvu pusi (kā strawberry darīja ar lietu un peļķēm!), vai sāc domāt par ko citu. Es to saucu par "vilciena pārlikšanu uz citām sliedēm". Tas prasa laiku- mēnešus, bet tādam treniņam noteikti būs rezultāts. Iesākumā būs labi, ja kaut reizi dienā pamanīsi, ka negatīvā doma atkal ir pie Tevis atnākusi un pamainīsi to. Lai veicas darbā ar sevi!
Vientulaa:

Negativai domasanai var but daudzi iemesli.Viens no tiem ir nepietiekams, pazeminats serotonina daudzums smadzenees. Ir vairaki veidi ka to uzlabot. Viens no tiem tiesam ir sports, tas ir zinatniski pieradits, ka sportosana veido un vairo so vielu dabiski.
Nesac dzert tos AD. Pie tiem var atri pierast un sacakaret organismu, pajauta arstam par blakus efektiem un kas bus , ja meginasi tos partraukt lietot.Tu busi soketa, saraksts ar blakusefektiem no kuriem nevaresi izvairities ir garaks par labajiem un velamajiem efektiem. Lieto tikai ja tev ir galeji slikti loti ilgu periodu un ja nespej funkcionet-stradat utml. Bet es domaju, ka tas nav tavs gadijums.
Tas lai paliek pedejais variants, kad nekas cits nepaliidz.
Ja tev ir iespeja, nomaini vidi, piemeram, parvacies dzivot uz citu pilsetu. Notiekot arejam izmainam, parasti cilveks mainas iekseji.
Megini sevi vairak nodarbinat. Ja ir nevajadzigi daudz briva laika, cilveks sak pats izdomat un izteloties vainas un problemas.
Vel. Sievietes passajuta ( daudz vairak ka viriesu- ari del sabiedribas spiediena) ir saistita ar vinas izskatu. Piefikse, ko tu doma pie sevis, kad skaties uz sevi spogulii, tev nav japiemit tam ko uzskata sobrid par skaistuma etalonu, bet tev IR jajutas labi par sevi.Jo no ta ir atkarigs loti loti daudz lietu.
Dabigi, ir lietas ko tu vari mainit un ko nevari.
Labi, ir daudz cilveku, kas izgajusi cauri negativai pieredzei bernibaa. Bet tas ir jaatstaaj tur kur tas ir- pagaatnee. Jaa, tu vari izanalizet savas ricibas modelus un saprast kur tu ko vari darit lietas labaa.
Ja tu agrak speji skatities uz dzivi ar gaisaaku skatu tas nozime, ka tu to vari ari tagad.
Lai veicas.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 16 pieskaita 19?
Ziņa: