Vai kādam AD ir palīdzējuši pret panikas lēkmēm

Aizsāka lapsiņa 

Re: Vai kādam AD ir palīdzējuši pret panikas lēkmēm
21.02.2011 10:11
par šizofrēniju neko nezinu, bet ar depresijas diagnozi kā Tu raksti ""blandās" apkārt lietojot AD cilvēki ar nostabilizētu garastāvokli, strādāt/studēt varoši, dibina ģimines, piedalās sab. dzīvē (cik nu kuram tas izdodās) , t.b., normāli funciklē.... Ja es nesāktu lietot AD, noteikti agresijas/histērijas uzplūdā pastrādātu vardarbību (kādu- bail pat iedomāties)... vienalga - pret ko tā būtu vērsta, es noteikti beigās padarītu sev galu - iznīcinātu sevi kā slimu suni!
Starpcitu, Veldres ielā gaidot pieņemšanu pie doka, aprunājos ar pusmūža sievieti, kurai bija šizofrēnijas diagnoze.... jau kopš jaunības. Visus šos gadus lieto zāles un ja nezinātu, ne mūžam nepateiktu, ka viņai ir šī diagnoze un ka pa šo laiku zāles būtu pa šo laiku sačakarējušas smadzenes....
Re: Vai kādam AD ir palīdzējuši pret panikas lēkmēm
21.02.2011 16:19
nezinu zinu tikai to, ka manai vecmammai bija šizofrēnija, bet viņa viņai pārgāja, man bija visi simptomi, tādi paši, kā vecmammai, vienīgais es neraudāju, bet aizcietējumi man bija, tāpat, kā vecmammai, mana vecmamma arī mira no vēža un tagad man ir domas, ka es arī miršu no vēža, ei nu ko lai es tagad domāju, vis kirdik man jau ir nākotne zināma:))??
Re: Vai kādam AD ir palīdzējuši pret panikas lēkmēm
21.02.2011 16:30
diagnozes vēl nekā nenozīmē, jo vienam otram tās ir noteiktas sociālu apsvērumu dēļ, jo cilvēkam nav naudas zālēm, viss pazaudēts.

bet, kā zināms, šizofrēnijas gadījumā viss ir bez maksas... un vienam otram tā arī grupas tiek piešķirtas. ko darīsi, tāda dzīve, kā nu tā kuram veidojas. reizēm arī ārsti uzgrūž šizofrēniju sazin kādas savas idejas dēļ. pie viena kārtīga vecā padomijas psihiatra te pusei vismaz būtu šizofrēnija. ļoti stiepjams jēdziens.

bet tas gan ir fakts, ka cilvēki dzīvo un lieto zāles gadiem. un nav nedz galīgi sajukuši, ne zāles beigušas iedarboties, lai gan vienam otram tā mēdz būt, un to gluži aizmirst nevajag... psihiatrijas literatūrā ir aprakstīti t.s. zāļu rezistentās neirozes gadījumi, visbiežāk tad, ja cilvēks muļķojas ar zālēm: te lieto, te nelieto utt.

uz eksistenciāli tas pilnīgi droši varētu attiekties, ļoti haotiska darbošanās.
Re: Vai kādam AD ir palīdzējuši pret panikas lēkmēm
21.02.2011 19:31
bla bla bla
Re: Vai kādam AD ir palīdzējuši pret panikas lēkmēm
21.02.2011 20:01
Farmakoloģiskie testi liecina, ka AD darbojas 3 mēnešus. Tālāk nav atšķirības no placebo.
Re: Vai kādam AD ir palīdzējuši pret panikas lēkmēm
21.02.2011 20:43
Es tik varu apgalvot par sevi... lietoju AD - dzivoju, nelietoju - brauc jumts. Atskiriba starp "lietoju" un "nelietoju" ir loti liela, taa kaa nekads placebo efekts noteikti nav. Neteiksu, ka juutos ideaali, bet dziivot var!
Re: Vai kādam AD ir palīdzējuši pret panikas lēkmēm
21.02.2011 20:46
tas tāpēc, ka tu visu laiku domā par savu ideālo vai kādreiz labo stāvokli
Re: Vai kādam AD ir palīdzējuši pret panikas lēkmēm
21.02.2011 21:12
Janetty Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Es tik varu apgalvot par sevi... lietoju AD -
> dzivoju, nelietoju - brauc jumts. Atskiriba starp
> "lietoju" un "nelietoju" ir loti liela, taa kaa
> nekads placebo efekts noteikti nav. Neteiksu, ka
> juutos ideaali, bet dziivot var!


Vot šitam es neticu. (reiz Tu teici, ka lieto jau gadiem)

Nu bet placebo arī ir varens spēks, varenāks par visām zālēm.



Edited 1 time(s). Last edit at 21.02.2011 22:19 by existential fool.
Re: Vai kādam AD ir palīdzējuši pret panikas lēkmēm
21.02.2011 23:46
Es lietoju 4 gadus.... Ja AD buutu tikai placebo efekts, tad partraucot to lietot, nevajadzeetu buut slimiibas saasinajumam utt., bet man tas IR! Pakapeniski paartraucot lietot AD, juutos OK, kad vairs nelietoju, varu veel iztureet kadas 2 ned., tad atkal pakapniski garastavoklis kriitas ar katru dienu, kluustu arvien nervozaka, histeriska, agresiva.... arii domasana, spriestspejas, domaasana paleninaas, skiet, palieku tupaaka...tada sajuuta, ka smadzeneem truukst degviela un taas kaa reaktors pamazaam atdziest un atrofejas.......... Un tas viss notiek neatkarigi no apkartejaas vides...
Re: Vai kādam AD ir palīdzējuši pret panikas lēkmēm
21.02.2011 23:56
Janetty, Tev tach ir sievieshu miilestiiba ar savu dakterieni. ja cilveekam nepatiik vinja psihiatrs, tad tur nekas nesanaak. taadi ir mani veerojumi.
Re: Vai kādam AD ir palīdzējuši pret panikas lēkmēm
22.02.2011 00:00
Sieviesu miilestiba?! Laikam - jaa! :) Draudziiba noteikti taa nav, bet - vienpuseejas klusas maigas juutas :)))) Mees esam vienaudzes (tikai 2 menesi vecuma starpiba) un vinai ir skaistas zilas acis........, kuraam var uzticeties, un kuraas var nosliikt........
Re: Vai kādam AD ir palīdzējuši pret panikas lēkmēm
22.02.2011 00:02
vai Tu neesi lesbiete arī gadījumā?
Re: Vai kādam AD ir palīdzējuši pret panikas lēkmēm
22.02.2011 00:07
Bet man tas netraucē, ka tik visiem labi. :)))
Re: Vai kādam AD ir palīdzējuši pret panikas lēkmēm
22.02.2011 00:43
Nee, laikam tomeer neesmu, lai gan glaastiit sievieti ir patikami! :)
Re: Vai kādam AD ir palīdzējuši pret panikas lēkmēm
22.02.2011 06:50
es tevi paglāstīšu?):)
Re: Vai kādam AD ir palīdzējuši pret panikas lēkmēm
22.02.2011 10:16
enfuego
Ej paglāsti labāk sievu! Viņai tagad vajag vairāk maiguma un mīlestības! :))))
Neesat sajukuši forumus???:D
Re: Vai kādam AD ir palīdzējuši pret panikas lēkmēm
22.02.2011 14:26
Vijolīte:)
Tas viss ir cieši saistīts ar psihisko veselību!
Re: Vai kādam AD ir palīdzējuši pret panikas lēkmēm
22.02.2011 15:58
Un pat ļoti palīdz, piemēram extensial ir palicis drosmīgāks:)))))
Re: Vai kādam AD ir palīdzējuši pret panikas lēkmēm
22.02.2011 16:05
karo4 dzeru AD 5 dienu, un šodien īpaši izceļos liekas, ka esmu gudrāks par visiem un esmu pārāk pašpārliecināts, pilnīgi izveidojās diskusija, un ar mammu sāku strīdēties par patiesību un taisnību:))
Re: Vai kādam AD ir palīdzējuši pret panikas lēkmēm
22.02.2011 16:11
enfuego
Kā Tu uzdrošinājies - strīdēties ar MAMMU!? :)))) AD tik ātri neiedarbojas! Anotācijās rakstīts, ka tikai pēc 2 ned., un pat pēc mēneša. man vidēji iedarbojās pēc 2 ned., ne agrāk.
Re: Vai kādam AD ir palīdzējuši pret panikas lēkmēm
22.02.2011 16:55
un kā tā AD iedarbība izspaužās?
Re: Vai kādam AD ir palīdzējuši pret panikas lēkmēm
22.02.2011 21:12
Izpauzaas taa, ka negribaas vairs ne ar vienu strideties, mileeties, negribaas pa " lielam" ....... :))))
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 2 pieskaita 16?
Ziņa: