kvetapiins un vd??????

Aizsāka garais 

kvetapiins un vd??????
17.06.2010 22:55
sveiki, aizgaju shodien pie doka, kursh mani regulaari aarstee no vd un depresijas, pirms divam nedeljam beidzu lietot rudotel un ciral, nejutos iipashi labi, un riit man jaabrauc komandeejumaa uz divaam nedeeljaam, un galiigi negribaas shaadam braukt bez medikamentiem. izrakstiija vienus ad no riita un kvetapiinu vakaraa, bet netaa lasu ka kvetapiins ir shizofreenijas aarsteeshanai utt, nedaudz raustaas dzert taadas zaales, bet dokam es uzticos 100 %
Re: kvetapiins un vd??????
18.06.2010 00:56
Jūū, tas tikai riktīgajiem šizikiem!!! :))) Nē jau nē, joks. Neiroleptiķi tagad tiek visvisādām kaitēm izrakstīti. Noņem trauksmi, palīdz iemigt u.t.t. Kā nu kuram arī tie palīdz.
Re: kvetapiins un vd??????
18.06.2010 09:37
Jā, neiroleptiķi tiek izrakstīti pie dažādām slimībām (arī pie deresijas un VD), bet ne visiem der. Man, piemēram neviens neiroleptiķis no trijiem izmēģinātiem nederēja (Kvetiapīns, Betamax, Fluanxol)... Kvetiapīns gāza no kājām, staigāju kā zombijs, Betamax iedarbojās labi, bet bija drausmīgas blakusparādības un Fluanxol vispār nelīdzēja, kad palielināju devas - sākās miegainība, nespēks...
Doks pateica, ka man neiroleptiķi neder un sāku lietot selektīvo AD ar triciklisko AD. Izskatās, ka būs labi....
Re: kvetapiins un vd??????
18.06.2010 09:51
es neņemtu komandējumam jaunas zāles, bet tās, kas derēja pirms tam... ja nu vienīgi pa 2 ned. izdodas pierast.

gandrīz visas psihotropās zāles var lietot visos gadījumos. atšķiras devas. starp citu, pie šizofrēnijas mēdz lietot arī antidepresantus, jo tur ne reti ir arī depresija.
Re: kvetapiins un vd??????
28.06.2010 20:27
Kventipīnu arī man izraks'tīja tikai nekur uzreiz nevarēju nopirkt , arketi nopirku bet nesāku dzert . Stāv mājās , doāju arī kventipīnu nolikt plauktā , man kautkā palīdz ,ka ir un varu izlemt vai sākt dzert vai nē. Nu jau kādas 2 nedēļas nedzeru neko no nervu zālēm . Tikai apmeklēju psihoterapētu kautkur jau 3 mēnešus, izskatās ,ka esmu gandrīz no bedres ārā .

Par kventiapinu ........dažādām slimībām dažāds devas , man izrakstīja 50mg , bet smagi endogēni slimie dzer pa 600 mg dienā
Re: kvetapiins un vd??????
28.06.2010 20:29
Manā iepriekšējā tekstā _________2 nedēļas nedzeru neko no nervu zālēm _____ tās nervu zāles bij xanax apmēram 25 mg 1 vai 2-as reizes nedēļā
Re: kvetapiins un vd??????
28.06.2010 21:29
25 mg- tā neko! Pusnedēļa atrubonā paiet? :)
Re: kvetapiins un vd??????
28.06.2010 22:08
Kļūda !!!!

Dzēru o,25 mg 1 vai 2-as reizes nedēļā.
Re: kvetapiins un vd??????
28.06.2010 22:21
Tas jau ir gandrīz tas pats, kas nemaz. Labi, ka nebija reizi mēnesī. Tad arī teiktu- dzēru regulāri nervu zāles? :)) Tu nudien esi jokains. :))
Re: kvetapiins un vd??????
28.06.2010 22:51
Anotācijā daudz kas var būt sarakstīts. Savulaik man bij izrakstīts palēts neiroleptiķis, kurš arī bija paredzēts šizofrēnijas ārstēšanai, vismaz tolaik man diagnoze bija trauksmainā depresija.
Sākumā arī nobrīnījos, bet vēlāk izrādījās man diezgan piemērotas zāles, ja neskaita blakusparādības, kas mēdz būt no neiroleptikiem..
Re: kvetapiins un vd??????
28.06.2010 23:40
existential fool Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Tas jau ir gandrīz tas pats, kas nemaz. Labi, ka
> nebija reizi mēnesī. Tad arī teiktu- dzēru
> regulāri nervu zāles? :)) Tu nudien esi jokains.
> :))


Nu nezinu par to biežumu . Man majā palika 42 gadi un pirmo reizi priekš nerviem iedzēru 19.11.09 un kopš tā laika ,līdz vēl samērā nesenam laikam vismaz 1 reizi nedēļa kautko iedzēru ( bijis diazepams ,fenazepams, xanax, stilnox==miegam un 1nedēlu AD). Salīdzinot ar iepriekšējo dzīvi es dzeru mega maxi devas . Bet pagaidām vēl mēdzu līdzi nesāt xanax, kaptopril , anaprilīn, nu jau bieži aizmirstu , vai atstāju NE tuvā atālumā ,piemēram darbā ir līdz somā ,bet nav kabatā un pa teritoriju un dažādiem stāviem eju tukšām rokām .
Re: kvetapiins un vd??????
29.06.2010 00:37
Īstenībā jau deva niecīga, plus tas biežums. Tādā ziņā sanāk= gandrīz nemaz. Ja būtu tie iepriekš minētie 25mg reizi nedēļā- tad nu gan tā nevarētu teikt. :))
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 7 pieskaita 2?
Ziņa: