Milestiba, atkariba, apsestiba, alkas....kas?

Aizsāka Te ombre amore 

Re: Milestiba, atkariba, apsestiba, alkas....kas?
01.07.2010 20:20
...ja atziis (sev), ka ir tik traki, naaksies kaut ko dariit... a ko ta sadariis bez savaam iemiiljotajaam iluuzijaam un cieshanaam? ...
Te ombre amore
Re: Milestiba, atkariba, apsestiba, alkas....kas?
01.07.2010 20:21
Nu nav jau ta, ka es nemitigi domaju un atceros sapigus mirklus un gustu baudu no ta. Parasti man ir ta, ka atceros to forsakos un jaukakos brizus ar so cilveku, jo tadi ir bijusi. Bet pec tam mani parnem skumjas, ka tas nebija lemts (ne vienmer, bet biezi)...Es ilgu laiku so sapigo tematu nebiju sevi aizskarusi, bet tas uznaca augsa, jo nesen so cilveku redzeju sapni, loti jauka sapni...Bet gan jau attiesu no ta.
Re: Milestiba, atkariba, apsestiba, alkas....kas?
01.07.2010 20:29
kamēr neizpratīsi, nekur neatiesi un neko neatlaidīsi. ar "gan jau" šito neārstē.
Te ombre amore
Re: Milestiba, atkariba, apsestiba, alkas....kas?
01.07.2010 20:34
Kads varetu izskaidrot, kas ar mani nav ta? Kada ir mana problema? Esmu slima? Labi vai tas slikti, katram jau savs viedoklis, bet no psihologijas viedokla? Reali ar to cilveku es velejos but kopa, jaa..Es vinu nevaru neredzet, jo esam viena darba vieta, tapec tas grutak man. Par kadu iluziju ir runa? Viss notiek reali, neesmu iekerusies kada arzemju aktieri.
Ja sis cilveks sakotneji mani ignoretu butu savadak, bet bija citadi. Es ari lidz sim sevi nepazinu milas joma, kada esmu. Ja man tikai simpatizetu, nebutu problemu, bet ir kas vairak, stipri vairak.
Re: Milestiba, atkariba, apsestiba, alkas....kas?
01.07.2010 20:38
Kas ir reaali? Tas, ka Tu vinju redzi?

Nee, Tu neesi slima... Nu, aarstu psihoterapeiti teiktu, ka esi, vismaz dalja, bet tas ar neko nenoziimee, vnk, lai vinji savaa starpa apashi saprastu, kas Tev ir, pierakstiitu Tev kaadu diagnozi...
Re: Milestiba, atkariba, apsestiba, alkas....kas?
01.07.2010 20:54
domāju, ka forumi nav vieta, kur nodarboties ar birkām; es vispār neesmu diagnožu atbalstītāja, ne tik daudz tāpēc, ka daudzas no tām riebīgi skan, bet vairāk tāpēc, ka diagnozes jautājumus par sevi sabāž šaurā bioloģiskā aplociņā, kas patiesībā nozīmē to, ko cilvēks saņem simptomātisku zāļu terapiju, bet neko nerisina. palasot viena otra forumieša saskari ar psihiatriem un viņu tekstus, ir vienkārši jānopūšas. tāpēc es teiktu, ka neesi slima, bet esi kaut kur aizķērusies.

sapņi satur spēcīgu simbolisku info, tas tad vispār nav par šo cilvēku, psihoterapeitam te vajadzētu varēt palīdzēt. sapņus labā psihoteraoijā neskaidro kā sapņu grāmatā.
Te ombre amore
Re: Milestiba, atkariba, apsestiba, alkas....kas?
01.07.2010 20:58
Redzu, komuniceju ,runajam pa telefonu,paedam neko vairak jau neatlaujas, es ari nespiezu sevi, bet esmu atklata par savam sajutam, vins pateicas par labiem vardiem, bet neko citu nejut. atnaku majas no darba un parnem skumjas.
Pedeja laika nav nekada komunikacija, sevi ari nevelos mocit, bet jutas jau nepazud un tas mani biede.
Psihoterapeiti man tik ka depresiju uzliek, bet par so tematu ari ir runats, bet nekas...
Re: Milestiba, atkariba, apsestiba, alkas....kas?
01.07.2010 21:04
Runcene Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> vajag drosmi saņemties un ieskatīties sev acīs.
> cilvēks IR seksuāla būtne un nekur bez tā
> seksa neliksies. ar onkām dzīvot nav prāta
> darbs un apsēstību kultivēt ar nav veselības
> pazīme.


Runcene, tā ir Tava pieredze, vai Tu tikai zini, ka tā jābūt?

Nu ir cilvēki dažādi, un nav viņi uzreiz slimi, ja neiekļaujas vispārpieņemtos standartos.
Tas ir miloholisms. Jastrada ar psihoterapeitu, savadak nakotne var sagadat ciesanas.
Re: Milestiba, atkariba, apsestiba, alkas....kas?
01.07.2010 21:08
bet kāpēc Tev ir tik svarīgi, kā to sauc? tas taču neko nerisina, pilnībā neko...

depresija, kā zināms, ir daudziem, bet katram sava iemesla pēc. un to pašu depresiju 3 psihiatri arī var nosaukt atšķirīgi. tam šajā kontekstā nav nekādas nozīmes. tam ir nozīme tikai vienā gadījumā: ja vajag zāles. bet ne lai saprastu sevi.

zini, ka nav variantu, bet ej kopā ēst un runā pa telefonu. tad jau gandrīz ka Tu viņu vajā... un Tu gribi justies labi... nav dūšas beigt bezcerīgu situāciju?
Re: Milestiba, atkariba, apsestiba, alkas....kas?
01.07.2010 21:08
Te ombre amore, problēma laikam ir tā, ka Tu nevari dzīvot tikai ar savām emocijām vien un izbaudīt savu mīlestību. Varbūt tā nemaz nav mīlestība, bet vienkārši vēlme viņu dabūt sev?
Tiem, ko mīlam, mēs taču novēlam laimi un brīvību?
Tik vien, ka tas mēdz būt grūti- samierināties.
Bet tas ir jāiemācās. Dzīves ritumā samierināšanās māksla ne reti ir ļoti noderīga, lai varētu atlaist to, kas iet, un lai vieglāk varētu pieņemt pārmaiņas, kas nekur nepaliks.
http://psihoterapeite.lv/raksti/raksts-02-01.htm
Re: Milestiba, atkariba, apsestiba, alkas....kas?
01.07.2010 21:12
strawberry, Tu smejies?

tas ir tīri bioloģiski, jebkurš ir seksuālā būtne, par kādiem standartiem, pie tam vispārpieņemtiem, Tu runā?
Te ombre amore
Re: Milestiba, atkariba, apsestiba, alkas....kas?
01.07.2010 21:16
Nu vairs tik loti izteikti nav ka agrak...kadus 2 gadus ir tas mazak, sanak varbut reizi menesi, pat mazak, kadu pusgadu vairak nesmu pie vina bijusi..rakstiju ka vispar bija...Protams, ka milu un cienu, tapec dullums ir mazinajies un saprotu, ka vinam savas darisanas, dzive utt..Pedejo reizi zvaniju, lai apsveiktu dzimsanas diena. Un vienkarsi dabut sev, nu ne tak...Nav vins kads prieksmets, dzivs cilveks tak...Vienkarsi dabigi, ka velejos but kopa ar cilveku, ar kuru ir tik labi.
Re: Milestiba, atkariba, apsestiba, alkas....kas?
01.07.2010 21:17
...kas tur reaali ir tik labs? ... neskaitot Tavas fantaazijas...
Te ombre amore
Re: Milestiba, atkariba, apsestiba, alkas....kas?
01.07.2010 21:22
Ir labi justies blakus sim cilvekam vien, patikamas trisas, pozitivas emocijas, protams ari seksualas tieksmes, interese par vinu, velme iepriecinat, izdarit ko labu utt utt...esmu ar so cilveku gana daudz komunicejusi, nesaprotu par kadam fantazijam iet runa? Vienigi, kas bija abpusejs bija flirts...
Te ombre amore
Re: Milestiba, atkariba, apsestiba, alkas....kas?
01.07.2010 21:25
Visu laiku iet runa par kaut kadam manam fantazijam, driz saks likties, ka neesmu pie pilna prata ja jaucu realitati ar kaut kadiem sapniem...Fantazijas nav nekadas, tikai atminas kas bijis un velmes, neko lieku neesmu izdomajusi...Parak daudz ari nevaru izteikties, jo sis cilveks zinamam lokam ir zinams.
Re: Milestiba, atkariba, apsestiba, alkas....kas?
01.07.2010 21:26
...nu, pagaidaam nav nekaadu pieraadiijumu vinja interesei vairaak par vispaarcilvecisku... flirts nav arguments cieshanaam 4 gadu garumaa... atliek fantaazijas... jautaajums- kaapeec fantaazijas, nevis dziivs cilveeks visus shos gadus...


...man ir taada druzhka- it kaa shausmiigi grib preceeties un visu ar to saistiito, tai pat laikaa visi viirishkji preceeti... ir tak iemesls, kaapeec jamaa preceeties kaara satiekas ar taadiem vien...
Re: Milestiba, atkariba, apsestiba, alkas....kas?
01.07.2010 21:32
.... Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> http://psihoterapeite.lv/raksti/raksts-02-01.htm


Interesanti, ka raksta pēdējā rinda nosvītro visu pārējo. Un tas ir tāpēc, ka ikvienam ir vajadzīga mīlestība, tieši tāpat kā gaiss, ūdens, pārtika un siltums.
Re: Milestiba, atkariba, apsestiba, alkas....kas?
01.07.2010 21:33
...par ikvienam buus nedaudz paarspiileets...
Re: Milestiba, atkariba, apsestiba, alkas....kas?
01.07.2010 21:35
...he, i neko taa rinda nenosviitro... taa nosviitro tikai atkariigas attieciibas...
Te ombre amore
Re: Milestiba, atkariba, apsestiba, alkas....kas?
01.07.2010 21:36
Es jau neteicu, ka vins mani mil vai kas tads, mineju jau, ka tas nav abpuseji. Es mineju, ka sis cilveks veljoprojam mani interese tikpat stipri un ieraugot pec pusgada sajutas ir tas pasas ka pirmaja reize, tas ari viss. Un kad satiku vinu nezinaju par vinu neko, tikai kas vins ir (man pie vina bija jakarto dazadi dokumenti).
Liekas nevajadzeja sakt so diksusiju. Neviens mani nespej ieintereset ka vins, un ejot uz kadu randinu, domaju par vinu..Es jau mineju.
Ja ir iespeja, ka so diskusiju var dzest?
Re: Milestiba, atkariba, apsestiba, alkas....kas?
01.07.2010 21:38
Runcene Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> strawberry, Tu smejies?
>
> tas ir tīri bioloģiski, jebkurš ir seksuālā
> būtne, par kādiem standartiem, pie tam
> vispārpieņemtiem, Tu runā?


Nē, esmu nopietna.
Tās seksuālās būtnes tomēr nav dzīvnieki, vienam sekss vairāk vajadzīgs, citam mazāk. Tāpēc kāda var apmierināties ar mazākspējīgu vīrieti. Un, droši vien, ka uz pirkstiem varēs saskaitīt tos pārus, kam ir kaislīga seksuālā dzīve līdz pat zelta kāzām un ilgāk.
Pieradums ir tāds pats seksualitātes mazinātājs kā vīrietim gadi. Tas nozīmē, ka ir arī citas vērtības, kas nāk vietā. Nu kaut kā tā.
Katrā ziņā sievietei ar izteiktu seksualitāti nevajadzētu precēt impotentu veci, bet visticamāk, ka viņa tad vīrietī arī meklē citas vērtības un sekss var palikt otrā plāna lomā;)
Re: Milestiba, atkariba, apsestiba, alkas....kas?
01.07.2010 21:40
,,, Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> ...he, i neko taa rinda nenosviitro... taa
> nosviitro tikai atkariigas attieciibas...

...kādas ir jebkuras attiecības- jo kāpēc gan cilvēkam vispār būtu vajadzīgas attiecības?
Re: Milestiba, atkariba, apsestiba, alkas....kas?
01.07.2010 21:42
,,, Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> ...par ikvienam buus nedaudz paarspiileets...


Parādi man kādu, kam nevajag.
Re: Milestiba, atkariba, apsestiba, alkas....kas?
01.07.2010 21:43
...njaa, nu tad var autores modeli saukt par "miilestiibu"...

...kameer neesi aptaujaajusi visus uz shiis pasaules, nekaadi nevari apgalvot, ka visiem vajag... ja mees joprojaam par romantisko miilestiibu...
Re: Milestiba, atkariba, apsestiba, alkas....kas?
01.07.2010 21:46
,,, Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> ...njaa, nu tad var autores modeli saukt par
> "miilestiibu"...
>
> ...kameer neesi aptaujaajusi visus uz shiis
> pasaules, nekaadi nevari apgalvot, ka visiem
> vajag... ja mees joprojaam par romantisko
> miilestiibu...


Tātad ir arī mīlestības veidi. Bet varbūt vienkārši vēlme pēc otra cilvēka, ko apzīmējam ar vārdu "mīlestība", ja tieksme ir pietiekoši stipra?
Re: Milestiba, atkariba, apsestiba, alkas....kas?
01.07.2010 21:47
..atkariiba kaa miilestiiibas veids... jo dziljaak mezhaa, jo vairaak malkas...
Re: Milestiba, atkariba, apsestiba, alkas....kas?
01.07.2010 21:48
,,, Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> ..atkariiba kaa miilestiiibas veids... jo dziljaak
> mezhaa, jo vairaak malkas...



Kā tad:)
Re: Milestiba, atkariba, apsestiba, alkas....kas?
01.07.2010 21:51
hei, nu bet tad lai autore mīl... bet, re, viņai kaut kas nepatīk, znač neder viņai šitas mīlestības paveids :)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 3 pieskaita 8?
Ziņa: